Archiwum shoutboksa

erebos 15.08.2023 00:29

No ale kto ma grać w Mozny, jak został tylko Pessina. Rovella i Sensi wrócili z wypożyczeń.

pluto11 15.08.2023 00:28

Sommer to raczej pokazał że może być nowym ręcznikiem w bramce

andyvdm 15.08.2023 00:28

Rownie prawdopodobne jak to ze Acerbi znowu sezon zycia zaliczy

Poqrv 15.08.2023 00:28

Nie można było oczekiwać, że Dżeko da radę przebiec pod bramkę rywali, a tu proszę.

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:28

Sommer jak na razie się niczym nie wykazał

Poqrv 15.08.2023 00:28

No, w ogóle Darmian może połamać obie nogi, a Lautaro może się zatruć grillem Correi przed najważniejszym meczem sezonu

andyvdm 15.08.2023 00:28

Bo z Salzvurgiem nie widzialwm za duzo tej jakości

erebos 15.08.2023 00:28

Ogólnie, to będzie raczej ciężki sezon.

nicolas80 15.08.2023 00:28

Potrzebuje kilku meczy na zgranie

Claudio 15.08.2023 00:28

Gaglia to jest fenomen. Wszyscy widza go jako trupa niemilosiernego, a trenerzy w Interze na niego stawiali. Poszedl do Monzy i gra w podstawowym skladzie.

andyvdm 15.08.2023 00:27

Z kim z tymi albancami byla jakosc

nicolas80 15.08.2023 00:27

Sommer fajnie sie prezentuje widać jakość u niego

Wiciux 15.08.2023 00:27

POQRV 15.08.2023 00:25 moze i nie grał, ale nie można oczekiwać ze darmian czy acerbi powtórzą tak dobry sezon plus mogą sie zaczac problemy z urazami u nich. Także obrona jest niepewna

andyvdm 15.08.2023 00:27

Ni tak oczywiste jak to ze Corela w lutym wybichnie z forma

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:27

powtarzam że bramka to jest obecnie największy problem

erebos 15.08.2023 00:26

W kadrze będzie więcej świeżości, ale czy będzie ona wykorzystana. Gaglia pierwszy do wejścia ławki się przypomina

nicolas80 15.08.2023 00:26

Oczywiście ze Ageaj

andyvdm 15.08.2023 00:26

Poqrv z drugiej strony do Finalu LM doszlisny tez dzieki Onanie a teraz many podstarzalego kurdupla w bramce

pluto11 15.08.2023 00:26

Myślisz że Acerbi i Darmian zagrają kolejny taki sezon

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:25

a mi się wydaje że będziemy mieć więcej świeżości i jakości

pluto11 15.08.2023 00:25

Najbardziej boli stratą Onany i brak obrońcy

Poqrv 15.08.2023 00:25

Skriniar nie grał od pół roku, do finału LM doszliśmy bez niego, więc nie płaczmy nad tym wielkim osłabieniem chociaż

pluto11 15.08.2023 00:25

Nie wiadomo czego oczekiwać po Thuramie, Arna przy Szymonie będzie grał pierwsze skrzypce

andyvdm 15.08.2023 00:25

Fazio to bardzo sobry typ

Cny 15.08.2023 00:25

fazio to jest profil dla szymka

Claudio 15.08.2023 00:24

juve sciagnelo Facundo oraz Weah, a odszedl Di Maria, Cuadrado i Bonuc, ale on akurat malo gral

andyvdm 15.08.2023 00:24

Demiral to nie ten profil

pluto11 15.08.2023 00:24

My tyle czekaliśmy z obrońcą że Demiral pójdzie do Arabii a był za czapkę śliwek do wyciągnięcia bo go Atalanta nie chciała

Poqrv 15.08.2023 00:24

Potężny Nzola za to, sezon 2021/22 - 21 meczy 2 brameczki. Pan Piłkarz, niedoszły zbawca ataku Interu

pablo77 15.08.2023 00:24

jak do tej pory to my zamienilismy Lukaku + Dzeko na Thurama + Arnautovicia, Brozo na Frattesiego, Gosensa + Bellanove na Carlosa Augusto + Cuadrado, Skriniara na Bissecka i Onane na Sommera.... szału nie ma i dupska nie urywa.

pluto11 15.08.2023 00:23

Pamiętajcie że u nas na ławce jest Szymon lubiący dziadków więc nie ma co liczyć że na bramce wstawi Audero a do pomocy Fratessiego tylko będzie nas meczu Mikim

nicolas80 15.08.2023 00:23

Każda druzyna zrobila lekkie przemiany . W tej chwili kazdy ma równe szanse. A to czy bylby Balugun czy Aruantocic nie zmienia naszych szans. Wręcz z takim arna mamy większe szanse

erebos 15.08.2023 00:22

Milan, Roma, Lazio po tym mercato mają fajniejsze kadry niż rok temu. Nasza wyjściowa 11 jest na minus. Nie chce przypominać jak nasze mecze w pierwszej połowie wyglądały z TOP6

Claudio 15.08.2023 00:22

Ndicka? Jedyny transfer ktory akurat mogl do nas trafic

Wiciux 15.08.2023 00:21

No jufki skład prawie ten sam, ale w zeszlym sezonie ponimo sporych problemów z kontuzjami oraz gry w le aż do pólfinalu i tak matematycznie mieliby 3 miejsce w lidze także w tym sezonie w top 4 bedą, a może i mistrza wygrają

Claudio 15.08.2023 00:21

Paredes trupil no nie oszukujmy sie, Zapata ma dobre granie za soba, Aouar zapomnial jak sie gra. To transfery w stylu Wijnalduma

andyvdm 15.08.2023 00:20

Zapomnialwm tyle tego bylo

andyvdm 15.08.2023 00:20

A jeszcze Scamacca byl lo drodze

Claudio 15.08.2023 00:20

Arna? 21 spotkan 10 goli. Akurat ci nie wyszlo

Cny 15.08.2023 00:20

uwielbiam podwazanie na sile transferow rywali xd

Cny 15.08.2023 00:20

kiedy dobre pół sezonu zagrał arna za 10M 34-latek

Cny 15.08.2023 00:20

do teog paredes jakby nie patrzeć podstawowy piłkarz mistrzów świata

Claudio 15.08.2023 00:19

Aouar kiedy zagral dobre pol sezonu chociaz?

Claudio 15.08.2023 00:19

milan to ogromna niewiadoma, juve praktycznie zero ruchow a pozbyli sie kaitalnego Di Marię.

erebos 15.08.2023 00:19

Napoli bierze Veigę. Bardzo dobry transfer.

andyvdm 15.08.2023 00:19

To nie cyrk?

Cny 15.08.2023 00:19

i to za darmo

andyvdm 15.08.2023 00:19

No Lukaku potem Morata potem Balogun a skonczylo sie na gownianym Arnautoviciu jeszcze w absurdalnej cenie

Cny 15.08.2023 00:19

no rma leszczy bo ndicka i aouar to słabiaki

pablo77 15.08.2023 00:18

Milan moim zdaniem bedzie mocniejszy niz w poprzednim sezonie, Juventus nie ma pucharów wiec sa murowanym faworytem do top4, Naplety praktycznie ta sama kadra, Sarri w Lazio tez dobrze ogarnia, Roma tez ciekawe ruchy...i Atalanta. Zapowiada sie ciezki i dlugi sezon.

nicolas80 15.08.2023 00:18

Ale jaki Cyrk ?

Claudio 15.08.2023 00:18

juve bierne na rynku, milan nakupowal tego wszystkiego jak na promocji w hipermarkecie, napoli okienko niby slabe ale chyba najwazniejsze ze Kvara i Osimhen maja zostac. Ale Kim i Zielinski to byly mocne punkty mistrza Wloch. Lazio mądre transfery jak na nich, roma to sciaganie szrotu, Atalanta ma tez mądre mercato jak dotad i moga byc czarnym koniem. Inter? Napastnik i obronca i bedzie ok

Cny 15.08.2023 00:18

ale nic a nic sie nie mylilem jak z HB zapowiadalismy juz w listopadzie potworne ciezary o top4 w lidze

erebos 15.08.2023 00:18

nicolas idź spać, już dawno po dobranocce

andyvdm 15.08.2023 00:17

Patrzac na nasz cyrk mi nie do smiechu z Milanu

Cny 15.08.2023 00:17

ja bardzo chce sie mylic

Cny 15.08.2023 00:17

wahadła na razie na plus, pomoc nieco szersza ale bez jakości brozo, atak w rozsypce

erebos 15.08.2023 00:17

Milan może być groźny. Chce się trochę śmiać z nich, ale teraz to będzie nie tylko lewa strona.

nicolas80 15.08.2023 00:17

Niedlugo bedozemy tego swiadkami.i .tacy jak Cny czy Andy i pablo bedo sie wstydzic tych wpisów co teraz tutaj wypisują

Cny 15.08.2023 00:17

obrona, starsza o rok bez konkretnego wzmocnienia

Cny 15.08.2023 00:16

sommer jest gorsyz anwet od handy

andyvdm 15.08.2023 00:16

No tym razem 12 porazek tej zbilansowanwj kadry moze nie wystarczyc do top4

Cny 15.08.2023 00:16

bramka zjazd totalny

Cny 15.08.2023 00:16

nicolas pokaz ten bilans? xd

Cny 15.08.2023 00:16

my sie oslabiamy a lacjo, roma, milan na razie na papierze wzmacniaja. moze byc ejszcze ciezej o top 4 niz w ostatnim sezonie

pablo77 15.08.2023 00:16

ja mysle ze o top4 moze byc ciezej niz w tym roku a latwo nie bylo

nicolas80 15.08.2023 00:15

Mamy świetnie zbilansowana kadrę zawodników i trenera który to wszyskto znakomicie układa. Jak ktoś jeszcze dojdzie to na plus. Na ta chwilę jestesmy faworytem do wygrania Seria A oraz ponownie zagrać o najwyższe cele w Europie

Claudio 15.08.2023 00:15

te Lazio poza SMS chyba nikogo waznego sie nie pozbylo? Bo ciekawe tez transfery zrobili do klubu

andyvdm 15.08.2023 00:14

Znaczy w czwartek

andyvdm 15.08.2023 00:14

Jutro bedzie ze ostatwczna rozmowa w srode po sniadaniu

andyvdm 15.08.2023 00:13

XD

andyvdm 15.08.2023 00:13

00:05 N. Schira - Fabbian będzie trenował dzisiaj z Interem Rozmowy ostatniej szansy z otoczeniem Samardzicia mają zostać przeprowadzone dzisiaj w godzinie obiadowej

Claudio 15.08.2023 00:13

patrze jak roma wyglada to ich transfery to sciaganie "nazwisk" niekoniecznie w formie lub po przejsciach.

andyvdm 15.08.2023 00:12

Cny jeszcze Wijnaldum jest na mojej liście

Cny 15.08.2023 00:12

andy aż dziwne ze nie odpuscilismy fratessiego zeby pojsc po maticia

erebos 15.08.2023 00:12

Andy a taki w kwiecie wieku piłkarz...

Cny 15.08.2023 00:12

ogolnie moze jakeis wypozyczonko z psg pojdzie na koniec okienka bo oni tam kilku chca pozegnac na sile

andyvdm 15.08.2023 00:11

Odpada dla nas

andyvdm 15.08.2023 00:11

Cholera Matic w Rennes

erebos 15.08.2023 00:11

Paredes i Zapata jeszcze w Romie.

pablo77 15.08.2023 00:10

Renato Sanches to As Roma Here we go !

Wiciux 15.08.2023 00:10

Koncowke sezonu jak szymek dał stefanowi pograc mial akurat dobra. Ale to prawda de vrij zaliczyl zjazd to juz nie jest pewna jakośc. Jedyna pewna jakością w obronie jest Bastoni

Poqrv 15.08.2023 00:10

Nicolas, brawo

andyvdm 15.08.2023 00:09

Drugo raz benfiki porto i Milanu w drabince nie bedzie

nicolas80 15.08.2023 00:09

Ma.w dupie bany. Inzaghi też był zwalkiany po 4 meczach a zrobil finał LM . To pokazało jak nie macie pojecia o piłce noznej.

andyvdm 15.08.2023 00:08

W rok

andyvdm 15.08.2023 00:08

Od profesora w rlmok w babolarza

andyvdm 15.08.2023 00:08

Straszny zjazd zaliczul az szokujace

pablo77 15.08.2023 00:08

:D

andyvdm 15.08.2023 00:07

De Vrija to od 2 lat nie sztuka tak robić

Cny 15.08.2023 00:07

pablo77 patrząc jak szmaci de vrija to chyba tak :D

Cny 15.08.2023 00:07

nicoals nie obrażaj bo ojdzie ban

Wiciux 15.08.2023 00:07

XD

nicolas80 15.08.2023 00:06

Kiepy to wy jesteście.

pablo77 15.08.2023 00:06

moze za ta głowke Arny co pozbawiła nas scudetto Inzaghi poprzysiągł, że kiedyś go ściągnie i zniszczy na ławce :D

Cny 15.08.2023 00:06

stąd tak skrajnie rozne transfery i ich formuły

erebos 15.08.2023 00:06

Nzola zapierdala jak mały samochodzik. Będą mieli z niego pociechę. Sorry za wulgaryzmy.

andyvdm 15.08.2023 00:06

Co cale zycie gral w gownianych klubach i w wiemu 34 lat wzmocni atak Interu

Cny 15.08.2023 00:06

albo my mamy jakis kompletny bałagan i asuilio, marotta działają całkowicie oddzielnie

andyvdm 15.08.2023 00:06

Arnautovic to kiep zwykly

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się