Archiwum shoutboksa

erebos 13.08.2023 20:48

Arna i Tucu nam uratują ten sezon :D

Cny 13.08.2023 20:48

HB deal z Brozoviciem był dobry, przetsań przywoływać inne przykłądy, zaraz racjonaliści Ci to wytłumaczą.

MuCha2 13.08.2023 20:48

Mi się wydaje ze miki i darmian nie dociągną albo ich zajada. Bo oni powinni być brani jako rezerwowi a nie do 1 składu. Trzeba patrzeć na wiek tych piłkarzy. A Ci idą na łatwiznę i jakiegoś biseka z dupy wzięli co nie dociąga kompletnie. Nadzieja ze cuadrado odpali i nas zaskoczy

HB 13.08.2023 20:48

Cny trzeba wpuscic Tucu, on daje cos ekstra

VVujek 13.08.2023 20:47

Xd mało który napastnik robi takie liczby jak Lautaro, a jeszcze znajda się tacy którzy chcieliby jego odejścia.

Cny 13.08.2023 20:47

Spokjnie się tam rpzejmujecie brakiem skuteczności, Arnautović załątwi wszytskie nasze problemy

HB 13.08.2023 20:47

Juve opycha placka Zakarię za 20 plus wysoki procent od przyszlej sprzedazy do Monaco

AveCaesar 13.08.2023 20:46

i Lorda

AveCaesar 13.08.2023 20:46

DD nigdy nie był na poziomie darmiana i korda z poprzedniego sezonu. w ogóle nigdy na ich poziomie nie był. ze swojego też nie zjechał w rok. równie dobrze możemy założyć , że utrzymają poziom i znowu finał LM

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:46

Gdzie oni grają ten mecz?

broda4991 13.08.2023 20:46

Opylic za te 100 mln za rok

Cny 13.08.2023 20:46

Poprawmy głębie skłądu i będzie dobrze

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:45

Lauraro z 11 metrów nie strzela bramki

intermed1 13.08.2023 20:45

Ten bramkarz to jakiś GOAT

broda4991 13.08.2023 20:45

Argentino miliko il calitano

Pjerun 13.08.2023 20:45

Ciekawe jakie xG w tym meczu xd

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:45

:D

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:45

No nie chce wpaść

Cny 13.08.2023 20:44

AveCaesar - nie potrafię być w tym momencie optymistą. Nie, ze zjadą do poziom okręgówki, ale np przestaną dojeżdżac jak DD w zeszłym sezonie. I co wtedy? Jednak najbardziej obawiams ie kontuzji. Niemożliwe jest powtórzyc sezon jak poprzedni gdzie były dwa poważniejsze urazy (Lukaku i Brozo), a reszta co najwyżej jakieś drobne kontuzje. Ktoś z podstawy łapię kontuzję i robi się cieplutko.

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:44

Nie ma Handy i Dzeko którzy nam zabierali trochę punktów sami w sobie

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:43

Może być dobrze

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:43

Mamy kadrę świeższa, młodszą

Pjerun 13.08.2023 20:43

Mamy dobrego trenera na szczęście. Dobrze, że nie jest wymagający jak.Conte, bo byibysmy w dupie

Claudio 13.08.2023 20:42

Cny tak bedzie a do tego Marotta odejdzie, Zhang sprzeda Inter panu LI, a Inter odejdzie z Meazza i mecze bedzie rozgrywac w Appiano

AveCaesar 13.08.2023 20:42

spadamy jak nic

AveCaesar 13.08.2023 20:42

de vrij też zjazd a frattesi kot w worku więc też nie da rady

Cienty 13.08.2023 20:42

to bedze ciezki sezon

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:42

Ciężko prawą uderzyć szybką piłkę z prawej strony

Pjerun 13.08.2023 20:41

Przesadzasz trochę Cny

intermed1 13.08.2023 20:41

No tak średnio, tak średnio

Cny 13.08.2023 20:41

Ja na ten moment widzę to tak, że Darmian i Acerbi obniżają loty, Hakan nie daje rady fizycznie na regiście, Miki łapie urazy co chwilę, prawe wahadło w letargu może utknąć, Sommer broni jak w Bayernie, a Thuram nie okazuje się kotem. Okej niech połowa się spełniz tego. Jakie mamy alternatywy? De Vrij OK, Fratessi OK i koniec

Cienty 13.08.2023 20:41

thuram jak tak ma strzelac to ja dziekuje..

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:41

Ajjj Thuram

Claudio 13.08.2023 20:40

gosc teraz reka obronil strzal...fajnie sie tam bawia w tej obronie

AveCaesar 13.08.2023 20:39

na pewno zostaną. nie rozumiem tego zakłądania że zaliczą zjazd na bank do poziomu okęgówki

coco 13.08.2023 20:39

Że 30 strzałów oddali

coco 13.08.2023 20:39

Niewiarygodne że nic nie chce wpaść

AveCaesar 13.08.2023 20:39

nie muszą być jeszcze lepsi. niech zostaną na swoim poziomie a bedzie dobrze.

Claudio 13.08.2023 20:39

ta bramka albańców jest zaczarowana przez matkę lukaku

Nasir 13.08.2023 20:39

witam kiedy oficjale Baloguna i Pavarda?

HB 13.08.2023 20:38

Cny rozumiem i przyjmuje - wymiana Skriniar Bisseck jest praktycznie 1:1, wiec nie zauwazymy nawet nieobecnosci Skriny

Pjerun 13.08.2023 20:38

Ale ich obijamy xd

Cny 13.08.2023 20:38

widzicie, bo wystarczy wierzyć, że Darmian i Acerbi będą jeszcze lepsi i wsyztsko będzie dobrze

HB 13.08.2023 20:37

To pesymistycznie. Ja podchodzę z dużym optymizmem - 4 miejsce w lidze, 1/8 LM i finał PW. Trzeba wierzyć

AveCaesar 13.08.2023 20:37

lepiej ta gra może wyglądać z Thuramem niż z Bukake. widać, że gość ma technikę i umie w kombinacyjną piłkę.

Pjerun 13.08.2023 20:36

Gdybyśmy chcieli robić hajs na transferach to dalibyśmy Samardzicowi te 300 tysięcy, a za dwa sezony byłby warty 50mln

Claudio 13.08.2023 20:36

skutecznosc w dzisiejszym sparingu jest na takim poziomie jak niektore komentarze xD

Wiciux 13.08.2023 20:36

Wiara wiarą, ale skład na ten moment sie osłabil względem zeszłego sezonu więc należy zmniejszyć oczekiwania

Cny 13.08.2023 20:36

HB - wywbacz zapomniałem, tak powinien tam być, ale wyparłem go ze swojej świadomości kibicowskiej

Claudio 13.08.2023 20:36

spadek do SerieB, odpadniecie w grupie LM i nie przystąpienie do CI bo to nie ma i tak sensu

Cny 13.08.2023 20:35

Pjerun - w sensie że gość któego nie sprzedamy później, nei bedzie szans na odzyskanie nawet euro z takeigo transferu. nie stac nas na to

HB 13.08.2023 20:35

Claudio jakie masz przewidywania co do Interu w nowym sezonie?

HB 13.08.2023 20:34

Cny dolicz Skriniara

HB 13.08.2023 20:34

Arna to nagroda za finał LM

Claudio 13.08.2023 20:33

na poczatku rok mial byc najgorszy sezon w historii poza top4, odpadniecie z CI, przegrana w Superpucharze z Milanem, wpindol od Porto...a wszyscy wiemy jak sie to skonczylo....wiara w Inter wielu tutaj jest tak kurvva zenujaca ze byloby mi przykro spojrzec w lustro

HB 13.08.2023 20:33

Cny witam czy Thohir juz wrzucil filmik z podpisania umowy z Arną?

Pjerun 13.08.2023 20:33

31 lat to stary według ciebie?

Cny 13.08.2023 20:33

Jakei spokojnie jak tu Aranutovicia ściagają, a puszczają samaradzicia

Cny 13.08.2023 20:32

a jak dobiją nas starym Irąńczykiem za 30M to mercato bedzie fatalne. serio wyglądają jakby zapomnieli że opuściło nas 6 ważnych piłkarzy (Onana, Brozo, Lukaku, Dżeko, DD, Handa), a w ich miejsce przyszło dosłownie tzrech, czyli sommer, thuram i fratessi... źle, bardzo źle

Claudio 13.08.2023 20:31

moze poczekajmy do konca okienka? Prawie 3 tygodnie zostaly wiec moze spokojnie?

Wiciux 13.08.2023 20:31

Porto przyjmie tylko 30+bonsu za taremiego

Wiciux 13.08.2023 20:30

Claudio przyjmie tylko 30+bonusy za taremiego

Cny 13.08.2023 20:30

Claudio owszem, ale ani nikogo z młodych na wypromowanie nie wpuścili do składu (ponownie, czy jak zwykle) ani nie znaleźli konkretnych uzupełnień skłądu aby zwiększyć głębie. Correa, Arnautović. Chcemy to na prawdę oglądać? Chcemy podziwiać spektakularny zjazd Acerbiego i Darmiana, którzy po zeszłym sezonie epwnie są wycieńczeni? Serio tu brakowało tlyko rozsądnej głębi. Na razie wszystko wygląda źle. No może pomoc z Fabbianem/Sensim jako 6 ujdzie, wahadła zobaczymy, reszta pozycji jakośćiowy zjazd gwarantowany

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:30

przyjąć piłkę i oddać do najbliższego to każdy potrafi

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:29

niech Cuadrado posadzi tego Dumfriesa bo gość nie robi nic

Pjerun 13.08.2023 20:29

Na to, że nie mieliśmy budżetu wystarczającego, żeby kupić Lukaku

Claudio 13.08.2023 20:29

Inter wg mediow portugalskich ma dzwignac oferte za Taremiego do 25mln.

Claudio 13.08.2023 20:28

wychodzi na to...na co wychodzi?

Pjerun 13.08.2023 20:27

Farmazony? Wychodzi na to, że Inter i tak by go nie kupił, więc mógł sobie negocjować z kim chciał.

Wiciux 13.08.2023 20:27

Przynajmniej nikt nie będzie oczekiwal od Inziego mistrza w tym sezonie. Jak zrobi pewne top 4 to i tak będzie duży suckes

Cny 13.08.2023 20:27

Tylko, że... w takim razie trzeba było szukac jakiś budżetowych opcji w czerwcu z wolnego kontraktu. Nikt nei wymagałby Asensio, ale można było uzupełnić skład 2-3 zawodnikami za darmo w takim razie jak wszyscy wiedzieli, że nie ma pieniędzy.

Claudio 13.08.2023 20:27

Cny musimy znacząco redukować pensje i taki byl tez cel

Claudio 13.08.2023 20:26

Przeprosic Lukaku gdzzie wiaodmo ze kręcił z juve...czasami lepiej nic nie pisac jak pieprzyc takie farmazony

Cny 13.08.2023 20:25

HB teraz weź sobie zestaw jeszcze pensje tych co odeszli i tych co przyszli, wuzględniająć Handę, Dalberta, Gagsa, Gosensa czy DD w tym jeszcze. Dodatkowo kasa z transferów. To ok 120M oszczędności. Albo łatamy potężną dziurę albo Chinol wsyztsko zabrał

Pjerun 13.08.2023 20:23

Jak nie będzie transferów to powinni oficjalnie przeprosić Lukaku. Niech się przyznają, że nie było po prostu pieniędzy na niego.

Cny 13.08.2023 20:23

Dobry wieczó HB w tą ponurą niedzielę

Claudio 13.08.2023 20:23

ale co zauwazylem w sparingach to duzo gramy po ziemi szybkie pilki. Tego mi czasami wlasnie brakowalo

HB 13.08.2023 20:22

Onana, Lukaku, Dzeko, Skriniar, Brozo out -> Sommer, Thuram, Arna, Bisseck, Frattesi in. Laziolizacja Interu kontynuowana

Cny 13.08.2023 20:21

Jezli nie będzie transferów więcej to ansz skąłd zalicza potężny jakościowy zjazd

Cny 13.08.2023 20:21

moglismy wziac livakovicia za prawie tyle samo, ale lepszy stary dziad po turbo fatalnej rundzie w bayernie

Claudio 13.08.2023 20:18

zamiast tak walczyc o Sommera mogli brac bramkarza od tych ALbańców :D co gosc broni

Pjerun 13.08.2023 20:18

Thuram na naprawdę świetne odegrania z pierwszej piłki. Podoba mi się jego gra na sciane

Cny 13.08.2023 20:17

Pjerun nikt nie będzie sobie pogrywał z potężnym Interem. na złość samym sobie przepłacimy za Austriaka. jak Jaś co sobie uszy odmroził bez czapki na złość mamie

Cienty 13.08.2023 20:15

ewentualnie na fortunie też leci jak ktoś ma konto

Cienty 13.08.2023 20:15

łapcie link

Pjerun 13.08.2023 20:15

Beka, że nie możemy dać 300k więcej Samardzicowi, a płacimy 10mln na Arnautovica. Kompletny brak konsekwencji i logiki

Cny 13.08.2023 20:15

ja jestem pewien że Darmian i Acerbi to zalicza dwa razy lepszy sezon niż poprzedni. spokojnie, nie potrzebujemy obroncy

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:13

ooo, już 0:1?

KibicInteru 13.08.2023 20:12

No ale skoro zawodnik czeka na juve to nie mają na co czekać

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:11

jest jakiś link?

Ibracadabra eight 13.08.2023 20:11

siemanko

martins2000 13.08.2023 20:11

Kierownictwo Napoli czekało

KibicInteru 13.08.2023 20:10

Samardzic

martins2000 13.08.2023 20:09

Kto?

MuCha2 13.08.2023 20:09

My bd więcej dostawać w obronie niż rok temu

KibicInteru 13.08.2023 20:09

Mówiłeś że czeka na juve

martins2000 13.08.2023 20:07

Napoli po Samardzica,norma tylko czekali

Claudio 13.08.2023 20:07

0-1 xD

Imrahil 13.08.2023 20:07

jest moc, jest obrona

Shoutbox

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się