Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Cny 14.08.2023 21:37

torcie*

Cny 14.08.2023 21:37

a za Correę Sanchez będzie bo to wszystko zasługuje na taką wisienkę na tircie

pluto11 14.08.2023 21:37

Jak by odszedł Correa i przyszedł poważny napastnik i dobry obrońca było dobrze a jak na razie to jest taka sobię

Cny 14.08.2023 21:37

Claudio, mamy bramkarza spadkowicza (już był bellanova więc wiemy jak wygląda ich poziom) i Sommera który pobije zeszłoroczne wyczyny Handy

Claudio 14.08.2023 21:35

w ataku poza lautaro to brakuje gracza u ktorego moglibysmy liczyc na te 15-20 goli. W obronie poza Bastonim i Bissecka ktory uczy sie powaznej pilki to sami starsi zawodnicy. Na bramce dwoch bramkarzy solidnych, ale bez rewelacji. No jakby za Corre przyszedl jakis naprawde dobry napastnik i do obrony gracz do 1 skladu to bylbym spokojny

Cny 14.08.2023 21:35

o naprawili czat bo nie trzeba przeładowywać strony. brawo

Cny 14.08.2023 21:35

ciekawe czy arnautovic ogarnie zejście do skrzydła i wrzutkę na Dimarco. Dżeko miał to w małym palcu

Cny 14.08.2023 21:34

no wahadła dobre, powalczymy spokojnie o TOP4, ale będą musieli nastrzelac sporo bramek.

VVujek 14.08.2023 21:34

Te wpisy moje to chyba w twoim alternatywnym świecie Cny co

Ibracadabra eight 14.08.2023 21:33

dziure to mamy na razie tylko na bramce :D

VVujek 14.08.2023 21:33

No z tworem to ty nadajesz bo ja nic o zaletach Arny nie pisałem

Claudio 14.08.2023 21:32

wahadla i srodek pomocy mamy naprawde dobry, ale reszta to niestety ale są dziury

Cny 14.08.2023 21:32

nie będę tracił czasu na pacjentów z Tworek

VVujek 14.08.2023 21:32

Ja nic nie pisałem o zaletach Arny co ty pier... Xd zacytuj

Cny 14.08.2023 21:32

zerowa wiarygodnosc Twoich iceb

VVujek 14.08.2023 21:31

Podaj przykład tej głupoty, bo jak narazie to ty głupoty piszesz

Ibracadabra eight 14.08.2023 21:31

co do Dimarco to bym się z tym wstrzymał bo dobrze lata

Cny 14.08.2023 21:31

wcześniej wymyśliłeś jakieś losowe zalety arnautovicia, które nie istnieją.

Ibracadabra eight 14.08.2023 21:31

ja bym powiedział że Cuadrado to z miejsca powinien wskoczyć do podstawy

Cny 14.08.2023 21:31

i co masz rację? bo patrząc na to jakie głupoty wypisujesz na co dzień to kadzisz z tymi zaletami augusto

VVujek 14.08.2023 21:30

Widziałem zawodnika w wielu meczach i go opisuje, proste i logiczne

Claudio 14.08.2023 21:30

jedyne co to trzeba przyznac ze wahadla nam solidnie zabezpieczyli. Dimarco i Dumfries dostali mocnych rezerwowych Augusto i Cuadrado. Nawet bym powiedzial, że moze byc wieksza rotacja na wahdlach niz nam sie wydaje

VVujek 14.08.2023 21:30

Dziura w logice? Co ty pierrdolisz.... Xd

Ibracadabra eight 14.08.2023 21:29

albo pograć z nim najlepiej

Ibracadabra eight 14.08.2023 21:29

na to wychodzi

Ibracadabra eight 14.08.2023 21:29

musisz go poznać i z nim pogadać xD

Cny 14.08.2023 21:29

ja tylko przedstawiam dziury w Twojej logice

Cny 14.08.2023 21:29

a ty myślisz?

VVujek 14.08.2023 21:28

To na jakiej podstawie mam go oceniać jak nie na podstawie obejrzanych meczów, ty myślisz wgl?

Cny 14.08.2023 21:28

mnie ciekawi czy augusto potrafi grać tak dobrze na 9 jak dymarco i wygryzie naszą podstawową 9 z czasem

Cny 14.08.2023 21:27

hoho to się znasz bo oglądałeś. a jak ktoś oglądał arnautovicia i mówi że to patola go tu ściągać to się nie zna... ech wasza pokrętna logika

VVujek 14.08.2023 21:27

Bo typa oglądałem w meczach Monzy to wiem?

Pjerun 14.08.2023 21:26

Za bardzo nie ogladalem Augusto w akcji, ale Gosens nie stałby się nagle lepszym piłkarzem, więc warto próbować zmian. Jak okaże się średniakiem to nic, bo Gosens też grał średnio. A jeśli faktycznie jest szybki i przebojowy to zdecydowanie potrzebujemy tego na wahadlach.

Cny 14.08.2023 21:26

fajnie że jeszcze nikt oficjalnego meczu nie zagrał ale już są dynamiczni xd ... widzę brak konsekwencji w sposobie oceny poczynań w czasie mercato

VVujek 14.08.2023 21:25

Jak będzie grał to co w Monza, będzie sztos

VVujek 14.08.2023 21:25

Fajnie, że teraz mamy 2 przebojowych zawodników na skrzydłach

Ibracadabra eight 14.08.2023 21:24

ławki*

Ibracadabra eight 14.08.2023 21:24

Dumfries tylko w ławko

VVujek 14.08.2023 21:24

Łatwo zdobywa wolne przestrzenie rajdami

Cny 14.08.2023 21:24

brakuje tylko powrotu Sancheza i można Marotte pakować w skafander

Ibracadabra eight 14.08.2023 21:24

Augusto i Cuadrado

Ibracadabra eight 14.08.2023 21:24

w końcu coś się ruszy na skrzydłach

VVujek 14.08.2023 21:23

Augusto bardzo dobry, robi dużo wiatru, jest szybki, niby z jednym zawodem ale skutecznym

Recoba 14.08.2023 21:23

to jak z tym FDP i adresem ?

Cny 14.08.2023 21:22

pwcjenci z Tworek dalej racjonalizują ten transfer i piszą wyimaginowane zalety?

Cny 14.08.2023 21:21

ej dobry ten arnautovic?

Dejwid 14.08.2023 21:21

w kazdym razie daje nadzieje, ze wiecej wniesie swoimi wejsciami niz nijaki w Interze Gosens

Dejwid 14.08.2023 21:19

jeszcze jak

Ibracadabra eight 14.08.2023 21:17

dobry ten Augusto?

broda4991 14.08.2023 21:14

Em

broda4991 14.08.2023 21:14

Chyba ze mieszkasz w sierra leone to może być probl

broda4991 14.08.2023 21:13

A jaki to problem?

Recoba 14.08.2023 21:08

siema. do FDP mogę podać zagraniczny adres czy musi być PL ?

broda4991 14.08.2023 20:53

Frattesiego z możliwością odkupienia

broda4991 14.08.2023 20:52

Fabian mógłby do sasuollo pojsc w rozliczeniu za

Czaglar 14.08.2023 20:51

21 prawie to jakiego wraka mamy teraz na tapecie? Ramos chyba da rade co? Zhangowizna rzuci z 200 hrywien tygodniówki i magia się zadzieje sama

Luki165 14.08.2023 20:45

A sam mam przeczucie ze para Lauatro - Arna moze fajnie ze soba wspolprscowac

Luki165 14.08.2023 20:44

Arna wystarczy ze strzeli ponad 12 bramek na wszytskich frontach i bedzie ok

KibicInteru 14.08.2023 20:39

Ostatnio już się chyba ogarnął

Dejwid 14.08.2023 20:38

czasami Arna nie ma złej opinii z czsów jak był szczylem? nie kojarze później jakichś kontrowersji

nicolas80 14.08.2023 20:35

Arna będzie podstawowym wyborem. Posadzi Thurama na ławkę

nicolas80 14.08.2023 20:33

Ma dobry mental

Nerazzurx10 14.08.2023 20:32

Czuję dymy w szatni będą

Nerazzurx10 14.08.2023 20:32

Arnautovic to nawet nie taki zły na podmeczonego rywala, ale on ma nierówno pod sufitem

nicolas80 14.08.2023 20:32

Niech idzie. Szkoda czasu na takich miękkich kopaczy. To już przeszłość

sampras182 14.08.2023 20:29

Wydaje mi się że gość niestety ma już kilka ofert i co gorsza z Angli, tylko że z klubów środka tabeli ale kasa niestety lepsza. Ciekawe czy rzeczywiście Udinese mówi prawdę że nigdzie go nie puści oprócz Interu

nicolas80 14.08.2023 20:28

Arna coraz bardziej przekonuje. To może być świetny ruch

nicolas80 14.08.2023 20:27

Samardzic jak miał jaja to bylby juz zawodnikiem Interu.

Gloin1989 14.08.2023 20:23

Bocian mi mówi że się dogadaja

Dejwid 14.08.2023 20:22

cisza radiowa poki co

grandderby 14.08.2023 20:22

Coś wiaodmo nowego z Samardzicem? Kurde bo czuje niepokoj

Dejwid 14.08.2023 20:16

moze i tak, ale rodzina Interu zasługuje na bombera, który wiecej gwarantuje.

pluto11 14.08.2023 20:09

I co z tego że zaskoczy jak dalej mamy w skaldzie Corree

VVujek 14.08.2023 20:06

Czuję, że zrobi lepsza robotę od Dzeko

VVujek 14.08.2023 20:05

Ten Arna to jeszcze może wszystkich zaskoczyć.

Gloin1989 14.08.2023 19:57

oraz Lazara i Tomiyasu,

pluto11 14.08.2023 19:52

Jedyne wyjście z twarzą z mercato naszego ataku to po pozbyciu się Correi powinien przyjść Balogun ale znając naszych wezmą Sancheza bo jest za free

cuba 14.08.2023 19:28

Specyfika info , właśnie o to chodzi

sampras182 14.08.2023 19:27

Dużo piszą żeby kliki się zgadzały a nikt prawdy nie zna :)

Rebelde 14.08.2023 19:26

Ameryki nie odkryłeś

Rebelde 14.08.2023 19:26

Jak kazda plotka trensferowa

sampras182 14.08.2023 19:25

A kto tak mówił (pisał) ?? jakieś pismaki z Włoskich gazet :)

Rebelde 14.08.2023 19:24

Mialo sie dzisiaj wyjasnic , a tu cisza

cuba 14.08.2023 19:24

Jeszcze tak ;)

Rebelde 14.08.2023 19:24

Samardzic to jeszcze zyje ?

cuba 14.08.2023 19:22

Postawiłbym browara Moderacji za naprawę ale jeszcze się rozpija :)

erebos 14.08.2023 19:19

Nainggolan jeszcze nie podpisał, ale myśli o wyjeździe do ameryki południowej

mauroo1902 14.08.2023 19:18

Brawa :P

cuba 14.08.2023 19:18

Brawka Moderacja :)

erebos 14.08.2023 19:18

Ninja w Vasco da Gama :D

cuba 14.08.2023 19:17

Bardzo miło że wszystko wróciło do normy jak i powiadomienia itd

mauroo1902 14.08.2023 19:16

Panowie tęskniłem za tym dzwiękiem Shoutboxa to bedzie juz na stałe ??

andyvdm 14.08.2023 19:15

Na Demirala tez nie bede narzekal bo zaraz Radu z emerytury ściągną

andyvdm 14.08.2023 19:14

Moze jednak?

andyvdm 14.08.2023 19:14

Przepraszam ze narzekalem na Morate

HB 14.08.2023 19:11

po co lazaro?

erebos 14.08.2023 19:11

Bisseck będzie rezerwowym na prawą stronę. Dimarco/Augusto będą grać jak coś na lewej za Bastoniego. Sprawa rozwiązana.

erebos 14.08.2023 19:10

Fabbian i Esposito na wypożyczenie. Lazaro i Sensi może zostaną.

cuba 14.08.2023 19:10

Nie zmienia to nic w tym że obrońca potrzebny :)

erebos 14.08.2023 19:09

I tak na obrońcę wiele nie wydamy, a może się okazać, że Arna był ostatnim transferem do klubu :D

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się