Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, wczoraj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
pakować Frate do turynu i brać Kiełbaso..
no tak jak kibice juve na poczatku xD
Jestem jakoś przekonany , że tu by się nim zachwycali
ja myślę o Cambiaso żeby był zawodnikiem do rotacji. Mógłby obskoczyć dwa wahadła
a my szukamy gracza do 1 skladu na prawe wahadlo
dla mnie moglby byc zmiennikiem wahadlowego ale lewego
Na top wahadło
Dla mnie to zawodnik z potencjałem ba top wahadło
jakichkolwiek
Pamiętam jak Asllani coś pograł to oddali Ricciego bez bólu za drobne.
cambiasso to nie jest pilkarz z zadnym wiekszsym potencjalem a jest babolarzem, nie widze zadnego marginesu rozwoju u tego gracza a nie jest wart placenia za niego pieniedzy
Nie wiem kto ich podawał za wielkie talenty ja się raczej z tego śmiałem
do momentu az ricci zaczal grac w milanie byl podwany jako wielki talent w pomocy, to samo ruggeri i oni moga sobie cos tam kopac ale druzyny z nimi w skladzie nigdy nic nie osiagna
Ricci czy Ruggeri to nigdy dobrej piłki nie grali ,a ty ich dajesz jako przykład... Jak ty ich stawiasz na równi z Cambiaso to nie ma co dyskutować.
i ciagnie nas na dol bo to nie tak za za pol roku kupimy kogos lepszego i o nim zapomnimy
a dla mnie to pilkarz ktory swoj sufit pokazal w zeszlym sezonie w juve i mi nie zaimponowal ani wtedy ani juz w ogole pozniej
Dla mnie to zawodnik który w Interze wskakuje na wyższy poziom .
Ogólnie nie zgadzam się.
pilkarz ktory z samego zalozenia swoim stylem gry nie powinien nigdy byc brany pod uwage do powaznego grania
dla mnie to identyczny przyklad co ricci, ruggeri, ederson