Archiwum shoutboksa

Kredence 13.08.2023 19:26

Jeśli Arna to liczę na podmianke correa - sanczez

kontousuniete1 13.08.2023 19:26

Dzeko to klasowy gracz był, gdzie Arnie do niego

Claudio 13.08.2023 19:26

Retegui 15mln, Arna 10mln. No cóż bo Inzaghiemu zawodnik nie pasuje do koncepcji 🙂

Kredence 13.08.2023 19:25

Arna jest rok młodszy niż Dzeko jak przychodził, pytanie czy ma zdrowie, bo dzeko miał

kontousuniete1 13.08.2023 19:25

To już serio wolę Taremiego za 30, nie nasz $. To wszystko było myślenie oczu chyba te Baloguny itp... jprdl

Kredence 13.08.2023 19:25

Wątpię, cuadrado i dumfries takie 50-50 pograją myślę, z lekkim wskazaniem na holendra

Claudio 13.08.2023 19:24

No też czuje ze Cuadrado wygryzie Dumfriesa

Seba 13.08.2023 19:24

martins komu kibicujesz w walce o Scudetto?

KibicInteru 13.08.2023 19:23

Zależy ile pojdzie na obrońce

kontousuniete1 13.08.2023 19:23

I co, na czwartego Correa lub Sanchez? Oni już wiele nie wydadzą

martins2000 13.08.2023 19:23

i mop tez

Klinsi64 13.08.2023 19:22

Fratessi szybko wskoczy do podstawy

MuCha2 13.08.2023 19:22

Mecz na yt ?

KibicInteru 13.08.2023 19:22

Mają grać najlepsi

KibicInteru 13.08.2023 19:22

Jeśli Arna będzie lepszy to niech gra

martins2000 13.08.2023 19:22

Accordo Neymar-Al Hilal, 160 milioni per il giocatore

kontousuniete1 13.08.2023 19:22

Zhang ty uju

Wiciux 13.08.2023 19:21

składzie wyjściowym, może nie od razu ale tak pewnie będzie

Wiciux 13.08.2023 19:21

no szymek postawi na arne w pierwszym

Claudio 13.08.2023 19:20

Jak Thuram nie odpali to będziemy w dupie i będzie analogiczna sytuacja co sezon temu. Miał być atak lula a był Dzeko, a teraz ma być Lautaro Thuram, a się okaże jeszcze ze Arna będzie więcej grał od Francuza bo zna ligę 😄

Pjerun 13.08.2023 19:20

Arnautovic będzie pewnie lepszy niż Dzeko, ale te 10mln to i tak niesmak spory

Wiciux 13.08.2023 19:19

*modlić się

Wiciux 13.08.2023 19:18

trzeba modlić aby marcus odpalił

Wiciux 13.08.2023 19:18

no co najwyżej na wypożycznie nikt go nie kupi

Gloin1989 13.08.2023 19:18

Arna 3letni kontrakt

Claudio 13.08.2023 19:17

Widzę że Inzaghi zamiast dać Frattesi ego za Mikiego to trzyma się swoich schematów. Dobrze że chociaż Thuram gra, a nie Correa

broda4991 13.08.2023 19:17

czyli transfer samardzicia sie yebnał skoro fabian w mediolanie :D

KibicInteru 13.08.2023 19:17

Correa może odejść w dalszym ciągu przypominam

KibicInteru 13.08.2023 19:16

Kessie też odszedł za 15mln bo barca musiała sie go pozbyć a jego wartość rynkowa jest zbliżona do brozo

VVujek 13.08.2023 19:16

Mieć na ławce Arne i Correa to lepsze niż to co ma Milan

Dzonyy 13.08.2023 19:16

Dziwne ze nic innego nie dograli. Anglia to rynek o który się powinni sponsorzy zabijac

ragnar 13.08.2023 19:16

Ale bez sponsora, spoko koszulka chelsea

erebos 13.08.2023 19:16

David Silva to już w piłkę nie gra.

Klinsi64 13.08.2023 19:16

nigdy nie mozna tych jego opinii zweryfikować bo znika

KibicInteru 13.08.2023 19:16

Tyle że w przypadku Brozo byliśmy w pośpiechu bo by ktoś nam Frattesiego mógł sprzatnac

broda4991 13.08.2023 19:15

ma ktos link do meczu?

Klinsi64 13.08.2023 19:15

spokojnie za 2 tyg martins2000 sie zawinie i wroci w styczniu

Dzonyy 13.08.2023 19:15

Silva już taki dziad a dalej kozak

Seba 13.08.2023 19:15

i Milan nie ma ławki, a ich obrona to dramat

VVujek 13.08.2023 19:15

Tylko cena mi się nie podoba, Arnautovic spoko grajek

KibicInteru 13.08.2023 19:15

Tyle że my takim atakiem pewnie nigdy nie wyjdziemy

ragnar 13.08.2023 19:14

Dzonny też mnie to zastanawialo. Nie zaklepali jeszcze nikogo, była informacja, że paramount był chetny ale liga nie zaakceptowała. Dlaczego, nie wiem

Dzonyy 13.08.2023 19:14

Imo milan będzie miał słaby sezon. Ta pomoc tego nie dzwognie

erebos 13.08.2023 19:14

Lubię Arnę, to trochę taka bieda wersja Ibry i Berbatova. Tyle, że on nie ma raczej mentala na duży klub jak Inter. Do tego w tym wieku mogą go kontuzje prześladować, co pewnie wydarzy się z Mikim. 3-5 mln to spoko opcja jako 4 napadzior na końcówki. 10 mln i wizja wychodzenia do gry atakiem Arna-Correa, jest mało zabawna.

Claudio 13.08.2023 19:13

Arna to na SerieA bardzo solidny piłkarz, ale patrząc na jego wiek i rok kontraktu 10mln to żenada. Tym bardziej patrząc w jakich cenie poszedł Brozovic

KibicInteru 13.08.2023 19:13

No kwota jest duża, pachnie lekką desperacja

Pjerun 13.08.2023 19:13

Szczególnie, że oszczędzamy wszędzie gdzie się da. A tutaj wyrzucamy taką kasę na 34 letniego zawodnika, wcale nie topowego

bobogol 13.08.2023 19:13

Chelsea miała mieć nasz Paramount, ale liga nie pozwoliła. potem nie wiem

Pjerun 13.08.2023 19:13

Sam zawodnik ok, ale kwota transferu to jest kabaret

Seba 13.08.2023 19:13

on wczoraj zrobił z Czika gwiazdę, bo strzelił bramki amatorom z Tunezji

KibicInteru 13.08.2023 19:12

Nawet w tamtym sezonie strzelił koło 10 mimo dlugiej przerwy

Dzonyy 13.08.2023 19:12

Liftus czik gigant

KibicInteru 13.08.2023 19:12

Arna ładuje dwucyfowke w bologni na luzie

Seba 13.08.2023 19:11

to podszywany kibic Milanu

Claudio 13.08.2023 19:11

W Milanie 100 letni Francuz i przeciętny Okafor... No chyba sobie żartujesz 😄

Dzonyy 13.08.2023 19:11

Poza kwota to transfer sarny mi się podoba.

KibicInteru 13.08.2023 19:11

Martins szybko staje się największym memem sb

Seba 13.08.2023 19:11

:lol:

Seba 13.08.2023 19:11

widzę martins nadal wychwala Milan :lol:

Dzonyy 13.08.2023 19:11

Czemu Chelsea nie ma sponsora? Ktoś coś wie?

Claudio 13.08.2023 19:10

Transfer Arny za 10mln jest niezrozumiały, ale kto ma 3 napastnika lepszego niż Arna?

VVujek 13.08.2023 19:09

Milan oparty na starym Ziru? Xd

martins2000 13.08.2023 19:09

Dumb & Dumber zrobili robote

Claudio 13.08.2023 19:09

martins sorry ale tak pyerdolisz że się czytać nie chce

Claudio 13.08.2023 19:08

Correa na życzenie Inzaghiego, Arna na życzenie Inzaghiego. Niech oni już lepiej jego życzeń nie spełniają

martins2000 13.08.2023 19:08

Lautaro i dalej nic...

VVujek 13.08.2023 19:08

A kogo teraz stać w Włoszech na zamienników z najwyższej półki? Przestańcie dramatyzowac

domin98 13.08.2023 19:08

max 5 mln

domin98 13.08.2023 19:08

ale warunki są nie do przyjęcia

martins2000 13.08.2023 19:08

na dzien dzisiejszy na pewno Napoli i Milan i nie wiem jak tam z Atalantą i juve

domin98 13.08.2023 19:08

jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie transfer Arny jest git, on ogarnia

erebos 13.08.2023 19:07

Arna na życzenie Inzaghiego. Za Correę nie ma ofert, więc czwórka napastników jest już chyba znana.

Claudio 13.08.2023 19:07

Zresztą 10mln za 34 letniego średniaka z rocznym kontraktem to mimo wszystko już jest nieporozumienie.

Claudio 13.08.2023 19:06

Jak Arna przyjdzie docelowo za Corree którego jakimś cudem ktoś kupi to super. Ale jeśli jako napastnik nr 3,a Correa zostanie to byłoby nieporozumienie.

Pjerun 13.08.2023 19:05

Arnautovic za taką kwotę to jest kompletnie niezrozumiały transfer. Próbuje sobie jakoś to wytłumaczyć, ale nie potrafie

VVujek 13.08.2023 19:04

A kto ma lepszy atak we Włoszech

VVujek 13.08.2023 19:04

coco 13.08.2023 18:40 Nazwiska w naszym ataku muszą budzić śmiech w szeregach rywali

martins2000 13.08.2023 19:03

Myślałem że po takim fajnym sezonie .... nie to nadal klub MEM

martins2000 13.08.2023 19:02

Latem będą go błagać by wrócił do Bologna

martins2000 13.08.2023 19:00

Napluli nam w twarz,chcieli pokazać że coś niby robili a tak naprawdę od początku Arna to był ich faworyt od dziś jesteśmy postrachemi włoskiej ligi i LM FRAJERZY

Wiciux 13.08.2023 19:00

czyli sanczez + arna

Wiciux 13.08.2023 18:59

otwieramy sie na wypożycznie tucu

Wiciux 13.08.2023 18:59

Confermiamo, l'Inter ha aperto al prestito di Correa! 🇦🇷 L'intenzione o forse oramai speranza dell'Inter è liberare uno slot per l'entrata di un attaccante al posto del Tucu.

Cny 13.08.2023 18:48

on na setnego byłby gówniany

Cny 13.08.2023 18:48

proponuję banować ludzi broniących transfer i mówiących że typ ma jakość i na czwartego jest ok

Wiciux 13.08.2023 18:42

nikt nam nie da 10mln za corełe, a my zamierzamy dać 10mln za 34 latka...

coco 13.08.2023 18:40

Nazwiska w naszym ataku muszą budzić śmiech w szeregach rywali

Cny 13.08.2023 18:35

uff super że Arna bo bałem się że skończy się balogunem

XyzIM 13.08.2023 18:34

🚨 BREAKING: #Inter are advancing in talks with Bologna to sign Marko Arnautović. Negotiations are progressing to final stages, waiting on key details. 🇦🇹 [via @FabrizioRomano 🌕]

coco 13.08.2023 18:33

Di Marzio - Inter, grandi passi avanti per Arnautovic: accordo vicino attorno ai 10M€

pluto11 13.08.2023 17:53

Jakiś link do Liverpoolu?

martins2000 13.08.2023 17:47

Gabri Veiga hiszpanski srodkowy pomocnik Celty Vigo bliski przejscia do Napoli

Gloin1989 13.08.2023 17:46

Demiral do obrony tanio i w miarę solidnie

martins2000 13.08.2023 17:39

i napad

Imrahil 13.08.2023 17:39

obrona dramat

martins2000 13.08.2023 17:33

Fabbian wrócił do Mediolanu. W konsekwencji jego przejście do Udinese jest zablokowane.

Poqrv 13.08.2023 17:19

Taremi w pierwszym meczu dotknął piłkę więcej niż Lautaro i miał zdecydowanie lepszy występ. Lautaro out?

Klinsi64 13.08.2023 16:40

Haaland 2 razy w finale dotknął

Xucatlan 13.08.2023 16:39

No Taremi ostatnie dwa lata miał świetne. Lakaka przez ostatnie dwa lata był pośmiewiskiem dla całego piłkarskiego świata i kilka dobrych meczów pod koniec sezonu nie bardzo to zmienia.

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się