Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, wczoraj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
bo spamujesz trollu
kim ty jesteś żeby mi mówić co mam pisać a czego nie
a ch cię to obchodzi
ile bedziesz o tym dodo pisal
Fiorentina’s right-back Dodò is still a candidate for Inter as Dumfries’ replacement after the talks for Palestra collapsed.
⚫️🔵 Inter, torna di moda Chalobah 🇬🇧🔵
jeszcze się okno nawet nie zaczeło, to nie narzekajcie
jezeli chcemy, a chcemy grać wahadłem to po prostu musisz mieć 2 mocnych, ponieważ będzie to samo co w czasie kontuzji Denzela. 80-90 % akcji przez Dimarko, a on obstawiony podwójnie i tyle z niego było. Na prawej LH, to się nawet takie LEcce śmiało z nas i nie obstawiało tej strony Xd
jak co roku albo co rok to gorzej
A miało być mocarne mercato
Mancini na szczycie listy a później długo nic! Ten Marotta to ma zboczenie jakieś
albo dodo aka Dalbert
może znów weźmy bellanowe
W sr0dku gesto u nas a na bokach krucho ale mybod contr glowniengramy bokami wiec to bylaby rewolucja
AZ SIE PROSI O 4312
Henrique to skrzydłowy, w dodatku kiepski
tam każdy zagra lepiej co potrafi 3 z 5 wżótek dośrodkuje w pole karne XD
lh to nie jest ani wahadłowy ani obronca prawy
zakladajac ze przechodzimy na 4 w obronie to i tak nie mamy prawego obroncy a LH i diouf chociaz na wahadle zagraja
Łatwiej i taniej znaleźć nam prawe wahadło jak dwóch skrzydłowych i dwóch bocznych obrońców