Ale jaki Cyrk ?
juve bierne na rynku, milan nakupowal tego wszystkiego jak na promocji w hipermarkecie, napoli okienko niby slabe ale chyba najwazniejsze ze Kvara i Osimhen maja zostac. Ale Kim i Zielinski to byly mocne punkty mistrza Wloch. Lazio mądre transfery jak na nich, roma to sciaganie szrotu, Atalanta ma tez mądre mercato jak dotad i moga byc czarnym koniem. Inter? Napastnik i obronca i bedzie ok
ale nic a nic sie nie mylilem jak z HB zapowiadalismy juz w listopadzie potworne ciezary o top4 w lidze
nicolas idź spać, już dawno po dobranocce
Patrzac na nasz cyrk mi nie do smiechu z Milanu
ja bardzo chce sie mylic
wahadła na razie na plus, pomoc nieco szersza ale bez jakości brozo, atak w rozsypce
Milan może być groźny. Chce się trochę śmiać z nich, ale teraz to będzie nie tylko lewa strona.
Niedlugo bedozemy tego swiadkami.i .tacy jak Cny czy Andy i pablo bedo sie wstydzic tych wpisów co teraz tutaj wypisują
obrona, starsza o rok bez konkretnego wzmocnienia
sommer jest gorsyz anwet od handy
No tym razem 12 porazek tej zbilansowanwj kadry moze nie wystarczyc do top4
bramka zjazd totalny
nicolas pokaz ten bilans? xd
my sie oslabiamy a lacjo, roma, milan na razie na papierze wzmacniaja. moze byc ejszcze ciezej o top 4 niz w ostatnim sezonie
ja mysle ze o top4 moze byc ciezej niz w tym roku a latwo nie bylo
Mamy świetnie zbilansowana kadrę zawodników i trenera który to wszyskto znakomicie układa. Jak ktoś jeszcze dojdzie to na plus. Na ta chwilę jestesmy faworytem do wygrania Seria A oraz ponownie zagrać o najwyższe cele w Europie
te Lazio poza SMS chyba nikogo waznego sie nie pozbylo? Bo ciekawe tez transfery zrobili do klubu
Znaczy w czwartek
Jutro bedzie ze ostatwczna rozmowa w srode po sniadaniu
XD
00:05 N. Schira - Fabbian będzie trenował dzisiaj z Interem Rozmowy ostatniej szansy z otoczeniem Samardzicia mają zostać przeprowadzone dzisiaj w godzinie obiadowej
patrze jak roma wyglada to ich transfery to sciaganie "nazwisk" niekoniecznie w formie lub po przejsciach.
Cny jeszcze Wijnaldum jest na mojej liście
andy aż dziwne ze nie odpuscilismy fratessiego zeby pojsc po maticia
Andy a taki w kwiecie wieku piłkarz...
ogolnie moze jakeis wypozyczonko z psg pojdzie na koniec okienka bo oni tam kilku chca pozegnac na sile
Odpada dla nas
Cholera Matic w Rennes
Paredes i Zapata jeszcze w Romie.
Renato Sanches to As Roma Here we go !
Koncowke sezonu jak szymek dał stefanowi pograc mial akurat dobra. Ale to prawda de vrij zaliczyl zjazd to juz nie jest pewna jakośc. Jedyna pewna jakością w obronie jest Bastoni
Nicolas, brawo
Drugo raz benfiki porto i Milanu w drabince nie bedzie
Ma.w dupie bany. Inzaghi też był zwalkiany po 4 meczach a zrobil finał LM . To pokazało jak nie macie pojecia o piłce noznej.
W rok
Od profesora w rlmok w babolarza
Straszny zjazd zaliczul az szokujace
De Vrija to od 2 lat nie sztuka tak robić
pablo77 patrząc jak szmaci de vrija to chyba tak
nicoals nie obrażaj bo ojdzie ban
XD
Kiepy to wy jesteście.
moze za ta głowke Arny co pozbawiła nas scudetto Inzaghi poprzysiągł, że kiedyś go ściągnie i zniszczy na ławce
stąd tak skrajnie rozne transfery i ich formuły
Nzola zapierdala jak mały samochodzik. Będą mieli z niego pociechę. Sorry za wulgaryzmy.
Co cale zycie gral w gownianych klubach i w wiemu 34 lat wzmocni atak Interu
albo my mamy jakis kompletny bałagan i asuilio, marotta działają całkowicie oddzielnie
Arnautovic to kiep zwykly
Oglądałeś Nzolę w akcji i Arnę w akcji?
ja mysle ze ze 3
xd
No ale Arna, co by nie mówić, na ten moment dwie klasy wyżej niż Nzola
bo to niemożliwe robić tak skrajne deale jak np fratessi i arnautovic
Przecież to chore jest młokos 21 lat który zaliczył bramkę i asystę
marotta musi być schizofrenikiem
Zobaczymy po sezonie kto lepiej wydał 10 mln
za to idzie sie do więzienia w normalnym świecie
Caisedo poszedł do Chelsea za 116mln + 18 mln bonusów
defraudacja*
audacja
przeciez to ejst kryminał
błagam nie porównujcie już
przestancie
dokł
Fiorentina kupila nzole za 10 baniek, a my arne xD
Większość z nich się sprawdza
o legendarna "zasłużyliśmy an wiecej" xd
A za rok acerbi lat 36, darmian lat 34 i kończy sie kontrakt oraz cładrado lat 36 i równiez konczy sie kontrakt no fajnie.. a zapomnialem jeszcze o mikim
Cieszę się że pamięcie moje wpisy
a juz zestawienie arna retegui pomijam, ostatni tydzien mercato to prawdizwy dramat
Pablo i jeszcze ze brankarz rywali bronil strzały
tak jak zapowidadales
Inzaghi - "Nie wiem, nie wiem jak to wytlumaczyć, stwozyliśmy 150 sytuacji i żadna nie wpadła, musimy poprawić skuteczność, to nie jest normalne, zasłużyliśmy na więcej, nie byliśmy gorsi a przegrywamy, chlopcy dali z siebie wszystko, byli dzisiaj cudowni to piłka jest okrutna. Wrócimy silniejsi, musimy przeanalizować co się stało i wyciągnąć wnioski."
nicolas tak kazdy apmieta jak correa odalił z formą w kwietniu
Dżeko to dostał kontrakt marzenie w Turcji, ale taki M'Bala Nzola i Retegui...
Trzeba robić screeny
przeciez ktokolwiek z nas dopuściłby się czegoś takiego w robocie to dyscyplinarka z miejsca
Bolonia pięknie wyczuła naszą desperacje
niemożliwe
i puścili dżeko, co za dekle
chryste 10MMMMMM xd
praca, mental, zawodnicy każdego dnia dają z siebie wszystko, tlyko arna i correa nie mają zbyt wiele
Poki co to wszyscy aranow dymaja na ceny a jedyny klub wydymany przez arabow to Inter na brozoviciu
delicje
i to jeszcze z jakimś cagliari u siebie
wyobrazam sobie juz atak Correa - Arna i konferencje Inzaghiego po przeyebanym meczu.
ktoś musi w koncu coś nam dać skoro całe mercato wystawiamy tą łapę jak żebracy
Pisałem już, że Koreała cały czas czuje wsparcie trenara i jemu się nie spieszy do zmiany barw.
HB 14.08.2023 23:58 dlatego inwestujemy w przyszlociowego, młodego arnautovicia za 2 lata pójdzie do premier league za 60 baniek
muszą
te bideniejsze
Poza tym tam wieprzowiny nie mozna grillowac legalnie
wezmą
Correi to nawet araby nie chca
jak araby wzięły demirala to correa tez pójdzie
brakuje tylko zeby Lautaro zlapal kontuzje i bedziemy wychodzic Correa - Arnautović....
Albo odsetki oaktree
Pozdrawiam