Wyniki wyszukiwania

Aktualności
26 września, 07:04
Użytkownicy

Shoutbox

El_Imprezatore 26.06.2026 15:56

Myślę że za 30-35 da się go wyciągnąć

Borgen 26.06.2026 15:55

przepłącić to byśmy mogli za kogos takiego jak Paz

Borgen 26.06.2026 15:55

chciałbym go u nas, ale to nie jest ten profil zawodnika, za który warto przepłacać

Borgen 26.06.2026 15:55

Na Jonesa też bym 35-40 milionów nie dawał tak szczerze... to nie jest zawodnik, który u nas zrobi aż taką różnicę, żeby tyle dawać

El_Imprezatore 26.06.2026 15:55

Lepiej sprzedać Fratesiego, LH i kupić tego curtisa jonsa i obrońców i jazda

El_Imprezatore 26.06.2026 15:54

No wlasnie

Borgen 26.06.2026 15:54

Jak mamy wydać 25-30 milionów na kogoś kto nie gwarantuje nic to wolałbym kasę przeznaczyć na inne cele i kogoś na poziomie... nawet i w kolejne okienko (tylko u nas to chyba nie przejdzie, bo co się zaoszczędzi to zniknie i nikt za rok nie będzie pamiętał, że miało być więcej na transfery)

Borgen 26.06.2026 15:53

tam błędy są z założenia mniej kosztowne niż w środku pola, będzie miał więcej miejsca... kto go tam wie, może nas zaskoczy... trzeba szukać pozytywów w tych ciężkich czasach

El_Imprezatore 26.06.2026 15:53

I może nie trzeba będzie niewiadomo kogo szukac

Borgen 26.06.2026 15:52

chociaż Diouf też myślę, że ma szanse wyglądać tam lepiej niż na standardowej pozycji

El_Imprezatore 26.06.2026 15:52

Ja też

Borgen 26.06.2026 15:52

A to akurat bym szczerze chciał zobaczyć... On ma ciąg na bramkę, ja bym go na tej pozycji widział, chociaż na próbę

El_Imprezatore 26.06.2026 15:52

Moliny mialo byc

El_Imprezatore 26.06.2026 15:51

Jak nie ogarną Ndoye albo Miliony to chyba Bissecka trzeba tam przesunąć

Borgen 26.06.2026 15:51

i paradoksalnie nie wiem czy nie wolałbym zobaczyć jego niż kombinować nowego pokemona z Francji do testów na żywym organiźmie.

Borgen 26.06.2026 15:50

Śmiej się... to samo chciałem napisać ;)

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

Diufa

Szczupac_FCI 26.06.2026 15:47

kogo widzicie w tym momencie na tym prawym wahadle u nas ?

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Biasini piedoli głupoty nie pierwszy raz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625537

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się