Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Zobaczycie, miał być Curtis Jones a będzie Stachu Jones
Stanković to jest piękna historia ojciec i syn w jednym klubie
oby jednak ktoś biały
teraz zapinajcie pasy Ausilio wyciągnie zaraz jakiegoś czarnego kasztana z Ligue1
Szybko nas wyprostowali wszyscy, dwa liście w 4 dni. Brawo
Stankovic to wg wielu wielkie wzmocnienie, ja tam nie widziałem jego meczów ale dobrzy by było
To już 2 kluby mamy z dobrymi relacjami Real i Atalanta XD
ja tylko mam nadzieje ze nasi nie szukaja "okazji" i pojda w kierunku jakiegos wynalazku z MŚ
dobre relacje są istotne jak pokazuje historia
Tak jak pisałem pod niusem, liczy się tylko kasa a my jej nie mamy
mówienie o braku wzmocnień w czerwcu to chyba trochę za wcześnie
Jednak przydały się dobre kontakty Zanettiego z ojcem Paza oraz przekonywanie na zgrupowaniu Paza przez Lautaro.
xD
co prawda nie wzmocniliśmy drużyny ale przynajmniej budżet na zielono się świeci
ale nie ma wyjikow
Wyciągniemy Provedela pewnie tylko i znowu w sierpniu będzie szukanie chvj wie kogo na szybko
no licytować to my możemy się co najwyżej z takim Milanem
i idą tam gdzie jest kilka groszy wiecej
też nie wina działaczy że piłkarze są bez ambicji