Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Bodzek, 19 czerwca, 11:37
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
od 14 lat mówię odpalić największe zło AUSILIO
Bremer tez Interowi obiecal...
a Dybala byl nawet na wakacjach z Lautaro
Palestra zaakceptował propozycję Chelsea. Inter zaskoczony, bo przecież miał dobre relacje
Roma musi do konca miesiaca chyba wykazac jakis spory zysk 40-50mln?
Wesley to się Romie akurat udal. Swietny zawodnik
mimo wszystko kwota ogromna
doprecyzuje nie zaimponowal bo moze na 2 jego meczach sie skupilem jak zaczely byc jakies informacje, a na kompilacjach ciezko chlopa ocenic
czyli pewnie DODO
Trzeba znać swoje miejsce w szeregu - Inter finansowo to 3. liga
nasi po Wesley oferta stanowczo odrzucona ahhahah
ja jak pisalem Palestra mi nie zaimponowal jakos znaczaco i dziwilem sie tej kwocie 50mln ktora wydawana przez Inter na zawodnika z pierwszym dobrym sezonem jakąś abstrakcją. Ale z drugiej strony jak będzie potwierdzenie tych informacji to nasi zostali mega wyyebani.
słuchaj MAteo głupio wyszło...
telefon do Darmiana
teraz pełen gaz po Paza
Ostatnio: INter już dawno dogadany z palestrą. Ostatnio dogadali się z Atalantą i potrzebne były detale do omówienia. Nagle przychodzi gówno klub z anglii i cyk....Palestra w Londynie
pewnie odbije się od Premier League i wróci za 2 lata do Serie A.
za 60 mln
tzw cykl życia Włocha w Serie A
amen Piekarz