Archiwum shoutboksa

Wiciux 12.08.2023 21:57

Demiral wypo+opcja do ataku Beto/Dia. Beto lepiej pasuje do stylu Szymka. Płacić ponad 20 mln za 31 letniego taremiego to żart juz nie mówiac o jego roku kontraktu. Jednak gdybym mial wybierac pomiedzy 28 taremi a 10 mln arnautovic to wole taremiego

Pjerun 12.08.2023 21:56

Podobno Samardzic cały czas jest w hotelu, DiMarzio strzelił slepakiem

kontousuniete1 12.08.2023 21:53

Wiciux masz jakieś typy na obronę i atak?

kontousuniete1 12.08.2023 21:51

Kurła zarobią na nim jeszcze, 34lata, o cie😅

kontousuniete1 12.08.2023 21:50

Nasz scouting chyba leży że takie typy mają

Wiciux 12.08.2023 21:50

8 mln za arnautovicia ...

kontousuniete1 12.08.2023 21:49

Nie lubię tego typa, ma taki dziwny styl bycia, jak Ibra taki bucowaty. Co to nie on. Jestem na nie. No i umiejętności przeciętne eh

Klinsi64 12.08.2023 21:46

kupili go za 6 baniek

Klinsi64 12.08.2023 21:46

dwucyfrowa kwota za Arnautovica xd

kontousuniete1 12.08.2023 21:45

Nianzou bym brał z Sevilli, może tanio by go puscili

kontousuniete1 12.08.2023 21:45

Ma być jak w Lidlu, tanio, z jakością 😅

kontousuniete1 12.08.2023 21:44

Koks obronca z ciągiem na bramkę ten Toloi

kontousuniete1 12.08.2023 21:43

Demiral z opcją za 15mln, ok temat tez

Wiciux 12.08.2023 21:43

Gasp Toloi nie chce puścic, co najwyzej za rok jako uzupelnienie obrony (ma rok kontraktu) jakby darmian juz nie ogarniał w tym sezonie. Bedzie miał 33 lata wiec jako uzupełnienie na 2 sezony styka

kontousuniete1 12.08.2023 21:42

Za jakość trzeba podsypać $$$

Klinsi64 12.08.2023 21:41

Balogun i David ktos tez taki mądry był

kontousuniete1 12.08.2023 21:41

Toloi za 10mln

Wiciux 12.08.2023 21:40

CARLOS911 12.08.2023 21:38 tak. Atalanta probowala go wypchac do turcji ale odrzucił te oferty

kontousuniete1 12.08.2023 21:40

Cny i Jonathan David. Tak, znamy to😅 nie mamy kasy, zejdźmy na ziemie

Gloin1989 12.08.2023 21:40

Bonucci :D

Klinsi64 12.08.2023 21:40

widze ze sa jeszcze ludzie ktorzy dybalę by sciagneli xd

Wiciux 12.08.2023 21:39

Chalobach 30 mln+, Scalvini z 50 mln, Pavard tez 30+, Tomaiyasu arsenal teraz nie sprzeda po kontuzji timbera, Toloi nie zamierza gasp puścic wiec nwm kogo my innego mamy ściągnąć z naszymi możliwosciami

Cny 12.08.2023 21:39

samaradzic pojechał się spakować a ci już tutaj płaczą że koniec. rano wspaniały, wieczorem ma robić wypad

kontousuniete1 12.08.2023 21:38

No tak, bo Demiral w top formie, jakby go nasi przywrócili to bliźniak Skriniara dwujajowy😅

Cny 12.08.2023 21:38

demirala to kiep. tylko pavard

kontousuniete1 12.08.2023 21:38

Wiciux o kim to? Demiral?

martins2000 12.08.2023 21:37

Na pewno Fabbian u Inzaghi by grał widzę że tu w garbate anioły wierzą

Gloin1989 12.08.2023 21:37

Brozovicia też nikt nie chciał poza arabami

Klinsi64 12.08.2023 21:36

taki koks ze nikt go nie chce oprocz turków

kontousuniete1 12.08.2023 21:36

Kasa misiu kasa😅

Gloin1989 12.08.2023 21:36

nie nie wiem :d

kontousuniete1 12.08.2023 21:35

$$$

Wiciux 12.08.2023 21:35

Na wysokim poziomie

Gloin1989 12.08.2023 21:35

Beto też może u nas ładnie odpalić

Wiciux 12.08.2023 21:35

CARLOS911 12.08.2023 21:33 oferty z turcji na ten moment odrzucił takze można zalozyć, ze chce pograc we włoszech. Jakby sie udało go wyrwać pod koniec okienka za 16/17 to by bylo spoko

kontousuniete1 12.08.2023 21:35

Naprawdę nie wiesz?

Gloin1989 12.08.2023 21:34

nie wiem czemu nasi go nie chcą

Gloin1989 12.08.2023 21:34

Demiral to odpowiednik Skriniara

ragnar 12.08.2023 21:33

Gloin dobrze by bylo

kontousuniete1 12.08.2023 21:33

Demiral do odkurzenia tak, pytanie za ile

Wiciux 12.08.2023 21:33

Ewentualnie Beto bo pasuje lepiej Szymkowi silny odpowiedni na gre na sciane i do zbijania gornych pilek

ragnar 12.08.2023 21:32

Olmo...cos pieknego, ale ich objechał

kontousuniete1 12.08.2023 21:32

Równy zespół to był, nie zapomnę go nigdy😅

Gloin1989 12.08.2023 21:32

Demiral+Boulaye Dia + AuGusto

kontousuniete1 12.08.2023 21:32

Ciekawostka- Napoli miało zdobytych tyle samo punktów i taki sam bilans spotkań w/d/l w meczach u siebie jak i na wyjeździe😅 bramkowy też nieznacznie różny... Jaja

Gloin1989 12.08.2023 21:31

Sensi+ Fabbian pomoc mamy bardzo dobrą

Wiciux 12.08.2023 21:29

Niech już fabbian i sensi zostaną w pomocy jeśli sa jakiekolwiek pieniądze to napastnik i obrońca na pśo tu trzeba hajs wylożyć, chyba że pieniadze z Onany dawno już poszły na odsetki Oaktree

Gloin1989 12.08.2023 21:29

Demiral

kontousuniete1 12.08.2023 21:29

Czy tam inny bramkostrzelny Chupa Chups😅

kontousuniete1 12.08.2023 21:28

Fullkrug i Toloi chociazby

kontousuniete1 12.08.2023 21:26

Tam tracimy mase punktów

kontousuniete1 12.08.2023 21:26

Obrońca i napastnik top by nam się przydali. Na wyjazdach tracimy mnóstwo bramek i mało strzelamy, chociaż mamy okazje

kontousuniete1 12.08.2023 21:23

Pereyre za free i ok. Lub Sensi ale on na szóstego może nie dać rady zdrowotnie

kontousuniete1 12.08.2023 21:23

Namieszali młodemu w głowie...

martins2000 12.08.2023 21:22

olać to okno rok szyn\bko minie tylko błagać nad zmianą właściciela

kontousuniete1 12.08.2023 21:21

No, a Kamada w Lazio... Co raz bardziej zawęża nam się to okno😅

martins2000 12.08.2023 21:20

Nie zagrał minuty a już nie szanuje koszulki dla mnie to koniec jego przygody

martins2000 12.08.2023 21:20

Samardzic czeka na Juve

kontousuniete1 12.08.2023 21:17

Na Samardziciu świat się nie kończy, wybitny na tą chwilę nie jest,są inne opcje. Były kolega z drużyny Pereyra lepszy na ten moment

Gloin1989 12.08.2023 21:15

Oby tylko Sensi zosyał

Tom_Hardy 12.08.2023 21:14

Lepiej skupic sie na pozadnym napastniku czy obroncy. Mi wystarczy Dia i do obrony jakis fajny zawodnik. Jesli correa odejdzie to wteey pomyslec o kims innym

Gloin1989 12.08.2023 21:14

the end

Gloin1989 12.08.2023 21:14

:D

Tom_Hardy 12.08.2023 21:13

Niech juz wypjerdala po tych cyrkach. Będą tylko problemy z nim

XyzIM 12.08.2023 21:11

#Samardzic è tornato a Udine 🔥 [Barzaghi]

Jacenty 12.08.2023 21:09

Dimarzio: umowa z Samardziciem jest obecnie zamrożona, a zawdonik ma kilka dni na podjęcie decyzji, czy zaakceptować warunki Interu

KibicInteru 12.08.2023 21:07

Wszystko przez biedaka araba

Cny 12.08.2023 21:05

PSG skład prawie jak podrzędną roma

erebos 12.08.2023 20:33

Śmieszny jest skład PSG na pierwszy mecz w sezonie :D

ragnar 12.08.2023 20:30

Mings uraz i obrona leży

ragnar 12.08.2023 20:30

Newcastle jaki łomot

erebos 12.08.2023 20:30

Fajnie Newcaste sobie pogrywa.

kontousuniete1 12.08.2023 20:23

Zresztą. Nie ma co gdybać

kontousuniete1 12.08.2023 20:22

Sezon pokaże

kontousuniete1 12.08.2023 20:21

Milan w hurt my detal. Robią te same błędy co okno...

kontousuniete1 12.08.2023 20:16

Akurat TAM w pomocy może być gwiazdą, bo kto ma nią być? Krunic?😅

Klinsi64 12.08.2023 19:53

niebywały farmazoniarz jak z eleven

Seba 12.08.2023 19:38

Tucu w debiucie strzelił 2 gole Hellasowi

Seba 12.08.2023 19:37

Wszystkie mecze kopał się po czole, dzisiaj strzelił amatorom i już wyrasta na gwiazdę :D

martins2000 12.08.2023 19:07

Wyrasta na gwiazdę

martins2000 12.08.2023 19:07

Loftus 3x już

Kredence 12.08.2023 18:58

Chwilę patrze na ten mecz i Tonali kozak gra

Kredence 12.08.2023 18:58

Milaniaki szybka zrozumia jak ważnego gracza stracili

Pjerun 12.08.2023 18:46

Ale mecz

Fanatyczny 12.08.2023 18:42

Super liga ruszyła z buta

Fanatyczny 12.08.2023 18:42

Diaby tez

Pjerun 12.08.2023 18:36

Tonali gol w debiucie

kontousuniete1 12.08.2023 18:20

Lub Quarte z Violi, ofensywie usposobiony dobry obrońca. Comisso no tak...

kontousuniete1 12.08.2023 18:08

Buongiorno z Torino, taniej i dobry grajek. Włoch 194cm 24 lata

kontousuniete1 12.08.2023 18:06

40mln pewnie... Jak nie lepiej. Zejdźmy na ziemie

Gloin1989 12.08.2023 18:05

Scalvini

kontousuniete1 12.08.2023 18:01

Fatiego zamiast Baloguna o, taki pierwszy lepszy przykład

kontousuniete1 12.08.2023 18:00

Jak do Basto to Alonso, lewa noga i jakość ok. Wogole to z tej bieda Barcy można by poszukać graczy, potrzebują kasy, może taniej by puszczali

kontousuniete1 12.08.2023 17:58

Lepszy na tą chwilę niż Demiral, tego to trzeba by odkurzyć porządnie😅 w top formie bliźniak Skriniara😅

kontousuniete1 12.08.2023 17:57

Bo dobry jest to nie ma co się dziwić.

Wiciux 12.08.2023 17:46

niby ma rok kontraktu, ale gasp nie zamierza go puścić

kontousuniete1 12.08.2023 17:43

Daliby ta 10 na Toloi'a i mamy jakość. No i w ofensywie potrafi grać dobrze

kontousuniete1 12.08.2023 17:40

Toloi byłby jak złoto, dobry gracz. Acerbi przecież grał często za Bastoniego.

Wiciux 12.08.2023 17:39

to są realne opcje

Wiciux 12.08.2023 17:38

wypo tangangi albo demirala jeśli atalanta nie będzie miała co z nim zrobić

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się