Archiwum shoutboksa

kontousuniete1 13.08.2023 00:11

Ciekawe jakby taki Tarkowski z Eve u nas grał, w PL miażdży. Ciekawe jakie by to było przełożenie na serie A

kontousuniete1 13.08.2023 00:09

Widać że kibice go kochają 😅

kontousuniete1 13.08.2023 00:08

6 minut po północy od razu życzenia zmiany klubu xD

Wiciux 13.08.2023 00:06

O Correa ma dzisiaj urodziny. Życze jak najszybszej zmiany klubu

kontousuniete1 13.08.2023 00:02

Jak dla mnie. Zawsze może wystrzelić kto tam wie

kontousuniete1 13.08.2023 00:01

Taki bieda Martinez, nie ma co po nim płakać

erebos 12.08.2023 23:58

Bletrana w meczu nie widziałem. Podobno lepszy prospekt niż Retegui.

kontousuniete1 12.08.2023 23:57

6-10😅 Inter zgarnia całą pule

kontousuniete1 12.08.2023 23:56

Comisso marzy o wielkiej fiorze, transfery w stylu Brighton z PL, miejsce ich podobne czeka w SerieA

kontousuniete1 12.08.2023 23:54

Nie boimy się Panowie😅

kontousuniete1 12.08.2023 23:54

Dużo nim rotowali w River, no 12 wsadził, w potentacie ligowym

kontousuniete1 12.08.2023 23:53

Nie jest jakiś kozak ten Beltran

erebos 12.08.2023 23:49

W głowie się nie mieści

erebos 12.08.2023 23:49

My chcemy dawać 25 mln za Taremiego albo 10 za Arnę...

Dejwid 12.08.2023 23:49

wlasnie co myslicie o tym Beltranie jest sie czego obawiac, ile nam wsadzi

erebos 12.08.2023 23:48

10 mln za Nzolę.

kontousuniete1 12.08.2023 23:48

W Anglii to chyba nie mamy czego szukać z ich cenami

erebos 12.08.2023 23:48

Fiora kupuje Beltrana za 12 mln + 10 mln w bonusach. My chcemy dać 10 mln za Arnę...

kontousuniete1 12.08.2023 23:46

Toney taki Balogun na cyklu😅

kontousuniete1 12.08.2023 23:45

Win-win praktycznie

kontousuniete1 12.08.2023 23:45

No i Benfica swoje zarobi i tak, a jak nie to tylko dycha w plecy

kontousuniete1 12.08.2023 23:44

Ivan Toney z Brentford dobry dzik ale go zawiesili za buchmacherke

erebos 12.08.2023 23:43

W kontrakcie Trubina jest opcja wykupu za 100 mln, więc dla takiej Chelsea to pikuś, jak wywalają 115 mln funtów na Caicedo.

kontousuniete1 12.08.2023 23:39

Benfica, ty spryciarzu... Jak Trubin wypali to mogą sobie go zostawić na lata i uj. A kupili za drobne

erebos 12.08.2023 23:39

David wczoraj mega słaby mecz vs Nice.

erebos 12.08.2023 23:39

O Agoume pytały chyba Frosinone i Salernitana. Także Brest, ale temat umarł pewnie, bo miał iść do pierwszej 11 za kogoś kogo w końcu nie sprzedali.

kontousuniete1 12.08.2023 23:36

Inna złota myśl... Kupmy Davida od Lille za 10mln i 100% następnego transferu... I zróbmy z niego legendę, nowego Zanettiego😅

Wiciux 12.08.2023 23:36

Ok dzieki za info

erebos 12.08.2023 23:36

Tuttomercatoweb jego wypowiedź cytowało dzisiaj.

Wiciux 12.08.2023 23:35

O wypozyczenie agoume chyba sie pytal siwy bajerant przed startem okienka to jego jeszcze można sprobowac wcisnac

erebos 12.08.2023 23:35

Sousa poważnie chce 5-6 transferów, bo mu piłkarzy brakuje. To kluczowe pozycje o które prosi.

kontousuniete1 12.08.2023 23:33

Erebos Złoto😅 M&A, wystarczy pomyśleć😅

Wiciux 12.08.2023 23:33

EREBOS 12.08.2023 23:30 trollujesz czy serio są takie doniesienia? W sensie że siwy bajerant narzeka, że ma braki kadrowe

kontousuniete1 12.08.2023 23:32

Za nysyriego z Sevilli, tam też nieźle grał😅

kontousuniete1 12.08.2023 23:30

Correa za immobile plus drobne $. Był w Lazio, solidnie gral

erebos 12.08.2023 23:30

Sousa twierdzi, że potrzebują 2 pomocników, wahadłowego, obrońcę i środkowego napastnika, więc najlepiej dać im nie tylko Sensiego, ale również Agoume, Lazaro, Korełę i Dia wyjdzie na zero :D

Wiciux 12.08.2023 23:29

*by

Wiciux 12.08.2023 23:29

On byl zaniżał wartość kwoty oferowanej przez Inter

kontousuniete1 12.08.2023 23:27

Nie mogą dać Correi komuś do oferty tak jak wrzucają sensiego?

kontousuniete1 12.08.2023 23:26

O, Dia ok.

kontousuniete1 12.08.2023 23:25

Czy tam Chupo jakby ogarnęli kontrakt

Wiciux 12.08.2023 23:24

Salernitana would consider an offer of midfielder Stefano Sensi plus cash from Inter Milan to sign striker Boulaye Dia. This according to Italian news outlet TuttoSalernitana

kontousuniete1 12.08.2023 23:21

Wychodzi mi Fullkrug i Dybala/Sanchez

kontousuniete1 12.08.2023 23:19

Po trzydziestce

kontousuniete1 12.08.2023 23:18

Koks w sensie umiejętności, nie od razu że David za 70mln. Nawet po 30

kontousuniete1 12.08.2023 23:17

Chociaż powinno być 4 koksów i jeden młody, tak mi się marzyło, nierealne. Przy rotacji Inziego każdy swoje by zagrał

kontousuniete1 12.08.2023 23:15

No tak, tu się z Tobą zgadzam

kontousuniete1 12.08.2023 23:14

Miał bym Balogun Morata/Beto, ale skończymy z plackami, mamma mia

Cny 12.08.2023 23:14

w ogóle nie możemy sobie pozwolić żeby teraz na atak przyszedł jakiś leszcz. ma przyjść porządny piłkarz na trzeciego, wypychamy grill mastera i wtedy ten 4 to może być już ktoś trochę mniej konkretny. ale nie że bierzemy popaprancem austriackiego bo znowu sami zapedzamy siebie w kozi rog

kontousuniete1 12.08.2023 23:12

Żadnego bym u nas nie chciał, jesteśmy Spezia jakaś czy jak

kontousuniete1 12.08.2023 23:11

Nie no Arna półka wyżej byku... Ale też kiepski😅

Cny 12.08.2023 23:10

patrząc na finanse tak, ale ja nie akceptuje wariantu z czwórka napastników. nie z Thuramem i Correą na pokładzie bo oni będą co chwilę wypadać z kontuzją

kontousuniete1 12.08.2023 23:08

Do czwórki napastników wolałbyś Destro od Arnautovica?

Cny 12.08.2023 23:06

serio wolę Destro niż arnautovicia

Cny 12.08.2023 23:05

maila cobry*

kontousuniete1 12.08.2023 23:05

Ufff... Gorąco mi😅 nie wiem co ci powiedzieć. Jako Atmosferovic chyba

Cny 12.08.2023 23:05

klinsi64 mi się objawia sw. Faustyna daje maila dobry i każe słać mu maile z takim atakiem

Dejwid 12.08.2023 23:04

moze maja takie hobby

Klinsi64 12.08.2023 23:04

Destro xd

Cny 12.08.2023 23:04

Esposito owszem na 4 ale to zagrywka vabanque, wtedy ten trzeci napastnik to musi być 100% konkret. dlatego wolę Dia+Beto+Destro a młody na ogranie gdzieś w konkretne miejsce. za rok i tak sprzedajemy Thurama to może spróbowałby wejść w jego buty

Klinsi64 12.08.2023 23:03

po co wy te swoje wizje przedstawiacie?to nie ma nic wspólnego z rzeczywistocią

Cny 12.08.2023 23:01

Carlos nie z głębin, poproś andyvdm to ci wyślę skany swojego scoutowskiego notesu. destro dodatkowo spełnia dwa podstawowe warunki, stary i grał w romie

kontousuniete1 12.08.2023 23:01

Z tym drygnieciem Inziemu to możesz mieć rację😅

Cny 12.08.2023 23:00

seba dokładnie to napisałem wcześniej że pewnie jedzie się spakować a tu już placze

kontousuniete1 12.08.2023 22:58

Szeroka kadra, paliwa nie zabraknie w lidze i druga gwiazdka soon

kontousuniete1 12.08.2023 22:57

Na 5 esposito na 7 sensi tak mogliby zrobić... Destro, ale żeś wykopał typa z głębin 😅

Seba 12.08.2023 22:56

facepalm

Seba 12.08.2023 22:55

Samardzic nadal przebywa w Mediolanie, a wraca do Udine za pozwoleniem Interu, aby zabrac resztę rzeczy. Media oczywiscie juz sie zesraly, ze transakcja wstrzymana facepalm

Cny 12.08.2023 22:54

stan PSG bardzo cieszy... 30 sierpnia pójdą na wymianę Jakimi za Dumfriesa

Cny 12.08.2023 22:53

a normalnie skupić się na duecie Dia+Beto. 40M + odpady jak Lazaro i agoume z salcedo może by starczyły na obu.

sampras182 12.08.2023 22:53

Jak na nich dziś patrzyłem to oni się cofneli o kilka lat :) :)

sampras182 12.08.2023 22:52

A jak to powiedział Skriniar ? PSG idzie w górę z każdym rokiem :) :) :)

Cny 12.08.2023 22:52

słaby sezon w empoli ale dwa wcześniejsze dawał radę w Genui. kosztuje nic. zarobki pewnie max 1m. nawet na piątego git jakbyśmy ogarnęli innych, bo ja zawsze jestem zwolennikiem budowania składy pozycja X2 +1 czyli przy dwóch napastnikach musimy mieć 5 w kadrze a przy Szymonie nie ma miejsca dla młodych co pokazało beznadziejne zarządzanie asllani czy carbonim. a na widok takiego Destro to Szymonowi drygnie

Cny 12.08.2023 22:49

tylko destro

kontousuniete1 12.08.2023 22:49

Cny rzuć propo

kontousuniete1 12.08.2023 22:48

Łapie się na dekret😅 to ja już sam nie wiem

Cny 12.08.2023 22:48

tyle z motinga... 10m xd

Cny 12.08.2023 22:46

Znakomita dyspozycja Choupo-Motinga została doceniona w odpowiedni sposób. Napastnik przedłużył umowę wyglądającą w czerwcu 2023 roku i spędzi na Allianz Arena także olejny sezon. Ponadto, jak twierdzi Bild, zarobki snajpera mają wzrosnąć z pięciu do blisko dziesięciu milionów euro.

kontousuniete1 12.08.2023 22:46

Bayern na drugiego go nie weźmie... Ja bym po niego szedł. I mało też zarabia w Werderze

kontousuniete1 12.08.2023 22:44

No to Motinga... Gdzieś tam przy Bayernie trzeba się kręcić😅

Cny 12.08.2023 22:44

chociaż w sumie nie po to nasi obcięli place o jakieś 30-40M brutto żeby teraz komuś dawać +5M na kontrakcie. będą tylko leszcze niestety

kontousuniete1 12.08.2023 22:43

Kurła teraz inflacja to i placki drogie 😅

Cny 12.08.2023 22:42

fullkrug pewnie wyląduje na ławce w Bayernie

kontousuniete1 12.08.2023 22:41

I tani mógłby być

kontousuniete1 12.08.2023 22:41

Fullkruga niech obczaja, u nas mógłby być strzałem w dziesiątkę

Cny 12.08.2023 22:39

oczywiście cały czas powinniśmy pójść na deal z Arsenalemvi wymienić barellke na kilku koksow, bo inaczej za rok będziemy go sprzedawać za czapkę gruszek na spłatę dlugow

MuCha2 12.08.2023 22:39

Rynek się uszczuplił przez arabosow za bardzo nie ma w czym wybierać wszyscy dobrzy idą do Anglii. A ma podwórku licho co zostało . Nie wierze ze coś fajnego na koniec nasi wymyśla

Cny 12.08.2023 22:38

Dia+Beto 40m plus ochłapy z Lazaro i agoume powinno starczyć

Cny 12.08.2023 22:36

tylko Destro

HB 12.08.2023 22:33

Niech w ruch pojda przescieradla na ostudzenie goracych glow

HB 12.08.2023 22:32

Placenie dwucyfrowej kwoty za arne to obłęd

andyvdm 12.08.2023 22:29

To na pewno

Wiciux 12.08.2023 22:08

zapewne u inziego to Arna by grał więcej niż marcus XD

Wiciux 12.08.2023 22:07

arna byłby ok za korełe jakby ktoś by był tak głupi i dał za niego 13/14 mln. Wtedy za nawet 6 mln(nic powyżej) nie brzmi jakoś tragicznie, a od koreły gorszy nie będzie. Spełnił by on wymagania trenera co do napasntika, a beppe mógłby poszukać kogoś innego jako napastnik nr 3. natomiast arna jako nr 3 to XD

Pjerun 12.08.2023 22:07

Za Dzeko daliśmy chyba 3. Problem z Arnautovicem jest taki, że Bologna nie ma żadnego interesu, żeby się go pozbyć, bo im sporo daje, a łatwo go nie zastąpią. Dlatego taka kwota z kosmosu. Oby nasi zrezygnowali z tego pomysłu jak najszybciej

martins2000 12.08.2023 22:03

Najgorszą wersja jest Arna

KibicInteru 12.08.2023 22:03

A lazar ma poczynić kroki w strone Interu

KibicInteru 12.08.2023 22:03

Romano już zatweetowal że dalej gadają

Claudio 12.08.2023 21:59

Wiciux ostatnio dobrze się Ciebie czyta

Wiciux 12.08.2023 21:58

Najwiekszym problemem to i tak jest grillmaster ktorego nikt nie chce

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się