Zapowiedzi

W czwartkowy wieczór gramy rewanż z Eintrachtem (13)

Autor:
Źródło: inf. własna
2 miesiące temu
1100
13
Liga Europy San Siro

Remis 0:0 na Commerzbank Arenie we Frankfurcie to wynik, z którym do rewanżu na Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie, Inter przystąpi do boju rewanżowego z Eintrachtem o awans do kolejnej fazy tegorocznej Ligi Europy. Mocno przetrzebiony kontuzjami zespół Luciano Spallettiego będzie mógł liczyć na wsparcie kibiców, ale oprócz tego wyłącznie na własną kreatywność i zdolność adaptacji wobec bardzo długiej listy nieobecności. 

Zawodnicy z Niemiec na San Siro przyjadą ze słuszną opinią jednej z najciekawszych ekip Bundesligi. Obecnie drużyna z Frankfurtu zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli swojego kraju i traci tylko 3 punkty do premiowanego grą w przyszłorocznej Lidze Mistrzów miejsca numer 4. Eintracht nie przegrał od 11 spotkań na wszystkich frontach, inkasując 13 ligowych punktów i wygrywając aż 4 z 5 ostatnich meczów w niemieckiej ekstraklasie. W tych 5 meczach tylko Hoffenheim zdołało pokonać defensywę i bramkarza gości czwartkowego meczu. 

Niemcy nie mogą jednak spać w pełni spokojnie ponieważ również borykają się z plagą kontuzji i mniej poważnych urazów. W spotkaniu z pewnością nie wystąpi Lucas Torro, a pod olbrzymim znakiem zapytania stoją występy (oraz ich wymiar minutowy) takich graczy jak Ante Rebić, Timothy Chandler i David Abraham. Zawieszony za kartki jest Gelson Fernandes. 

Wobec osłabień, a także tego jak taktycznie prezentują się w lidze najblizsi rywale Interu, możemy spodziewać się że Eintracht będzie chciał oddać Interowi przywilej rozgrywania piłki i skupi się na kontratakach, którymi będzie chciał zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. 

Patrząc obiektywnie, niezwiązani z włoską piłką obserwatorzy, mówią o Interze jako ekipie pewniej siebie i wyrachowanej na własnym obiekcie. Nerazzurri dotychczas przegrali u siebie "tylko" dwa ligowe boje. Inter przystępuje do rewanżowego spotkania takze jako były uczestnik fazy grupowej Ligi Mistrzów co także na tle Eintrachtu powinno dodawać pewności siebie zawodnikom, a także kibicom. 

Koszmarnie wygląda za to sytuacja kadrowa mediolańczyków - lista niedostępnych na ten mecz graczy Il Biscione jest bardzo długo i zawiera m.in. nazwiska Radjy, Icardiego ale też zawieszonych Asamoah i Lautaro Martineza. Wobec tego Spalletti w eksperymentalnym ustawieniu będzie musiał postawić na grę w ataku kimś z trójki: wracający do zdrowia Keita Balde, poturbowany Perisić bądź szalony Politano. Równie trudno będzie obsadzić w tym meczu środek pola i boki obrony. W kadrze na mecz znalazło się także aż pięciu zawodników, po których sięgnięto z Primavery. 

Przed nami mecz o wysoką stawkę, ale także spotkanie które nie może przysłonić pozostałych priorytetów drużyny z Mediolanu w obecnym momencie sezonu wobec nadchodzących starć z Milanem i Lazio (po krótkiej przerwie na Reprezentacje). Początek spotkania o 20:55. FORZA INTER!

 

Prawdopodobne składy:

1

 

Kontuzje / Zawieszenia: 

INTER: Vrsaljko, Asamoah, Martinez, Icardi, Radja, Brozović, Miranda

EINTRACHT: Torro, Rebic, Chandler, Abraham, Fernandes 

 

Kartka z historii: 

2

Jeszcze przed rozpoczęciem dwumeczu z Eintrachtem, Inter odwoływał się do niemieckich legend, które kiedy reprezentowały nasze barwy. Na zdjęciu: Lothar Matthaus, Jurgen Klinsman i Andreas Brehme. Do pokera brakuje Karla-Heinza Rummenige. 

 

Transmisje TV: 

Polsat Sport Premium 1 HD (PL)

Pozostałe sprawdź tutaj.

 

Nasz typ:

Bardzo ciężko wytypować rezultat dzisiejszego meczu, ale jako optymiści zagralibyśmy na awans Interu po kursie ponad 2

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

 

Zobacz też

inter juve

Uwaga! Będą emocje! (Zapowiedź Derby d'Italia) (13)

25.04
23:06
Inter - Atalanta

Czas na derby Lombardii! - Inter - Atalanta |zapowiedź| (8)

06.04
14:26

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.03.2019 o 20:06 przez iren0
-1
iren0
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.naszefotki.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
14.03.2019 o 17:42 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Ciężko będzie, ale wierzę że powalczymy !! ⚫️🔵
Przy okazji "bafik2004" Sto lat ;)
14.03.2019 o 16:50 przez bafik2004
+1
bafik2004
Dzisiaj moje urodziny wiec poproszę o awans i zwycięstwo w derbach ;)

A jeżeli tak się nie stanie to życzenie zapasowe. w poniedziałek wywalic łysego i dawac mou na ławkę żeby uratował top4 i zazegnal na kilka miesięcy ten śmieszny konflikt z icardim
14.03.2019 o 11:22 przez DonDawido
DonDawido
Ktokolwiek za Candrevę. K T O K O L W I E K.
14.03.2019 o 10:32 przez AveCaesar
AveCaesar
To kto będzie grał jak nie Keita skoro nie ma nikogo innego ? Rano na szpicy ? :D Ewentualnie Ranocchia na środku obrony, a Skriniar w pomocy ale to ja już wolę Candreve w pierwszym niż czekać aż Andrea nam zawali jakąś bramkę.
14.03.2019 o 10:23 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Rozumie braki kadrowe ale dawać kolejny raz szansę temu amatorów Antonio to już gruba przesada. Beton więcej by miał pociechy z Meroli czy Esposito. Szkoda że Colidio lub Salcedo nie powołał. Kiedy jak nie w takich momentach dać im szansę na wykazanie się. 1 przeciwko 100 które pewnie już miał candreva..
14.03.2019 o 10:26 przez Orzeu
Orzeu
Colidio i Salcedo żeby powołać to trzeba by zgłosić najpierw
14.03.2019 o 12:23 przez Stachoo
Stachoo
Ale Piotrek właśnie napisał: "Szkoda, że Colidio i Salcedo nie powołał" :)
14.03.2019 o 12:43 przez Orzeu
Orzeu
no post sugeruje, że Spalletti na ten mecz mógł powołać Salcedo i Colidio. No a oczywistością jest jak się na zgłoszony do LE skład spojrzy, że nie mógł.
14.03.2019 o 09:46 przez Dyl87
Dyl87
Proszę tylko o to żeby nie było kalkulacji , a ciśniecie przeciwnika i wygrana !! !! !! Do Boju
14.03.2019 o 09:37 przez Stachoo
+1
Stachoo
Panowie, sorry, że się czepiam, ale:

"inkasując 11 ligowych punktów i wygrywając aż 4 z 5 ostatnich meczów w niemieckiej ekstraklasie"

Jeśli zdobyli 11 punktów, to nie mogli wygrać 4 z 5 meczów, bo wtedy by zdobyli 13 punktów [niepokonani, czyli wnioskuję, że 1 mecz na remis] :)
14.03.2019 o 09:33 przez Orzeu
+1
Orzeu
Keita nie zagra w podstawie jestem tego pewny. Dobrze, że Rebicia nie ma - myślę że damy radę dzisiaj.
14.03.2019 o 09:57 przez Stachoo
Stachoo
Też tak myślę. Italiance przewidują grę 3-4-3 z Politano na 9.

Shoutbox

Vancore 19.05.2019 18:42

w kuluarach mowi sie ze milito zakonczyl kariere w europie bo abate popelnilby samobojstwo

Adin 19.05.2019 18:42

jest to możliwe

Alfa 19.05.2019 18:42

pragne tego mocno

Alfa 19.05.2019 18:42

milanku zremisuj

Vancore 19.05.2019 18:41

nigdy go nie mogl zlapac i jak raz w derbach dogonil milito to go sfaulowal na karnego

rroossoonneerii 19.05.2019 18:41

albo karne dla messiego XD

Chuchu 19.05.2019 18:41

najlepsze asysty Abate miał w derbach do Milito

Adin 19.05.2019 18:40

czasem mu zdarzyła

rroossoonneerii 19.05.2019 18:40

stary dobry ignas 10 lat w milanie i dalej wrzutek nie potrafi XD

Piter 19.05.2019 18:40

Pan Bardi to sobie dzisiaj będzie bronić na 0 z tyłu co

Vancore 19.05.2019 18:40

ale z 6 to jo xD

Vancore 19.05.2019 18:40

11 moze nie

Adin 19.05.2019 18:39

my msmy 11 Valero

Adin 19.05.2019 18:39

jak kurde oni truchtaja

Vancore 19.05.2019 18:39

u nas valero tak co kolejke odwala

rroossoonneerii 19.05.2019 18:38

z pilka w 11 sie wyjeba

rroossoonneerii 19.05.2019 18:38

ale mam :cenzor: z kiessiego

Chuchu 19.05.2019 18:38

Kessie co on wyprawia :D

rroossoonneerii 19.05.2019 18:38

hahahahahahaha

Piter 19.05.2019 18:38

co cedric zyebał

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    36

    89

  • 2

    Napoli

    Napoli

    36

    76

  • 3

    Inter

    Inter

    36

    66

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    36

    65

  • 5

    Roma

    Roma

    37

    63

  • 6

    Milan

    Milan

    37

    63

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    22

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 4

    Krzysztof Piatek

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Niedziela, 19 maja

  • 42'

    Milan

    0 - 0

    Frosinone

  • FT

    Chievo

    0 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Empoli

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Parma

    1 - 0

    Fiorentina

  • 20:30

    Juventus

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:30

    Napoli

    ? - ?

    Inter

Sobota, 18 maja

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    SPAL

  • FT

    Genoa

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Sassuolo

    0 - 0

    Roma

Poniedziałek, 20 maja

  • 20:30

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 24512

Liczba newsów: 33778