Archiwum shoutboksa

HB 14.08.2023 13:27

Na Beto potrzeba by ich przeciez duzo mniej

HB 14.08.2023 13:26

To gdzie sie podzialy poeniadze oferowane Chelsea za Lukalu?

Seba 14.08.2023 13:20

Tottenham po Lukaku

Orzeu 14.08.2023 13:19

za drogi był

HB 14.08.2023 13:15

Dlaczego upadl temat Beto ??

Seba 14.08.2023 13:09

Milan zainteresowany Omodamidele. Zaraz wpadnie martins i napisze, że przyszła gwiazda ligi

Seba 14.08.2023 13:06

mogli nasi się dogadać, żeby Arna zagrał jeszcze z Milanem :P

erebos 14.08.2023 13:06

Barca chce podobno wymienić Ansu Fatiego na Joao Feliksa.

Seba 14.08.2023 13:03

żeby nie zapeszać :D

KibicInteru 14.08.2023 12:58

Ten Augusto to chyba tylnimi drzwiami do Mediolanu wjechał

Nasir 14.08.2023 12:31

witam ja wlasnie koncze 3 espresso za moment trening, widze sb cale pierwsza zmiana na zakladzie

interban 14.08.2023 12:30

Mulatieri wczoraj 2 brameczki dla sas

interban 14.08.2023 12:29

Jak świta Lazara nie zaakceptuje warunków już ustalonych to krzyżyk na drogę to niech oddają Fabiana i zostawiamy Sensiego, cudze chwalimy swego nie znamy.

interban 14.08.2023 12:27

Witam, ja właśnie wziąłem orzeźwiającą kąpiel w Bałtyku i ułożyłem się w cieniu na kocu i czytam najnowsze doniesienia mercato.

Dzyl 14.08.2023 10:13

a dziękuje

Nasir 14.08.2023 10:09

smacznego

Dzyl 14.08.2023 10:08

ja sobie zrobiłęm dzien wolny i w tym momencie jem jajeczniczkę na kacu

Nasir 14.08.2023 10:05

witam ja wlasnie koncze drugie espresso, rekuperacja ustawiona na 22 stopnie wiec komfortowy hom ofis a wy co jaka temperatura na zakladzie pracy jakie posilki ile kcal

Nasir 14.08.2023 10:04

mojego lub jej

Imrahil 14.08.2023 09:55

do samego konca

andyvdm 14.08.2023 09:54

Walka o top4

andyvdm 14.08.2023 09:54

Ale many gowniany skład niestety

Nasir 14.08.2023 09:38

o

Paolo92 14.08.2023 09:26

Teraz Conte czy Spaletti?

Klinsi64 14.08.2023 08:56

pazerna menda

Pjerun 14.08.2023 08:51

Już znamy powód czemu Mancini odszedł z reprezentacji Włoch. Kontrakt 40mln rocznie od Arabów xdddddd

broda4991 14.08.2023 08:31

Nie wiem czemu mi się zdawalo Arna był naszym wychowankiem on u nas grał tylko na wypozyczeniu

Klinsi64 14.08.2023 08:23

robiliśmy gorsze deale ten ma szanse sie obronić chociaż

Alabaa 14.08.2023 08:17

Coo 34 letni Arnautovic za 10 mln? Czy to żart?

Klinsi64 14.08.2023 08:17

Orzeu jak odniesiesz sie do zarzutów,że jesteś bliźniakiem VVujka,ja bym sie mocno wkurzył

nicolas80 14.08.2023 08:15

Witam. Marko ponownie w Interze. Nikt się tego nie spodziewał że dostanie drogą szanse

Nasir 14.08.2023 08:10

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, to nie byla spokojna noc, spragniona magdalena przyjmowala bez opamietania, przyjmowala niczym sb kolejne doniesienia prasowe odnosnie kampanii transferowej nieudacznikow zhangowych

Seba 14.08.2023 08:03

to raczej wygląda, że nie mają już możliwości sprowadzenia nikogo lepszego i będzie Arna-Tucu

Pjerun 14.08.2023 08:01

Ja to liczę, że Correa odejdzie i spróbują wypożyczyć Baloguna jeszzce. Bo inaczej nie rozumiem kompletnie transferu Arnautovica.

Seba 14.08.2023 08:00

:D

Orzeu 14.08.2023 08:00

dobra zapomniałem że przecież on już odszedł

Pjerun 14.08.2023 07:59

Nie miał dużo sytuacji, ale dzięki jemu zagraniom z pierwszej piłki bardzo duży tworzy innym. Myślę, że może miec sporo asyst pierwszego i drugiego stopnia. Póki co to sparingi. Mają służyć kondycji i zgraniu. Po meczach ligowych będzie można oceniać.

Seba 14.08.2023 07:58

ale bez konkretów w postaci bramek Inzaghi w końcu go posadzi

Seba 14.08.2023 07:57

Chodziło mi w sumie, że nie strzela i brakuje mu pewności siebie w polu karnym, ale gra faktycznie dobrze. Myśli i nie notuje głupich strat

Pjerun 14.08.2023 07:57

Nie rozumiem czemu ludzie krytykują Thurama. Jak dla mnie bardzo fajnie gra. Z czasem przyjdzie zgranie, zaufanie kolegów i będzie to tylko lepiej wygladac

Seba 14.08.2023 07:57

jaki Lucek?

Orzeu 14.08.2023 07:55

co ja czytam, Lucek odejdzie z Napoli :O ?

Orzeu 14.08.2023 07:55

5 mln za dużo zapłacimy, ale to dobry napastnik

Orzeu 14.08.2023 07:55

no bo to dobry napastnik

Seba 14.08.2023 07:54

Najzabawniejsze, że Arnautovic bez problemu wygryzie tak grającego Thurama :oops:

Adriano_forever 14.08.2023 07:40

3 mln to on będzie zarabiał o zgrozo

Seba 14.08.2023 07:40

chociaż podają coś, że 3 mln, a reszta w bonusach, więc może idą vabank po jakiegoś dobrego obrońcę

Seba 14.08.2023 07:38

no trochę jest to dziwne

Adriano_forever 14.08.2023 07:37

No przecież to chory klub jest, nie mamy pieniedzy na obrońcę, na napastnika, a kupujemy emeryta za gotówkę?

Seba 14.08.2023 07:36

to skąd się wziął skoro nikt go nie chciał?

Adriano_forever 14.08.2023 07:35

no szanujmy się

Adriano_forever 14.08.2023 07:35

Nikt? Jak można płacić jakąś kwotę za 34 latka

Seba 14.08.2023 07:35

"Inzaghi rozczarowany transferem Arnautovica" - Jeśli nie są to dyrdymały pismaków, to kto w końcu go chciał jak nie Inzaghi?

Tifosinho 14.08.2023 07:33

Grał trzeci zespół ligi włoskiej z trzecim zespołem ligi albańskiej więc można się było spodziewać zaciętej rywalizacji 😏

Adriano_forever 14.08.2023 07:18

Straciliśmy dwie bramki z albańskim zespołem?

HB 14.08.2023 02:38

gdy myślenie o mercato Interu wpędza mnie w przygnębienie, otwieram zdjęcie uśmiechniętej buzi Cuadrado w koszulce Interu i od razu czuję się lepiej

Poqrv 14.08.2023 01:31

Saphir Taider jest bez klubu, weźmy go za Sramardzicia xD

erebos 14.08.2023 00:12

Alexis Sanchez może jeszcze wrócić do OM po sprzedaży Undera.

erebos 14.08.2023 00:07

Ogólnie, to na chwilę obecną nie ma co spodziewać się nawet kolejnego obrońcy. Nawet takiego Tangangi

nicolas80 14.08.2023 00:06

Claudio ile bramek w sumie strzelili sensi i Tucu w meczach przedsezonowych? Dla porównania weź Thurama już nie mówie o golach a o celych strzalach. Nie zaklamujmy rzeczywistosci. Po prostu slabo to wyglada.

erebos 14.08.2023 00:05

Wypożyczenie Fabbiana ma być dogadywane z innym klubem w tym tygodniu.

erebos 14.08.2023 00:05

Napoli i Juventus mają czekać na rozwój wydarzeń.

erebos 14.08.2023 00:05

Raczej nie ma co się spodziewać Samardzicia. Jego ojeciec wciąż chce więćej hajsu, a Inter dał do zrozumienia, że albo przyjmują wcześniejsze warunki albo wypad.

HB 13.08.2023 23:52

Ogolem to mial asyste co 469 min i gola co 352

pluto11 13.08.2023 23:52

Wiadomo co z Samardziciem, przychodzi czy nie ?

HB 13.08.2023 23:50

Ja podaje staty tylko z ligi

HB 13.08.2023 23:49

1 w serie a, 3 ogolem

VVujek 13.08.2023 23:39

Jedna? Ktoś tu podawał, że 3 asysty

Klinsi64 13.08.2023 23:36

oni za chwilę będą się ładowali w gips

Claudio 13.08.2023 23:33

"Tucu i sensi grają ogony a laduja gol za golem" chyba w fifie

nicolas80 13.08.2023 23:30

Tucu i sensi grają ogony a laduja gol za golem. Thuram prawie cale mecze. Musi szybko coś strzelić bo presja bedzie rosla

HB 13.08.2023 23:28

Vvujek przeciez on mial jedna asyste... z litosci nie wspomnialem

nicolas80 13.08.2023 23:28

5 meczy napastnik i nie oddaje strzału . Moze byc w głowie. Oby nie

nicolas80 13.08.2023 23:26

Nie skreślam. wrecz przeciwnie. Jednak nie wiadomo jak mentalnie wytrzyma.presje

VVujek 13.08.2023 23:25

Spokojnie z tym Thuramem typ musi się przyzwyczaić do taktyki, on był wcześniej skrzydłowym, potem grał na szpic, a teraz gra w systemie z 2 napastnikami.

nicolas80 13.08.2023 23:24

Oby to byla.zaslona dymna ale na tą chwile to slabonto wyglada. Sensi 5 goli

VVujek 13.08.2023 23:23

HB jest to istotne czy zawodnik zaliczył bramkę czy asystę? To i to udział przy bramce

nicolas80 13.08.2023 23:23

Jedno jest prwne potrzeba jakiego napadziora zeby strzelil 15.goli w lidze na sezon bo Thuram na 5 meczy nie oddał strzalu na bramkę

VVujek 13.08.2023 23:20

Ty nie uprawiasz sportu kontaktowego

HB 13.08.2023 23:19

Klinsi masz wolny wrzesień? Potrzeba czwartego do ataku

nicolas80 13.08.2023 23:19

Klinsi tylko się cieszyc ze zdrowko dooisuje. Ale chyba.na takiej intensywnisci nie działasz

HB 13.08.2023 23:18

W defensywie zero. W ofensywie gol co 330 minut. Elo

HB 13.08.2023 23:18

No niezle, czolowi zhangowi propagandziści teraz zakrzywiaja czasoprzestrzen, zeby lansowac corree

nicolas80 13.08.2023 23:18

To świetnie że się w tym odnajdujesz bo patrząc na twoje wpisy to mogloby się wydawać ze jesteś kompletne beztalencie

Klinsi64 13.08.2023 23:17

zdrowie mam lepsze od Correi mimo ze jestem w wieku ibry

erebos 13.08.2023 23:14

grilla ogarniam nieźle, do tego pizza (w różnych stylach) i chleb własny. Nie mam się czego wstydzić patrząc na zdjęcia z imprezy, gdzie Koreła jednak przypalał.

nicolas80 13.08.2023 23:12

Fajnie jakbyś potrawil choc w.promilu tyle co on

Klinsi64 13.08.2023 23:12

no to jest cały jego majestat

erebos 13.08.2023 23:11

Dobrze chociaż, że wie jak rozpalic grilla, to za hajs z kontraktu jakąś knajpę fajną otworzy.

nicolas80 13.08.2023 23:11

Klinsi byc może mental ma.slaby i nie dzwiga w.pewnych sytuacjach + kontuzjie. To jakis argument z którym sie zgadzam

Klinsi64 13.08.2023 23:10

juz by go tu nie bylo

erebos 13.08.2023 23:10

Koreła nawet jakby za darmo przyszedł, to były gniotem.

nicolas80 13.08.2023 23:09

Kupiony Za 30 mln to jest główna ocena. Być moze nie jest tyle warty ale jaki to ma wpływ . Conjakby kosztowł 5 mln to bylby zaje.bisty?

Klinsi64 13.08.2023 23:09

umiejetnosci jakies i moze ma ale jest slaby mentalnie i sie spala,o tym ze kazdy twardszy kontakt powoduje kontuzje nie wspominajac

AveCaesar 13.08.2023 23:09

to wydmuszka, puste hasło

erebos 13.08.2023 23:08

Tak w ogóle, to przecież nikt tu nie oglądał meczów, w których Koreła grał :D

AveCaesar 13.08.2023 23:08

każda ocena jest subiektywna ponieważ zawsze jest czyjaś. nie istnieje coś takiego jak obiektywizm

Klinsi64 13.08.2023 23:08

gra 15 minut bo wyglada jak śmieć grałby 90 to bylby nim przez tyle minut

VVujek 13.08.2023 23:07

Za to liczenie 15 minutowe występu jako 1 mecz ma większy sens co xd

nicolas80 13.08.2023 23:07

Większość z Was w 99% ocenia Tucu nie za wartosc sportowa tylko za to za ile zosta .zakupiony. dlatego ta ocena jest nie obiektywna

Shoutbox

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625179

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się