Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

erebos 15.08.2023 00:42

Ma chłop potencjał, ale sie musi jeszcze poduszyć.

erebos 15.08.2023 00:42

Bisseck póki co jest dobry we wszystkim poza... bronieniem.

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:42

dokładnie

Cny 15.08.2023 00:42

lukaku tez nie byl istotny w koncowce sezonu, nie psowiecilismy 8 miesiescy na jego odbudowe, wcale gdyby nie on to i tak LM gwarantowana byłaby z top4

andyvdm 15.08.2023 00:42

No wnioskujesz to po wustepaxh w lidze dunskiwj czy slaringu z Albanczykami

Claudio 15.08.2023 00:41

"Bissecka nie liczę, bo mam nadzieje ze dobry obronca jeszcze przyjdzie " no no zaraz sie dowiem co to nie napisalem ze Bisseck >>> Skriniar

nicolas80 15.08.2023 00:41

Na tą chwilę to osłabienie ale naprawdę będzie jednym z najlepszych obrońców

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:41

nie było Skriniara i daliśmy radę bardzo dobrze więc nie liczyłbym gościa

Cny 15.08.2023 00:41

ale nikt nei wie dlaczego i dlaczego przez pierwsza polowe gral wszystko i byl kapitanem xd

andyvdm 15.08.2023 00:41

To na obronie tez

Cny 15.08.2023 00:40

claudio Ty nie, no bo skrniara nei bylo pol sezonu

andyvdm 15.08.2023 00:40

No jak poza bramka sie wzmoxnilismy podobno

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:40

erebos, podałem tylko przykład :D

Claudio 15.08.2023 00:40

a kto uwaza ze Bisseck za Skriniara to wzmocnienie?

Cny 15.08.2023 00:40

to są zbyt głębokie problemy psychiatryczne

erebos 15.08.2023 00:40

Branca dał radę z kuzmą. Zaskoczył wszystkich tym ruchem

Cny 15.08.2023 00:40

andy no nie dotrzesz do nich

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:40

w tym sezonie w końcu wejdzie świeżość a z doświadczenia wiem że początek musi być dobry

andyvdm 15.08.2023 00:39

Jak ktos uwaza ze odejscie Skriniara i zastapienie go Bisekiem przy 34 letnim Darmianie i 36 letnim acerbim w 1skladzie to wzmocnienie to spoko

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:39

ja najbardziej się cieszę że pozbyliśmy się piłkarzy którzy pamiętają w składzie Kuzmanovicia itd

nicolas80 15.08.2023 00:39

Sezona czy dwa i zobaczycie ze będzie topem

Cny 15.08.2023 00:39

a nie o balogun, o atermi, e nie chca to cyk 10M za arnautovicia xd

Cny 15.08.2023 00:39

a ja myslalem ze to polega na tym ze skautujemy kilka potencjalnych celów non stop na kazda pzoycje i mamy gotowy plan A B C

Poqrv 15.08.2023 00:38

Będzie dokładnie to samo co rok temu, kwestia skuteczności. Ale popłaczcie się już teraz

Cny 15.08.2023 00:38

Ok wiec nakupujmy gówna typu sommer arna no bo kij wiemy jak to bedzie

nicolas80 15.08.2023 00:38

Strszanie mi imponuje jego ciaĝ na bramke i ofensywne usposobienie

Claudio 15.08.2023 00:38

ma potencjal, ale to jeszcze nie ten poziom. Widac to bylo nawet w sparingach

Cny 15.08.2023 00:38

oprocz wsparcia trenera xd

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:38

Claudio dobrze piszesz

nicolas80 15.08.2023 00:38

Biassek ma wszystko zeby być topowym obrońcą

Claudio 15.08.2023 00:37

wszystko sie okaze w sezonie. Teraz to wrozenie z fusow.

andyvdm 15.08.2023 00:37

Z Koreła razem

Cny 15.08.2023 00:37

Miki i Hakan nic nie zlapia? darmian i acerbi nadal beda biegac jak mlode sarenki

andyvdm 15.08.2023 00:37

Zwlaszcza Thuram to okaz zdrowia

Cny 15.08.2023 00:37

a w tym roku nie ebdzie kontuzji

Cny 15.08.2023 00:36

i beda teraz smecic ze ktos mial kontuzje i go nei bylo

Claudio 15.08.2023 00:36

patrzac na to ze kazdy byl wylaczony z gry prawie pol sezonu (skriniar, brozo, lukaku) to jakos srednio mi do uznania Frattesiego i Thurama jako oslabienie. Bissecka nie liczę, bo mam nadzieje ze dobry obronca jeszcze przyjdzie

Cny 15.08.2023 00:36

kurvva ludzie opamietajcie sie, zaliczamy taki zjazd jakosciowy na tą chwilę na niektorych pozycjach ze niedojeżdżający DD byłby wzmocnieniem

andyvdm 15.08.2023 00:36

Samwmu sprokurowac karnego ktory zostal przestrzelony to plus dla brankarza wedlug Nicolasa

Cny 15.08.2023 00:35

wojna psychologiczna

Cny 15.08.2023 00:35

simone zaza potwierdzi

Cny 15.08.2023 00:35

andy przestrzelony karny to zasluga bramkarza

erebos 15.08.2023 00:35

:cenzor: , od Bellanovy, to lepszy był młodszy Zanotti.

andyvdm 15.08.2023 00:35

AI cks szwankuje nicolasowi

Cny 15.08.2023 00:35

z sommerem to my wynikow nawet we wrzensiu nie bedziemy juz miec

andyvdm 15.08.2023 00:35

Jak obronil jak przestrzelone byly xD

pluto11 15.08.2023 00:35

Na wahadłach bo Cuadrado za Bellanove to mega wzmocnienie

Poqrv 15.08.2023 00:34

Ja nie wiem, Wy wszyscy chcecie mieć wyniki za 5 lat, gratuluję cierpliwości

andyvdm 15.08.2023 00:34

Na obro ie Bisekiem za Skriniara

nicolas80 15.08.2023 00:34

Sommer obronił 2 karne s salzburgiem

andyvdm 15.08.2023 00:34

Gdzie sie wzmocnilismy

erebos 15.08.2023 00:34

Tanganga? :P

pluto11 15.08.2023 00:34

Sommer to takie babole sądził w Bayernie

pluto11 15.08.2023 00:34

Kogoś na pewno wezmą bo Darmian nie ciągnie całego sezonu

Poqrv 15.08.2023 00:34

Oczywiście, że Sommer lepszy w tym momencie.

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:34

żeby nie ta bramka to bym powiedział że wzmocniliśmy się i jak wszystko zaskoczy to powinniśmy iść jak burza

Claudio 15.08.2023 00:33

ja czuje jakies wypozyczenie obroncy na koniec okienka

nicolas80 15.08.2023 00:33

Andy ciężko grać na wszystkich frontach. Inter osiągnąn naprawdę wiele w poprzednim sezonie. Jak tego nie widzisz to nie ma pola dyskusji

andyvdm 15.08.2023 00:33

Livakowic to 28 letni gowniarz musialby pol roku na lawie najpierw posiedziec

Cny 15.08.2023 00:33

somemr obronil karnego mbappe i to szczyt jego kariery jak sam powiedzial

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:33

Kobra jedno, Szymon drugie

Cny 15.08.2023 00:33

a dot eog livakovic to medalista mistzrostw swiata

pluto11 15.08.2023 00:33

Z tym Sommerem też bujanie się miesiąc a chłop nie ogranie bo jest hobbitem

Cny 15.08.2023 00:33

obaj maja doswiadczenie z fazy grupowej LM

andyvdm 15.08.2023 00:33

Lepszy bo tanszy i bardziej doświadczony

Cny 15.08.2023 00:32

i nikt mi nie wmowi ze sommer lepszy

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:32

dlatego jakieś Moraty mu w głowie były

Cny 15.08.2023 00:32

a livakovic cyk za 8

erebos 15.08.2023 00:32

Arna pasuje to profilu Inzaghiego. Jak się nie udało z Moratą, to już kilka tygodni temu rozpoczęto podchody pod transfer.

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:32

pluto, tak można że Szymon chyba się uparł na doświadczonego grajka znającego ligę

Cny 15.08.2023 00:32

Ibra my zastesknimy za handa

Claudio 15.08.2023 00:32

Romano: “Demiral vicino all’Al-Ahli, trovato accordo con lui e l’Atalanta”

pluto11 15.08.2023 00:32

Szymon jest naprawdę betonem że go chciał czy innego Morate

Cny 15.08.2023 00:32

jakby powiedzial nicolas, nie wiesz co sie dzieje w szatni, ale jednoczesnie opisujesz uczucia poszczegolnych pilkarzy

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:32

Sommer będzie babolarzem jak Handa pod koniec, dlatego tutaj widzę najsłabszy punkt

pluto11 15.08.2023 00:31

Nie mam pojęcia jak można było wpasc na pomysł ściągnięcia Arnautovicia

Cny 15.08.2023 00:31

moze tego eni zalozyli ze przeciwnik gra z bramkarzem

andyvdm 15.08.2023 00:31

Chyba dlatwgo ze nrankarze rywali strzaly bronili jak to sam mowil

andyvdm 15.08.2023 00:31

No Inzi ogolnie same wspaniale decyzje te 12 porazwk to w sumie nie wiaosmo skad sie wzięło

Cny 15.08.2023 00:31

mysle ze szymon obrazony byl an sancheza bo nei mial doswiadczenia, a tak dojrzal we francji i teraz bedzie odpowiadal trenerowi

Claudio 15.08.2023 00:31

zerwanie kontraktu z Alexisem to byla nieprawdopodobna glupota, ile tam zaoszczedzili 1,5mln?

andyvdm 15.08.2023 00:30

Placic Sanxhezowi miliony za zerwanie kontraktu by za rok znowu go brac

erebos 15.08.2023 00:30

Na Sancheza bym nie liczył.

Cny 15.08.2023 00:30

sanchez to bedzie wisienka na torcie Marotty

Wiciux 15.08.2023 00:30

PLUTO11 15.08.2023 00:29 to sie przeliczysz

nicolas80 15.08.2023 00:30

Bardzo dobra decyzja trenera że stopniowo zmienial nr 1 w bramce

pluto11 15.08.2023 00:30

Jak Szymon się ogarnie w miarę to kapnie się że Audero będzie lepszy jak Sommer tylko ile mu to czasu zajmie

Cny 15.08.2023 00:30

i za rok go rozwiażą wypłącają 5M odszkodowania

andyvdm 15.08.2023 00:30

To by pasowało do tego okienka

Cny 15.08.2023 00:30

da mu kontrakt na dwa lata

andyvdm 15.08.2023 00:30

Xd

Cny 15.08.2023 00:29

sancheza

pluto11 15.08.2023 00:29

Ja liczę że do końca okienka sprzedamy Corre i Marotta kogoś ściągnie

erebos 15.08.2023 00:29

Acerbi to jeszcze najpewniejsza opcja.

andyvdm 15.08.2023 00:29

Na poczatku to Inzi wolal Handanovicia

Cny 15.08.2023 00:29

bramkarza to na gwałt w styczniu bedziemy suzkać

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:29

u nas?

Claudio 15.08.2023 00:29

dziwi mnie ogromna biernosc na rynku juve. Jakby stwierdzili ze nic nie chca zmieniac i to wystarczy by znowu skonczyc(punktowo) w top4

nicolas80 15.08.2023 00:29

Spokojnie Onana też na początku byl babolarzem

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się