Archiwum shoutboksa

martins2000 12.08.2023 16:26

Marsylia po Elye Wahi!

Vancore 12.08.2023 16:24

dia ma tylko 1 wade ale w interze dosc znaczaca, jest reprezentantem kraju afrykanskiego

martins2000 12.08.2023 16:20

Boulaye Dia brać go 26 lat młodszy od kiepa o 8 lat w 3 ligach francuskiej hiszpańskiej czy włoskiej strzelił 51 bramek i dołożył 15 asyst

Czaglar 12.08.2023 16:11

no, a my tyle prawie daliśmy za stulatka

Czaglar 12.08.2023 16:10

[Moretto] Agreement reached between Almería and Dinamo Zagreb for Dominik Livaković. €8M + 1M. Subject to player approval, who continues to take his time choosing.

Dejwid 12.08.2023 16:10

jakiego dzika jakiś Agugu znowu wypłynął

Pjerun 12.08.2023 15:57

Brać tego dzika nigeryjskiego z Nottingham

pluto11 12.08.2023 15:56

Lauti z Thuramem ogarną tylko 3 napastnik powinien też być poważny a nie jakieś Corree

martins2000 12.08.2023 15:51

💪

martins2000 12.08.2023 15:51

LuLa duet który siał strach w Europie

martins2000 12.08.2023 15:50

Lautaro to ciągnął grę jak miał Lukaku obok siebie

Claudio 12.08.2023 15:48

w zeszlym sezonie sporo arsenal dal wygrac podobnie napoli

Vancore 12.08.2023 15:47

bukmaherka rzadzi sie swoimi prawami a 2 najwazniejsze to nie obstawiac napoli i arsenalu

Claudio 12.08.2023 15:46

nie ma to jak postawic na handicap arsenalu a ci majac 2-0 do przerwy w 2 polowie graja jak ostatni frajerzy

Dejwid 12.08.2023 15:46

Tylko jak Marotta sciagnie na koniec, Arne, Taremiego i jeszcze sensownego obronce to nam jeszcze kopary opadna, stary lis jest do tego zdolny

Vancore 12.08.2023 15:45

lautaro odszedl? czy cos mnie ominelo

martins2000 12.08.2023 15:43

Inter w historii zawsze miał potężnych napastników top a to gówno z Austrii emeryt ?!

martins2000 12.08.2023 15:41

Arna to będzie splunięcie kibicom w twarz

Claudio 12.08.2023 15:36

"W ofercie tej ma być uwzględniona karta Sensiego, więc w praktyce byłaby to wymiana Sensi - Arnautović z nieznaczną dopłatą ze strony Interu. " serio mielibysmy doplacac? xD

Imrahil 12.08.2023 15:28

zapowiada sie fantastyczny sezon

Imrahil 12.08.2023 15:24

yo, ico

Claudio 12.08.2023 15:16

jak kontuzja Timbera okaze sie powazna to Tomiyasu bedzie nie na sprzedaz

Claudio 12.08.2023 15:12

Tomiyasu zmienil wlasnie kontuzjowanego Timbera.

Cny 12.08.2023 15:00

gdzie ten pavard ja się pytam.

Paolo92 12.08.2023 14:53

A ja się zastanawiałem dlaczego tylko 13 mln

Paolo92 12.08.2023 14:52

Carlos Augusto ma jeszcze rok kontraktu

Seba 12.08.2023 14:46

albo jakaś ściema

Seba 12.08.2023 14:46

Widzę, że Balogun kontuzja kostki. Termin powrotu nieznany

rroossoonneerii 12.08.2023 14:28

ale martinelli piekna asyste zzajeval

maverik 12.08.2023 14:28

:augusto: :soon:

andyvdm 12.08.2023 14:21

Augusto dobry grajek

Vercetti100622 12.08.2023 14:11

No i obniżka pensji przede wszystkim

Vercetti100622 12.08.2023 14:09

Zawsze to odmłodzenie składu jakieś, a Augusto w przeciwieństwie do Gosensa potrafi szarpnąć skrzydeł.

martins2000 12.08.2023 14:07

SKY-Samardzic-Inter,nowe spotkanie zaplanowano na najbliższe godziny

maverik 12.08.2023 14:02

z Monza jestesmy dogadani od 1,5 miesiaca

Pjerun 12.08.2023 13:55

Mnie ciekawi od czego zależy to, że takiego Augusto jesteśmy w stanie załatwić w ekspresowym tempie, a z innymi transferami się męczymy tygodniami. Pewnie też porozumienie z Monza i zawodnikiem było od pewnego czasu.

Kredence 12.08.2023 13:41

Nie idziemy na kredyt na przyszły sezon, bo wykupy są do 30 czerwca, okres rozliczeniowy ten sam w którym sprzedaliśmy onane i brozo

Claudio 12.08.2023 13:39

kurde Augusto ma dopiero 24 lata. A bylem pewny ze ma 28-29 lat

Cny 12.08.2023 13:37

ale nikogo za to nie kupujemy. idziemy w kredyt na przyszły sezon. augusto, fratessi, samaradzić...

HB 12.08.2023 13:36

Ciekawostka: zaden z dotychczasowych klubów nie zaplacil za chupomotinga, gosc zawsze przechodzil za free

Kredence 12.08.2023 13:36

Sprzedali onane i brozo wydaje mi się

Cny 12.08.2023 13:35

kaf my weźmiemy za rok 60M na wykupy? barellą?

HB 12.08.2023 13:34

+1

HB 12.08.2023 13:34

CNY 12.08.2023 11:18 Pjerun przeszedł jakąś metamorfozę, bo jescze w marcu kwietniu nie zgadzalem sie z zadnym jego postem. teraz zgadzam sie prawie ze wszytskim

Seba 12.08.2023 13:30

Augusto akurat się wdroży, a za rok Dimarco do City za 100 mln

coco 12.08.2023 13:27

Tu jego bramki i asysty z tego sezonu

KibicInteru 12.08.2023 13:27

Fajnie jakby napastnik też był względnie młody

Kredence 12.08.2023 13:26

Cieszy że kolejny dość młody gracz

AveCaesar 12.08.2023 13:25

:P

AveCaesar 12.08.2023 13:25

wypożyczeniami *

martins2000 12.08.2023 13:25

na ławce na pewno

Dejwid 12.08.2023 13:24

Augusto to prospekt a przystojny nie musi byc

KibicInteru 12.08.2023 13:24

U nas będzie mu ciężko o podobne liczby przy Dimarco

AveCaesar 12.08.2023 13:24

za rok kończy się nam porozumienie z uefa odnośnie ffp, że tak jedziemy z pożyczkami ?

coco 12.08.2023 13:24

6 bramek i 5 asyst, dobry wariat, u nas będzie jeszcze lepszy

KibicInteru 12.08.2023 13:23

No here we go już

GreGoor 12.08.2023 13:23

Oglądałem sporo męczy na eleven ale jakoś go specjalnie nie kojarzę.

GreGoor 12.08.2023 13:23

Z tym Augusto to pewniak?

martins2000 12.08.2023 13:23

ma ryja jak z Baldur’s Gate

coco 12.08.2023 13:22

Przesadzasz, Augusto bardzo dobry ligowiec, po dobrym sezonie

martins2000 12.08.2023 13:21

ludzie Augusto to leszcz, gorszy od GRESKO

Kredence 12.08.2023 13:20

Z tego co liczyłem pobieżnie możemy łącznie zaoszczędzić na pensjach ok 20-25 mln

Poqrv 12.08.2023 13:20

Ale o ile zrozumiałem - Gosens odchodzi jako definitywny transfer, a Augusto wypożyczenie z obowiązkiem wykupu? Czyli w teorii dodatkowy kapitał na teraz, to najsensowniejszy argument z tym dealem.

Kredence 12.08.2023 13:20

Kolejna oszczednosc

coco 12.08.2023 13:20

✅🇧🇷 L’Inter ha raggiunto un accordo verbale con il Monza per il trasferimento di Carlos Augusto, HERE WE GO! Affare in prestito con obbligo di riscatto a 13M€ più bonus. Fonte: Fabrizio Romano

Kredence 12.08.2023 13:20

Gosens miał chyba 3,5 z tego co kojarze

Kredence 12.08.2023 13:19

Gosens nie był zbyt dobry w defensywie

KibicInteru 12.08.2023 13:19

Augusto podobo 2,2mln pensja

Poqrv 12.08.2023 13:19

Czyli 15m z bonusami za Gosensa, 13+ bonusy za Augusto. Augusto młodszy, mniej doświadczony... Wg mnie zwłaszcza w defensywie słabszy.

KibicInteru 12.08.2023 13:19

Nawet jak mu nie szło to żył drużyną na ławce

coco 12.08.2023 13:18

Sky podaje że dzisiaj pidpis

coco 12.08.2023 13:18

SkySport - Inter, preso Carlos Augusto dal Monza; prestito con obbligo di riscatto a 13 mln più bonus. Già oggi le firme

KibicInteru 12.08.2023 13:18

Mimo wszystko szacun dla Goensa za profesjonalizm

Kredence 12.08.2023 13:18

Głównie tutaj myślę że chodziło o pensje, on miał ponad 3 mln, augusto pewne dostanie sporo mniej

GreGoor 12.08.2023 13:18

Nie ma jak pobawić się w kosmosie w lapanego a jak będziemy w dobrym położeniu to będzie odwet a też nasz glob skręca prując przez galaktykę omijając niebezpieczeństwo narazie

KibicInteru 12.08.2023 13:17

Ale na tych warunkach Augusto to dobra wymiana

Kredence 12.08.2023 13:17

Augusto bardziej pasuje do naszego stylu gry, z drugiej strony gosens dodawał trochę różnorodności, jednak patrząc całościowo był rozczarowaniem

KibicInteru 12.08.2023 13:17

No też już myślałem że Gosens jednak zostanie i nie miałem nic przeciwko

maverik 12.08.2023 13:16

ale jest Union, ktory dla Gosensa w sumie jest lepszy bo daje LM

KibicInteru 12.08.2023 13:16

Podstawowa para wahadłowych jest taka sama więc nie przesadzalbym z tą rewolucją

maverik 12.08.2023 13:15

z Augusto to dawno temu bylismy dogadani chyba na poczatku lipca juz, ale szczerze to nie sadzilem ze odejdzie Gosens, zwlaszcza jak tam Wolfsburg ogarnal inne transfery

Kredence 12.08.2023 13:15

Coś kasy musi być po tylu sprzedażach

Poqrv 12.08.2023 13:15

Thuram miałbyć obietnicą na przyszłość lub łatwym zyskiem kapitałowym, a nie frontmanem. A sytuacja jest jaka jest

GreGoor 12.08.2023 13:15

Nawet w IPN moich teczkach widnieje patriotyzm do ojczyzny przed wyjazdem na Ukrainę przechodziłem badania i testy psychiatryczne przeszedłem na pięć i sprawnościowe testy przeszedłem też na pięć coś od mnie w tym pięknym dniu narazie

KibicInteru 12.08.2023 13:15

Ale na sam koniec dopiero

maverik 12.08.2023 13:15

Pjerun, to wdziecznosc za oddanie im Gagliardiniego

KibicInteru 12.08.2023 13:14

Myślę że wyprostuje

Kredence 12.08.2023 13:14

Oczekiwales też, że Augusto nie przyjdzie, tylko paź za 2,5 mln, czasem warto zaczekać

Seba 12.08.2023 13:14

Jak przyjdzie ktoś konkretny do ataku (nawet Sanchez), to ten Arna nie będzie wtedy taki zły. Wszystko rozchodzi się o rolę w drużynie

Pjerun 12.08.2023 13:13

Oczekiwałem rewolucji na wahadlach i jest rewolucja. Prawa strona wzmocniona, lewa zmieniona - zobaczymy czy na plus czy minus. Dodatkowo osłabiamy Monze przed meczem za tydzień xd

Kredence 12.08.2023 13:13

Oby ten samardzic ostatecznie podpisał, wtedy wahadła i pomoc wygląda chyba lepiej niż sezon temu

Rebelde 12.08.2023 13:12

Gosens nie przykonywał w Interze, wiec raczej nikt za nim płakac nie będzie

Kredence 12.08.2023 13:11

Maverik, Kibic czy Marotta wyprostuje to mercato jeszcze

Kredence 12.08.2023 13:11

Byle nie ojciec

KibicInteru 12.08.2023 13:11

Szybko poszło

Kredence 12.08.2023 13:11

Xd

maverik 12.08.2023 13:10

mam nadzieje ze rodzina Augusto nie zajmuje sie negocjacjami :D

Kredence 12.08.2023 13:10

Jakby podmienić Corree na Sanczeza, to jeszcze jako tako by to wyglądało, daleko od oczekiwań ale lepiej niż Arna - Correa

Rebelde 12.08.2023 13:10

Ale blyskawiczne transfery.... Augusto juz klepniety

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się