Archiwum shoutboksa

AveCaesar 13.08.2023 23:05

29 letniego dzisiaj ma urodziny :banan:

erebos 13.08.2023 23:05

Juventus ma iść pod Lukaku i Berardiego.

Klinsi64 13.08.2023 23:05

przeliczanie minut na pelne mecze moze miec sens przy ocenie jakiegos juniora a niec28 letniego pilkarza za 30 mln

VVujek 13.08.2023 23:05

Bo nie podoba mi się gra Correi, ani grać tyłem do bramki nie potrafi, a te jego dryblingi rzadko przynoszą jakiś efekt.

AveCaesar 13.08.2023 23:03

poprzedni sezon 14,6 meczu i udział przy 8 trafieniach

nicolas80 13.08.2023 23:03

Wujek dlacaego chciałbyś kogos innego?

VVujek 13.08.2023 23:02

Wychodzi, że na ten czas na boisku statystyki nie wyglądają źle, a to czy dobry gość to już inna kwestia. Osobiście wolałbym kogoś innego.

nicolas80 13.08.2023 23:02

Fajnie jakbyście na chwilę zapomnieli ile kto kosztuje tylko oceniali zawodników pod wzgledem sportowym.

AveCaesar 13.08.2023 23:00

czyli wychodzi że to dobry gość ;)

VVujek 13.08.2023 22:59

AveCaesar 13.08.2023 22:54 Corree 1408 min 4 bramki, 3 asyst w Interze

VVujek 13.08.2023 22:59

Czyli na 15 pełnych meczów 7 udziałów przy bramce

nicolas80 13.08.2023 22:58

Klub jest pod scianą wiec musi coś wykonać

nicolas80 13.08.2023 22:57

Nie obchodzi mnie za ile kompletnie . Ja oceniam tylko sportowo i tym się różnię

nicolas80 13.08.2023 22:56

A to ze w Interze mu idzie niezbyt dobrze to nie znaczy że nie potrafi grac w piłkę

Cny 13.08.2023 22:55

dobra ostatnia prośba przed spaniem. nie piszcie już że Arna za Correę byłby ok a nie na 3. i za max 5mm w żadnym ze wszechświatów arnautovic nawet za darmo nie byłby dobrym transferem. nigdy w żadnych okolicznościach, chyba że jesteśmy puszcza Niepołomice... pomyslcie, czerwiec Arna przychodzi za darmo, szydzilibyscie, dzisiaj racjonalizujecie

nicolas80 13.08.2023 22:54

Cny zartujesz sobie a ja pisze powaznie. Zobacz sobie Tucu na spokojnie . Jego bramki asysty. To wedlug Ciebie co to jest nie umiejętność?

AveCaesar 13.08.2023 22:54

Corree 1408 min 4 bramki, 3 asyst w Interze *

AveCaesar 13.08.2023 22:54

najlepsze jest to że jak człowiek sobie porówna Petagne 1688 min, 5 bramek, 7 asyst w Monzie i jest z niego kawał źróba, którego pragnie Inzi i Corree 1408 min 4 bramki, 3 asysty i nawet presować mu się nie chce to ręce opadają

andyvdm 13.08.2023 22:53

Coreła to byl gownem od zawsze

nicolas80 13.08.2023 22:52

Mozna ocenic wyrazić zdanie ze ktos się nie nadaje i został.przeplacony na aktulana dyspozycje . Ale to nie ma wpywu na wartość sportową ponieważ forma.sportowa to sinusoida. Ale ktoś cos potrafi injakie ma.walory to jest stale

Wiciux 13.08.2023 22:51

poczeka się do końca okienka i zobaczymy czy coreła zostanie sprzedany(prawdopodobnie nie) oraz czy będą jakieś wzmocnienie bo jak chinńczyk oczekuje scudetto to z obecną kadrą to lepiej niech sobie odpali FM i tam spróbuje je zdobyć

erebos 13.08.2023 22:51

City akurat w cholertę hajsu pakuje w młodych graczy, którzy często nie wypalają. Choćby ostatnie przykłądy, jak Kayky, Stevanović, Moreno. Tyle, że oni także sporo tych młodych opylają za 5-20 mln później.

ragnar 13.08.2023 22:51

Dlatego pod jednym z newsów napisalem żeby wszystkich scoutow zwolnić...Lautaro to dzięki Milito i Zanettiemu jest w mediolanie....scouci Interu to 0 pozytku

nicolas80 13.08.2023 22:50

Klub się zajmuje.finasami a.powiedz jaki ty masz na to wpływ?

Cny 13.08.2023 22:49

Nicolas ale my mówimy o walorach piłkarskich a nie kulinarnych

AveCaesar 13.08.2023 22:49

ale jak pierd*olnie to tylko raz czyli jeszcze Hajto trzeba dorzucić

nicolas80 13.08.2023 22:49

Tucu ma.inne waolry akurat presing.w.grze obronnej ma.bardzo słaby

Wiciux 13.08.2023 22:48

nicolas80 13.08.2023 22:47 no tylko dla Interu to każdy milion jest ważny XD

Cny 13.08.2023 22:48

correa to tak bardziej mieszanka gikiewicza i grzelczaka, nie wie co to pressing, czasami się przebiegnie

erebos 13.08.2023 22:47

Lautaro mieliśmy dogadanego rok przed transferem...

Wiciux 13.08.2023 22:47

Cny 13.08.2023 22:46 czy palmer

nicolas80 13.08.2023 22:47

Prezestańcie już z tymi kwotami bo kompletnie na to nie macie wpływu. Kasa zaburza myślenie. Fajnie jakby kibice zajeli sie oceną sportową a nie finansami

erebos 13.08.2023 22:47

Biorąc pod uwagę, że Frattesi jest rezerwowym, to pewnie Lazar by i tak nie grał. Jeszcze okaże się, że będziemy o rok Mikiego przedłużać.

Cny 13.08.2023 22:47

Lautaro to transferowy rekord ligi argentyńskiej. rzeczywiście trzeba było się naszukac dd

AveCaesar 13.08.2023 22:46

jakby się nie łamał to dorzuciłbym Carew bo wiadomo siła fizyczna jak się patrzy kawał byka

Cny 13.08.2023 22:46

united to sobie może kupić każdego, my nikogo jak widać więc to od nas wymaga się kreatywności. city też nie musi mieć scoutingu bo na kogo pro pokaże paluszkiem to przychodzi a i tak potrafią wprowadzać jakiś swoich młodych jak fordem czy ostatnio lewis

erebos 13.08.2023 22:46

@Cny Lautaro?

AveCaesar 13.08.2023 22:45

Correa to taka mieszanka Baggio i Bebeto wg mnie

erebos 13.08.2023 22:45

Najlepsze jest to, że według ostatnich doniesień Arna albo dostanie kontrakt 2-letni albo na rok z opcja przedłużenia na kolejny.

nicolas80 13.08.2023 22:45

Samardzic jakby nie był miekki to ojca.by wyslal.do.kata i juz bylby zawodnikiem Interu

Cny 13.08.2023 22:44

proszę mi pokazać efekty pracy scoutingu.... jeden mały mi wystarczy. Bissecka nie bierzemy pod uwagę

Wiciux 13.08.2023 22:43

arna byłby ok za corełe za maks 6 mln, jesli będzie napastnikiem nr 3 za 10 mln to jest to śmiechuwarty transfer

Cny 13.08.2023 22:43

kwaraczelia xd po co nam skrzydłowy jak nie mamy ich w taktyce xd mogliśmy mieć Messiego i cristiano

nicolas80 13.08.2023 22:42

Andyvdm.ale.wiesz ze dla skautów podstawa d

erebos 13.08.2023 22:42

Zresztą, duże kluby bardziej powściągliwie podchodzą do młodych talentów. Taki Man Utd mógł mieć Tobido za darmo, a olali do na testach. Teraz mają za niego płacić 30-40 mln (jest opcją obok Pavarda).

Cny 13.08.2023 22:42

wykracza to po za możliwości Interu? to jak to robią inni? przecież wybór arnautovicia to menadżerska impotencja, blamaż, porażka na każdym szczeblu zarządzania klubem.

Cny 13.08.2023 22:41

serio nie można znaleźć we Francji jakiegoś silnego wysokiego murzyna który gra w słabszej drużynie przez co siłą rzeczy ma gorsze staty ale ma potencjał i w lepszym otoczeniu łatwiej byłoby mu pokazać nieco więcej?

erebos 13.08.2023 22:41

Sam Ausilio mówił, że mogli kupić kvaratskhelię, ale tego nie zrobili, bo nie pasował.

nicolas80 13.08.2023 22:41

O.to.mi chodzi właśnie że Cny dla Ciebie lepiej młodszego bez doświadczenia o podobnych walorach ale wielka niewiadoma jak sie zadomowi a dla trenera się liczy tu i teraz a nie za rok czy dwa. Trener chce miec kompletnego zawodnika pod każdym . względem. Ale wazniejsze od umiejętności jest mental i dlatego woli doświadczonego i sprwdzonego w bojach

erebos 13.08.2023 22:40

Mamy scouting, Zhang chciałby modelu a la RB Lipsk, ale to trudne, bo musi być zrozumienie na linii zarząd-trener.

domin98 13.08.2023 22:40

Erebos czyim multi jesteś?

Cny 13.08.2023 22:39

pamiętam że jak sie odpalało FM te 10 lat temu to Inter miał że 20 skautów. teraz wiem że to była tylko fikcja gry komputerowej

andyvdm 13.08.2023 22:39

Samardzic bedzie gotowy za jakies 12 lat jak nabierze doswiwdczenia i mistrzowskiej mentalności

Wiciux 13.08.2023 22:38

dobrze ze szymek nie ma duzych oczekiwań co do składu bo by już pakował walizki

MuCha2 13.08.2023 22:38

Szymański ciasteczka do dzeko już wysyła. Ciekawe nazwiska poszły do turasow e tym roku

Cny 13.08.2023 22:38

nasze działania są chaotyczne, nie mamy skautingu.

erebos 13.08.2023 22:37

O czym my piszemy. Płacimy 10m mln za Arnautovicia. Olewamy Samardzicia. I to z błogosławieństwem Inzaghiego. Super opcja.

Pjerun 13.08.2023 22:37

Arna ogólnie całkiem spoko, ale patrząc na to kim się wcześniej interesowaliśmy i za jaką przychodzi kwotę to trochę kryminał.

Cny 13.08.2023 22:36

ile było śmiechów jak MU brał weghorsta. weghorst to przy arnie cud chlopak

erebos 13.08.2023 22:36

Jasne, że zgubne. Problemy z kordynacją ruchową (głowa by chciała, ciało już nie może) Dżeko, to był wymysł prasy, a nie kwestie związane z wiekiem i mocną eksploatacją organizmu.

Cny 13.08.2023 22:36

właśnie o to chodzi że my będąc w czarnej finansowej dupie musimy działać w modelu tanio kup drożej sprzedaj, a wiek ma znaczenie.... poziom sportowy, myślę że od arnautovicia spokojnie można by znaleźć wielu lepszych i młodszych wcale nie drozszych

erebos 13.08.2023 22:35

Z Genoą byliśmy chyba dogadani w sprawie Alana Matturro (urugwajskiego obrońcy). Jeżeli wypali, to Inter ma przestawić dobrą ofertę.

Pjerun 13.08.2023 22:34

Xddddd

nicolas80 13.08.2023 22:34

Mi się wydaje ze większość z was nie pojęcia o tym co pisze. Głównie ocenia przydatność zawodników pod względem wieku. A to jest bardzo zgubne

andyvdm 13.08.2023 22:32

Caicedo tez byl mocny mentalnie przypominal mi Drogbe

andyvdm 13.08.2023 22:31

Odpowiedni wiek i doswiadczenie to jest ta mentalność odpowiednia

andyvdm 13.08.2023 22:31

Arnautovic to bedzie u inziego piwrwszy do ataku pewnie

HB 13.08.2023 22:31

Caicedo? Przypominal mi zlatana

Cny 13.08.2023 22:30

Caicedo, co to był za napastnik

erebos 13.08.2023 22:26

Kibic powinien patrzeć na drużynę w sposób realistyczny, a nie przez różowe okulary.

erebos 13.08.2023 22:25

To, że wrzucisz parę życzeń na SB na polskiej stronie kibiców Interu, nie sprawi, że ono zaraz się ziści.

erebos 13.08.2023 22:24

Mocny mentalnie? Gdyby Arna był mocny mentalnie, to grałby w czołowych klubach Europy. On ma warunki i umiejętności, ale od zawsze to głowa go blokuje. Proszę nie pisz tych pierdół, jakbyś patrzył na świat w różowych okularach.

nicolas80 13.08.2023 22:22

Troche przypomina mi zlatana

nicolas80 13.08.2023 22:22

Jest mocny mentalnie

nicolas80 13.08.2023 22:21

Mam przeczucie że bedzie mocno zmotywowany zeby ubrać ponownie koszulke i zagrac przy pelnych trybunach

Pjerun 13.08.2023 22:20

Arna spoko, ale za Corree i nie za 10mln.

MuCha2 13.08.2023 22:20

Oby to był cichy deal z genoa ze biorą go na rok a później do nas bo tak go szybko odpuściliśmy a teraz w szrotach przebieramy

HB 13.08.2023 22:20

arna w zeszlym sezonie opuscil ponad 2 miesiace (4 kontuzje), ewidentnie sie sypie

andyvdm 13.08.2023 22:19

Srednia wieku musi sie zgadzac

nicolas80 13.08.2023 22:18

Coraz bardziej chyba mnie przekonuje ten transfer aranutovicia. Coś mam przeczucie żę bedzie ladował gole

erebos 13.08.2023 22:17

Wyszłoby pewnie podobnie, bo chcieli kartę Colidio. Więc realnie jakieś 10-12 mln za Reteguiego byśmy zapłacili.

HB 13.08.2023 22:16

szkoda, ze Inter nie kupil tego retegui za kilka baniek wiecej niz za transfer arny

erebos 13.08.2023 22:16

Nie no, Sunning z ograniczeniami nałożonymi przez chińśki rząd i długami w związku z Evergrande to nie jest wymarzony właściciel. To nie podlega nawet dyskusji. Plus jest taki, że Zhang jr. ma dobry pomysł na działanie firmy.

VVujek 13.08.2023 22:13

Dzięki nim Inter jest konkurencyjny.

VVujek 13.08.2023 22:12

Psycholog przydałoby się tym co wyzywaja, Sunning

mauroo1902 13.08.2023 22:12

Correa i coś nieszablonowego... hmm jak widzę, że ma piłke i zbliża się do bramki, (zamiast ją komuś oddać..) idzie i w 90 % ją traci takze.. w/w jegomość to najwyżej powinien grać w drużynie pokroju Fiorentiny... a nie u nas.. po prostu nie ma psychiki.

broda4991 13.08.2023 22:12

Sensi pokazal że zdrowy i formie to jest koleś na najwyzszym poziomie

Pjerun 13.08.2023 22:10

Correa może umiejętności ma, ale tak jakby go glowa blokowała. Jemu by się przydał dobry psycholog sportowy

erebos 13.08.2023 22:09

Napisz tylko kiedy ostatnio Koreła zrobił coś nieszablonowego i odrwóciuł losy spotkania? Chyba trochę w przesłość trzeba się cofnąć?

HB 13.08.2023 22:08

pełna zgoda Nicolas i dzięki temu co 330 minut możemy świętować kolejną bramkę naszego Tucu

Claudio 13.08.2023 22:07

Danilo daje Monzie prowadzenie do przerwy w CI

nicolas80 13.08.2023 22:06

Jak zmiennik to Tucu jest i jego walory idealny. Potrafi w pojedynkę zrobić coś nieszablonowego i odwrócić losy meczu

VVujek 13.08.2023 22:05

Martins opisz fast jaki Inter kręgosłup stracił względem poprzedniego sezonu

erebos 13.08.2023 22:05

Taka dygresja, niezwiązana konkretnie z tym meczem.

erebos 13.08.2023 22:04

Kapitanem powinien być Nicolo i mieć status nietykalnego. Za Lautaro można znaleźć innych napadziorów.

Dantte 13.08.2023 22:04

Może by tak na obronę Baschirotto z Lecce wyciągnąć? :P trochę zdziwiony jestem że po niezłym sezonie gra w serie b

nicolas80 13.08.2023 22:04

Tucu jak będzie zdrowy to da dużo

erebos 13.08.2023 22:03

Kapitanem powinien być NICO

Claudio 13.08.2023 22:03

dobra martinsek zaraz banika wyłapie i jednego trola mniej

Seba 13.08.2023 22:03

Sensi>Czik

Shoutbox

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625179

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się