Archiwum shoutboksa

erebos 13.08.2023 22:02

Koreła? Aby miał kto grilla obsługiwać? Do czego on jest ci potrzebny?

nicolas80 13.08.2023 22:02

Arna będzie jak przyjdzoe to bedzie miał podwojna motywację i wolincjonalnie bedzie dawal dużo

VVujek 13.08.2023 22:02

MARTINS opisz jaki kręgosłup Inter stracił

Claudio 13.08.2023 22:02

ojej nie tak ostro

martins2000 13.08.2023 22:02

Co ci nie podoba zjebie?

martins2000 13.08.2023 22:01

Uważaj pajaca to sobie w lustrze poszukaj

erebos 13.08.2023 22:01

Gorzej jak zostanie Sensi i już po pierwszym meczu wypadnie ja 2 miechy. Patrzenie na jego grę cieszy, ale to mała, tykająca bomba.

nicolas80 13.08.2023 22:01

Zawodnik taki jak Tucu o takich walorach jest bardzo potrzebyny w kadrze

ragnar 13.08.2023 22:00

Ile Lautaro dzis oddał strzalów, 10, 12?

andyvdm 13.08.2023 22:00

To jeszcze obronca zostal szkofa ze Stefan Radu juz kariere zakonczyl

Claudio 13.08.2023 22:00

martins tyle sie juz tutaj kompromitowales i nadal sie kompromitujesz idz juz pajacu na strone milanu

speaker 13.08.2023 22:00

No ale Sensi to 10 mln co najmniej a nie 4 jak jest wyceniany niby

andyvdm 13.08.2023 22:00

ARNATUTOVIC

ragnar 13.08.2023 22:00

W sumie umowe ma do 24

ragnar 13.08.2023 21:59

Największa glupota to wypozyczać sensiego...albo zostawić albo sprzedać i zarobić pare mln, w naszej sytuacji fin

speaker 13.08.2023 21:58

Sensi to będzie nasz game changer! Zostawić :P

martins2000 13.08.2023 21:58

Lubię widzieć jak ludzie naiwnie nabierają się na Stefano

Orzeu 13.08.2023 21:57

a właśnie sięzastanawiałem co to za zespół

erebos 13.08.2023 21:56

Graliśmy z Albańczykami. Nie dajcie się zwieść Joaquinnowi :P

Orzeu 13.08.2023 21:56

Inteligencja Tuca i mamy ładną asystę

Claudio 13.08.2023 21:56

Sensi tak, ale Tucu? Co niby ma ekstra?

andyvdm 13.08.2023 21:56

Extra karte stałego klienta w szpitalach

nicolas80 13.08.2023 21:55

Sensi i Tucu mają coś ekstra jako nie liczni w kadrze

Claudio 13.08.2023 21:55

ja bym zostawil Sensiego i olał Samardzica, a kasa musi isc w obronce i napastnika. Te 2 pozycje musza byc solidnie wzmocnione

Nerazzurx10 13.08.2023 21:55

No a nie? Kto grał lepiej od Niego? Może Cuadrado jeszcze bym dopisał i Frattesiego, ale Sensi najlepszy

erebos 13.08.2023 21:55

Correa dwie akcje w meczu, które dzisiaj wyszły. Dalej jest daremny, co widać przy pressingu.

HB 13.08.2023 21:54

Sensi naprawde zasluguje na szanse przy takich klopotach finansowych Interu, w zeszlym sezonie opuscil 4 mecze z powodu kontuzji raptem. nie pojmuje wypozyczenia go poltora roku temu, przez ktore jakies wraki vidale musialy grac

slawkomir11 13.08.2023 21:54

nie wiem jak wy to widzicie ale ten audero bardziej na jedynke mi wygląda... taki spokój z piłka przy nodze

nicolas80 13.08.2023 21:54

Sensi powinien zostac i dac sobie spokoj z tym samardziciem

pluto11 13.08.2023 21:54

Pytanie mam co w końcu z tym Samardziciem przychodzi czy nie?

slawkomir11 13.08.2023 21:54

Sensi największy wygrany sparingów ----- musimy go wymienić za jakiegoś emeryta XD

Claudio 13.08.2023 21:53

Sensi w Monzie zagral 1629 minut. U nas pewnie byloby cos ok 1200. Jako rezerwowy pomocnik nie bylby zły. A w sparingach to chyba najlepszy gracz Interu

nicolas80 13.08.2023 21:53

To dobrze. Bardzo mnie to cieszy

Nerazzurx10 13.08.2023 21:53

Sensi największy wygrany sparingów

slawkomir11 13.08.2023 21:52

Tucu ładnie

nicolas80 13.08.2023 21:52

Jak tam Tucu?

slawkomir11 13.08.2023 21:52

sensi w formie to naprawde kosmiczny zawodnik...

Pjerun 13.08.2023 21:51

A mi się podoba gra Thurama. Świetny w grze na ścianę, dobrze się porusza pomiędzy formacjami i ma naprawdę kapitalne podania z pierwszej piłki, które mega przyspieszają j robią miejsca innym. Gdyby miał tyle sytuacji co Lautaro to też by strzelał.

nicolas80 13.08.2023 21:51

Witam

erebos 13.08.2023 21:51

Sensi i Lazaro. Chciałoby się, aby dostali jeszcze szansę.

kosa18ziom 13.08.2023 21:51

Sensi gdyby tylko był zdrowy częściej niż 1/4 sezonu to z miejsca jest najlepszym pomocnikiem w kadrze. Tak mądrze grającego i technicznego piłkarza naprawdę nam brakuje

Pjerun 13.08.2023 21:50

Mogliśmy dzisiaj z 10 bramek na spokojnie strzelic

kosa18ziom 13.08.2023 21:50

Correa przy całej swojej miernosci i tak na ten moment jest lepszy od thurama. A to już jest wyczyn. Thuram jeden z najgorszych całe precampionato

Poqrv 13.08.2023 21:49

Sensi jest zbyt dobry na Inter

Claudio 13.08.2023 21:48

jak Inter zaczal strzelac w tym sparingu to nagle trolle tez sie zgubily...przypadek? xD

Seba 13.08.2023 21:48

Przestraszyl sie wielkiego Arny

Ibracadabra eight 13.08.2023 21:48

Ale Sensi potrafi pokręcić

Claudio 13.08.2023 21:47

Corrrea no prosze....przynajmniej z albancami cos pokazal

Pjerun 13.08.2023 21:47

Correa? Top

Seba 13.08.2023 21:47

Goool

Seba 13.08.2023 21:45

Sensi :O

Claudio 13.08.2023 21:45

nie no Sensi co gra w tych sparingach

Pjerun 13.08.2023 21:45

Sensi Mamma Mia

Claudio 13.08.2023 21:44

no wlasnie sie zastanawiam co to za murzyn

Pjerun 13.08.2023 21:43

Kto to wszedł na atak? Balotelli?

Claudio 13.08.2023 21:41

ci rezerwowi duzo lepiej wygladaja od tego podstawowego skladu ;)

Pjerun 13.08.2023 21:41

Sensi, Lazaro i Correa robią zagrożenie największe paradoksalnie

Seba 13.08.2023 21:40

Rezerwowi rozruszali grę

Pjerun 13.08.2023 21:40

Mamy to

Claudio 13.08.2023 21:40

no byl minimalny ale to nie karny

sammmmy 13.08.2023 21:40

Czyli z Samardzicia nici, Sensi i tak odejdzie i kupią jakieś gówno zastępstwo wyciągnięte z Hellsu czy innego Torino...

minus09 13.08.2023 21:40

ale przyaktorzył XDDD

intermed1 13.08.2023 21:39

Ale kontakt był

Claudio 13.08.2023 21:39

za wczesniejsze reki nie dawal nam karnych a za to dal...co za sedzia

kontousuniete1 13.08.2023 21:39

Na szóstego Sensi no ciekawe czy by się nie połamał

intermed1 13.08.2023 21:39

Oj chyba nurkował

Seba 13.08.2023 21:39

Padolino :D

Pjerun 13.08.2023 21:39

Ale symulka xddddd

Claudio 13.08.2023 21:39

buahahaha jaka symulka i karny

Seba 13.08.2023 21:39

Karny

Gloin1989 13.08.2023 21:38

obwieścić swiatu

Gloin1989 13.08.2023 21:38

sensi zostaje

Gloin1989 13.08.2023 21:38

Pogonić jugola i hajs na napsatnika

kontousuniete1 13.08.2023 21:37

Fakty autentyczne nie zmyślam 😅

Seba 13.08.2023 21:37

Sensi robi robote

Claudio 13.08.2023 21:37

ale Sensi co gra to fajnie przyspiesza gre ma swietny przeglad pola kurde jakby nie te kontuzje to bysmy juz nikogo nie musieli szukac do pomocy

minus09 13.08.2023 21:37

to lazaro zyje?

kontousuniete1 13.08.2023 21:37

Panowie Martinez musi mieć 5 okazji dobrych na bramkę... Minimum

Seba 13.08.2023 21:36

I gol :P

Claudio 13.08.2023 21:36

pokemon na 2-2

Pjerun 13.08.2023 21:36

Lazaro top

nicolas80 13.08.2023 21:36

Claudio najważniejsze zeby w lidze trafiał. Dzis nie musi

Seba 13.08.2023 21:36

Dramat ile ten gosciu musi miec okazji

nicolas80 13.08.2023 21:35

Jesli chodzi o napastników

kontousuniete1 13.08.2023 21:35

Moting i Toloi i dla mnie ok. I Sancheza. Rzeźba ale cóż

nicolas80 13.08.2023 21:35

Na tą chwilę na papierze tracimy dużo w porównaniu z poprzednim sezonem

Seba 13.08.2023 21:35

Lautaro chyba juz zawsze bedzie pokemonem

Claudio 13.08.2023 21:34

Lautaro to juz powienien miec hat tricka...niemozliwe by tyle okazji marnowali

kontousuniete1 13.08.2023 21:34

Żółtek zobaczył $ i nie chce nic wydać

Pjerun 13.08.2023 21:34

Obecnie wybór jaki został przedstawiony Inzaghiemu to Arnautovic vs Choupo Moting.

Klanies 13.08.2023 21:33

da ktos link do końcówki meczu? dzieki

nicolas80 13.08.2023 21:33

Arna to nie była pierwsza opcja. Ale być może za miękko podchodzi i się na to godzi

Paolo92 13.08.2023 21:32

Dżeko dwa gole dla Fenerbance

HB 13.08.2023 21:31

marotta jeśli czytasz sb i rozumiesz po polsku - BŁAGAM O MORATĘ

Cny 13.08.2023 21:31

czy tam nosa

HB 13.08.2023 21:31

nicolas nie da sie co roku dostawac drabinki porto benfica milan

Cny 13.08.2023 21:31

Nicolas nie podważam teraz Szymona, ale ręki do napastników nie ma. co innego acerbi

kontousuniete1 13.08.2023 21:31

Tak wiem, nie tylko to jest ważne

Pjerun 13.08.2023 21:31

Chciał Scamacce. Przynajmniej były takie newsy. Czy prawdziwe, niewiadomo

martins2000 13.08.2023 21:31

Dramat

Shoutbox

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625179

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się