Informacje z klubu

Inter przegrywa w sparingu z Nurnberg (24)

Źródło: en.inter.it
ponad 3 lata temu
326
24
fcinter serwisowe

Inter przegrał w sparing rozgrywanym z niemieckim Nurnberg. Jedyną bramkę dla Nerazzurrich zdobył Eder.

Poniżej wyjściowa jedenastka Interu.


1  Handanovic S. (B)
11 Biabiany J.
77 Brozovic M.
87 Candreva A.
33 D'Ambrosio D.
23 Eder
7   Kondogbia G.
25 Miranda
37 Skriniar M.
20 Valero B.
61 Vanheusden Z.

Inter

Rezerwowi:

46 Berni T. (B)
96 Gabriel
5  Gagliardini R.
8  Jovetic S.
10 Mario J.
24 Murillo J.
55 Nagatomo Y.
27 Padelli D. (B)
99 Pinamonti A.
89 Pissardo M. (B)
13 Ranocchia A.
63 Rivas Lopez N. E.

udostępnij

Zobacz też

Alexis Sanchez

Na Hellas bez Sancheza (2)

22.12
12:24
Stefano Sensi

Sensi - kluczowy czynnik Interu? (5)

21.12
08:02

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.07.2017 o 19:46 przez grzybek010
grzybek010
Co z tego, że sparing - to był zespół z drugiej ligi niemieckiej xD Niedopuszczalne jest, żeby tacy amatorzy wyglądali lepiej od nas. A to jest właśnie największy problem - w meczach z nami nawet Crotone potrafiło wyglądać jak lepsza PIŁKARSKO drużyna. Jest trochę prawdy w tym, co piszę gościu nadużywający wielokropka - nasi piłkarze wyglądali dzisiaj, jakby nie umieli grać w piłkę. Wymienić kilku szybkich podań, wygrać pojedynku. Przecież to był taki sam obraz jak rok temu.
Nie mam zamiaru wysnuwać daleko idących wniosków na podstawie raptem drugiego sparingu w przed-sezonie i to bardzo mieszanymi składami, ale i tak mam nadzieję, że był to ostatni mecz w tych barwach dla takich zawodników jak Biabiany czy Żaba, no i oczywiście naczelny machacz łapami, pan Brozovic. Niezwykle irytujący był też Kondogbia, który znowu nie potrafi podać piłki na kilka metrów, podejmuje idiotyczne decyzje i zagrywa niepotrzebnie trudne piłki, mimo, że ewidentnie tego nie potrafi. Jego zaletami jest dobry odbiór oraz umiejętność przejścia pojedynczego zawodnika, ale jak facet się nie nauczy wreszcie kopać prosto piłki to nic z niego nie będzie, bo jego zagrania będą w połowie przypadków kończyć się stratami. Gagliardini potrzebuje chyba wakacji, bo na początku u nas grał bardzo dobrze, ale po paru miesiącach się coś popsuło, teraz grał znowu na Euro U-21 i ewidentnie dalej forma mu w tym czasie nie wróciła. O innych graczach się na razie nie wypowiadam, bo ich występy jakoś mi nie zapadły w pamięci.
16.07.2017 o 17:04 przez interista1987
interista1987
Drago194
to jest wlasnie optymalna forma wiekszosci skladu jaki gral w tym meczu. Nie wiedza co ,jak gdzie i kiedy, nie iwedza komu podac, troche ich przycisnac to sie gubia,popelniaja razace bledy bo graja na takiej spinie jakby pierwszy mecz w karierze rozgrywali. Techniki zadnej oni nie maja a taktycznie sie gubia.
Pilkarze na slaby zespol Serie A a nie Inter.
16.07.2017 o 13:20 przez timon
timon
A piłkarze Norymbergi to niby w pełni sezonu?
16.07.2017 o 12:47 przez Drago194
Drago194
Ale wiecie że to tylko sparing i to w momencie gdy piłkarze nie są nawet w 50% swojej optymalnej formy, nie?
16.07.2017 o 12:09 przez Dejwid
Dejwid
Myślę ze to był taki mecz ostatniej szansy dla wielu... mam nadzieje.
16.07.2017 o 12:06 przez inter_21
inter_21
Pierwsze kompro spala, i to nie tylko wynik ale fakt wystawiania najwiekszych zakał tego klubu
16.07.2017 o 11:51 przez keats
keats
podoba mi się komentarz poniżej, bo oddaje to co myślę. Oczywiście nie jesteśmy w klubie, nie mamy możliwości oceny piłkarzy na co dzień, ale jak to jest :cenzor: możliwe, że Brozovic gra w takim klubie. Chcę patrzeć na to wszystko przez pryzmat jego osoby, tylo jego , bo jeśli ktoś akceptuje obecność tego łamagi to znaczy , że podobno do niego też biegają u nas. Grałem w piłkę na zapleczu ekstraklasy , ja wiem , że to mało , ale nikt mi nie powie, że taki gość ma umiejętności. Strzelił dwa gole, była polerka buta i nic poza tym, hamulcowy, bez kierukowego przyjęcia, bez podania prostopadłego, bez zmiany tempa gry , może z uderzeniem, ale to jest wypadkowa przecież , efekt końcowy, on nie ma podstaw żeby grać. Dlaczego on :cenzor: jest w tym klubie. Wiem, nikt go nie chce...
16.07.2017 o 01:50 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
Jacenty dodam tylko do tego co napisałeś, że po wejściu Gaga z Brozo i Kondogbią wygladła tragicznie nie wiem ale momentami wyglądało jakby sobie specjalnie grali trudne piłki w celu rywalizacji o skład.... nie rozumiem jak możemy podawać na metr nie dokładnie... poza tym... jak dajemy za zawodników Typu Gaga ponad 20 mln... który na tak wysokim poziomie w sparingu... odstaje szybkościowo ... to gratuluje naszym transferów... kolejny Skrinar... drewno że aż głowa boli wolny.... sprostuje popełnił bład około 25 minuty podając do Handy... został zblokowany i mało brakowało byśmy stracili bramkę... powiedzmy sobie wprost Patrząc na pozycję... Handanović jest ok jedne z lepszych na świecie i tu mamy pewny punkt... na lepszego nie ma szans... Miranda mimo wieku pewny choć jak dostanie zwrotnego i szybkiego napsatnika to potrzebny mu ktoś szybki obok czyli Murillo za czasów Manciniego...napewno nie Skrinar.... idealnym wzmocnieniem byłby Manolas.... PO ->DD chyba żaden zawodnik nie ma tkaiego kredytu zaufani jak on... ile to może zagrać tragicznych meczy i wciąż gra ..... zyczyłbym sobie by choć inni których skreślono na stracie mieli tyle okazji co on...... Santon... Ansaldi Miangue? lewa obrona to od kilku lat nie ma nic.... więc Dajmy spokój już Nagatomo... podobno jest szybki... ale podobno bo porównują go do szybkości gaga...
kondogbia...gracz dobry... ale widać u niego że na siłę chce za kazdym razme coś z niczego... na siłę probuje grac trudne pilki, dryblować brać grę na siebie a na DM tak nie można.... potrezbny mu ktoś kot wytłumaczy mu że wierzy w niego i nic nikomu nie musi udowadniać na siłę... niech gra prostą piłkę... i bedzie jednym z lepszych u nas... Gaga moze kiedyś bedzie z niego grajek... ale przeraża mnie jego dynamika i szybkość.... Valero.. hm... mam mieszane uczucia... brakuje mu szybkośći jak Banedze który jest już w Sevilli... obym sie mylił... ma technikę i spokój ale mu jest potrzebnych dwóch szybkich agresywnych grajków do walki w środków a z tym patałachem Brozo na pewno wile traci... na temat tego pajaca to nawet nie bede pisał... J.Mario fajnie wygladał na lewym skrzydle gdy miał piłkę... szkoda że nie grają do niego... dobry piłkarsko tylko jak Kondogbia chyba nie doceniany u nas a szkoda... bo jak zdobędzie jakąs pozycję w zespole i pewność siebie to możę bedzie fajny zawodnik z niego... Candreva największy nasz proble statystyki fajne lecz jak kiedyś on w końcu przedrybluje jakiegoś zawodnika to zdobedziemy mistrza.... gość biegnie do lini i zgrywa w pole karne albo łamie na lewą i wrzuca lub odgrywa od tyłu .... Eder na zmiennika niech gra.... barbosa to samo na siłe drybluje by udowodnić coś komuś... szkoda chłopaka niech idzie do hiszpani tam się gra tak jak lubi... trochę za słyby fizycznie na Ligę włoską.. to widać po dzisiejszym meczu... każdy chyba widzi ze potzrbny nam PO, LO ewentualnie ŚO ... czyli prawie cała obrona :) na 8 też ktoś i 10 i przy odejści Ivana trzeba pewniaka sciągnać na skrzydło bo nasz antonio gra jak gra... nie mogę zrozumieć dlaczego jeszcze u nas jest Nagatomo, Ranocchia, Brozovic, Biabany? czy nie lepiej byłoby zoabaczyć naszych wychowanków młodych na lewej grał dziś nawet nie źle młody chłopak... czy nie fajnie było by widzieć dziś Handa, Miranda, Della Giovanna, Dimarco jakiś PO (nie DD) Kondogbia, Benassi,J. Mario, Piamotti,Icardi, Puscas i inni nasi wychowankowie którzy nawet nie otrzymali pół sznsy u nas?! lepiej płacic Żabie i japancą czy brozo że udają piłkarzy od kilku lat?! z w/w skłem nie żylibyśmy złudzeniami o LM itp. jednak cieszyłby każdy zdobty pkt... i myślę że przede wszytskim zaangażowanie... nie mogę znięść oglądając mecz jak jeden z drugim macha łapami zamiast zapier...... zakaład a koszulkę naszego ukochanego klubu i ma w dupie, mu się nie chce bo kasa się zgadza.... był burdel i bedzie burdle wiec niech najpierw zaczną cyścic tą wesoła gromadkę a poźniej kupują zawodników do grania....
16.07.2017 o 00:44 przez dodo_IM
dodo_IM
Przypomniało mi sie 6:0 w plecy z Tottenhamem i w :cenzor: od Bayernu który grał trzecim składem. Beznadziejne sparingi mogą przekuć się potem na grę w meczach o stawkę.
15.07.2017 o 23:01 przez SETE
SETE
Tak jak nizej... na takich zawodnikach jak Nagatomo, Dambrosio , Biabiany , Eder nie zajedziemy dalej niż na 7 miejsce w serie A. Nie zgodze sie z opiniami , ze sparingi nie pokazuja aktualnego stanu rzeczy i nie sa miarodajne...G...o prawda ! Aktualnie jesteśmy na poziomie wlasnie takiej Norymbergi, leje nas Sparta Praga i inne Hapoele.
Wyobrazcie sobie Juvenstus przegrywający sparing z Fc Nurnberg :) Nie ma takiej opcji, oni Norymberge ograliby na kacu.
15.07.2017 o 22:45 przez interista1987
interista1987
Sparing nie sparing, kaleki kilku 'pilkarzy' gralo ktorych juz to dawno byc nie powinno.
Dlteog porazka mnie nie dziwi. Z nimi w skladzie przegrac mozemy z kazdym.
15.07.2017 o 21:47 przez Pjerun
Pjerun
Heloł. To był tylko sparing jak byście zapomnieli.
15.07.2017 o 20:38 przez interista1987
interista1987
Sorry ale jak sie ma w skaldzie kaleki to nawet wyzszy poziom innych zawodnikow nic nie pomoze.
Mi juz brak slow na obraz nedzy i rozpaczy w tym klubie. Kolejny trener , ktory wystawia tych samych patalachow.
15.07.2017 o 20:23 przez Jacenty
Jacenty
Sorry za słownik, trochę namieszał
15.07.2017 o 20:20 przez Jacenty
Jacenty
Kondygnacji pokazał, że jest jak dr Jechał i Mr Hyde. Świetnie odbierał piłkę i był wszędzie, ale liczba strat i niepełnym podań była u niego wyższa niż pozostałych 20 piłkarzy na boisku.

Borja Valero - to będzie piłkarz pierwszego składu, niekwestionowany. Na jego przykładzie widać, czego nam brakuje. Gdy inni podają do tyłu lub w bok, on w gąszczu potrafi zagrać piłkę do przodu, do nogi.

Broni - potwierdził to co wszyscy wiedzą - ma technikę, ma talent, ale gra od niechcenia, niechętnie. W fazie defensywie biega na alibi, pozorna starania o odbiór piłki. Mam wrażenie, że jego postawa odbija się na innych. Jego eksport poza kadrę będzie solidnym wzmocnieniem. W drugiej połowie nawet podawać mu się nie chciało.

Nagatomo i Ranochia - drugi do spółki z D'ambrosio zawalił pierwsza bramie, Nagatomo druga. Miejmy nadzieję, że Spalletti wyśle Nagatomo w podobnym kierunku jak kapitana.

Barbosa - przez 15 min drugiej połowy zrobił więcej niż Candreva przez pierwsze 45 min. Ma ciąg do przodu, technikę i starał się grać zespołowo. Miał że 3 straty po przegranych pojedynkach ciało ciało - widać, że musi się nauczyć błyskawicznie wstać i kontynuować grę zamiast oczekiwać na gwizdek. Pracował przyzwoicie w defensywie i zaliczył fajna asystę po zejściu do środka i genialnym prostopadle podaniu do Edera. Nie widzę powodu, żeby miał odchodzić, choćby na wypożyczenie, bo jest to piłkarz gotowy do gry i dziś był jednym z lepszych na boisku.

Skriniar - dziś nieco przestraszony, ale błędu żadnego nie popełnił. Z drugiej strony nie miał dużo możliwości pokazania swoich atutów defensywnych.

Bielany - szkoda gadać. W pierwszej połowie jako tako, w drugiej nieobecny, mimo że był na boisku. Wszystkie podania w tył. To nie jest nawet piłkarz na ławkę, chyba że na zmianę w 95 minucie do gry na czas.
15.07.2017 o 19:38 przez pluto11
pluto11
I co roku tez jest gadka ze porazki w sparingu dadza do myslenia zarządowi a one nic nie daja
15.07.2017 o 19:05 przez Mac90cmg
Mac90cmg
I 2:1 w plecy szkoda ale może porażka da coś do myślenia zarządowi
15.07.2017 o 19:00 przez grzybek010
grzybek010
Co sezon mówimy "to tylko sparingi" i co sezon okazuje się, że w sezonie gramy taką samą patologię co w tych sparach.
15.07.2017 o 18:51 przez mathias
mathias
To tylko sparing, ale brak zaangażowania widać aż nadto
15.07.2017 o 18:48 przez lena182
lena182
chyba nawet spaletti olał ten mecz :D
15.07.2017 o 18:35 przez pluto11
pluto11
DD pierwsza bramka Nagatomo druga brawo jedziemy do Azji bez bokow obrony brawo
15.07.2017 o 18:30 przez mathias
mathias
Mario z dziesiątką? Dzwine
A nasz szkielet pięknie gra
15.07.2017 o 18:22 przez Mac90cmg
Mac90cmg
61 minuta i 0:2 tragedia :(
15.07.2017 o 17:38 przez Mac90cmg
Mac90cmg
https://m.youtube.com/watch?v=A3QF-whQdhA transmisja jak by ktoś chciał :)

Shoutbox

Adriano_forever 21.01.2021 22:47

i tak się zdecyduje na tą rozbudowaną :D

Adriano_forever 21.01.2021 22:47

no dzięki :D

Adriano_forever 21.01.2021 22:47

aaha, czyli w zasadzie dwa małe dodatki za dwadzieścia złotych

Kamiliusz1908 21.01.2021 22:45

chyba te wszystkie emblematy ligowe.

Adriano_forever 21.01.2021 22:45

to te naklejki ligowe na rękawach?

Adriano_forever 21.01.2021 22:45

czym to się będzie różnić? czym jest ten branding? :D

Adriano_forever 21.01.2021 22:44

oraz Koszulka meczowa pełen branding

Adriano_forever 21.01.2021 22:44

Koszulka meczowa

Adriano_forever 21.01.2021 22:43

kupuję koszulkę i mam dwie opcje do wyboru

Adriano_forever 21.01.2021 22:43

ej panowie potrzebuje porady

Juzek 21.01.2021 22:40

dzis nie ma słabych druzyn

mroowa111 21.01.2021 22:38

pokerface

mroowa111 21.01.2021 22:38

:dramat:

mroowa111 21.01.2021 22:38

100 xd

mroowa111 21.01.2021 22:38

2 mistrzów świata po 1000 mln każdy xddddd

Juzek 21.01.2021 22:35

:lol:

Juzek 21.01.2021 22:35

barcelona 2 karny zmarnowany

Nerazzurri83 21.01.2021 22:15

ja w tv i jest barcelona z kelnerami jakimis

ragnar 21.01.2021 22:14

jest mecz na tvp sport, ja ogladalem 1 polowe w necie

broda4991 21.01.2021 22:02

:)

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    18

    33

  • 6

    Juventus

    Juventus

    17

    33

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27115

Liczba newsów: 38461