Archiwum shoutboksa

martins2000 13.08.2023 21:31

Taki jak mówiłem i podtrzymuję Thuram to gość 1 na 10 meczów

kontousuniete1 13.08.2023 21:30

Arna będzie naszym najlepszym killerem 😅 bez kitu

Pjerun 13.08.2023 21:30

Audero, prowadź

Cny 13.08.2023 21:30

pjerun inzaghi chciał Morate i chce Arne. nie chciał sramaki ;)

nicolas80 13.08.2023 21:30

Cny Inzaghi dotarl z taką kadrą do finalu LM tak wieć spokojnie z ocenami

kontousuniete1 13.08.2023 21:29

Claudio, o to chodzi.

Pjerun 13.08.2023 21:29

Najgorsze jest to, że krytycy Inzaghiego będą pieprzyć, że Arnautovic przyszedł bo Simone to chciał. Guzik prawda, Inzaghi chciał Morate, Scamacce czy Beto.

nicolas80 13.08.2023 21:28

Witam. Jak tam chłopaki bo widzę że wynik w plecy?

Pjerun 13.08.2023 21:27

Dawać zmiany, 70 minuta

Cny 13.08.2023 21:27

w przerwie na tankowanie... do racjonalizatorów naszych poczynań transferowych i obrony arnautovicia... już raz ściągnęliśmy tutaj piłkarza którego chciał Szymon na atak... nie był to Correa... był to Caicedo... pomyslcie przeanalizujcie i zajmijcie ponownie stanowisko... ok. podstawowy argument oczywiście że Arna milion razy lepszy... taaaa

HB 13.08.2023 21:26

no ale jak pisze, że generowanie straty co sezon, tyle że mniejszej niż rok wcześniej, to uzdrawianie finansów, to nie dziwię się jego przeciwnikom

Claudio 13.08.2023 21:26

ale gramy tak jak ze slabeuszami w SerieA czesto. Gramy mamy pelno okazji ale skutecznosc fatalna. Oni 3 wypady pod bramke 2 gole :D

HB 13.08.2023 21:26

ależ napad na Orła na forum

Lucash 13.08.2023 21:25

w Europie nie ma już słabych drużyn

martins2000 13.08.2023 21:25

Sommerrrr

Pjerun 13.08.2023 21:25

Osmieszyl

kontousuniete1 13.08.2023 21:24

Hakan najlepszy w poprzednim sezonie u nas do spółki z Acerbim i Darmianem

Ibracadabra eight 13.08.2023 21:24

Sommer broń coś

Claudio 13.08.2023 21:24

ale podobna sytuacja byla w 1 polowie i nam karnego nie dal a tu dal co za cieć :D

Ibracadabra eight 13.08.2023 21:24

Była ręka

Claudio 13.08.2023 21:23

karny dla albancow xD

Claudio 13.08.2023 21:23

Hakan z Barcelona mial gola w drugim meczu asyste, z milanem w jednym i drugim meczu mial po asyscie i gral dobrze. Te jego znikanie to raczej takie gadanie juz. Zniknie w jednym na 4 mecze i łatka się pojawia

keats 13.08.2023 21:23

haha, oglądam to się śmieje , znów w tym zespole nie ma nikogo , kto umie przejść kogoś jeden na jeden . To będzie koszmar

kontousuniete1 13.08.2023 21:23

Na Baku z vfl nawet i toloia

Pjerun 13.08.2023 21:22

Tak, przed chwilą obronił

Tom_Hardy 13.08.2023 21:22

Panowie mam pytanie. Czy Sommer obronil jakis strzal w meczach ktore gra?

kontousuniete1 13.08.2023 21:21

HB no racja

Tom_Hardy 13.08.2023 21:20

Hakan umiera w duzych meczach czesto. Moze presja

Claudio 13.08.2023 21:17

w zeszlym sezonie Hakan dal duzo wiecej od Brozovica i nie ma co do tego watliwosci

Claudio 13.08.2023 21:17

chodzi o to ze podobno Hakan "nie wytrzyma sezonu"

Tom_Hardy 13.08.2023 21:17

Claudio no to golym okiem widac ze staty Brozka lepsze

keats 13.08.2023 21:16

można link do meczu ?

HB 13.08.2023 21:16

carlos sprzedaż dumfriesa wydaje się trudniejsza niż tu zakładaliśmy rok temu. a szkoda, bo wymieniajac dumfriesa na singo wskoczyloby zhangowi do kieszeni troche kasy i moze by zostalo cos na obronce

keats 13.08.2023 21:16

można linka koledzy z pracy wrocle

Claudio 13.08.2023 21:16

coś bredzisz o super Brozo i slabym Hakanie. Zeszy sezon LM+serieA Brozovic 2300minut 3 gole 5 asyst, Hakan prawie 3200minut 4 gole 8 asyst.

Tom_Hardy 13.08.2023 21:16

A niw to do przerwy

Tom_Hardy 13.08.2023 21:15

O kurva wpierdol od jakis leszczy xD

KibicInteru 13.08.2023 21:13

Oczywiście strzelamy z najtrudniejszej piłki xd

Pjerun 13.08.2023 21:12

Firmowa akcja Bastoni -Barella

Claudio 13.08.2023 21:08

Hakan co sezon gra te 3000minut i co ma nie wytrzymac?

Cny 13.08.2023 21:06

Claudio - chryste nic nei czytasz xd milego wieczoru

Cny 13.08.2023 21:06

Claudio - no czyli an razie nawet nie mamy 1do1 tarnsferów (pomijam jakość), a bylo widac ze nie mamy glebi w zeslzym sezonie, bo trzeba jeszcze doliczyc uprzedzenia i awersje trenera

Pjerun 13.08.2023 21:06

Aj, jakby to siadlo

Claudio 13.08.2023 21:06

Cny ale pyerdolisz chlopie...Brozo to pol sezonu nie gral przeciez wiec Hakan no nie wytrzymywal xD

speaker 13.08.2023 21:04

No okej, to fajnie bo lepiej by przyszedł

Cny 13.08.2023 21:04

spadam na lotnisko, trzymam kciuki za inter przenajświętszy. Będzie dobrze, byle nasi nie doszli do wniosku, ze już jest dobrze :)

Claudio 13.08.2023 21:04

Sommer = Onana Bisseck = Skriniar Frattesi = Brozovic Thuram = Lukaku X=Dzeko Cuadrado=Bellanova Sensi=Gagliardini....na papierze jest trochę gorzej, ale pewnie jeszcze obronca+napastnik i moze pomocnik przyjdzie. Do tego prawdopodobnie Carlos Augusto=Gosens.

KibicInteru 13.08.2023 21:04

Na razie się wsztrzymaj Speaker, sprawa jest mocno otwarta

speaker 13.08.2023 21:04

Słabo grają napastnicy, Thuram jakiś wystraszony nie wiem

KibicInteru 13.08.2023 21:03

No napastnicy co robią 40 G+A rosną wszędzie

speaker 13.08.2023 21:03

No właśnie nie znam ostatnich doniesień.. tylko czytam że Fabian wraca do nas

VVujek 13.08.2023 21:03

Opisz fast Martins

Cny 13.08.2023 21:02

Claudio czy ty czytasz co ja piszę czy bredzisz sam do siebie? Ja mówię o oznakach, że fizycznie nie wytrzyma, a ty mi piszesz ze byl lepszy od brozo... Kiedy ja nie o tym, kto byl lepszy z perspektywy kibica, tlyko poruszam dlugofalowy problem

kontousuniete1 13.08.2023 21:02

Martinez i Dumfries następne okno out i ponad 100 wpada. O lepszych wcale nie trudno

KibicInteru 13.08.2023 21:01

Wg ostatnich doniesień to Lazar jednak przyjdzie więc wstrzymaj się niedosytem

Claudio 13.08.2023 21:01

jakby nie to ze Hakan tak dobrze sobie radzil na pozycji Brozo to by tego drugiego nie sprzedawali lekką ręką

AveCaesar 13.08.2023 21:01

dlatego jest Asllani żeby sobie Hakan czasem dychnął

kontousuniete1 13.08.2023 21:01

...

Cny 13.08.2023 21:01

Claudio no wlasnie był niewiadomą a okazał się kluczowy, teraz kluczową psotać zamieniamy na gościa od którego oczekujesz solidności, którejz kolei nie zaprezentował w momencie transferu do Bayernu.... Dalej sobie racjonalizuj

kontousuniete1 13.08.2023 21:01

Nie oglądam meczu, strzelam w ciemno: Pokemon Capitano nie może trafić do bramki, sytuacje są, obrona nie dojeżdża.

AveCaesar 13.08.2023 21:00

co nie oznacza że bedzie zjazd i nagle Ciał z Kalulu im się włączą

speaker 13.08.2023 21:00

Duży niedosyt po tej sytuacji

VVujek 13.08.2023 21:00

Xd jaki k... Kręgosłup? Opisz kto był tym kręgosłupem w poprzednim sezonie

Claudio 13.08.2023 21:00

Hakan akurat w zeszlym sezonie duzo lepiej wygladal od Brozo na regiscie co ty za brednie ciagle piszesz

speaker 13.08.2023 21:00

Szkoda tego Samardzicia. Czyli co już raczej nie przyjdzie myślicie?

AveCaesar 13.08.2023 20:59

patrząc na wiek mogą się połamać dlatego chcą nie chcąc Inzi musiał odrestaurować De Vrija i pewnie przyjdzie jeszcze jakiś doświadczony obrońca. nie zostaniemy z Bisseckiem

Cny 13.08.2023 20:59

juz byly oznaki tego w zeszłym sezonie. Jakościowo jeszcze ejst OK, ale on nie jest przyzwyczajony do takiego harowania przez 50 meczów w sezonie, a dla 30latka to wielka zmiana. było już widać że w poprzednim seoznie łąpał drobne zmeczeniowe urazy

VVujek 13.08.2023 20:59

martins2000 13.08.2023 20:53 Ludzie o czym wy mówicie sezon byście chcieli powtórzyć?taki jak ostatnio,przecież cały kręgosłup nam wyłamali zejdźcie na ziemię to będzie katorga

Claudio 13.08.2023 20:59

Onana tez byl wielka niewiadomą, po Sommerze nie oczekuje cudow a solidnej gry.

KibicInteru 13.08.2023 20:59

Strata Gagliardiniego będzie kluczowa

Cny 13.08.2023 20:58

Hakan fizycznie przede wsyztskim nei da rady, zobaczycie

erebos 13.08.2023 20:58

No i kluczowe Hakan jako regista nie umywa się do Brozo.

Cny 13.08.2023 20:58

Zabrali nam Onanę i to już sprawia, że Inter Inzaghiego robi sie o wiele słabszy. On był kluczowy, zrozumiemy to szybciutko, max październik i przekonamy się, że Sommer to nei tkai fachowiec jak go neiktózy malują,a do tego połowy z umiejętności wyprowadzania piłki Onany nie ma

Czaglar 13.08.2023 20:57

Mulattieri 2 bramy w pucharze

Claudio 13.08.2023 20:57

a kregoslup Interu? Acerbi-Barella-Lautaro w zeszylym sezonie, a teraz? Jakos nie widze by sie zmienil

Claudio 13.08.2023 20:56

martins2000 no czesc kregoslupa twojego milanu wyrwali to fakt Tonali dobrze sobie radzi w newcastle

Cny 13.08.2023 20:56

Ave dlatego obawiam się o to, że na utrzymanie poziomu spzred roku nie ma szans u Acerbiego. I nie że go nie lubię, żle mu życzę, tlyko patrzę na sprawę rozsądnie. Ciężko powtórzyć 36latkowi taki sezon, w którym momentami grał jak śiatowy TOP

AveCaesar 13.08.2023 20:55

to samo Darmian. tylko, że w końcówce już nie dojeżdżał troszkę

AveCaesar 13.08.2023 20:55

Hulka z Supermenem by rozp*erdolił i nawet by się nie spocił

Cny 13.08.2023 20:54

To wygląa trochę tak jak już masz wysłużony samochód i zamiast go wyremontować to będziesz nim jeździł aż sie zajedzie liczać że jakoś to będzie i nie zaczniesz się spóżniać do roboty co jakiś czas.

AveCaesar 13.08.2023 20:53

miał najwięcej min z naszych obrońców i cały sezon biegał po całym boisku. bronił, rozgrywał, strzelał. nie wiem co mogłoby go zniszczyć w poprzednim sezonie

erebos 13.08.2023 20:53

Thuram ma potencjał, ale wygląda jakby nie wiedział co ma grać.

martins2000 13.08.2023 20:53

Ludzie o czym wy mówicie sezon byście chcieli powtórzyć?taki jak ostatnio,przecież cały kręgosłup nam wyłamali zejdźcie na ziemię to będzie katorga

HB 13.08.2023 20:53

Darmian nigdy nie zawiodl, nawet przerzucany miedzy pozycjami w trakcie meczu, odczuwam wdziecznosc w stosunku do niego. Ciekawe ile Acerbi pociagnie

AveCaesar 13.08.2023 20:52

akurat Acerbi to mógł od razu zaczynać drugi sezon XD

erebos 13.08.2023 20:52

Damian śpi i biegów słabo. Dumfries nie wie co robić. Miki nadaje się do wchodzenia w drugiej połowie, a nie do podstawy.

Cny 13.08.2023 20:51

Darmian i Acerbi mieli 2 miesiace rpzerwy ze względu na MS odpoczeli, dali rade dojechac fizycznie, chociaż darmian nei raz wygladał słabiejw koncowkach spotkan. teraz nie bedzie takich luksusów, ale też nie bedzie az tak intensywnie

AveCaesar 13.08.2023 20:51

Poqrv 13.08.2023 20:50 Darmian nie dojedzie, rok starszy Cuadrado to nadzieja xD :)

AveCaesar 13.08.2023 20:50

to samo Miki. w pewnych momentach myślałem że chłop tam zejdzie na boisku

Poqrv 13.08.2023 20:50

Darmian nie dojedzie, rok starszy Cuadrado to nadzieja xD

AveCaesar 13.08.2023 20:49

na pewno bedą zajechani jak byli w tym sezonie jeśli nie bezie rotacji na ŚO

HB 13.08.2023 20:49

Ok w sumie racja, zreszta po co sie klocic o glupie 5 mln

erebos 13.08.2023 20:48

*odrodzony Tucu 2.0

erebos 13.08.2023 20:48

Arna i Tucu nam uratują ten sezon :D

Cny 13.08.2023 20:48

HB deal z Brozoviciem był dobry, przetsań przywoływać inne przykłądy, zaraz racjonaliści Ci to wytłumaczą.

MuCha2 13.08.2023 20:48

Mi się wydaje ze miki i darmian nie dociągną albo ich zajada. Bo oni powinni być brani jako rezerwowi a nie do 1 składu. Trzeba patrzeć na wiek tych piłkarzy. A Ci idą na łatwiznę i jakiegoś biseka z dupy wzięli co nie dociąga kompletnie. Nadzieja ze cuadrado odpali i nas zaskoczy

HB 13.08.2023 20:48

Cny trzeba wpuscic Tucu, on daje cos ekstra

VVujek 13.08.2023 20:47

Xd mało który napastnik robi takie liczby jak Lautaro, a jeszcze znajda się tacy którzy chcieliby jego odejścia.

Cny 13.08.2023 20:47

Spokjnie się tam rpzejmujecie brakiem skuteczności, Arnautović załątwi wszytskie nasze problemy

Shoutbox

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625179

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się