Archiwum shoutboksa

Claudio 13.08.2023 20:26

Przeprosic Lukaku gdzzie wiaodmo ze kręcił z juve...czasami lepiej nic nie pisac jak pieprzyc takie farmazony

Cny 13.08.2023 20:25

HB teraz weź sobie zestaw jeszcze pensje tych co odeszli i tych co przyszli, wuzględniająć Handę, Dalberta, Gagsa, Gosensa czy DD w tym jeszcze. Dodatkowo kasa z transferów. To ok 120M oszczędności. Albo łatamy potężną dziurę albo Chinol wsyztsko zabrał

Pjerun 13.08.2023 20:23

Jak nie będzie transferów to powinni oficjalnie przeprosić Lukaku. Niech się przyznają, że nie było po prostu pieniędzy na niego.

Cny 13.08.2023 20:23

Dobry wieczó HB w tą ponurą niedzielę

Claudio 13.08.2023 20:23

ale co zauwazylem w sparingach to duzo gramy po ziemi szybkie pilki. Tego mi czasami wlasnie brakowalo

HB 13.08.2023 20:22

Onana, Lukaku, Dzeko, Skriniar, Brozo out -> Sommer, Thuram, Arna, Bisseck, Frattesi in. Laziolizacja Interu kontynuowana

Cny 13.08.2023 20:21

Jezli nie będzie transferów więcej to ansz skąłd zalicza potężny jakościowy zjazd

Cny 13.08.2023 20:21

moglismy wziac livakovicia za prawie tyle samo, ale lepszy stary dziad po turbo fatalnej rundzie w bayernie

Claudio 13.08.2023 20:18

zamiast tak walczyc o Sommera mogli brac bramkarza od tych ALbańców :D co gosc broni

Pjerun 13.08.2023 20:18

Thuram na naprawdę świetne odegrania z pierwszej piłki. Podoba mi się jego gra na sciane

Cny 13.08.2023 20:17

Pjerun nikt nie będzie sobie pogrywał z potężnym Interem. na złość samym sobie przepłacimy za Austriaka. jak Jaś co sobie uszy odmroził bez czapki na złość mamie

Cienty 13.08.2023 20:15

ewentualnie na fortunie też leci jak ktoś ma konto

Cienty 13.08.2023 20:15

łapcie link

Pjerun 13.08.2023 20:15

Beka, że nie możemy dać 300k więcej Samardzicowi, a płacimy 10mln na Arnautovica. Kompletny brak konsekwencji i logiki

Cny 13.08.2023 20:15

ja jestem pewien że Darmian i Acerbi to zalicza dwa razy lepszy sezon niż poprzedni. spokojnie, nie potrzebujemy obroncy

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:13

ooo, już 0:1?

KibicInteru 13.08.2023 20:12

No ale skoro zawodnik czeka na juve to nie mają na co czekać

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:11

jest jakiś link?

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:11

siemanko

martins2000 13.08.2023 20:11

Kierownictwo Napoli czekało

KibicInteru 13.08.2023 20:10

Samardzic

martins2000 13.08.2023 20:09

Kto?

MuCha2 13.08.2023 20:09

My bd więcej dostawać w obronie niż rok temu

KibicInteru 13.08.2023 20:09

Mówiłeś że czeka na juve

martins2000 13.08.2023 20:07

Napoli po Samardzica,norma tylko czekali

Claudio 13.08.2023 20:07

0-1 xD

Imrahil 13.08.2023 20:07

jest moc, jest obrona

KibicInteru 13.08.2023 20:07

No Bastoni słabo

karol-wiercioch 13.08.2023 20:06

co to znowu jest ?? ?

minus09 13.08.2023 20:06

no i pieknie XD

kontousuniete1 13.08.2023 20:02

Wujek, tobie to by Cholewiaka kupili i byłbyś happy. Bo nie można narzekać tak

Claudio 13.08.2023 20:00

Pewnie jakiś świr sobie zrobił kilka kont i spamuje bo ciągle jedno i to samo gówno z kilku kont

erebos 13.08.2023 20:00

Ausilio miał rację twierdząc, że napastnik będzie przed pierwszym meczem. Zonk, że jest nim Arna za 10 mln xD

VVujek 13.08.2023 19:59

Carlos też jakieś multi oszoloma

erebos 13.08.2023 19:58

Pożyjemy i zobaczymy co z tego wyniknie.

pluto11 13.08.2023 19:58

Link do meczu

erebos 13.08.2023 19:58

Jeżeli ma być jakiś transfer jeszcze, to tylko jakiś super deal pod koniec okienka.

Claudio 13.08.2023 19:57

Serio jak Inzaghi ma naciskać na takie transfery to naprawdę mu się chyba pomylił Inter z Lazio

erebos 13.08.2023 19:56

Obronę, pomoc i atak mają uzupełnić młodzi gracze, którzy będą trenować w pierwszym zespołem. Pewnie Stabile, Kamate/Akinsanmiro i drewniany Sarr.

MuCha2 13.08.2023 19:56

Kiepsko bardzo

erebos 13.08.2023 19:55

Arna miał mieć dogadany kontrakt z Interem od kilku tygodni i Inzaghi mocno obstawał za tą opcją.

erebos 13.08.2023 19:55

Samardzić to głównie pomysł Ausilio, który chciał wyrwać talent zanim będzie dwa razy droższy. Znajomy Włoch sugeruje, że Inzaghiemu zwisał ten transfer, więc został odpuszczony.

MuCha2 13.08.2023 19:54

Jest mecz na yt ?

Claudio 13.08.2023 19:54

Pełno nowych kont z dziwnymi nickami które ciągle biadola na Inter i co jakiś czas zachwalają Milan. Jaki to jest przypadek xD idźcie trolle serio bo się kompromitujecie

broda4991 13.08.2023 19:51

Poprosze o link jak ktoś ma

kontousuniete1 13.08.2023 19:47

Aż Idę wywiesić prześcieradło😅

kontousuniete1 13.08.2023 19:46

Cały plan mercato

kontousuniete1 13.08.2023 19:46

Mydlą oczy, plan był-uja wydać, w skrócie

domin98 13.08.2023 19:45

tak, przypadek

martins2000 13.08.2023 19:44

odesłali go do udine i nagle powiadomili o transferze Arna przypadek?

Cny 13.08.2023 19:43

oszczędzają na pensjach nas,ty. nikt po za Thuramem nie przyszedł za tych co odeszli z końcem kontraktu

domin98 13.08.2023 19:43

vercetti czyim multi jesteś?

Cienty 13.08.2023 19:43

z tym Arnautovicem to żart, co nie?

martins2000 13.08.2023 19:43

czyli zrobili sami teatrzyk z Samardzicem po to tylko by załatwić Arnautovica przypomnę tylko że my gramy na 3 frontach

Vercetti100622 13.08.2023 19:43

Poza frattesim same słabe transfery. Thuram to jest poziom jakiejś Marsylii, Bisseck ponoć sobie zupełnie nie radzi, samardzic nas wydymał, a Sommer kto oglądal bundesliga wie że niegral dobrze

Roni86 13.08.2023 19:42

Klinsi64 nic nie mów bo h…j mnie za chwilę strzeli 😞

Poqrv 13.08.2023 19:41

Jak proponowałem Arnautovicia, to myślałem, że to będzie kwestia 5 mln, a nie 10 xD Żenada

kontousuniete1 13.08.2023 19:40

Milaniaki pewnie bekę kręcą z nas teraz

Roni86 13.08.2023 19:39

Po mału myśle że Inter nie ma kasy i sam prosi piłkarzy żeby odpierdalali takie szopki. Ku…a zeszły sezon Lukaka i Dzeko a teraz Arnautovoc 🤬 Odeszli Onana, Dzeko, Lukaku, Brozo i Skriniar a co dostajemy ?? ? Oprócz Frattesiego reszta to jakiś odpad 🤦 Pogonić Chinolców by tylko mydlą oczy

Cny 13.08.2023 19:39

jeśli nie ma więcej transferów to chinol nawet hajsy z gosensa powinie xd

Wiciux 13.08.2023 19:39

czyli cel na sezon to top 4 z takim atakiem

Klinsi64 13.08.2023 19:38

łezka w oku nie to co teraz

Klinsi64 13.08.2023 19:38

Roni86 za papy Morattiego to było co nie?Zamorano 1+8 Recoba ja krecił

Cny 13.08.2023 19:38

mam nadzieję że w Mediolanie trwa zbiórka prześcieradeł

broda4991 13.08.2023 19:38

wy tez nie macie linku ?

erebos 13.08.2023 19:37

Sensi tak czy siak ma odejść i nie zostanie jako nr6

Vercetti100622 13.08.2023 19:37

Arnautovic ostatnim wzmocnieniem tego lata, nie będzie transferu obrońcy - Sportitalia

Cny 13.08.2023 19:36

10m Chryste. za tyle to sorlotha poszedł do Villareal. chryste

kontousuniete1 13.08.2023 19:35

Okafor ma 23 lata a już jest na jego poziomie...

martins2000 13.08.2023 19:35

ponoć nasi zrezygnowali z niego i raczej już u nas nie zagra plany się zmieniły chodziło o napastnika i możliwe że jeszcze 1 obrońca wpadnie trochę słabe jeśli to prawda

Cny 13.08.2023 19:35

i co? kuia typa za 10m i dadzą dwuletni kontrakt czy 4 letni i będziemy się wozić z nim tyle lat. jeszcze dajcie że 4m a co tam

Pjerun 13.08.2023 19:34

Jak były nazwiska Balogun, Scamacca, Morata, Taremi. Gdyby ktoś wtedy powiedział, że przyjdzie Arnautovic za 10mln to zostałby wyśmiany.

martins2000 13.08.2023 19:34

Samardzic opuszcza Mediolan w porozumieniu z klubem Nerazzurri (tak jak przewidywaliśmy wczoraj) i wraca do Udine, również aby trenować, czekając na decydujący rozwój wydarzeń w tym czy innym kierunku

erebos 13.08.2023 19:33

Gdzieś było, że Samardzić może w Juventusie skończyć jeszcze.

broda4991 13.08.2023 19:33

kurde niema linka nigdzie

Roni86 13.08.2023 19:32

Czy nikt nie widzi że ten klub schodzi po pochyłej ? Kiedyś transfery godne tego klubu teraz tylko albo za darmo albo coś pokroju Arny 🤦🤦🤦

Cny 13.08.2023 19:31

pacjenci z Tworek próbują racjonalizować transfer austriackiego popapranca. proszę rozdawać im bany. niech nie denerwują normalnych ludzi

Wiciux 13.08.2023 19:31

Inter, Samardzic lascia Milano in accordo con il club nerazzurro (come vi avevamo anticipato ieri) e fa rientro a Udine, anche per allenarsi, in attesa di decisivi sviluppi in un senso o nell’altro - Daniele Vitiello

Claudio 13.08.2023 19:31

Ciekawe czy ten Okafor pomoże Milanowi strzelić bramkę honorowa w derbach, bo od 4 spotkań im się to nie udawało.

KibicInteru 13.08.2023 19:30

Pierwsze 7 kolejek to chyba 7 goli było, potem kontka

Seba 13.08.2023 19:30

gdzie Okafor do Arny :D

KibicInteru 13.08.2023 19:30

No teraz 10 ale minut chyba z 1500 tylko

Claudio 13.08.2023 19:29

Wszyscy widzą ze martins to milanista a on dalej w to brnie 😂

martins2000 13.08.2023 19:29

jeśli tak myślisz no cóż masz do tego prawo

kontousuniete1 13.08.2023 19:29

Serio? Wolałbym Okafora

Kredence 13.08.2023 19:29

Chyba 14, teraz 10?

martins2000 13.08.2023 19:29

acha oki

Seba 13.08.2023 19:29

Arna fajnie gra piłką. Przyda się

KibicInteru 13.08.2023 19:29

Rok temu chyba koło 15 goli miał

Kredence 13.08.2023 19:28

Był dobry w bologni, to prawda

Seba 13.08.2023 19:28

no pytamy, bo tak ciągle zachwalasz Milan

KibicInteru 13.08.2023 19:27

Arna w Bolonii ogarniał mocno

kontousuniete1 13.08.2023 19:27

No urwa cep betonowy i tyle

Kredence 13.08.2023 19:27

Co poradzisz

martins2000 13.08.2023 19:27

zawsze Interowi przestańcie takie pytania zadawać bo to słabe jest

Wiciux 13.08.2023 19:26

no tylko dzeko to piłkarz kilka pólek wyżej niż arna oraz przyszedł za 2,8 mln, a nie za 8+2 bonusy

Kredence 13.08.2023 19:26

Na rok byłoby spoko

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się