Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Bodzek, 19 czerwca, 11:37
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
DiMarzio - #Inter zaproponował 2,5 netto #Palestrze zgodnie z jego parametrami. Chelsea przebiło stawkę i wyprzedziło Inter: 5 milionów plus bonusy dla zawodnika, 55 milionów stałych plus bonusy dla Atalanty. Inter jest pesymistyczny i uważa, że Palestra trafi do Chelsea.
o już od lat wiadomo
Soleta to nie chce Marotta
Info, że Solet jednak daleko, Palestra do Chelsea. Moze jeszcze Bastoni do Realu?
od 14 lat mówię odpalić największe zło AUSILIO
Bremer tez Interowi obiecal...
a Dybala byl nawet na wakacjach z Lautaro
Palestra zaakceptował propozycję Chelsea. Inter zaskoczony, bo przecież miał dobre relacje
Roma musi do konca miesiaca chyba wykazac jakis spory zysk 40-50mln?
Wesley to się Romie akurat udal. Swietny zawodnik
mimo wszystko kwota ogromna
doprecyzuje nie zaimponowal bo moze na 2 jego meczach sie skupilem jak zaczely byc jakies informacje, a na kompilacjach ciezko chlopa ocenic
czyli pewnie DODO
Trzeba znać swoje miejsce w szeregu - Inter finansowo to 3. liga
nasi po Wesley oferta stanowczo odrzucona ahhahah
ja jak pisalem Palestra mi nie zaimponowal jakos znaczaco i dziwilem sie tej kwocie 50mln ktora wydawana przez Inter na zawodnika z pierwszym dobrym sezonem jakąś abstrakcją. Ale z drugiej strony jak będzie potwierdzenie tych informacji to nasi zostali mega wyyebani.
słuchaj MAteo głupio wyszło...
telefon do Darmiana
teraz pełen gaz po Paza
Ostatnio: INter już dawno dogadany z palestrą. Ostatnio dogadali się z Atalantą i potrzebne były detale do omówienia. Nagle przychodzi gówno klub z anglii i cyk....Palestra w Londynie