Archiwum shoutboksa

Kredence 12.08.2023 00:13

Pjerun co ci się stało że siedzisz tu od 7 rano do późnej nocy ?

Szczupac_FCI 12.08.2023 00:12

chyba tylko po to żeby nie poszedł do Juve

Pjerun 12.08.2023 00:12

Przecież nie przyjdzie żaden Augusto.

Poqrv 12.08.2023 00:11

Nikt mi nie wmówi, że rudy jest w jakimkolwiek aspekcie lepszy od Robina

Poqrv 12.08.2023 00:10

Po cholerę mamy zamieniać siekierkę na kijek? Bo tak to wygląda w przypadku Gosensa i Augusto

martins2000 12.08.2023 00:00

Secondo alcune fonti il club londinese e Samardzic sarebbero già molto vicini.

erebos 11.08.2023 23:59

Mamy Lazaro, pykał w Torino na lewej. Kasa z Gosensa to będzie czysty zysk.

Wiciux 11.08.2023 23:53

Trzeba zaczac przeszukiwac rynek wolnych agentów na pozycji lewego obrońcy/wahadłowego

pluto11 11.08.2023 23:52

Tyle kasy zebranej w sezonie i sprzedani Brozo i Onana za 70 a my nadal nie możemy kupić napastnika

Pjerun 11.08.2023 23:49

Błażej Augustyn, here we go

martins2000 11.08.2023 23:48

Boże kiepa z Monzy chcą

andyvdm 11.08.2023 23:48

Gdzie pieniadze za lm i onane

martins2000 11.08.2023 23:48

Augusto ma ryja jak Augusto 🤣🤣🤣

andyvdm 11.08.2023 23:48

Gdzie napastnik i obronca

andyvdm 11.08.2023 23:48

Gdzie Samardzić

Dejwid 11.08.2023 23:46

oj tam ja juz widze oczyma wyobrazni jak ten August Carlos tupta po tej naszej lewej flance.

Wiciux 11.08.2023 23:41

Kazda oferta ponizej 18 mln za gosensa powinna byc odrzucona, jeśli mamy znaleźć jakies sensowne zastępstwo

Cny 11.08.2023 23:41

ech ide spac, skzoda nerwow na te cyrki

Cny 11.08.2023 23:41

mowie bedzie telefon do bartka bereszynskeigo

Wiciux 11.08.2023 23:39

Tylko ze my go nie ściagniemy monza liczy na licytacje skoro jufki sie nim interesują. Przegramy go a jufki przepłaca i dadza jakies 25. Posprzedawali zakarie, pellegriniego oraz rovelle musza wypracowac zysk finansowy tego lata(czytałem na juve poland) ale na augusto powinni móc sobie pozwolić

Pjerun 11.08.2023 23:39

Augusto może będzie dogadany, ale można się spodziewać, że do akcji wkroczył jego stary, który zażąda dodatkowej prowizji

pluto11 11.08.2023 23:37

Dobrze odmłodzić skald bo Gosens młodszy nie będzie a Augusto jeszcze się rozwinie ale gdzie ten Balogun albo inny młody napastnik a nie jakieś Arnautovicie

GreGoor 11.08.2023 23:37

Witajcie a wiecie jak wcześniej pisałem że słońce nie stoi tylko latamy przez naszą galaktykę prawie milion kilometrów na godzinę a uciekamy od asteroid pozdrowienia Bóg prowadzi

Cny 11.08.2023 23:36

a zarz odpalimy protokół Wout Weghorst ratuj

Cny 11.08.2023 23:36

a nie czekaj.... my nie potrafimy sprzedawac, wiec co za roznica... gorzje ze kupwoac juz tez nie potrafimy

Cny 11.08.2023 23:36

inaczej mamy za duzo pilkarzy i musimy sprzedawac za frajer

Cny 11.08.2023 23:35

tak mowia

Cny 11.08.2023 23:35

nie nei, najpeirw musimy sprzedac zeby kupic

Wiciux 11.08.2023 23:35

Bylo brac guerreio za free po tym sprzedaż gosensa nawet za te 15

Cny 11.08.2023 23:35

Kamil Glück, here not enough money

GreGoor 11.08.2023 23:34

Witajcie w naszej galaktyce wystąpiła czarna dziura sieje ogromne spustoszenie teraz wiecie dlaczego musimy opuszczać naszą galaktykę pozdrowienia damy radę opuścimy ja narazie

pluto11 11.08.2023 23:34

Zaraz się okaże że Gosens pójdzie i nie będzie kogo ściągnąć bo Augusto przejdzie do Juve

GreGoor 11.08.2023 23:33

A wiecie dlaczego mamy zaburzenia czasowe ponieważ wysyłamy mnóstwo energii z ziemi a energia która nas prowadzi nie łączy się z energią ziemską więc wolniej będziemy lecieć pozdrowienia

Wiciux 11.08.2023 23:33

Puchacz here we go

Pjerun 11.08.2023 23:32

Ashley Young, here we go

HB 11.08.2023 23:30

"Inter przygotował ofertę za Augusto - Lazaro i 500 tys. euro. Brak kontaktu ze strony Monzy".

Cny 11.08.2023 23:28

taaa na bank augusto za 15M u nas xd .... jezu jaki ten ruch jest bez sensu w naszej sytuacji

HB 11.08.2023 23:28

a tydzień później "Fiorentina w grze o Augusto, piłkarz oddala się od Interu"

Dejwid 11.08.2023 23:28

no coz nic nie pokazal Carlos moze powalczy z Dimareczkiem

Gloin1989 11.08.2023 23:27

Pożyjemy zobaczymy

coco 11.08.2023 23:26

Żegnamy Robina

coco 11.08.2023 23:26

🚨Robin Gosens è molto vicino all'Union Berlino e può sbloccare la trattativa per l'arrivo di Carlos Augusto: i nerazzurri si preparano a riprendere i contatti col Monza, operazione da circa 13-15M€ (al Corinthians il 40% del totale). - Di Marzio

Cny 11.08.2023 23:22

Moż epo cyrkach Samaradzicia Udine pójdzie na rękę z Beto ;) Ponegocjujemy 2 tygodnie, wsyztsko ustalimy, przyjdzie jakiś Eintracht i mu wyciągnie długopis z ręki przy biurku w siedzibie Interu

Wiciux 11.08.2023 23:17

Do tego bonus na uzupełnienie obrony i jazda po 2 gwiazdke

Cny 11.08.2023 23:15

Cały czas Simone Zaza i Fabio Quagiarella cały czas dostępni z wolnego transferu. Obu świetnie zna nasz dyrektor sportowy.

Cny 11.08.2023 23:13

Za Fazio Salerno może krzyknąć 15M,a my będziemyw stanie zaproponować 3M + Sensi + Lazaro.

erebos 11.08.2023 23:10

Ale Morata chce 4-letni kontrakt między 5 a 6 mln, a do tego parę milionów za podpis.

Cny 11.08.2023 23:10

Bardziej obawiam się tego, że Morata na 4 lata z kontraktem 5M to wożenie się z nim jak teraz z Correą za dwa lata. Na ten moment byłby pożyteczny pewnie, ale mnie jego osoba nie przekonuje

HB 11.08.2023 23:10

Inter musi zaproponować Moracie zażądanie od Atletico odprawy za rozwiązanie kontraktu, a uzyskana w ten sposób kwota pokryje jego pensję za 1 rok gry

andyvdm 11.08.2023 23:09

A co myslicie o Federico Fazio

Cny 11.08.2023 23:09

Cały czas dostępny pozostaje także Lingardinho, legenda United. Myślę, że mógłby powalczyć o miejsce w Interze z Sanchezem... W sumie Sanchez mógłby u nas grać za damro w ramach wdzięczności za wypłatę hajsu za rozwiązanie kontraktu. Ile to było? 7M ?

HB 11.08.2023 23:09

Atleti chce 21 za Moratą, a to dużo mniej niż kwoty żądane przez Porto i Udinese

Cny 11.08.2023 23:07

Morata za 10M i pensja 3M ojro byłby spoko. Nistety wszytsko x2 robi ten transfer nieco abstrakcyjny z naszej perspektywy.

andyvdm 11.08.2023 23:07

Spore ryzyko

andyvdm 11.08.2023 23:07

Sergio Ramos nie ma odpowiedniego doswiadczenia z calcio

Cny 11.08.2023 23:06

A w obronei rozbijemy bank Sergio Ramosem.. Tak coś czuję, ale szybciutko sprawę wyjaśni powazna kontuzja

HB 11.08.2023 23:06

witam Cny, pragnę Moraty

Cny 11.08.2023 23:05

andy kalsa typ Destro. też już się go dopominam do dwóch tygodni. Darmowy tarnsfer, ogranyw Serie A, wysoki i silny (może trochę sflaczały), AS Roma w CV i do tego wychwoanek. Najlepsza z opcji.

erebos 11.08.2023 23:03

Bułka vs Lille

andyvdm 11.08.2023 23:02

A tak poza tym jest spoko

andyvdm 11.08.2023 23:02

Jeszcze tylko kolejny sezon zycia 36 letniego Acerbiego i 33 letniego Darmiana

Wiciux 11.08.2023 23:01

Narazie cała nadzieja w tym, że thuram odpali oraz łudzenie sie że Bisseck odpali tym bradziej. Jeśli nie przyjdzie dobry napastnik i chociaz solidne uzupełnienie obrony(demiral) to chińczyk sobie mistrza co najwyzej w snach zobaczyć

HB 11.08.2023 22:59

odbył obowiązkowy staż w Romie, jest gotowy

andyvdm 11.08.2023 22:59

Pomocnik Lucas Leiva

andyvdm 11.08.2023 22:58

Napastnik proponuje Mattia Destro

andyvdm 11.08.2023 22:58

Niestety juz za pozno

Cny 11.08.2023 22:57

andyvfm czekam na typy z Twojego notesa. Czy Belotti jest realny?

andyvdm 11.08.2023 22:56

Sportowo to Inzi by wolal Mkhitariana zajechac co 3 dni niz gakim gowniarzem grać

Cny 11.08.2023 22:56

Dobry wieczór HB

Cny 11.08.2023 22:56

w perspektywie całej kariery to te 300k samaradzic im kurvva dalby wielokrtonie wiecej, blazenada

HB 11.08.2023 22:55

mnie nie obchodzi ten Samardzic w sytuacji, gdy sytuacja finansowa klubu jest jeszcze gorsza niż myśleliśmy 2 miesiące temu, a trzeba jeszcze przepłacić za napastnika i zapłacić za wypożyczenie obrońcy

erebos 11.08.2023 22:54

300k euro prowizji i chcieli jeszcze wysokość kontraktu podbić podobno. Okaże się do końca weekendu pewnie, ale myślę, że transakcja spalona już.

Wiciux 11.08.2023 22:54

HB 11.08.2023 22:52 szukamy jakiegoś wypo na pśo bo tylko na to nas stać Demiral/Tanganga albo potężny Palomino

Ojciec SB 11.08.2023 22:54

rezerwowy ktory polowe sezonu jest kontuzjowany, druga polowe dochodzi do formy. Wiadomo poprzednio byl gaglia to nawet chlopaszek z orlika bylby lepszy, no ale jezeli chcemy grac o trodea to musimy miec kogos na kogo mozna liczyc

HB 11.08.2023 22:53

trzeba liczyć, że Bastoni nie złapie kontuzji, bo będzie autostrada dla skrzydłowych tam

Claudio 11.08.2023 22:53

ale ten ojciec Samardzica i agenci to jakas kompromitacja. Tak sie osmieszac dla 300k euro prowizji

HB 11.08.2023 22:52

Wiciux a on nie jest v-ce Darmianem?

erebos 11.08.2023 22:52

Jak uważam, że jest fajym piłkarzem i przydałby się u nas, to bym go w dupę kopnął. Niech ma nauczkę na resztę życia i piłkarskiej kariery.

Wiciux 11.08.2023 22:52

HB 11.08.2023 22:46 Jann Bisek

VVujek 11.08.2023 22:51

Przecież tu wierzą w Sensiego jako rezerwowego, a nie podstawę, więc jaki szok?

pluto11 11.08.2023 22:49

I co myślicie Samardzic przemyśli i się zgodzi bo sportowo to ma tylko jeden wybór a ile mu więcej dadzą w West Ham nie wiem ale przecież mu nie podwoją nagle pensji, no i tam nie walczy i nic

Ojciec SB 11.08.2023 22:48

ze tu ktos jeszcze wierzy w Sensiego to szok, sam lubie tego zawodnika, ale no won z nim

HB 11.08.2023 22:47

Sensi opuścił 4 mecze w zeszłym sezonie z powodu kontuzji

Ojciec SB 11.08.2023 22:46

Dimarco XD

martins2000 11.08.2023 22:46

Sensi i znowu się nabierają żal

HB 11.08.2023 22:46

kto jest w ogóle v-ce Bastonim?

martins2000 11.08.2023 22:45

Przecież to już było

HB 11.08.2023 22:45

sensi na 6. pomocnika i zwalnia się więcej kasy na napastnika/obrońcę

martins2000 11.08.2023 22:45

Union daje 15 my chcemy 18

HB 11.08.2023 22:45

jak chce grać w podrzędnym angielskim klubie, to niech idzie

martins2000 11.08.2023 22:44

Chyba w juve wyląduje

andyvdm 11.08.2023 22:43

Nie ma zadnwgo dziada z Romy za darmo to nie wiadomo czego sie chwycic

andyvdm 11.08.2023 22:42

Ktory tam naoastnik na celu Marotty dzisiaj juz 20 alternatywa wjechala

Ojciec SB 11.08.2023 22:41

no raczej transfer juz upadl, chyba ze agenci chca sobie pogrywac

broda4991 11.08.2023 22:41

Tam ponoc west ham dał troche funtów więcej i nagle agenci zaczeli szczekac za chcą tyle samo

VVujek 11.08.2023 22:41

Już 2 raz to samo piszesz

andyvdm 11.08.2023 22:39

Co to za cyrk

andyvdm 11.08.2023 22:39

Samardzic dwa tygodnie na testy jezdzil jak juz zrobil to nagle sie sypie transfer XDDD

andyvdm 11.08.2023 22:38

Pluje na zhangowizny zlodziejskie

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się