Archiwum shoutboksa

nicolas80 15.08.2023 00:18

Ale jaki Cyrk ?

Claudio 15.08.2023 00:18

juve bierne na rynku, milan nakupowal tego wszystkiego jak na promocji w hipermarkecie, napoli okienko niby slabe ale chyba najwazniejsze ze Kvara i Osimhen maja zostac. Ale Kim i Zielinski to byly mocne punkty mistrza Wloch. Lazio mądre transfery jak na nich, roma to sciaganie szrotu, Atalanta ma tez mądre mercato jak dotad i moga byc czarnym koniem. Inter? Napastnik i obronca i bedzie ok

Cny 15.08.2023 00:18

ale nic a nic sie nie mylilem jak z HB zapowiadalismy juz w listopadzie potworne ciezary o top4 w lidze

erebos 15.08.2023 00:18

nicolas idź spać, już dawno po dobranocce

andyvdm 15.08.2023 00:17

Patrzac na nasz cyrk mi nie do smiechu z Milanu

Cny 15.08.2023 00:17

ja bardzo chce sie mylic

Cny 15.08.2023 00:17

wahadła na razie na plus, pomoc nieco szersza ale bez jakości brozo, atak w rozsypce

erebos 15.08.2023 00:17

Milan może być groźny. Chce się trochę śmiać z nich, ale teraz to będzie nie tylko lewa strona.

nicolas80 15.08.2023 00:17

Niedlugo bedozemy tego swiadkami.i .tacy jak Cny czy Andy i pablo bedo sie wstydzic tych wpisów co teraz tutaj wypisują

Cny 15.08.2023 00:17

obrona, starsza o rok bez konkretnego wzmocnienia

Cny 15.08.2023 00:16

sommer jest gorsyz anwet od handy

andyvdm 15.08.2023 00:16

No tym razem 12 porazek tej zbilansowanwj kadry moze nie wystarczyc do top4

Cny 15.08.2023 00:16

bramka zjazd totalny

Cny 15.08.2023 00:16

nicolas pokaz ten bilans? xd

Cny 15.08.2023 00:16

my sie oslabiamy a lacjo, roma, milan na razie na papierze wzmacniaja. moze byc ejszcze ciezej o top 4 niz w ostatnim sezonie

pablo77 15.08.2023 00:16

ja mysle ze o top4 moze byc ciezej niz w tym roku a latwo nie bylo

nicolas80 15.08.2023 00:15

Mamy świetnie zbilansowana kadrę zawodników i trenera który to wszyskto znakomicie układa. Jak ktoś jeszcze dojdzie to na plus. Na ta chwilę jestesmy faworytem do wygrania Seria A oraz ponownie zagrać o najwyższe cele w Europie

Claudio 15.08.2023 00:15

te Lazio poza SMS chyba nikogo waznego sie nie pozbylo? Bo ciekawe tez transfery zrobili do klubu

andyvdm 15.08.2023 00:14

Znaczy w czwartek

andyvdm 15.08.2023 00:14

Jutro bedzie ze ostatwczna rozmowa w srode po sniadaniu

andyvdm 15.08.2023 00:13

XD

andyvdm 15.08.2023 00:13

00:05 N. Schira - Fabbian będzie trenował dzisiaj z Interem Rozmowy ostatniej szansy z otoczeniem Samardzicia mają zostać przeprowadzone dzisiaj w godzinie obiadowej

Claudio 15.08.2023 00:13

patrze jak roma wyglada to ich transfery to sciaganie "nazwisk" niekoniecznie w formie lub po przejsciach.

andyvdm 15.08.2023 00:12

Cny jeszcze Wijnaldum jest na mojej liście

Cny 15.08.2023 00:12

andy aż dziwne ze nie odpuscilismy fratessiego zeby pojsc po maticia

erebos 15.08.2023 00:12

Andy a taki w kwiecie wieku piłkarz...

Cny 15.08.2023 00:12

ogolnie moze jakeis wypozyczonko z psg pojdzie na koniec okienka bo oni tam kilku chca pozegnac na sile

andyvdm 15.08.2023 00:11

Odpada dla nas

andyvdm 15.08.2023 00:11

Cholera Matic w Rennes

erebos 15.08.2023 00:11

Paredes i Zapata jeszcze w Romie.

pablo77 15.08.2023 00:10

Renato Sanches to As Roma Here we go !

Wiciux 15.08.2023 00:10

Koncowke sezonu jak szymek dał stefanowi pograc mial akurat dobra. Ale to prawda de vrij zaliczyl zjazd to juz nie jest pewna jakośc. Jedyna pewna jakością w obronie jest Bastoni

Poqrv 15.08.2023 00:10

Nicolas, brawo

andyvdm 15.08.2023 00:09

Drugo raz benfiki porto i Milanu w drabince nie bedzie

nicolas80 15.08.2023 00:09

Ma.w dupie bany. Inzaghi też był zwalkiany po 4 meczach a zrobil finał LM . To pokazało jak nie macie pojecia o piłce noznej.

andyvdm 15.08.2023 00:08

W rok

andyvdm 15.08.2023 00:08

Od profesora w rlmok w babolarza

andyvdm 15.08.2023 00:08

Straszny zjazd zaliczul az szokujace

pablo77 15.08.2023 00:08

:D

andyvdm 15.08.2023 00:07

De Vrija to od 2 lat nie sztuka tak robić

Cny 15.08.2023 00:07

pablo77 patrząc jak szmaci de vrija to chyba tak :D

Cny 15.08.2023 00:07

nicoals nie obrażaj bo ojdzie ban

Wiciux 15.08.2023 00:07

XD

nicolas80 15.08.2023 00:06

Kiepy to wy jesteście.

pablo77 15.08.2023 00:06

moze za ta głowke Arny co pozbawiła nas scudetto Inzaghi poprzysiągł, że kiedyś go ściągnie i zniszczy na ławce :D

Cny 15.08.2023 00:06

stąd tak skrajnie rozne transfery i ich formuły

erebos 15.08.2023 00:06

Nzola zapierdala jak mały samochodzik. Będą mieli z niego pociechę. Sorry za wulgaryzmy.

andyvdm 15.08.2023 00:06

Co cale zycie gral w gownianych klubach i w wiemu 34 lat wzmocni atak Interu

Cny 15.08.2023 00:06

albo my mamy jakis kompletny bałagan i asuilio, marotta działają całkowicie oddzielnie

andyvdm 15.08.2023 00:06

Arnautovic to kiep zwykly

erebos 15.08.2023 00:05

Oglądałeś Nzolę w akcji i Arnę w akcji?

pablo77 15.08.2023 00:05

:D

Cny 15.08.2023 00:05

ja mysle ze ze 3

Cny 15.08.2023 00:05

xd

Poqrv 15.08.2023 00:05

No ale Arna, co by nie mówić, na ten moment dwie klasy wyżej niż Nzola

Cny 15.08.2023 00:05

bo to niemożliwe robić tak skrajne deale jak np fratessi i arnautovic

pluto11 15.08.2023 00:05

Przecież to chore jest młokos 21 lat który zaliczył bramkę i asystę

Cny 15.08.2023 00:05

marotta musi być schizofrenikiem

nicolas80 15.08.2023 00:04

Zobaczymy po sezonie kto lepiej wydał 10 mln

Cny 15.08.2023 00:04

za to idzie sie do więzienia w normalnym świecie

pluto11 15.08.2023 00:04

Caisedo poszedł do Chelsea za 116mln + 18 mln bonusów

Cny 15.08.2023 00:04

defraudacja*

Cny 15.08.2023 00:04

audacja

Cny 15.08.2023 00:04

przeciez to ejst kryminał

Cny 15.08.2023 00:04

błagam nie porównujcie już

Cny 15.08.2023 00:04

przestancie

pablo77 15.08.2023 00:04

dokł

Wiciux 15.08.2023 00:04

Fiorentina kupila nzole za 10 baniek, a my arne xD

nicolas80 15.08.2023 00:04

Większość z nich się sprawdza

Cny 15.08.2023 00:03

o legendarna "zasłużyliśmy an wiecej" xd

Wiciux 15.08.2023 00:03

A za rok acerbi lat 36, darmian lat 34 i kończy sie kontrakt oraz cładrado lat 36 i równiez konczy sie kontrakt no fajnie.. a zapomnialem jeszcze o mikim

nicolas80 15.08.2023 00:03

Cieszę się że pamięcie moje wpisy

Cny 15.08.2023 00:03

a juz zestawienie arna retegui pomijam, ostatni tydzien mercato to prawdizwy dramat

andyvdm 15.08.2023 00:02

Pablo i jeszcze ze brankarz rywali bronil strzały

Cny 15.08.2023 00:02

tak jak zapowidadales

pablo77 15.08.2023 00:02

Inzaghi - "Nie wiem, nie wiem jak to wytlumaczyć, stwozyliśmy 150 sytuacji i żadna nie wpadła, musimy poprawić skuteczność, to nie jest normalne, zasłużyliśmy na więcej, nie byliśmy gorsi a przegrywamy, chlopcy dali z siebie wszystko, byli dzisiaj cudowni to piłka jest okrutna. Wrócimy silniejsi, musimy przeanalizować co się stało i wyciągnąć wnioski." :D

Cny 15.08.2023 00:02

nicolas tak kazdy apmieta jak correa odalił z formą w kwietniu

erebos 15.08.2023 00:02

Dżeko to dostał kontrakt marzenie w Turcji, ale taki M'Bala Nzola i Retegui...

nicolas80 15.08.2023 00:02

Trzeba robić screeny

Cny 15.08.2023 00:02

przeciez ktokolwiek z nas dopuściłby się czegoś takiego w robocie to dyscyplinarka z miejsca

Wiciux 15.08.2023 00:01

Bolonia pięknie wyczuła naszą desperacje

Cny 15.08.2023 00:01

niemożliwe

Cny 15.08.2023 00:01

i puścili dżeko, co za dekle

Cny 15.08.2023 00:01

chryste 10MMMMMM xd

Cny 15.08.2023 00:01

praca, mental, zawodnicy każdego dnia dają z siebie wszystko, tlyko arna i correa nie mają zbyt wiele

andyvdm 15.08.2023 00:01

Poki co to wszyscy aranow dymaja na ceny a jedyny klub wydymany przez arabow to Inter na brozoviciu

Cny 15.08.2023 00:00

delicje

Cny 15.08.2023 00:00

i to jeszcze z jakimś cagliari u siebie

pablo77 15.08.2023 00:00

wyobrazam sobie juz atak Correa - Arna i konferencje Inzaghiego po przeyebanym meczu.

Cny 15.08.2023 00:00

ktoś musi w koncu coś nam dać skoro całe mercato wystawiamy tą łapę jak żebracy

erebos 15.08.2023 00:00

Pisałem już, że Koreała cały czas czuje wsparcie trenara i jemu się nie spieszy do zmiany barw.

Wiciux 15.08.2023 00:00

HB 14.08.2023 23:58 dlatego inwestujemy w przyszlociowego, młodego arnautovicia za 2 lata pójdzie do premier league za 60 baniek

Cny 15.08.2023 00:00

muszą

Cny 14.08.2023 23:59

te bideniejsze

andyvdm 14.08.2023 23:59

Poza tym tam wieprzowiny nie mozna grillowac legalnie

Cny 14.08.2023 23:59

wezmą

andyvdm 14.08.2023 23:59

Correi to nawet araby nie chca

Cny 14.08.2023 23:59

jak araby wzięły demirala to correa tez pójdzie

pablo77 14.08.2023 23:58

brakuje tylko zeby Lautaro zlapal kontuzje i bedziemy wychodzic Correa - Arnautović....

Wiciux 14.08.2023 23:58

Albo odsetki oaktree

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się