Archiwum shoutboksa

martins2000 12.08.2023 21:37

Na pewno Fabbian u Inzaghi by grał widzę że tu w garbate anioły wierzą

Gloin1989 12.08.2023 21:37

Brozovicia też nikt nie chciał poza arabami

Klinsi64 12.08.2023 21:36

taki koks ze nikt go nie chce oprocz turków

kontousuniete1 12.08.2023 21:36

Kasa misiu kasa😅

Gloin1989 12.08.2023 21:36

nie nie wiem :d

kontousuniete1 12.08.2023 21:35

$$$

Wiciux 12.08.2023 21:35

Na wysokim poziomie

Gloin1989 12.08.2023 21:35

Beto też może u nas ładnie odpalić

Wiciux 12.08.2023 21:35

CARLOS911 12.08.2023 21:33 oferty z turcji na ten moment odrzucił takze można zalozyć, ze chce pograc we włoszech. Jakby sie udało go wyrwać pod koniec okienka za 16/17 to by bylo spoko

kontousuniete1 12.08.2023 21:35

Naprawdę nie wiesz?

Gloin1989 12.08.2023 21:34

nie wiem czemu nasi go nie chcą

Gloin1989 12.08.2023 21:34

Demiral to odpowiednik Skriniara

ragnar 12.08.2023 21:33

Gloin dobrze by bylo

kontousuniete1 12.08.2023 21:33

Demiral do odkurzenia tak, pytanie za ile

Wiciux 12.08.2023 21:33

Ewentualnie Beto bo pasuje lepiej Szymkowi silny odpowiedni na gre na sciane i do zbijania gornych pilek

ragnar 12.08.2023 21:32

Olmo...cos pieknego, ale ich objechał

kontousuniete1 12.08.2023 21:32

Równy zespół to był, nie zapomnę go nigdy😅

Gloin1989 12.08.2023 21:32

Demiral+Boulaye Dia + AuGusto

kontousuniete1 12.08.2023 21:32

Ciekawostka- Napoli miało zdobytych tyle samo punktów i taki sam bilans spotkań w/d/l w meczach u siebie jak i na wyjeździe😅 bramkowy też nieznacznie różny... Jaja

Gloin1989 12.08.2023 21:31

Sensi+ Fabbian pomoc mamy bardzo dobrą

Wiciux 12.08.2023 21:29

Niech już fabbian i sensi zostaną w pomocy jeśli sa jakiekolwiek pieniądze to napastnik i obrońca na pśo tu trzeba hajs wylożyć, chyba że pieniadze z Onany dawno już poszły na odsetki Oaktree

Gloin1989 12.08.2023 21:29

Demiral

kontousuniete1 12.08.2023 21:29

Czy tam inny bramkostrzelny Chupa Chups😅

kontousuniete1 12.08.2023 21:28

Fullkrug i Toloi chociazby

kontousuniete1 12.08.2023 21:26

Tam tracimy mase punktów

kontousuniete1 12.08.2023 21:26

Obrońca i napastnik top by nam się przydali. Na wyjazdach tracimy mnóstwo bramek i mało strzelamy, chociaż mamy okazje

kontousuniete1 12.08.2023 21:23

Pereyre za free i ok. Lub Sensi ale on na szóstego może nie dać rady zdrowotnie

kontousuniete1 12.08.2023 21:23

Namieszali młodemu w głowie...

martins2000 12.08.2023 21:22

olać to okno rok szyn\bko minie tylko błagać nad zmianą właściciela

kontousuniete1 12.08.2023 21:21

No, a Kamada w Lazio... Co raz bardziej zawęża nam się to okno😅

martins2000 12.08.2023 21:20

Nie zagrał minuty a już nie szanuje koszulki dla mnie to koniec jego przygody

martins2000 12.08.2023 21:20

Samardzic czeka na Juve

kontousuniete1 12.08.2023 21:17

Na Samardziciu świat się nie kończy, wybitny na tą chwilę nie jest,są inne opcje. Były kolega z drużyny Pereyra lepszy na ten moment

Gloin1989 12.08.2023 21:15

Oby tylko Sensi zosyał

Tom_Hardy 12.08.2023 21:14

Lepiej skupic sie na pozadnym napastniku czy obroncy. Mi wystarczy Dia i do obrony jakis fajny zawodnik. Jesli correa odejdzie to wteey pomyslec o kims innym

Gloin1989 12.08.2023 21:14

the end

Gloin1989 12.08.2023 21:14

:D

Tom_Hardy 12.08.2023 21:13

Niech juz wypjerdala po tych cyrkach. Będą tylko problemy z nim

XyzIM 12.08.2023 21:11

#Samardzic è tornato a Udine 🔥 [Barzaghi]

Jacenty 12.08.2023 21:09

Dimarzio: umowa z Samardziciem jest obecnie zamrożona, a zawdonik ma kilka dni na podjęcie decyzji, czy zaakceptować warunki Interu

KibicInteru 12.08.2023 21:07

Wszystko przez biedaka araba

Cny 12.08.2023 21:05

PSG skład prawie jak podrzędną roma

erebos 12.08.2023 20:33

Śmieszny jest skład PSG na pierwszy mecz w sezonie :D

ragnar 12.08.2023 20:30

Mings uraz i obrona leży

ragnar 12.08.2023 20:30

Newcastle jaki łomot

erebos 12.08.2023 20:30

Fajnie Newcaste sobie pogrywa.

kontousuniete1 12.08.2023 20:23

Zresztą. Nie ma co gdybać

kontousuniete1 12.08.2023 20:22

Sezon pokaże

kontousuniete1 12.08.2023 20:21

Milan w hurt my detal. Robią te same błędy co okno...

kontousuniete1 12.08.2023 20:16

Akurat TAM w pomocy może być gwiazdą, bo kto ma nią być? Krunic?😅

Klinsi64 12.08.2023 19:53

niebywały farmazoniarz jak z eleven

Seba 12.08.2023 19:38

Tucu w debiucie strzelił 2 gole Hellasowi

Seba 12.08.2023 19:37

Wszystkie mecze kopał się po czole, dzisiaj strzelił amatorom i już wyrasta na gwiazdę :D

martins2000 12.08.2023 19:07

Wyrasta na gwiazdę

martins2000 12.08.2023 19:07

Loftus 3x już

Kredence 12.08.2023 18:58

Chwilę patrze na ten mecz i Tonali kozak gra

Kredence 12.08.2023 18:58

Milaniaki szybka zrozumia jak ważnego gracza stracili

Pjerun 12.08.2023 18:46

Ale mecz

Fanatyczny 12.08.2023 18:42

Super liga ruszyła z buta

Fanatyczny 12.08.2023 18:42

Diaby tez

Pjerun 12.08.2023 18:36

Tonali gol w debiucie

kontousuniete1 12.08.2023 18:20

Lub Quarte z Violi, ofensywie usposobiony dobry obrońca. Comisso no tak...

kontousuniete1 12.08.2023 18:08

Buongiorno z Torino, taniej i dobry grajek. Włoch 194cm 24 lata

kontousuniete1 12.08.2023 18:06

40mln pewnie... Jak nie lepiej. Zejdźmy na ziemie

Gloin1989 12.08.2023 18:05

Scalvini

kontousuniete1 12.08.2023 18:01

Fatiego zamiast Baloguna o, taki pierwszy lepszy przykład

kontousuniete1 12.08.2023 18:00

Jak do Basto to Alonso, lewa noga i jakość ok. Wogole to z tej bieda Barcy można by poszukać graczy, potrzebują kasy, może taniej by puszczali

kontousuniete1 12.08.2023 17:58

Lepszy na tą chwilę niż Demiral, tego to trzeba by odkurzyć porządnie😅 w top formie bliźniak Skriniara😅

kontousuniete1 12.08.2023 17:57

Bo dobry jest to nie ma co się dziwić.

Wiciux 12.08.2023 17:46

niby ma rok kontraktu, ale gasp nie zamierza go puścić

kontousuniete1 12.08.2023 17:43

Daliby ta 10 na Toloi'a i mamy jakość. No i w ofensywie potrafi grać dobrze

kontousuniete1 12.08.2023 17:40

Toloi byłby jak złoto, dobry gracz. Acerbi przecież grał często za Bastoniego.

Wiciux 12.08.2023 17:39

to są realne opcje

Wiciux 12.08.2023 17:38

wypo tangangi albo demirala jeśli atalanta nie będzie miała co z nim zrobić

kontousuniete1 12.08.2023 17:38

Marcos 😅

kontousuniete1 12.08.2023 17:37

Chcą go oddać za drobne

kontousuniete1 12.08.2023 17:37

Marcin Alonso z Barcy do Bastoniego i ok

Wiciux 12.08.2023 17:37

Wiciux 12.08.2023 17:36 u szymka

kontousuniete1 12.08.2023 17:36

ChupoMotinga brać i Sancheza, nic lepszego za 5zl nie wyczarują😅

Wiciux 12.08.2023 17:36

darmiana przecież ten bisseck to będzie co najwyżej jakieś ogony grać

coco 12.08.2023 17:36

Samardzic-Inter, fumata bianca vicina!

Poqrv 12.08.2023 17:35

Fajny skład, taki ja ćwierćfinał LE

kontousuniete1 12.08.2023 17:35

Szukamy zastępcy dla Bastoniego czy dla Darmiana?

Poqrv 12.08.2023 17:35

Podbijam Wiciux

kontousuniete1 12.08.2023 17:34

Dobry grajek ale nie za takie siano, i to jeszcze z portugalskiej ligi, żeby się nie przejechali

Wiciux 12.08.2023 17:34

zależy który będzie tańszy :D

kontousuniete1 12.08.2023 17:33

Niech nie biorą Taremiego za 30 mamma mia...

kontousuniete1 12.08.2023 17:33

Witam Panowie i co bierzemy tego Chupa Chupsa czy Arne?

martins2000 12.08.2023 17:29

Done Deal and confirmed! CarlosAugusto will extend his contract with Monza. Then he will sign for Inter on loan (€2M) with obligation to buy (€13M). Contract until 2028 (€2,2M/year).

Wiciux 12.08.2023 17:26

Inter Milan have increased their offer to Porto to sign striker Mehdi Taremi to €25 million. This according to French news outlet RMC Sport, via FCInterNews, who report that the Portuguese giants are still holding out for their original asking price of €30 million to allow the 31-year-old to leave.

Poqrv 12.08.2023 17:25

Beto chodź no tu, zuchu

martins2000 12.08.2023 17:22

Matic w Rennes za 3 mln

erebos 12.08.2023 17:06

Agent o sytuacji Elye Wahiego.

erebos 12.08.2023 17:06

Complicated also for the other Italians? "Yes, no Italian is in the running at the moment."

erebos 12.08.2023 17:06

"He's too important a player for his team and he's very It's complicated that Inter might be interested in him because it's unlikely that Montpellier will let him leave for a reasonable fee.The race for him is very complicated."

Cny 12.08.2023 17:05

tresor*

Cny 12.08.2023 17:04

tresot zamiast Baloguna to by była petarda

martins2000 12.08.2023 16:41

Paredes ma już umowę z Romami ”tak twierdzą argentyńskie media

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się