torcie*
a za Correę Sanchez będzie bo to wszystko zasługuje na taką wisienkę na tircie
Jak by odszedł Correa i przyszedł poważny napastnik i dobry obrońca było dobrze a jak na razie to jest taka sobię
Claudio, mamy bramkarza spadkowicza (już był bellanova więc wiemy jak wygląda ich poziom) i Sommera który pobije zeszłoroczne wyczyny Handy
w ataku poza lautaro to brakuje gracza u ktorego moglibysmy liczyc na te 15-20 goli. W obronie poza Bastonim i Bissecka ktory uczy sie powaznej pilki to sami starsi zawodnicy. Na bramce dwoch bramkarzy solidnych, ale bez rewelacji. No jakby za Corre przyszedl jakis naprawde dobry napastnik i do obrony gracz do 1 skladu to bylbym spokojny
o naprawili czat bo nie trzeba przeładowywać strony. brawo
ciekawe czy arnautovic ogarnie zejście do skrzydła i wrzutkę na Dimarco. Dżeko miał to w małym palcu
no wahadła dobre, powalczymy spokojnie o TOP4, ale będą musieli nastrzelac sporo bramek.
Te wpisy moje to chyba w twoim alternatywnym świecie Cny co
dziure to mamy na razie tylko na bramce
No z tworem to ty nadajesz bo ja nic o zaletach Arny nie pisałem
wahadla i srodek pomocy mamy naprawde dobry, ale reszta to niestety ale są dziury
nie będę tracił czasu na pacjentów z Tworek
Ja nic nie pisałem o zaletach Arny co ty pier... Xd zacytuj
zerowa wiarygodnosc Twoich iceb
Podaj przykład tej głupoty, bo jak narazie to ty głupoty piszesz
co do Dimarco to bym się z tym wstrzymał bo dobrze lata
wcześniej wymyśliłeś jakieś losowe zalety arnautovicia, które nie istnieją.
ja bym powiedział że Cuadrado to z miejsca powinien wskoczyć do podstawy
i co masz rację? bo patrząc na to jakie głupoty wypisujesz na co dzień to kadzisz z tymi zaletami augusto
Widziałem zawodnika w wielu meczach i go opisuje, proste i logiczne
jedyne co to trzeba przyznac ze wahadla nam solidnie zabezpieczyli. Dimarco i Dumfries dostali mocnych rezerwowych Augusto i Cuadrado. Nawet bym powiedzial, że moze byc wieksza rotacja na wahdlach niz nam sie wydaje
Dziura w logice? Co ty pierrdolisz.... Xd
albo pograć z nim najlepiej
na to wychodzi
musisz go poznać i z nim pogadać xD
ja tylko przedstawiam dziury w Twojej logice
a ty myślisz?
To na jakiej podstawie mam go oceniać jak nie na podstawie obejrzanych meczów, ty myślisz wgl?
mnie ciekawi czy augusto potrafi grać tak dobrze na 9 jak dymarco i wygryzie naszą podstawową 9 z czasem
hoho to się znasz bo oglądałeś. a jak ktoś oglądał arnautovicia i mówi że to patola go tu ściągać to się nie zna... ech wasza pokrętna logika
Bo typa oglądałem w meczach Monzy to wiem?
Za bardzo nie ogladalem Augusto w akcji, ale Gosens nie stałby się nagle lepszym piłkarzem, więc warto próbować zmian. Jak okaże się średniakiem to nic, bo Gosens też grał średnio. A jeśli faktycznie jest szybki i przebojowy to zdecydowanie potrzebujemy tego na wahadlach.
fajnie że jeszcze nikt oficjalnego meczu nie zagrał ale już są dynamiczni xd ... widzę brak konsekwencji w sposobie oceny poczynań w czasie mercato
Jak będzie grał to co w Monza, będzie sztos
Fajnie, że teraz mamy 2 przebojowych zawodników na skrzydłach
ławki*
Dumfries tylko w ławko
Łatwo zdobywa wolne przestrzenie rajdami
brakuje tylko powrotu Sancheza i można Marotte pakować w skafander
Augusto i Cuadrado
w końcu coś się ruszy na skrzydłach
Augusto bardzo dobry, robi dużo wiatru, jest szybki, niby z jednym zawodem ale skutecznym
to jak z tym FDP i adresem ?
pwcjenci z Tworek dalej racjonalizują ten transfer i piszą wyimaginowane zalety?
ej dobry ten arnautovic?
w kazdym razie daje nadzieje, ze wiecej wniesie swoimi wejsciami niz nijaki w Interze Gosens
jeszcze jak
dobry ten Augusto?
Em
Chyba ze mieszkasz w sierra leone to może być probl
A jaki to problem?
siema. do FDP mogę podać zagraniczny adres czy musi być PL ?
Frattesiego z możliwością odkupienia
Fabian mógłby do sasuollo pojsc w rozliczeniu za
21 prawie to jakiego wraka mamy teraz na tapecie? Ramos chyba da rade co? Zhangowizna rzuci z 200 hrywien tygodniówki i magia się zadzieje sama
A sam mam przeczucie ze para Lauatro - Arna moze fajnie ze soba wspolprscowac
Arna wystarczy ze strzeli ponad 12 bramek na wszytskich frontach i bedzie ok
Ostatnio już się chyba ogarnął
czasami Arna nie ma złej opinii z czsów jak był szczylem? nie kojarze później jakichś kontrowersji
Arna będzie podstawowym wyborem. Posadzi Thurama na ławkę
Ma dobry mental
Czuję dymy w szatni będą
Arnautovic to nawet nie taki zły na podmeczonego rywala, ale on ma nierówno pod sufitem
Niech idzie. Szkoda czasu na takich miękkich kopaczy. To już przeszłość
Wydaje mi się że gość niestety ma już kilka ofert i co gorsza z Angli, tylko że z klubów środka tabeli ale kasa niestety lepsza. Ciekawe czy rzeczywiście Udinese mówi prawdę że nigdzie go nie puści oprócz Interu
Arna coraz bardziej przekonuje. To może być świetny ruch
Samardzic jak miał jaja to bylby juz zawodnikiem Interu.
Bocian mi mówi że się dogadaja
cisza radiowa poki co
Coś wiaodmo nowego z Samardzicem? Kurde bo czuje niepokoj
moze i tak, ale rodzina Interu zasługuje na bombera, który wiecej gwarantuje.
I co z tego że zaskoczy jak dalej mamy w skaldzie Corree
Czuję, że zrobi lepsza robotę od Dzeko
Ten Arna to jeszcze może wszystkich zaskoczyć.
oraz Lazara i Tomiyasu,
Jedyne wyjście z twarzą z mercato naszego ataku to po pozbyciu się Correi powinien przyjść Balogun ale znając naszych wezmą Sancheza bo jest za free
Specyfika info , właśnie o to chodzi
Dużo piszą żeby kliki się zgadzały a nikt prawdy nie zna
Ameryki nie odkryłeś
Jak kazda plotka trensferowa
A kto tak mówił (pisał)
jakieś pismaki z Włoskich gazet
Mialo sie dzisiaj wyjasnic , a tu cisza
Jeszcze tak
Samardzic to jeszcze zyje ?
Postawiłbym browara Moderacji za naprawę ale jeszcze się rozpija
Nainggolan jeszcze nie podpisał, ale myśli o wyjeździe do ameryki południowej
Brawa
Brawka Moderacja
Ninja w Vasco da Gama
Bardzo miło że wszystko wróciło do normy jak i powiadomienia itd
Panowie tęskniłem za tym dzwiękiem Shoutboxa to bedzie juz na stałe
Na Demirala tez nie bede narzekal bo zaraz Radu z emerytury ściągną
Moze jednak?
Przepraszam ze narzekalem na Morate
po co lazaro?
Bisseck będzie rezerwowym na prawą stronę. Dimarco/Augusto będą grać jak coś na lewej za Bastoniego. Sprawa rozwiązana.
Fabbian i Esposito na wypożyczenie. Lazaro i Sensi może zostaną.
Nie zmienia to nic w tym że obrońca potrzebny
I tak na obrońcę wiele nie wydamy, a może się okazać, że Arna był ostatnim transferem do klubu