Zapowiedzi

W czwartkowy wieczór gramy rewanż z Eintrachtem (13)

Autor:
Źródło: inf. własna
11 dni temu
1055
13
Liga Europy San Siro

Remis 0:0 na Commerzbank Arenie we Frankfurcie to wynik, z którym do rewanżu na Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie, Inter przystąpi do boju rewanżowego z Eintrachtem o awans do kolejnej fazy tegorocznej Ligi Europy. Mocno przetrzebiony kontuzjami zespół Luciano Spallettiego będzie mógł liczyć na wsparcie kibiców, ale oprócz tego wyłącznie na własną kreatywność i zdolność adaptacji wobec bardzo długiej listy nieobecności. 

Zawodnicy z Niemiec na San Siro przyjadą ze słuszną opinią jednej z najciekawszych ekip Bundesligi. Obecnie drużyna z Frankfurtu zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli swojego kraju i traci tylko 3 punkty do premiowanego grą w przyszłorocznej Lidze Mistrzów miejsca numer 4. Eintracht nie przegrał od 11 spotkań na wszystkich frontach, inkasując 13 ligowych punktów i wygrywając aż 4 z 5 ostatnich meczów w niemieckiej ekstraklasie. W tych 5 meczach tylko Hoffenheim zdołało pokonać defensywę i bramkarza gości czwartkowego meczu. 

Niemcy nie mogą jednak spać w pełni spokojnie ponieważ również borykają się z plagą kontuzji i mniej poważnych urazów. W spotkaniu z pewnością nie wystąpi Lucas Torro, a pod olbrzymim znakiem zapytania stoją występy (oraz ich wymiar minutowy) takich graczy jak Ante Rebić, Timothy Chandler i David Abraham. Zawieszony za kartki jest Gelson Fernandes. 

Wobec osłabień, a także tego jak taktycznie prezentują się w lidze najblizsi rywale Interu, możemy spodziewać się że Eintracht będzie chciał oddać Interowi przywilej rozgrywania piłki i skupi się na kontratakach, którymi będzie chciał zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. 

Patrząc obiektywnie, niezwiązani z włoską piłką obserwatorzy, mówią o Interze jako ekipie pewniej siebie i wyrachowanej na własnym obiekcie. Nerazzurri dotychczas przegrali u siebie "tylko" dwa ligowe boje. Inter przystępuje do rewanżowego spotkania takze jako były uczestnik fazy grupowej Ligi Mistrzów co także na tle Eintrachtu powinno dodawać pewności siebie zawodnikom, a także kibicom. 

Koszmarnie wygląda za to sytuacja kadrowa mediolańczyków - lista niedostępnych na ten mecz graczy Il Biscione jest bardzo długo i zawiera m.in. nazwiska Radjy, Icardiego ale też zawieszonych Asamoah i Lautaro Martineza. Wobec tego Spalletti w eksperymentalnym ustawieniu będzie musiał postawić na grę w ataku kimś z trójki: wracający do zdrowia Keita Balde, poturbowany Perisić bądź szalony Politano. Równie trudno będzie obsadzić w tym meczu środek pola i boki obrony. W kadrze na mecz znalazło się także aż pięciu zawodników, po których sięgnięto z Primavery. 

Przed nami mecz o wysoką stawkę, ale także spotkanie które nie może przysłonić pozostałych priorytetów drużyny z Mediolanu w obecnym momencie sezonu wobec nadchodzących starć z Milanem i Lazio (po krótkiej przerwie na Reprezentacje). Początek spotkania o 20:55. FORZA INTER!

 

Prawdopodobne składy:

1

 

Kontuzje / Zawieszenia: 

INTER: Vrsaljko, Asamoah, Martinez, Icardi, Radja, Brozović, Miranda

EINTRACHT: Torro, Rebic, Chandler, Abraham, Fernandes 

 

Kartka z historii: 

2

Jeszcze przed rozpoczęciem dwumeczu z Eintrachtem, Inter odwoływał się do niemieckich legend, które kiedy reprezentowały nasze barwy. Na zdjęciu: Lothar Matthaus, Jurgen Klinsman i Andreas Brehme. Do pokera brakuje Karla-Heinza Rummenige. 

 

Transmisje TV: 

Polsat Sport Premium 1 HD (PL)

Pozostałe sprawdź tutaj.

 

Nasz typ:

Bardzo ciężko wytypować rezultat dzisiejszego meczu, ale jako optymiści zagralibyśmy na awans Interu po kursie ponad 2

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

 

Zobacz też

Rapid - Inter

Czy Nerazzurri sprawią nam prezent na Walentynki? Zapowiedź meczu Rapid Wiedeń - Inter Mediolan (6)

12.02
20:11
serie a

Czas na pierwsze bramki w tym roku i pierwsze zwycięstwo! |ZAPOWIEDŹ: Parma - Inter| (8)

08.02
21:39

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.03.2019 o 20:06 przez iren0
-1
iren0
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.naszefotki.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
14.03.2019 o 17:42 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Ciężko będzie, ale wierzę że powalczymy !! ⚫️🔵
Przy okazji "bafik2004" Sto lat ;)
14.03.2019 o 16:50 przez bafik2004
+1
bafik2004
Dzisiaj moje urodziny wiec poproszę o awans i zwycięstwo w derbach ;)

A jeżeli tak się nie stanie to życzenie zapasowe. w poniedziałek wywalic łysego i dawac mou na ławkę żeby uratował top4 i zazegnal na kilka miesięcy ten śmieszny konflikt z icardim
14.03.2019 o 11:22 przez DonDawido
DonDawido
Ktokolwiek za Candrevę. K T O K O L W I E K.
14.03.2019 o 10:32 przez AveCaesar
AveCaesar
To kto będzie grał jak nie Keita skoro nie ma nikogo innego ? Rano na szpicy ? :D Ewentualnie Ranocchia na środku obrony, a Skriniar w pomocy ale to ja już wolę Candreve w pierwszym niż czekać aż Andrea nam zawali jakąś bramkę.
14.03.2019 o 10:23 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Rozumie braki kadrowe ale dawać kolejny raz szansę temu amatorów Antonio to już gruba przesada. Beton więcej by miał pociechy z Meroli czy Esposito. Szkoda że Colidio lub Salcedo nie powołał. Kiedy jak nie w takich momentach dać im szansę na wykazanie się. 1 przeciwko 100 które pewnie już miał candreva..
14.03.2019 o 10:26 przez Orzeu
Orzeu
Colidio i Salcedo żeby powołać to trzeba by zgłosić najpierw
14.03.2019 o 12:23 przez Stachoo
Stachoo
Ale Piotrek właśnie napisał: "Szkoda, że Colidio i Salcedo nie powołał" :)
14.03.2019 o 12:43 przez Orzeu
Orzeu
no post sugeruje, że Spalletti na ten mecz mógł powołać Salcedo i Colidio. No a oczywistością jest jak się na zgłoszony do LE skład spojrzy, że nie mógł.
14.03.2019 o 09:46 przez Dyl87
Dyl87
Proszę tylko o to żeby nie było kalkulacji , a ciśniecie przeciwnika i wygrana !! !! !! Do Boju
14.03.2019 o 09:37 przez Stachoo
+1
Stachoo
Panowie, sorry, że się czepiam, ale:

"inkasując 11 ligowych punktów i wygrywając aż 4 z 5 ostatnich meczów w niemieckiej ekstraklasie"

Jeśli zdobyli 11 punktów, to nie mogli wygrać 4 z 5 meczów, bo wtedy by zdobyli 13 punktów [niepokonani, czyli wnioskuję, że 1 mecz na remis] :)
14.03.2019 o 09:33 przez Orzeu
+1
Orzeu
Keita nie zagra w podstawie jestem tego pewny. Dobrze, że Rebicia nie ma - myślę że damy radę dzisiaj.
14.03.2019 o 09:57 przez Stachoo
Stachoo
Też tak myślę. Italiance przewidują grę 3-4-3 z Politano na 9.

Shoutbox

Luki165 25.03.2019 11:01

Maldini, Blanc, Desailly, Ferdinand

Nerazzurri83 25.03.2019 10:56

Lucio ?

IlCapitano 25.03.2019 10:53

Nesta, Samuel, Cannavaro, Thuram, nie powiem

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Następnie opisuję top5 XXI wieku

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Kolejność przypadkowa

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Skriniar, Romagnoli, Chiellini, de Vrij, Koulibaly

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Uwaga, opisuję top5 stoperów Serie A obecnie

IlCapitano 25.03.2019 10:50

Mnie nie nabierzesz, takiego Chucha to może

Piekarz 25.03.2019 10:48

z karnego strzeli owszem, na pustą, ale co więcej?

Piekarz 25.03.2019 10:48

takie cieniaczysko ten byku jeden

Piekarz 25.03.2019 10:47

nie wiem, dla mnie ten Lautaro to cieniak i absurdem byłoby, żeby miał pierwszeństwo w składzie przed Icardim #MuremzaMaurem

Piekarz 25.03.2019 10:47

De Fraj

IlCapitano 25.03.2019 10:46

De Vrij i Lautaro poobijani

IlCapitano 25.03.2019 10:45

Co to ma znaczyć

Skepta 25.03.2019 10:37

lautaro obity lekko niby

Endru 25.03.2019 10:29

i jak tam nasi bez kontuzji wracaja

kusy 25.03.2019 10:19

chciałby

kusy 25.03.2019 10:18

Gortat już sapie i żali się, pewnie chciałbym wrócić, niech się goni

kusy 25.03.2019 10:18

Ale kwestia reprezentacji to jest, a raczej była w moim przypadku bardzo złożona sprawa. I tutaj może nawet powinienem się przyznać, że trochę za późno zrozumiałem, dojrzałem do tego, jak odpowiednio postrzegać występy w drużynie narodowej, żeby moja obecność w niej się wydłużyła.

IlCapitano 25.03.2019 10:16

Nie pyskuj Kusy

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    28

    75

  • 2

    Napoli

    Napoli

    28

    60

  • 3

    Inter

    Inter

    28

    53

  • 4

    Milan

    Milan

    28

    51

  • 5

    Roma

    Roma

    28

    47

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    28

    45

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    21

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 3

    Krzysztof Piatek

    19

  • 4

    Duvan Zapata

    17

  • 5

    Arkadiusz Milik

    15

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 15 marca

  • FT

    Cagliari

    2 - 1

    Fiorentina

Sobota, 16 marca

  • FT

    Sassuolo

    3 - 5

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    2 - 1

    Roma

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Bologna

Niedziela, 17 marca

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    1 - 1

    Chievo

  • FT

    Empoli

    2 - 1

    Frosinone

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Parma

  • FT

    Napoli

    4 - 2

    Udinese

  • FT

    Milan

    2 - 3

    Inter

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 22948

Liczba newsów: 33252