Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

erebos 14.08.2023 19:18

Ninja w Vasco da Gama :D

cuba 14.08.2023 19:17

Bardzo miło że wszystko wróciło do normy jak i powiadomienia itd

mauroo1902 14.08.2023 19:16

Panowie tęskniłem za tym dzwiękiem Shoutboxa to bedzie juz na stałe ??

andyvdm 14.08.2023 19:15

Na Demirala tez nie bede narzekal bo zaraz Radu z emerytury ściągną

andyvdm 14.08.2023 19:14

Moze jednak?

andyvdm 14.08.2023 19:14

Przepraszam ze narzekalem na Morate

HB 14.08.2023 19:11

po co lazaro?

erebos 14.08.2023 19:11

Bisseck będzie rezerwowym na prawą stronę. Dimarco/Augusto będą grać jak coś na lewej za Bastoniego. Sprawa rozwiązana.

erebos 14.08.2023 19:10

Fabbian i Esposito na wypożyczenie. Lazaro i Sensi może zostaną.

cuba 14.08.2023 19:10

Nie zmienia to nic w tym że obrońca potrzebny :)

erebos 14.08.2023 19:09

I tak na obrońcę wiele nie wydamy, a może się okazać, że Arna był ostatnim transferem do klubu :D

cuba 14.08.2023 19:08

Potrzebny obrońca

erebos 14.08.2023 19:07

Marotta wziął tego, którego chciał trener.

Gloin1989 14.08.2023 19:04

Ale Marotta musiał arne brać

erebos 14.08.2023 18:58

Retegui 12 mln (+3 mln w bonusach), Nzola 10 mln, Beltran 12 mln (+10 mln), Arna 8 mln (+ 2). Fuck logic.

HB 14.08.2023 18:55

niektorzy sie smiali z ndicki w lipcu, a teraz mozna pomarzyc o obroncy jego formatu

Szczupac_FCI 14.08.2023 18:52

Raczej pewną rzeczą jest że nikt im tych 50 baniek za niego nie da

erebos 14.08.2023 18:49

Arsenal dalej chce 50 mln podobno. Pośrednicy mieli być tym mocno zdziwieni, bo gracz sam prosić miał o ułatwienie odejścia. Niby chce albo grać w nich, albo definitywnie odejść. Arsenal najchętnie na jeszcze rok by go wypożyczył bez żadnych opcji, jak z Marquinhosem.

Claudio 14.08.2023 18:46

Marotta chce wyczekac Arsenal do ostatniego dnia oienka by mu go wypozyczyli bez obligatoryjnego wykupu :D

Szczupac_FCI 14.08.2023 18:45

Ciekawe gdzie finalnie ten Balogun wyląduje bo z Monaco podobno już cisza

erebos 14.08.2023 18:44

Sommer był główną opcją dla Inzaghiego.

HB 14.08.2023 18:44

udało też się uniknąć przepłacenia za Beto, Moratę lub Taremiego

Adriano_forever 14.08.2023 18:43

nooo

HB 14.08.2023 18:43

AF przypominam, że Trubin miał rok kontraktu. Co za ulga, że Inter za niego nie przepłacił i możemy teraz cieszyć się z Audero i Sommera

pluto11 14.08.2023 18:43

My na prawdę nie bawmy się w szukanie obrońcy tylko bierzmy niechcianego w Atalancie Demirala i kończy ta żenada bo z takim takie to do Birra Moretti a nie do LM

Adriano_forever 14.08.2023 18:42

mielismy 10 mln na arne ale 10 plus 6 z sommera na trubina to już nie?

Claudio 14.08.2023 18:42

patrzac na to jaki chimeryczny jest Mbappe to nie dziwię się, że ktoś może do niego tracić cierpliwość mimo jego ogromnego talentu

erebos 14.08.2023 18:41

Tiierney ma iść do Sociedadu, więc Tomiyasu raczej na pewno zostanie w Arsenalu (o ile jakaś oferta rzędu 30 mln nie wpłynie, na wypożycznie nie ma szans).

erebos 14.08.2023 18:39

Mają podobno dość tego, że Francuz ich za nos wodzi.

erebos 14.08.2023 18:39

Jeżeli Mbappe podpisze kontrakt nowy (nawet z klauzulą wykupu dla Realu), to mają go olać i za rok szukać innego napastnika, jak np. Lautaro.

Szczupac_FCI 14.08.2023 18:25

Karlos August podpisuje w siedzibie

VVujek 14.08.2023 18:05

Super, że przychodzi Augusto, teraz na lewej i prawej będzie opcja z dryblingiem

HB 14.08.2023 18:05

Dojdzie mbappe za rok, kosmos

HB 14.08.2023 18:04

Vini rodrygo camavinga bellingham tchouameni valverde courtois militao to jest sklad na lata

HB 14.08.2023 18:02

Real ma gotowa drużyne, wiec nie musi desperacko kupowac

Fanatyczny 14.08.2023 18:02

Mało tego z roku na rok ta granica się zwiększa

Fanatyczny 14.08.2023 18:02

No myśle ze już nie

KibicInteru 14.08.2023 18:02

Tak czy siak, obecni finansowo panuje PL a potem dlugo nic

Fanatyczny 14.08.2023 18:01

Upadek barcy sytuacja ekonomiczna Hiszpanii i ligi nie jest na Rękę realowi

HB 14.08.2023 18:01

Gdyby mbappe gral w liverpoolu czy arsenalu to na oewno real by juz go sciagnal

HB 14.08.2023 18:01

Kibic kiedys real nie bral pilkarzy z takiego psg, ktore nie potrzebuje hajsu. Wyciagniecie kogos z city czy psg jest trudne, bo trzeba przeplacic mocno

Fanatyczny 14.08.2023 18:00

Real nie ma wyboru musi ryzykować z tymi młodymi

Fanatyczny 14.08.2023 18:00

Ten Francuz to właśnie może być flop

KibicInteru 14.08.2023 18:00

Kiedyś sytuacja w której piłkarz realu idzie gdzie indziej by zarabiac 2x więcej była totalną abstrakcja

HB 14.08.2023 18:00

Rok temu tschouameni. Real madrze wydaje pieniadze przez ostatnie lata, a wciaz sa to topowe nabytki

Fanatyczny 14.08.2023 17:59

Jest swietnie zarządzany finansowo perez i reszta robią co mogą

KibicInteru 14.08.2023 17:59

United dało 2x większy kontrakt Casemiro niż miał w Realu

Fanatyczny 14.08.2023 17:59

Real nie podjedzie ci do top4 Anglii finansowo

KibicInteru 14.08.2023 17:58

Czaić

Fanatyczny 14.08.2023 17:58

Oczywiście

KibicInteru 14.08.2023 17:58

Kiedyś Real nie musiał się czcić tylko po prostu kogoś brał

Fanatyczny 14.08.2023 17:58

Kryzys la liga upadek barcy tez na nich się odbija

HB 14.08.2023 17:57

Dzieki temu mieli kase na bellinghama i pewnie czaja sie na mbappe

Fanatyczny 14.08.2023 17:57

Real to już nie ten klub co 10 lat 15 lat temu gdzie to sibie finansowo rządził

HB 14.08.2023 17:57

No wlasnie, wiec to nie bylo zadne podebranie pilkarzy ze strony MU

Fanatyczny 14.08.2023 17:57

Nie wypchnął a dostał dobre oferty

Fanatyczny 14.08.2023 17:57

Co ?

HB 14.08.2023 17:56

Real wypchnal varane i casemiro

Fanatyczny 14.08.2023 17:56

Real sprzedawał dobrze wiele lat

Fanatyczny 14.08.2023 17:56

Serio myślisz ze gdyby nie potęga Anglii finansowa to np gdzie teraz grałby Haaland?

KibicInteru 14.08.2023 17:56

Benzema poszedł do Arabów

KibicInteru 14.08.2023 17:56

United im zabrało Varane i Casemiro

KibicInteru 14.08.2023 17:56

No jak na ich warunki to nic

HB 14.08.2023 17:55

Real kupil dwoch pomocnikow za lacznie 123 mln. Faktycznie bida

Fanatyczny 14.08.2023 17:54

Spowodowana potęgą ekonomiczna anglii

sampras182 14.08.2023 17:54

Gdzie indziej można nadrobić ale na bramce to lipa :(

KibicInteru 14.08.2023 17:54

Mogli zostać z tym samym składem i zmierzać do nikąd

Fanatyczny 14.08.2023 17:54

To ze Real nie kupuje już topowe gwiazdy jak kiedyś to nie kaprys Pereza a jedyna rozsądna polityka

sampras182 14.08.2023 17:54

Mnie najbardziej boli bramkarz niestety :(

KibicInteru 14.08.2023 17:54

No żeby kupić tych wszystkich grajkow to musiał

HB 14.08.2023 17:53

Czy milan musial sprzedac? Dostał zajebista oferte za tonaliego

Fanatyczny 14.08.2023 17:53

Real tez to odczuwa

Fanatyczny 14.08.2023 17:53

W Hiszpanii bida

Fanatyczny 14.08.2023 17:53

Barca jest tez bardziej rozpoznawalna jak cała czołówka Anglii i co?

KibicInteru 14.08.2023 17:53

A pieniądze jakie może wydać taka Aston Villa nie są jakoś wiele mniejsze

sampras182 14.08.2023 17:53

Oprócz Interu :)

KibicInteru 14.08.2023 17:53

No dali bo to Real, najbardziej rozpoznawalny klub na świecie

Fanatyczny 14.08.2023 17:52

Ale on rozkręcił swoją markę i przede wszystkim maja swój stadion

sampras182 14.08.2023 17:52

No ale 100 dali za grajka :)

Fanatyczny 14.08.2023 17:52

Bayern gra w lidze gdzie pieniążki są mniejsze jak we Włoszech

KibicInteru 14.08.2023 17:52

Nawet Real po stracie Benzemy zastąpił go Joselu i tak to się kręci

sampras182 14.08.2023 17:52

W Hiszpani też kryzys oprócz Realu

Fanatyczny 14.08.2023 17:51

I po za bayernem

KibicInteru 14.08.2023 17:51

Takie realia obecnie poza Anglią

KibicInteru 14.08.2023 17:51

Milan doszedł do 1/2 i na dzień dobry też musiał sprzedać

KibicInteru 14.08.2023 17:51

Napoli też dużo hajsu zarobilo

KibicInteru 14.08.2023 17:50

Po najlepszym sezonie w historii klubu stracili trenera i najlepszego obrońcę i zastapili go brszylijczykiem co kosztował 10 baniek chyba

Fanatyczny 14.08.2023 17:50

Z praw tv Inter tez dostał więcej

Fanatyczny 14.08.2023 17:49

Jak myślisz kto więcej kasy przytulił za seson on z mistrzem serie a czy my z finałem lm?

sampras182 14.08.2023 17:49

Napoli 2 mistrzostwa, Inter 19 :)

KibicInteru 14.08.2023 17:49

W Napoli sunning nie ma i jakoś nie widze by ich realia wyglądały inaczej

Fanatyczny 14.08.2023 17:49

Serio można wpasc w jeszcze gorsze ręce

Fanatyczny 14.08.2023 17:48

Z calcio nie ma kokosów do tego mamy właścicieli jakich mamy z sytuacja finansowania klubu. Wiec narazie trzeba tolerować takie realia

Fanatyczny 14.08.2023 17:47

Był średni jak jest średni teraz

KibicInteru 14.08.2023 17:47

No tak średnio raczej

HB 14.08.2023 17:47

A nie byl? Dzeko, lautaro, alexis, correa

KibicInteru 14.08.2023 17:46

Co mamy teraz

KibicInteru 14.08.2023 17:46

No spytałem kolegi Gloina czy uważa atak z sezonu 21/22 był lepszy od tego

Fanatyczny 14.08.2023 17:45

W jakim zestawieniu ktoś łączył w kadrze Snacheza z Tuku ze o takie rzeczy pytasz?

sampras182 14.08.2023 17:45

A popatrzcie sobie od strony tego Samardzica, jak i on tak i jego stary wiedzą że raczej będzie wchodził na ogony przy naszym mistrzu. Więc stary mu powiedział żeby wziąć więcej kasy bo trzeba się jakoś zabespieczyć, w Udinese będzie więcej grał i za rok pewnie wyciągnie go ktoś lepszy niż my. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę a u nas niestety krucho :(

Shoutbox

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625161

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się