Wywiady z agentami

Wanda Icardi: Mauro oddał wszystko dla tej koszulki (12)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
5 miesięcy temu
2010
12
Wanda Icardi

Jak co tydzień, gościem w studiu Tiki Taka była żona i jednocześnie agentka Mauro Icardiego - Wanda Nara - która wypowiedziała się o zwycięstwie Interu nad SPAL.

- Oglądaliśmy mecz w domu, z rodziną. Oczywiście chcieliśmy  uniknąć wszelkiego rodzaju kontrowersji. Marotta wiedział, że ​​nie przyjdziemy na stadion, w ostatnim czasie rozmawiam z nim więcej niż z Mauro, musieliśmy wygrać, i tak też się stało. To bardzo ważne dla zespołu.

Następnie wypowiedziała się o przyszłości Mauro w Interze.

- Nie powiedziałabym niczego, co mogłoby zostać źle zinterpretowane. To będzie ważny tydzień dla całego świata Inter, ale mogę też powiedzieć, że ostatni tydzień był dla nas bardzo dobry, ponieważ dużo rozmawialiśmy i omówiliśmy wiele spraw. Mauro chce zostać w Interze. 

Wanda odpowiedziała również na polemiki związane z chwilową nieobecnością Icardiego.

- Jestem fanką Interu i bardzo mnie interesuje to, co czytam. Dzień, w którym Mauro będzie mówił i wszystko wyjaśni, zmieni wiele rzeczy: on wylał mnóstwo łez i dawał od siebie ogromne zaangażowanie - jest graczem, który oddał wszystko dla tej koszulki. 

O kontuzji Icardiego oraz odebraniu mu opaski kapitańskiej.

- Problem z kolanem nie został wymyślony, postanowił zająć się tym teraz, ponieważ myśli, że to najważniejsze. Nie rozumiem, jak można było zdegradować swojego najdroższego gracza, który może zrobić bardzo wiele dobrego dla społeczeństwa Interu. 

Całość zakończyła mówiąc:

- Mam nadzieję, że ta sytuacja medialna zostanie rozwiązana, kolejny raz powtarzam: Mauro chce zostać i chce kontynuować swoją karierę w Interze

Zobacz też

Inter

Agent o przyszłości młodych zawodników Interu (2)

05.06
15:35
Lautaro Martinez

AG. Martineza: Lautaro ma za sobą udany sezon (7)

12.06
10:54

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.03.2019 o 14:01 przez AveCaesar
AveCaesar
Właśnie On bardzo dobrze nim dowodzi. Sam siedzi cicho, a wszystko załatwia mu Wanda przez co jak do tej pory miał wszystko co chciał będąc czystym bo On przecież kocha Inter, a co złego to Wanda.
11.03.2019 o 14:25 przez kibix
kibix
Tak zarąbiście dowodzi, że wszyscy mają go za debil. Nawet Cassano...
11.03.2019 o 19:34 przez AveCaesar
AveCaesar
Bo jedyne na co zwraca uwagę to pieniądze.
11.03.2019 o 12:02 przez kamil13216
+2
kamil13216
Jedyną szansą żebym chciał oglądać Icardiego w naszej koszulce jest przeproszenie klubu i zrezygnowanie z Wandy jako agenta. To by pokazało ze zrozumiał o co wszystkim chodzi. Ale ze to się nie stanie to niech koleś idzie w cholerę. Masakra chłop 26 lat a zachowuje się jak zakochany 17 latek. Beka z typa. Jak ten człowiek ma dowodzić drużyną jak nie potrafi rządzić własnym zadem.
11.03.2019 o 10:29 przez Bonhart25
+5
Bonhart25
W akademiach piłkarskich powinni rozrganiziwac seminarium dla młodych piłkarzy pt "wpływ złego managera na karierę piłkarską na przykładzie Wandy Nary"
11.03.2019 o 10:27 przez kibix
kibix
Nic się nie zmienia. Nawet nie czytam bo aż przykro. No panowie to Icardiego mamy już z głowy, bo wiadomka że on sam nie potrafi myśleć, robi co piździa powie.
11.03.2019 o 10:27 przez IlCapitano
-1
IlCapitano
Dobra nie sap już won
11.03.2019 o 09:59 przez Endru
Endru
Teraz co chce zostac bo zrobila research i nikt za goscia nie chcial wylozyc godziwych pieniedzy. Tego raka, chorwatow i spalettiego trzeba odpalic daleko od Interu.
11.03.2019 o 09:21 przez Wisniapl
+1
Wisniapl
Ta Pani gada tak od rzeczy i takie pierdoły, że aż głowa boli.
11.03.2019 o 07:27 przez KoBa
KoBa
No właśnie problem w tym że nie wszystko, nawet na wyraźną prośbę klubu.
11.03.2019 o 06:41 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Mauro chce zostać, ale czy chce grać w piłkę, oto jest pytanie... 🤔
11.03.2019 o 06:37 przez Kondzik
-1
Kondzik
Dogadają się. Brakuje tylko trochę grosza w kontrakcie

Shoutbox

Alfa 22.08.2019 22:04

beka jak tylko pojawia sie jakis grząski temat to nielot blokuje

VVujek 22.08.2019 22:03

i po co było sapać xd

VVujek 22.08.2019 22:03

ludzie chca zjeść to u cb piter

kusy 22.08.2019 22:02

Conte go nie dopuści, ten charakter nie odpuści szybko. Widzę to tak. Icar zostanie i zobaczy, że nic tym nie ugra i w styczniu odejdzie.

VVujek 22.08.2019 22:01

Icardi jak kuracyja ,pierw sapie a potem police

Piter 22.08.2019 22:01

Icardi wraca tam gdzie jego miejsce czyli do kanalizacji każdego dnia, gdy porywa go wir wody w piotrkowskim klozecie

VVujek 22.08.2019 22:00

tak musi być

VVujek 22.08.2019 22:00

transfer albo trybuny

VVujek 22.08.2019 21:59

NIE

KŁANIEŚ 22.08.2019 21:58

to co od wtoreczku icardi wraca do treningow z zespolem i w lidze mistrzow atak icardi-lukaku ?

Piter 22.08.2019 21:57

zazwyczaj takie gungo uwalnia się w ostatniej chwili przed katastrofą, 2 sekundy później i dracha na majtkach to minimum

Dzonyy 22.08.2019 21:56

Nie od dziś wiadomo, że kawa i fajeczka sprawiają, że pojawią się gungo

Piter 22.08.2019 21:51

nie wiem jak fajki wpływają na jelita, ale coś musi być, skoro tak przeczyszcza po nich

Piter 22.08.2019 21:50

bo podnosi ciśnienie lekko i na chwile

Piter 22.08.2019 21:50

palenie ma wpływ na utratę wagi ale bardzo mały

Skepta 22.08.2019 21:49

palenie na sranie

Piter 22.08.2019 21:49

sranie?

Skepta 22.08.2019 21:49

a to ma wplyw na metabolizm?

Piter 22.08.2019 21:48

minimum 4 razy sra jak nic

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28234

Liczba newsów: 34503