Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

nicolas80 11.08.2023 21:45

Taremi byłby idealny w tym momencie

Cny 11.08.2023 21:44

Odnieście sie prosze do tych grubych milionow ktore oszczedzilismy nie przedluzajac kontraktow i niekontraktujac nikogo wzamian

erebos 11.08.2023 21:44

Jakąś alternatywą. Na Taremiego kasy nie wydamy. A Arny Bologna nie chce oddać.

Pjerun 11.08.2023 21:44

Taremi za drogi

KibicInteru 11.08.2023 21:43

Może ten Taremi

nicolas80 11.08.2023 21:43

Dla mnie Inter z Brozo się skonczył i dobrze że oddzedł. Mimo ze bardzo go cenię

Pjerun 11.08.2023 21:43

Zapata

Wiciux 11.08.2023 21:43

Zapata

Cny 11.08.2023 21:42

i ja wymienilem tlyko pilkarzy ktorzy odeszli za frajer... chryste jakie to potezne oszczednosci, ktore mozna bylo spozytkowac na kogos kontretnego za darmo.... ale mielismy obciac budzet placowy, to obcielismy.... Szkoda ze za rok juz nie bedzie z kogo zejsc w tkai sposob,a ciac pewnie bedzie trzeba dalej... no dobra lazaro i sensi.

Szczupac_FCI 11.08.2023 21:42

jak myślicie na kim się skończy z tym napastnikiem ? zkładając że Samardzic jednak nie podpisze ?

VVujek 11.08.2023 21:42

Jprdl ten Hardy to naprawdę grubo na bani ma

KibicInteru 11.08.2023 21:41

Wypalony może nie był ale fakty są takie że kilka miesięcy go nie było

Pjerun 11.08.2023 21:41

Nie muszę być komikiem. Mercato Interu to wystarczający cyrk

Xucatlan 11.08.2023 21:41

Oho, Erling '15 kontaktów z piłką w meczach z poważnymi rywalami' znowu jest wielki, bo ładuje zespołowi z dołu tabeli.

Cny 11.08.2023 21:41

A i jeszcze jedno. Zauwazcie jak potezne oszczednosci na pensjach poczynilismy. Dżeko, Skriniar, Gags DD, Handa, nawet ten Dalbert... A w ich miejsce kto? Tylko Thuram. taka prawda. No i Bisseck z jakimś śmiesznym kontraktem.

KibicInteru 11.08.2023 21:39

No Komikiem niestety Pjerun nie zostaniesz

nicolas80 11.08.2023 21:39

Brozo już był wypalony. Więc zostawianie go byłoby błędem. Dobry moment na zmianę

Pjerun 11.08.2023 21:38

Haaland x2

Claudio 11.08.2023 21:38

oj wiedzialem ze Haaland na kapitanie w Fantasy to najlepsza opcja

Pjerun 11.08.2023 21:37

Zrezygnujemy z Samardzica, dostaniemy kasę za Gosensa to może spróbujemy wykraść Bayernowi Harrego Kane'a

nicolas80 11.08.2023 21:37

Mercato nie jest złe tylko z tym napastnikiem troche się opóźnia ale czekamy

Claudio 11.08.2023 21:37

Powiem tak. Prawda jest taka ze musimy sciagnac pewnego bramkostrzelnego napastnika i wysokiej klasy obronce. Tutaj niestety bedziemy czekali do konca okienka bo z naszym budzetem trzeba jak to mowi Marotta "czekać na okazję"

Cny 11.08.2023 21:37

Claudio - po raz kolejny oceniam poziom kadry, a nei potencjał. nie gdybam co było gdyby został brozo. Brozo jest w sile wieku, ma przepotężne doświadczenie, fratessi wkracza dopiero w decydujący moment kariery, a piłkarsko na ten moment nie można powiedzieć że jest lepszy. Wymianę brozo na fratessiego rozumiem, ok. imho dobry ruch, ale to na jakich warunkach i w jaki sposob odszedł brozovic to skandal, jesli ibaniez poszedl za prawie 30M do arabów.

VVujek 11.08.2023 21:36

Jakich 4? 2

erebos 11.08.2023 21:36

Szukał czegoś nowego? U nas się o bańkę więcej dopraszął Brozo. Tam dostał 20 za sezon to poszedł. Jeszcze Inter mu poszedł na rękę i puścił go tanio, bo kasy nie mają.

KibicInteru 11.08.2023 21:35

To na kogo zostaną wydane to nie wiem

KibicInteru 11.08.2023 21:34

No były i dalej są

Cny 11.08.2023 21:34

Ale tu nie chodzi o to, ze nie uzupełnią skąłdu. tlyko o brak planów na budowę kadry + to jak fatalną pozycję negocjacyjną Inter sobie zbudował idiotycznymi działaniami w poprzednich latach. A to, że nagle jakiś Acerbi wypali, Miki daje radę dojechać, dżeko udawało się reanimować na runde w sezonie, to nie znaczy ze marotta robi dobra robote... gdzie acerbi to przeciez pomysl szymona.

Claudio 11.08.2023 21:34

a Frattesi to mlody wilczek ktory bedzie zapieprzal na boisku i kilka dobrych lat bedzie mial na udowodnienie swojej wartosci, apotencjal ma duzy

Pjerun 11.08.2023 21:34

Tym, że były pieniądze na choćby Lukaku. Sprzedaliśmy Onane, żeby było na długi dla Zhangowizny

Claudio 11.08.2023 21:33

Brozo juz byl troche wypalony. Byc moze bylby coraz wiekszy zjazd formy i moze sam szukal czegos nowego

KibicInteru 11.08.2023 21:33

I w jaki sposób były one mydlone?

Pjerun 11.08.2023 21:32

Żenada jest mydlenie oczu kibicom

Cny 11.08.2023 21:32

erebos - jestem dobrej myśli odnośnie fratessiego, ale porównuję jakość w tym momencie. I mówię wydawało się, że wszytsko fajnie idzie w dobrą stronę , a nagle jest 11 sierpnia a my potrzebujemy jeszcze 4 jakośćiowych piłkarzy, a nie arnautoviców czy jakiegoś palomino.

Claudio 11.08.2023 21:31

tez nie przesadzajmy z tymi tranferami bo żenadą był brak bramkarzy. Tutaj się w pełni zgodzę i zdecydowanie za pozno oni przyszli. Ale teraz? Pierwsze 3 kolejki przerwa na reprezentacje, a pozniej derby z milanem. Tylko 2 kolejki beda w trakcie okienka wiec spokojnie

Cny 11.08.2023 21:30

gdzie sommer to klasa śiatowa? pół rundy w powąznym klubie. szczyt możliwośći to faza grupowa w LM. Brutalnie zweryfikowany po przejściu do bayernu...

erebos 11.08.2023 21:30

Frattesi z przodu daje sporo więcej niż Brozo, ale na pozycji registy IMO Brozo > Hakan

KibicInteru 11.08.2023 21:30

Ahh, nie ma jak histeria w trakcie mercato

erebos 11.08.2023 21:28

Raczej szybko nie jebnie. Chińską ligę to ich rząd załatwił. Już teraz kraje eurosjkie negocjują kontrakty na transmisje SPL.

nicolas80 11.08.2023 21:28

Do bramkarza nie się co czepiać. Sommer to klasa światowa

Cny 11.08.2023 21:28

napad w rozsypce

Cny 11.08.2023 21:28

pomoc - zamieniliśmy brozo na fratessiego. jakby nie patrzeć to jakość nieco spadła.

Cny 11.08.2023 21:27

obrona - acerbi i darmian już nie powtózą sezonu życia. bastoni może być lepszy, a bisseck to niewiadomoa, chociaż ja wyczuwam kocura, ale nie odrazu tu i teraz.... więc na ten moment obrona słabsza niż rok temu

Wiciux 11.08.2023 21:27

No obecnie tylko na wahadle upgrade bo mop gorszy od bellanowy nie będzie, lecz to tez opcja tylko na rok

Claudio 11.08.2023 21:27

nie mamy napastnika i obroncy tylko wiec jaka ciemna dupa?

Cny 11.08.2023 21:26

bramkarz - zjazd jakosciowy potworny

Cny 11.08.2023 21:26

jest 11 sierpnia, a my w tej chwili jesteśmyw ciemnej dupie

Claudio 11.08.2023 21:26

De Bruyne kontuzja i debiut Kovacica w City

erebos 11.08.2023 21:26

Brest chciał Agoume razem z Satriano i chyba Reims/Strasbourg

Claudio 11.08.2023 21:25

Firmino 2 gole dla Al Ahli. Tak patrze na zawodnikow u tych arabow to trzeba przyznac ze kilka celow transferowych Marotty mogli zgarnac. Ciekawe kiedy to yebnie czy tak szybko jak w Chinach

Cny 11.08.2023 21:25

claudio dlatego mowie na siódmego pomocnika sensi jest perfekcyjny :P A tak to co zostaje nam wzięcie Pereyry? OK ja tam mogę zaakceptować Pereyrę, ale już wydawało się że idziemy w fajną stronę z budowaniem kadry. wprowadzenie, rozwój i albo mamy topowego gracza albo sprzedajemy go za dobry hajs. a tak bedzie powtóka z mikiego. Jakość, solidnie, ale nic nie zyskamy nigdy na samym piłkarzu, opcja krótkofalowa.

Wiciux 11.08.2023 21:24

Pjerun 11.08.2023 21:20 w punkt Petagna/Zapata nasze realne cele

Pjerun 11.08.2023 21:24

Union daje 15 mln za Gosensa. Już naprawdę Mbappe coraz blizej

KibicInteru 11.08.2023 21:23

Nikt go nie chce na ten moment bo jest słaby

broda4991 11.08.2023 21:23

Agoume w spezi to jak profesor niekiedy wygladal na pozycji brozo

Claudio 11.08.2023 21:22

Sensiego chyba wszyscy by zostawili widzac jak wyglada. Ale nie oszukujmy sie. On wypadnie w tym sezonie znowu na kilka miesiecy wiec to taka tykająca bomba

Cny 11.08.2023 21:21

Agoume tez mogli już kiedyś niby sprzedać a mu rozwalają karierę. I to tak okrutnie. To bardzo smutne co z nim robią. Nie mają pomysłu na neigo. Gość jak nie mieści się w kadrze to już w lipicu powinien byc wypozyczony gdzies. a tu niby on francje chce, oni chca go do wloszecg.... a moze po prostu go sprzedac bo to zwyczajnie neiladnie wyglada.

erebos 11.08.2023 21:21

Agoume to Inter chce chyba przekonać do wypożyczenia w Seria A, gdzie on chce iść do Francji. Czekanie na odpowiednią ofertę, cokolwiek by to nie znaczyło.

nicolas80 11.08.2023 21:20

Tu się zgodzę że jest burdel bo jak odchodzą Dzeko I lukaku to przyjscie Thurama to zbyt malo. Ta formacja powinna być skompletowana na.wstępie

Pjerun 11.08.2023 21:20

Ludzie którzy myślą, że jak nie wydamy na Samardzica to nagle będzie napastnik za 50mln powinni zostać wysłani do Choroszczy

broda4991 11.08.2023 21:20

Być może sytuacja podobna do lakaki

Cny 11.08.2023 21:20

obecnie nei widze najmniejszego sensu z pozbywaniu sie sensiego. musi pojsc chyba za 5-6 milionow, a wiemy jak nasi sprzedaja. zaraz go wypozycza oddadza za darmo i jeszcze doplaca do pensji, a gosc pokazal ze zasluzyl na szanse i to w moemencie gdy nasz pion sportowy zawodzi na calej lini

broda4991 11.08.2023 21:19

Ja czuje ze po samardzicia ktoś się mocno wlaczyl że nagle tak zaczął warunki studiować

Claudio 11.08.2023 21:19

tzn w pucharze wloch

Claudio 11.08.2023 21:19

Arnautoic gra w sparingu....no to dobrze czyli jak dotad to nic powaznego z nim

Tom_Hardy 11.08.2023 21:18

erebos 11.08.2023 21:17 Hakan po sezonie ma iść na sprzedaż, a Miki nie dostanie nowego kontraktu. Samardzić to idealna opcja. - w punkt

Klinsi64 11.08.2023 21:18

młody jest zamrozony,nie gra w sparach nie ma klubu,wzorowo prowadzona kariera Perły z Sochaux

nicolas80 11.08.2023 21:18

Odeszli Lukaku i Dzeko więc klasowi

broda4991 11.08.2023 21:18

Z tym bogactwem to bym nie przesadzal bo asllani to zagadka z mikim róznie może być wiek plus slabsza forma i lipa

erebos 11.08.2023 21:18

Pjerun w punkt :D

Tom_Hardy 11.08.2023 21:18

Burdel i kompromitacja dyrektorow od ponad miesiaca. Nie potrafia zamknac transferow

Klinsi64 11.08.2023 21:17

z Agoume to tez jest hit

nicolas80 11.08.2023 21:17

Jednak klasowego napastnika wszyscy kibicę oczekują

erebos 11.08.2023 21:17

Hakan po sezonie ma iść na sprzedaż, a Miki nie dostanie nowego kontraktu. Samardzić to idealna opcja.

Pjerun 11.08.2023 21:16

No pomoc jest nasza najlepsza formacja, ale wolę Samardzica w garści niż Babaluguna na dachu

Cny 11.08.2023 21:16

nicolas na 6 jest ok, ale moim zdaniem my powinnismy mieć 7 pomocników, ja się spodziewam że hakan na regiście nie da rady fizycznie grać całęgo sezonu, miki ma swoje lata, problemy z kostkami w tym sezonie już były, jakaś czerwona kartka dla kogoś, drobne urazy na 2-3 tygodnie w kluczowej fazie sezonu i zostajemy z asllanim na ławce. Jeśli chcemy grać na 3 frontach to 7 pomocników musi byc, nawet jak siódmym miałby być Agoume w obecnej sytuacji. Pryz transferze Samaradzicia liczylem ze sensi i tak zostanie wlasnie jako ten 7

Tom_Hardy 11.08.2023 21:16

Najsilniejsza pomoc.... żenada

AveCaesar 11.08.2023 21:16

skoro nic z tym nie robi tzn że daje przyzwolenie ;)

broda4991 11.08.2023 21:16

No samardzic kosztem sensiego moglbym przeżyć.

milosz912 11.08.2023 21:15

Retegui asysta

nicolas80 11.08.2023 21:15

Chyba wszyscy się zgodzą że w foramcji pomocy mamy bogactwo i czy bedzie samardzic czy nie to i tak nic tego nie zmieni

erebos 11.08.2023 21:15

My mogliśmy mieć Juliana Alvareza, którego przekonywał Zanetti, to nie włączyliśmy się nawet do walki o niego.

Cny 11.08.2023 21:14

jak wróci sanchez to się upokorzymy na maxa, cały świat już wie ż emożna nas ruchać, ale tkaim powrotem byśmy to sobie na czole wytatuowali

Claudio 11.08.2023 21:14

Ale naprawdę zastanawia mnie co mysli taki zawodnik ktorego rodzina czy agent chce wyrwac cos dla siebie i przez to moze mu popsuc karierę lub jakieś marzenia, a on nic z tym nie robi.

KibicInteru 11.08.2023 21:14

I Azpiego

erebos 11.08.2023 21:14

Samardzić to z pewnością nie jest leszcz.

KibicInteru 11.08.2023 21:14

No tego Vicario akurat szkoda

Lopez 11.08.2023 21:13

szkoda, że vicario nie wzięliśmy wcześniej

nicolas80 11.08.2023 21:13

Sensi 3 bramki na 5 meczy powinien dac rady jako. 6 pomocnik

KibicInteru 11.08.2023 21:13

Przydałby się Samardzic ale bardziej by się przydał napastnik

Cny 11.08.2023 21:12

jezu my sprzedaliśmy Onanę i nie mieliśmy nawet wyscoutowanych jakis opcji A, B, C na taką okoliczność. Kurvva żyjemy jak jakieś kluby eklapy, gdzie nia ma scoutingu

Wiciux 11.08.2023 21:12

Może i nie namówił, ale będzie zadwolony jak więcej kasy zostanie w budżecie

erebos 11.08.2023 21:12

Szkoda Samardzicia, bo fajny piłkarz i materiał na świetnego gracza, ale ten deal nie przejdzie raczej.

Lopez 11.08.2023 21:12

musze dwa razy strone odświeżyć żeby mi wyskoczyły dobrze szoty

Nasir 11.08.2023 21:12

Witam niestety Marotta z dnia na dzień coraz słabszy, już nawet jakiegoś leszcza samardzicia nie potrafi domknąć

KibicInteru 11.08.2023 21:11

Pewnie Zhang go namówił żeby zmienił warunki żeby nie trzeba było go kupować co

broda4991 11.08.2023 21:11

Samardzic jest mega potrzebny w pomocy. Jest mega treatywnym technicznym graczem. Tego nie mamy.

Cny 11.08.2023 21:11

tego taremiego za 15 bym łyknął jakoś z bólem. więćej niż 15 to rozbój w biał dzień jak sorloth kosztował 10M

Pjerun 11.08.2023 21:10

Ojciec roku

Dzonyy 11.08.2023 21:10

Xdddd. Właśnie sz wszedłem w archiwum bo nie kumalem o co lotkowi chodzi

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625397

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się