Archiwum shoutboksa

Czaglar 14.08.2023 17:10

Jeszcze tylko z 5 milionów za Pepe i możemy rozpoczynać sezon pełen wrażeń

Fanatyczny 14.08.2023 17:09

Bo wiedziała ze potrzebujemy napastnika to musieliśmy przepłacić

Pjerun 14.08.2023 17:08

Ja cały czas liczę, że jeszcze są plany wypchnięcia Correi i zakupu/wypożyczenia jakiegoś fajnego napastnika

Wiciux 14.08.2023 17:08

Bolonia nas ładnie wydymała

andyvdm 14.08.2023 17:08

Skuoujemy starych wrakow po absurdalnych cenach a potem pinidzy nie ma

Fanatyczny 14.08.2023 17:08

Dzeko to zawodnik o większej jakość i tutaj nie ma co dyskutować

Pjerun 14.08.2023 17:08

Przecietniak, nie przecietniak. Będzie pasował do gry Interu. Mimo wszystko cena absurd

Czaglar 14.08.2023 17:07

Arna wjeżdża na drugie miejsce najdroższych transferów po 34 roku życia, tylko Ronaldo przed nim. Sommer plasuje się na 4 pozycji. Inter to potrafi w rekordy wrakow

Kredence 14.08.2023 17:07

Tak

Adriano_forever 14.08.2023 17:07

ale pewny

Kredence 14.08.2023 17:07

Dzeko był młody

andyvdm 14.08.2023 17:07

I co z tehk ze taniej jak to zwykly przecietniak do trgo stary

Kredence 14.08.2023 17:06

Nie po wuju

Kredence 14.08.2023 17:06

No taniej

Kredence 14.08.2023 17:06

Mimo że kosztuje 10 mln

Adriano_forever 14.08.2023 17:06

no po wuju taniej

Kredence 14.08.2023 17:06

Tyle że Arna wyjdzie taniej w perspektywie 2 lat

Fanatyczny 14.08.2023 17:06

Jaka jest wartość rynkowa tego chłopa? 4-5mln?

Fanatyczny 14.08.2023 17:06

Boże tyle siana.

Adriano_forever 14.08.2023 17:05

Ile tam dzeko chciał tej pensji?

Adriano_forever 14.08.2023 17:05

:OOOOOOOOO

Adriano_forever 14.08.2023 17:05

3 mln kontraktu

Adriano_forever 14.08.2023 17:05

10 mln za arne

Kredence 14.08.2023 17:03

Może nawet 25

Kredence 14.08.2023 17:03

Zejdziemy z pensji ponad 20 mln

Kredence 14.08.2023 17:03

Chyba łapie się też na dekret

Kredence 14.08.2023 17:02

Arna 2 mln pensji

Pjerun 14.08.2023 17:01

Sezon pokaże. Póki co to tylko sparingi

Pjerun 14.08.2023 17:00

Jak dla mnie Thuram lepiej grał od Lautaro w tych sparingach. Różnica była taka, że Lautaro miało 50 okazji i strzelił z tego parę bramek. Dużo z tych akcji rozpoczęło się po przyspieszeniu z pierwszej piłki Thurama

KibicInteru 14.08.2023 16:59

Stary czy nie, umiejętności wciąż ma

Fanatyczny 14.08.2023 16:59

Nie ma wyboru… to jedyna poważna postać do podstawowego składu obok Lautaro

KibicInteru 14.08.2023 16:59

Bardziej bym się martwił o Thurma niż o Arne

Kredence 14.08.2023 16:58

Będzie łatwiej

Kredence 14.08.2023 16:58

Zacznie sezon i oby szybko coś strzelił

Kredence 14.08.2023 16:58

Thuram jak pisał pjerun już pokazał, że potrafi zagrać na ścianę i ma zmysł do gry kombinacyjnej

mauroo1902 14.08.2023 16:57

Siema, nie podoba mi sie ta szopka z Samardziciem... a jak pójdzie to Napoli... to bedzie żenada

Fanatyczny 14.08.2023 16:57

Tylko ze nie przychodzi do nas 30 latek…. Chłop ma 34 lata a nie każdy u nas to będzie Dzeko

Adriano_forever 14.08.2023 16:57

czwarty napastnik nie będzie miał tyle okazji do gry żeby tyle strzelić

Kredence 14.08.2023 16:56

Arna może strzelić 10 bramek w samej lidze, przecież to nie będzie żadne zaskoczenie

Pjerun 14.08.2023 16:56

Arnautovicowi Serie A pasuje mimo wszystko

KibicInteru 14.08.2023 16:56

Dlaczego to jest żart?

Fanatyczny 14.08.2023 16:56

Arna to jest żart i tyle. O Argentyńczyku nie ma nawet sensu pisać

Kredence 14.08.2023 16:56

Teraz zobaczymy

Kredence 14.08.2023 16:55

Na papierze rok temu byliśmy mocniejsi w ataku, ale życie zweryfikowało

KibicInteru 14.08.2023 16:55

No tu się zgodzę

Pjerun 14.08.2023 16:55

Ogólnie atak mamy nawet lepszy niż rok temu teoretycznie, ale.byl potencjal na coś wiecej

Fanatyczny 14.08.2023 16:55

Mieliśmy dzeko który mimo wieku był postacią dodatnią

KibicInteru 14.08.2023 16:55

To była ta nasza głębia

KibicInteru 14.08.2023 16:55

Przez większość sezonu mieliśmy tylko Lautaro i Dzeko

Kredence 14.08.2023 16:55

Thuram meczu jeszcze nie zagrał dajmy mu czas

Kredence 14.08.2023 16:54

Jaka miałeś szerokość jak lukaku był prawie pół sezonu kontuzjowany

Fanatyczny 14.08.2023 16:54

Jak tłumaczysz sobie pojęcie szerokości składu dosłownie w znaczeniu futbolowym to spoko

KibicInteru 14.08.2023 16:53

Lukaku to meczu z Empoli to taka sama lamaga jak Correa była

Adriano_forever 14.08.2023 16:53

no tak jak thuram w sparingach

KibicInteru 14.08.2023 16:53

Lukaku do marca był memem a nie piłkarzem

Fanatyczny 14.08.2023 16:52

Lautaro Dzeko lukaku łamaga wyglądał lepiej jak z Arną bez lukaku i Dzeko

KibicInteru 14.08.2023 16:52

Dalej mamy czterech do gry

KibicInteru 14.08.2023 16:51

Wygląda tak jak w tamtym sezonie

Fanatyczny 14.08.2023 16:51

Byle thuram odpalił i jakoś przechylamy ten rok ale szerokość napadu wyglada slabo

KibicInteru 14.08.2023 16:50

Dzeko chciał dwuletni kontrakt

Kredence 14.08.2023 16:50

Oby szybko coś strzelił to będzie mu łatwiej

Adriano_forever 14.08.2023 16:49

ale zapłacić za arne i jemu zapłacić to wcale mniej nie wyjdzie niż dzeko

Kredence 14.08.2023 16:49

Thuram nie potrafił dojść do pozycji strzeleckiej, ale też były rzeczy, które mi się podobały

Fanatyczny 14.08.2023 16:49

Chcieliśmy ale Edin chciał dużo kasy za ostatni rok

Adriano_forever 14.08.2023 16:48

albo było dzeko zostawić na rok

Adriano_forever 14.08.2023 16:48

to już lepiej można było wziąć cavaniego albo Suareza

Adriano_forever 14.08.2023 16:48

Po co płacić za takiego wraka?

Kredence 14.08.2023 16:48

Już nie ma odwrotu

Kredence 14.08.2023 16:48

Arnautovic nachodzi

HB 14.08.2023 16:46

Neymar w al hilal. Za 2 lata arabska czolowka przegoni wloska

Pjerun 14.08.2023 16:45

Nie wiem co chcecie od Thurama. Według mnie dobrze grał. Dużo będzie pożytku z niego, bo widać, że ogarnia grę na ścianę j grę kombinacyjna

Paolo92 14.08.2023 16:38

🔜 Luciano Spalletti ma w środę zostać ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Włoch. 📰 Alessandro Alciato

Szczupac_FCI 14.08.2023 16:38

Liczę ze Thuram odpali, widać że potzrebuje się zaklimatyzowac do naszego 3-5-2 w Mochengladbach grał na lewym skrzydle

Wiciux 14.08.2023 16:37

celem realnym jest top 4 oraz utrzymanie Interu na tym poziomie

Adriano_forever 14.08.2023 16:37

No po Thuramie spodziewałem się sporo, ale w sparingach nie istniał

pluto11 14.08.2023 16:34

Po Thuramie i Frattessim wszystko wyglądało że idzie w dobrą stronę, ale teraz to wygląda jak byśmy byli jakimś spadkowiczem a nie finalista LM i że chcemy walczyć o 2 gwiazdkę bo wzmocnienia typu Anrautovic i dymanie nas przez Samardzicia czy ściąganie Cuadrado to wygląda jak śmieszy żart a nie okienko w wykonaniu drużyny chcącej walczyć o mistrza

Dejwid 14.08.2023 16:29

bylo podawane ze sporo sie różnią zdaje się

Jacenty 14.08.2023 16:08

Ja to się zastanawiam - skoro ta Pimenta oszukała rodzinę Samardzicia, to w zasadzie zasadne jest, że chcą wynegocjować jednak nieco inne warunki. Najważniejsze pytanie dotyczy jak bardzo te "nowe warunki" miałyby się różnić, bo jeśli "trochę" to może jest to do akceptacji, zważywszy na oszukanie przez dotychczasową agentkę. Jeśli natomiast znacznie odbiegają od ustalonych, to ok rozumiem. Jeśli ojciec nagle zmienia wysokość prowizji znacznie, to również rozumiem, że stoimy twardo w miejscu. Najbardziej obawiam się tego, że przegapimy świetnego techniczne pomocnika, przez jakieś groszowe sprawy, i dręczy mnie pytanie, czy to kwestia honoru i zasad, czy też honor i zasady sa tylko pretekstem, do zaoszczędzenia kilku złotych.

Kredence 14.08.2023 15:48

Miki Barella potem Frattesi

Kredence 14.08.2023 15:48

Z racji konkurencji nawet mniej niż asllani

Dejwid 14.08.2023 15:48

jakas zbiórka od kibicow dla starego chciwca i jedziemy

andyvdm 14.08.2023 15:47

Miki by ledwo biegal ale by gral co 3 dni

andyvdm 14.08.2023 15:47

Samardzic to by gral pewnie tyle co Asllani

Orzeu 14.08.2023 15:46

powiadomienia juz na kwietniu

Pjerun 14.08.2023 15:45

Mogę 50zl wysłać staremu Samardzica

Pjerun 14.08.2023 15:44

A tu dupa

Pjerun 14.08.2023 15:44

Mega się ucieszyłem z tego teansferu

andyvdm 14.08.2023 15:42

Raczej malo prawdopodobne

Matti 14.08.2023 15:40

nic nie wiadomo póki co

Matti 14.08.2023 15:40

może trafi, może nie

Pjerun 14.08.2023 15:39

To jest niesamowite, że Samardzic po testach medycznych do nas nie trafi

Matti 14.08.2023 15:39

albo wyżebramy od kogoś jakieś wypożyczenie z opcją

Matti 14.08.2023 15:39

przyjdzie jakiś toloi na koniec mercato za 6 mln i tyle będzie

Claudio 14.08.2023 15:39

po prostu jestesmy biedakami i nie jest to wiadome od dzis

Matti 14.08.2023 15:39

na napastnika też miała pójść

Matti 14.08.2023 15:39

ja już się nie łudzę, że kasa pójdzie gdziekolwiek

Claudio 14.08.2023 15:38

mi się wydaje, że nasi widza ze trzeba w obronce zainwestowac dlatego jest arna, zostanie Sensi, a kasa pojdzie w obronce

Matti 14.08.2023 15:38

ważne, żeby staremu dali :D

sampras182 14.08.2023 15:35

I na bank mu dadzą więcej niż my, jak oni Zielowi chcieli obniżać pensję :)

Gloin1989 14.08.2023 15:33

Napoli obserwuje sytuację Lazara Samardzicia

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625161

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się