Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Gloin1989 14.08.2023 15:33

jakościowo też słabo

Orzeu 14.08.2023 15:32

wiadomo, za drogo

Orzeu 14.08.2023 15:32

jak będzie zdrowy to da radę

Gloin1989 14.08.2023 15:31

myślisz że zaskoczy pozytywnie jak Dzeko

Orzeu 14.08.2023 15:31

teraz tylko Correę jakby wymienić

Orzeu 14.08.2023 15:30

nom, jak Dżeko

Gloin1989 14.08.2023 15:29

u schyłku kariery

Orzeu 14.08.2023 15:29

pomijając cenę to Arnautović to lepszy piłkarz

Gloin1989 14.08.2023 15:27

Śmiali się z Scammaci a dostaniemy asa Arnautovicia! jedyny plus to wymiana Gosens-Augusto o Samardzićiu można zapomnieć (Sensi ) zostaje szkoda że nasi nie wpadli na pomysł aby dać im Fabiana a do nas Beto

Claudio 14.08.2023 15:26

czyli Arnautovic kolejny na konto Inzaghiego po Correi. Jak Arna bedzie kompletnym niewypałem to Inzaghi powinien po glowie dostac

Orzeu 14.08.2023 15:24

Dzonyy siedzi i sortuje

Orzeu 14.08.2023 15:24

z powiadomieniami już jesteśmy na 20 marca

Kredence 14.08.2023 15:17

Faktycznie wskakuja powiadomienia

Orzeu 14.08.2023 15:17

zobaczymy jak długo wytrzyma :D

AveCaesar 14.08.2023 15:17

na gorącą końcówkę okienka hihihi

Kredence 14.08.2023 15:16

SB przygotowane na sezon

maverik 14.08.2023 15:14

ale dziwnie tak pisac na sb i nie odswiezac ciagle strony

AveCaesar 14.08.2023 15:14

apeluję o rozsądek

AveCaesar 14.08.2023 15:13

powiadomienia mnie atakują niczym uchodźcy polską granicę

maverik 14.08.2023 15:13

wiesz troche tych powiadomien nie bylo, chyba od poczatku roku

Kredence 14.08.2023 15:13

No i elegancko

Orzeu 14.08.2023 15:13

no aktualizują się

maverik 14.08.2023 15:13

zaraz powinny wpasc te pozniejsze, tylko serwer musi to wszystko przetworzyc :D

Kredence 14.08.2023 15:13

maverik ostatnie mam z marca

DonDawido 14.08.2023 15:12

Powiadomienia już działają, tylko te archiwalne schodzą z opóźnieniem.

maverik 14.08.2023 15:12

nie dzialaja ci? mi wlasnie 40 powiadomien przyszlo

Kredence 14.08.2023 15:12

Jeszcze tylko powiadomienia i ameryka

HB 14.08.2023 15:11

Orzeu kiedys prowadzilem portal dla kilku tys uzytkownikow - jak sb nawalało, rozwiazaniem okazalo sie usuniecie jego historii. Moduł byl zbyt obciążony

maverik 14.08.2023 14:50

:banan:

Vancore 14.08.2023 14:49

wez to zepsuj

Vancore 14.08.2023 14:49

chore

Orzeu 14.08.2023 14:46

chcieliście to macie

KibicInteru 14.08.2023 14:41

Dziwnie tak

Orzeu 14.08.2023 14:41

test

domin98 14.08.2023 14:41

ojezu

Orzeu 14.08.2023 14:40

działa sb, działają powiadomienia

Orzeu 14.08.2023 14:40

test

Pjerun 14.08.2023 14:13

Nie twierdzę, że to była mistyfikacja, ale nic mnie nie zdziwi w tym klubie i mam umysł szeroko otwarty

erebos 14.08.2023 14:12

Obrońca pewnie tylko gdy będzie dobry deal, albo opcja wykupu.

erebos 14.08.2023 14:12

Z Samardziciem nie ma co się już chyba łudzić. Sensi pokazał się nieźle, więc tylko liczyć, aby zaraz się nie połamał.

AveCaesar 14.08.2023 14:08

najpierw Beppe mówił że Chelsea musi zejść z ceny bo ich wycena jest nieadekwatna, później niby wszedł do gry Juve, podnieśliśmy ofertę do tej Juve, następnie Lukaku przestał odbierać telefon bo dogadał się z Juve. myślisz że to jedna wielka mistyfikacja Zhanga ?

AveCaesar 14.08.2023 14:01

inaczej nie było by zielonego światła z Londynu

AveCaesar 14.08.2023 13:58

i przestać grać na zwłokę tylko dogadywać Lukaku żeby nie uciekł

AveCaesar 14.08.2023 13:57

bo trzeba było podnieść ofertę dla Chelsea :b

Pjerun 14.08.2023 13:55

Ale jeśli Lukaku gadał już z Juve przed finałem ligi mistrzów to czemu się dowiedzieli w momencie jak Chelsea dala zielone światło?

Krisu 14.08.2023 13:54

Na bank wyszedl temat, że Lukaku romansowal z Juventusem. To jest małe środowisko i każdy patrzy sobie na ręce. Czy Juve czy Milan...

Krisu 14.08.2023 13:53

Sensowne podejście. Tym bardzoej, że Lukaku sprawdzony w Interze

Pjerun 14.08.2023 13:52

Ja mam nadzieję jedynie, że przy oszczędnościach na napastniku przyjdzie jakiś kot na obronę i Samardzic

Kredence 14.08.2023 13:51

Byli gotowi nadwyrężyć budżet dla Lukaku, ale dla ludzi pokroju scamacci czy taremiego nie, ja to widzę w ten sposób

Orzeu 14.08.2023 13:51

pewnie tak

Kredence 14.08.2023 13:50

Pjerun moim zdaniem tak

Kredence 14.08.2023 13:50

Powiedzieli wprost że przestał odbierać telefon

Pjerun 14.08.2023 13:50

Tego nikt nie zaprzecza. Moje pytanie czy gdyby Lukaku nie rozmawiał z Juventusem czy byłby w tym momencie piłkarzem Interu

HB 14.08.2023 13:49

A powiedzieli cos dokladnie? Bo to, ze sie zawiedli, to reakcja a nie wyjasnienie przyczyn

Pjerun 14.08.2023 13:49

Przecież oni nie kłamią. Lukaku rozmawiał z Juventusem.

Kredence 14.08.2023 13:48

Nie mają powodu by kłamać

Kredence 14.08.2023 13:48

Ogólnie ja tam wierzę w słowa Zanettiego i Lautaro co do Lukaku

HB 14.08.2023 13:48

Lukaku to prostolinijny chlopak, na pieniadzach mu bardzo nie zalezy co pokazywaly ruchy w sprawie pensji, mial tu kilka waznych przyjazni, natomiast ego ma niestety jak widac toksyczne

Pjerun 14.08.2023 13:48

W jajo*

Pjerun 14.08.2023 13:47

Przez chwilę wydawał sie realny, ale wtedy dałem się zrobić w jaki przez Suning i dziennikarzy

Kredence 14.08.2023 13:47

Nie ma się czym chwalić

Kredence 14.08.2023 13:47

Raz mówiłeś, że balogun nierealny, potem realny, teraz znów nierealny

Pjerun 14.08.2023 13:47

Seba, myślisz, że gdyby Lukaku nie rozmawiał z Juve to byśmy wydali na niego pieniądze? Ja po tym co widzę obecnie śmieć wątpić. Suning mądrze wykorzystał ta sytuację. To są chińskie cwaaniaki, ale nie kazdego można takatwo oszukac

HB 14.08.2023 13:46

Ciekawe co odbilo Lukaku, moze faktycznie byl konflikt z Inzaghim. Alexisowi tez nie bylo z trenerem po drodze

Pjerun 14.08.2023 13:45

Przy Balogunie na samym początku mówiłem, że to nierealny transfer. Raz, że chyba 35 milionów, dwa że nie pasuje profilowo do oczekiwań trenera

Seba 14.08.2023 13:45

prawda jest taka, że Lakaka bardzo skomplikował to mercato

Pjerun 14.08.2023 13:45

No. Nie mówię o poziomie prime Lukaku. Też chodziło mi o kogoś z półki Morata/Scammacca

Seba 14.08.2023 13:44

Podobno ten Timber się połamał i Arsenal ani myśli oddawać Tomiyasu

Wiciux 14.08.2023 13:44

tylko teraz arsenal nie sprzeda go tanio jak już ruszyła liga i kontuzji doznał timber

HB 14.08.2023 13:44

Pjerun ja nie oczekiwalem, bo Lukaku do niedawna kochal Inter, wiec byl gotowy objizac pensje, a do tego byl wypychany przez klub. Ale ktos polka niżej typu balogun taremi morata juz tak :(

Wiciux 14.08.2023 13:44

tomayiasu niby na szczycie listy życzeń do wzmocnienia obrony

Seba 14.08.2023 13:42

to niech cociaż teraz obrone wzmocnią, bo póki co, ani jakości w obronie, ani w ataku

HB 14.08.2023 13:42

Co do wagi kontuzji scamy*

HB 14.08.2023 13:42

Przy scamacce panowala tu raczej zgoda co do jej wagi, a w przypadku arny prawie nikt nie dostrzega, ze na poziokie zdrowia tez nie mial dobrego sezonu

Pjerun 14.08.2023 13:41

Ale przecież nikt nie pisze, że Arnautovic jest słaby czy coś. Po prostu jest grubo przeplacony. Poza tym każdy oczekiwał kogoś na poziomie zbliżonym do Lukaku

Orzeu 14.08.2023 13:40

jak zdrówko dopisze to będzie strzelał

Orzeu 14.08.2023 13:40

a i tak strzelił 10 bramek w lidze

Orzeu 14.08.2023 13:40

no Arna nie zagrał w 15 spotkaniach

HB 14.08.2023 13:39

Lautaro thuram w podstawie to silny atak, choc nie na poziomie LuLa ofc, natomiast correa jest slaby i podatny na kontuzje a arna w zeszlym sezonie mial 4 kontuzje i odpuscil ponad 2 miechy, wiec moze byc ciezko o rotację, a to z kolei naraza podatawowych napastnikow

Seba 14.08.2023 13:39

po akcji z Samardzicem raczej im się odechce Udine, mimo iż to nie ich wina

Orzeu 14.08.2023 13:38

ten Beto całkiem ok ale nie za 35 mln euro. max 20

Seba 14.08.2023 13:38

Może akurat Zhang miał 10 mln do wyprania i zrobi to na Arnautovicu

Seba 14.08.2023 13:37

chociaż dzisiaj podali, że go nie chce :P

Pjerun 14.08.2023 13:37

No właśnie. Gdyby za Arnautovica nie była zawyżona cena to bym to zrozumiał. A my przepłacamy za Austriaka

Seba 14.08.2023 13:37

Ale Inzi wolał Arne

HB 14.08.2023 13:36

Orzeu ale czy to naprawde jest zawyzona cena? Troche na pewno, ale czy za Arnautovica tez nie jest? Beto ma szanse na rozwoj, Arna odwrotnie...

coco 14.08.2023 13:36

Vattene Zhang, vattene!

Seba 14.08.2023 13:35

może stwierdzili, że tylko Lukaku był wart takich pieniędzy :D

Krisu 14.08.2023 13:35

Wiadomo, że liczy się efekt i tytuły na koniec sezonu ale na dzisiaj jestem lekko zawiedziony

coco 14.08.2023 13:35

Zhang to rak, straciłem resztki szacunku do niego.

Krisu 14.08.2023 13:35

Bardzo słabe ostatnie dwa tygodnie. Dobre memy można tworzyć z Marottą chodzącym od drzwi do drzwi starając się kupić napastnika. Tu Balogoun, tam Scamaca czy Taremi. Troche wstyd jak na klub z taką marką...

Wiciux 14.08.2023 13:35

Inter Milan could move for Roberto Pereyra on a free transfer should their deal for Lazar Samardzic collapse for good. This according to today’s print edition of Rome-based newspaper Corriere dello Sport, via FCInterNews.

Orzeu 14.08.2023 13:34

ale to co, mamy 30 mln euro do wydania i mimo tego że Udinese zawyża cenę to powinniśmy brać?

Orzeu 14.08.2023 13:34

HB 14.08.2023 13:26 To gdzie sie podzialy poeniadze oferowane Chelsea za Lukalu?

Pjerun 14.08.2023 13:34

Chyba przyjdzie jakis kot na obronę za 50mln

Pjerun 14.08.2023 13:33

Na bramkarza też nie poszły

Pjerun 14.08.2023 13:31

No jak to gdzie? Przecież poszły na Samardzica. A nie czekaj....

HB 14.08.2023 13:27

Na Beto potrzeba by ich przeciez duzo mniej

HB 14.08.2023 13:26

To gdzie sie podzialy poeniadze oferowane Chelsea za Lukalu?

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625161

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się