Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
obserwujemy co dalej
szumne plany, alternatywy, już mamy palestrę i nagle z ujem w ręku zostajemy, Solet już dopięty niby a stoi całość. miał Chivu dostać prezenty. no to dostanie Provedela
Anglik z tego co czytałem miał topowy sezon
minuty dostanie, bo Reece James musi być oszczędzany, ale po tym sezonie ciężko sobie wyobrazić, że go wygryzie
co tu dużo mówić rollercoaster te premercato
47+5 pisali w ciągu dnia
młody wybrał hajs i rotację zamiast budowania swojej kariery na wzór Bastoniego czy Barelli
chyba źle przetłumaczyło, to razem z bonusami
Nie wiem czy dobrze przetłumaczyło, ale dawaliśmy 52 mln + bonusy
no ciekawie ciekawie
a się porobiło
może wyjdzie nam to na dobre
to trzeba trzymać kciuki za Dioufa
carvajal
Jakieś śmieci na bank
ciekawe jakie alternatywy mamy na prawe wahadło
Gattuso w Lazio, niesamowity jest
uważam, że ten pierwszy na potencjał
Ja bym brał Cambiaso za Frattesiego.
Calafiori fajnie pokazał sie w PL