Archiwum shoutboksa

AveCaesar 11.08.2023 20:43

dokładnie Samardzić miał być wypożyczony za 4 mln w drugą Fabbian za 4 mln więc tej kasy (20 mln) raczej u nas nie ma na teraz

VVujek 11.08.2023 20:42

Xd

VVujek 11.08.2023 20:42

"ponoć"

Cny 11.08.2023 20:42

no inzagiemu wystarczy Arna i będzie zadowolony :p

Klinsi64 11.08.2023 20:42

Trubin zaklepany za free,Balogun zafascynowany Interem,Scamacca chce do Interu xd

KibicInteru 11.08.2023 20:42

Xd

Cny 11.08.2023 20:42

kibic trollujnsobie na acMilan pl

Klinsi64 11.08.2023 20:41

przedwczesny płacz xd 2 tygodnie typa w garsci ponoc mieli

nicolas80 11.08.2023 20:41

Mnie zastanawaia co nat wszystko trener

KibicInteru 11.08.2023 20:40

Oczywiście że wpływa

Klinsi64 11.08.2023 20:40

jestesmy niepowazni na rynku i wszyscy to wykorzystują

VVujek 11.08.2023 20:40

A Serbia może jeszcze przyjdzie więc po co ten przedwczesny płacz

KibicInteru 11.08.2023 20:40

Inzaghiego grzeje pewnie Samardzic i tak

Cny 11.08.2023 20:40

na Samaradzicia wydawaliśmy 0 euro. dopiero w przyszłym okienku chyba 14-16M... więc nie wpływa to na nasz tegoroczny budżet, marzyciele

Pjerun 11.08.2023 20:39

Wystawiamy ogólnie bardzo dobra laurkę sobie. Jak Inzaghi zostanie zwolniony lub sam odejdzie to żaden poważny trener tu nie będzie chciał przyjsc

VVujek 11.08.2023 20:39

Ważne, że my Milan 2 razy wyruchali.

KibicInteru 11.08.2023 20:39

Ze Scamaccą negocjacje trwały może z tydzień więc nie wiem co Ci daje takie wymyślanie

nicolas80 11.08.2023 20:38

Chyba dodawać potrafi . Inzaghi też chyba powinień wstrzasnac mocniej

Cny 11.08.2023 20:37

ooo teraz walić Serba a tydzień temu wielu tutaj cmokało nad nim jaki wyborny transfer :p w sumie to walić go racja, ale boli jak każdy nas rucha w tym mercato. miesiąc negocjacji i przychodzi Atalanta, whu, czy inne monaco i nas wyjaśnia... najgorzej że skończymy z 34letnim miernym popaprancem a znajdą się tacy co będą chwalić taki transfer. gdzie nasz scouting? gdzie jakieś listy zawodników. trener chcę wysokiego silnego napastnika z jakimś doświadczeniem a my nie jesteśmy w stanie zaproponować mu nikogo po za jakimś przegrywam z bologny

KibicInteru 11.08.2023 20:37

No jak nie wydamy 20mln na Samardzica to budżet będzie większy

nicolas80 11.08.2023 20:36

Zhang chyba nie jest totalnym idiota

KibicInteru 11.08.2023 20:36

Fabbian miał chyba dużo opcji i tak

Jacenty 11.08.2023 20:36

Moretto coś wspomina, że jest "balagan" pomiędzy reprezentantem Samardzicia a jego rodziną

Pjerun 11.08.2023 20:36

I tak nie będziemy mieć hajsu na napastnika, bo każdy jest za drogi.

Czaglar 11.08.2023 20:36

Mniej więcej tak jak Sensi. Won z nimi

KibicInteru 11.08.2023 20:35

Brakuje nam hajsu na napastnika i obrońcy do pierwszego składu a wydajemy 20mln na piątego pomocnika

nicolas80 11.08.2023 20:35

Correa zdrowy jsko 4 napasnik jedt ok

VVujek 11.08.2023 20:35

To ciekawe co teraz z Fabbianem bo to chyba była łączona transakcja

Pjerun 11.08.2023 20:35

Powiedziałbym, że się zgadzam, ale nie uwierzę dopók nie przyjdzie dobry napastnik. A tymczasem cel nr 1 to Arnautovic

nicolas80 11.08.2023 20:35

Czt będzie sensi fabian czy samardzic nie me wiekiej różnicy

Czaglar 11.08.2023 20:34

Jeszcze tylko do tych katastrof brakuje, że Correa zostanie

KibicInteru 11.08.2023 20:34

Co innego gdybyśmy mieli już dogadanego Baloguna i Toloia np

nicolas80 11.08.2023 20:34

I tak mamy bogato w pomocy

KibicInteru 11.08.2023 20:33

Samardzic świetny prospekt ale w naszej sytuacji jest to raczej niepotrzebny transfer

nicolas80 11.08.2023 20:33

Moim zdaniem jak nie poszlo z lukaku to powinni wszyskto postawic na klasowego napastnika i nie zawracac sobie glowy jskimis smardxicami

nicolas80 11.08.2023 20:31

Teraz klub powinien być stanowczy w tej sprawie

Claudio 11.08.2023 20:31

Pjerun priorytety sie caly czas zmieniaja z roznych powodow....przyklad bukakku

VVujek 11.08.2023 20:30

Ja chcę Samardzica, ale jak nie pyknie to trudno

Dejwid 11.08.2023 20:30

sporo fanow nie moglo zrozumiec tego ruchu ale czy to nie swiadczy o braku jasnej koncepcji na to okno transferowe.

nicolas80 11.08.2023 20:30

Lazar moze byc jaknz aslanim nie bedzie wachał murawy

nicolas80 11.08.2023 20:29

Dla mnie też to no name

Pjerun 11.08.2023 20:29

Z pewnością nasz zarząd po doagadaniu się z Samardzicem i przeprowadzonych testach medycznych nagle dostał olśnienia, że trzeba jednak wzmocnić inne pozycje

Claudio 11.08.2023 20:29

jesli lazar to taki giga talent to moze warto o niego jeszcze chwile powalczyc, ale w innym przypadku skupilbym sie na wazniejszych pozycjach. A jak nie chca zostawiac Sensiego z wiadomych wzgledow to nawet Pereyra jako 5/6 pomocnik bylby bardzoe dobry

nicolas80 11.08.2023 20:28

Lepiej zostawic Sensiego all na napastnika

Claudio 11.08.2023 20:27

ja od poczatku mowilem ze nie do konca kojarzę Samrdzica, a wydawanie 20mln na pomocnika numer 5/6 w naszej sytuacji jest malo logiczne. Tutaj trzeba inwestowac w napastnika i obronce

nicolas80 11.08.2023 20:27

Dokladnie

Pjerun 11.08.2023 20:26

Proponuje zdjąć różowe okulary

Claudio 11.08.2023 20:26

najlepsze jest to ze agent Samardzica ktory negocjowal z Interem juz nie bierze udzialu w rozmowach. CI serowie są serio yebnięci xD

VVujek 11.08.2023 20:26

I nr6 może być Sensi

nicolas80 11.08.2023 20:25

Teraz piorytet to napastnik

nicolas80 11.08.2023 20:25

Przypominam ze samardzić to tylko 6 w kolejnosci pomocnik

VVujek 11.08.2023 20:24

A Inter kombinuje jak może?

Dejwid 11.08.2023 20:24

trzeba zachować spokój

VVujek 11.08.2023 20:24

A nie pomyślałeś, że brakuje kasy?

nicolas80 11.08.2023 20:23

A jak ta kadra zdobędzie scudetto kto wtedy będzie wspominał mercato

pluto11 11.08.2023 20:18

Gotowa a my nadal brak napastnika obrońcy i teraz 6 pomocnika nas rucha

pluto11 11.08.2023 20:17

W tym okienku potrafimy wszystko spier... już dawno powinna być kadra gotowa🥰🤴

martins2000 11.08.2023 20:10

Juve po Samardzica

pluto11 11.08.2023 20:09

Jeżeli Samardzic woli kopać się po czole w środku tabeli PL zamiast grać w LM i walczyć o mistrza to won

Wiciux 11.08.2023 19:57

Poqrv 11.08.2023 19:55 a na co miałaby pójśc odsetki Oaktree

nicolas80 11.08.2023 19:56

Pjerun jakie trollowanie. Ewidentnie łamanie zasad

nicolas80 11.08.2023 19:55

Zhang ma kasę i jak się wkurzy to ją pokaże

Poqrv 11.08.2023 19:55

A na co pójdzie?

Pjerun 11.08.2023 19:48

Jeśli ktoś wierzy, że kasa za Samardzica pójdzie na napastnika to podziwiam.

martins2000 11.08.2023 19:45

:blagam:

martins2000 11.08.2023 19:45

Inter wierzy w wolę Samardzicia

Dzonyy 11.08.2023 19:42

Won z samardziciem i dawać napastników fast

Pjerun 11.08.2023 19:41

Skończ trollowac nicolas

Dejwid 11.08.2023 19:41

Nie słuchaj podszeptów nicolasa Steven, liczy sie tylko zwyciestwo i druga gwiazdka.

Szczupac_FCI 11.08.2023 19:40

niestety obecny rynek tak wygląda w Premier League to samo

Szczupac_FCI 11.08.2023 19:39

żadnego unoszenia się niby zasadami za którymi stoi zwykłe gołodupstwo, po prostu niech realnie ustalą czy wymagania tych jego agentów są adekwatne czy są po prostu z dupy

nicolas80 11.08.2023 19:35

Steven nie daj sie uchać tylko pokaż że masz jaja i wywal to towarzystwo na bruk

Wiciux 11.08.2023 19:27

Pozostanie sensiego + arnautovic + wypo tangangi i zamykamy mercato. Powoli sie nastawiam na taki scenariusz

AveCaesar 11.08.2023 19:27

jak widać każdy tak robi. nawet kluby z którymi "negocjujemy"ostatecznie znajdują kogoś kto da więcej i to nie jesteśmy my

pluto11 11.08.2023 19:27

Niech pali gumę dołożyć kasę do napastnika

Vancore 11.08.2023 19:26

no intensywnie przez miesiac zalatwiamy sommera a potem intensywnie nie robimy nic w kwestii zaklepanego samardzica

erebos 11.08.2023 19:26

Wykorzystywanie zainteresowania West Hamu do podbijania kontraktu jest mało poważne i nie rokuje to na fajną współpracę na przyszłość.

AveCaesar 11.08.2023 19:25

to* później* zaróbmy*

AveCaesar 11.08.2023 19:25

no weźmy go na sezon a późej zróbmy na nim nie widzę problemu :)

Dejwid 11.08.2023 19:24

to chyba najbardziej intensywne "marketto" w historii

erebos 11.08.2023 19:21

Samardzic to spoko piłkarz i w pomocy przydałby się (szczególnie jako następca Mikiego), ale pogoniłbym go. Z takimi agentami, to będzie co chwila dopraszanie się o lepszy kotrakt czy oferowanie grajka dalej po lepszym sezonie.

Pjerun 11.08.2023 19:21

A do nas żaden poważny trener nie będzie chciał przyjąć jak widzi ten cyrk

pluto11 11.08.2023 19:21

Zhang chce drugiej gwiazdki a jakieś chlyskti robią go jak młodego

Pjerun 11.08.2023 19:21

Jeszcze trochę i spakuje walizki jak Conte

Pjerun 11.08.2023 19:20

Ciekawe co se Inzaghi mysli

AveCaesar 11.08.2023 19:18

albo Arna pierwszy do wejścia z ławki w ataku

AveCaesar 11.08.2023 19:16

żeby się nie skończył, że w imię tych zasad i obraz Beppe zamiast Trubina, Smaradzica, Scamacci będzie Sommer, Sensi któy się złamie po miesiącu na następne 3 lata oraz rzeczywiście jakiś Zapata :lol:

pluto11 11.08.2023 19:15

Ja się pytam panie Zhang jak pan chcesz walczyć o 2 gwiazdkę jak ty nie masz kasy na poważnego napastnika

nicolas80 11.08.2023 19:12

Teraz Zhang powinien isc na calosc i wywalic tych agentów i sciagnać D jonatana Davida

martins2000 11.08.2023 19:12

Sensi to za 2 tygodnie w szpitalu wyląduje na 1,5 miecha

pluto11 11.08.2023 19:11

Jak Samardzic ma nie przyjść to zostawić Średniego na 6 pomocnika i kasę dołożyć do Baloguna

coco 11.08.2023 19:10

Zostanie Sensi jak Serb nie przyjdzie

Czaglar 11.08.2023 19:09

Zhang, zrób cos

martins2000 11.08.2023 19:09

Czyli wygląda na to że w pomocy też się osłabiamy DNO o co ten zespół chce grać w nowym sezonie o przetrwanie w top 4?

nicolas80 11.08.2023 19:08

Nie mieszaj w to Tucu. To jest poważna sprawa. Tu nie chodzi o kasę tylko zasady

Klinsi64 11.08.2023 19:08

Lukaku,Scamacca,Samardzic

Klinsi64 11.08.2023 19:08

znowu Inter oszukany

coco 11.08.2023 19:08

Le commissioni richieste dal padre di Samardzic si aggirano sui 300.000 euro. L'Inter attende risposte dal calciatore. Udinese furiosa🔥

erebos 11.08.2023 19:08

Juventus ma ruszyć po Carlos Augusto i wykłada 15 mln. Nasi myślą o szybkim wywaleniu Gosensa na wypożyczenie z opcją wykupu, więc jeszcze się okaże, że zaraz z jednym lewym wahadłowym zostaniemy (Lazaro nie liczę).

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się