Archiwum shoutboksa

inter30 15.08.2023 13:58

to bardziej gołodupstwo chinoli niszczy Inter

inter30 15.08.2023 13:58

jak Inter nie jest w stanie za kogoś zapłacić ceny rynkowej to co ma do tego zepsuty rynek?

Claudio 15.08.2023 13:47

Araby z Angolami tak zniszczyly rynek, że wyglada to jak wyglada

Claudio 15.08.2023 13:46

gdzie bys nie wszedl na strone wloskiego klubu to jest narzekanie na transfery :D bieda aż piszczy

Poqrv 15.08.2023 13:43

Marotta chyba zapomniał jak wygląda Lazaro i myślał, że to jakieś wzmocnienie kadry. Innego wytłumaczenia nie mam.

Poqrv 15.08.2023 13:42

Inzaghi to raczej przypomina Marocie, że ma 4,5 ludzi do gry w obronie.

campioni2010 15.08.2023 13:34

"Inzaghi prosi o obrońcę". Od początku mercato każdy wie, że mamy obronę dziurawą jak sito, a nasz beton na mniej niż tydzień przed startem ligi obudził się, że brakuje nam obrońcy.

Claudio 15.08.2023 13:11

Jakim cudem Zakaria po katastrofalnym sezonie gdzie juve kupilo go z gladbach za ok 10mln teraz idzie do Monaco za....23mln xD logiki tutaj nie ma

Claudio 15.08.2023 13:07

nie wiedzialem ze az tak nam sie stosunki z Udine polepszyly. Moze po akcji z juve teraz beda otwierac sie na inne kluby ;)

Claudio 15.08.2023 13:06

Z Udine - Lazar Samardzic znajduje się na bardzo niebezpiecznym rozdrożu w swojej karierze. Istnieje ryzyko, że oficjalnie wyląduje poza składem w koszulce bianconeri. Udinese poinformowało zawodnika, że nie sprzeda go do żadnej innej drużyny poza Interem tutaj lepsze tlumaczenie...

Claudio 15.08.2023 13:05

Z Udine - Lazar Samardzic czeka bardzo niebezpieczna skrzyżowanie dla swojej kariery. Ryzyko polega na tym, że oficjalnie skończę z różowym w czarno-białej koszuli. Udinese powiedział piłkarzowi, że nie sprzeda go żadnej drużynie oprócz Interu

Claudio 15.08.2023 13:04

"bo pasuje do koncepcji trenera" pamiętajcie

Cny 15.08.2023 12:59

Dokąłdnie A_f jak ktoś rzuca 10M za 34-letniego słabiaka to musi srać zwyczajnie hajsem

Orzeu 15.08.2023 12:28

tak na pewno Pavard mając do wyboru United i Inter wybierze uboższą ofertę Interu

Adriano_forever 15.08.2023 12:28

na takich grajków nie mamy kasy ale 10 mln za arne to mamy

Gloin1989 15.08.2023 12:28

40 napewno

Szczupac_FCI 15.08.2023 12:28

Ile Bayern chce za Pavarda ? chyba że sam Pavard chce za duży kontrakt

Adriano_forever 15.08.2023 12:27

nie mamy

Gloin1989 15.08.2023 12:27

Za juany

Adriano_forever 15.08.2023 12:25

a za co?

Cny 15.08.2023 12:24

trzeba pavarda tutaj sciagnac, dajac wzamian prawo pierwokupu Bisecka jak jzu bedzie kotem

Gloin1989 15.08.2023 12:20

Samuraj z Arsenalu np 30 mln

Gloin1989 15.08.2023 12:20

Dla nas pewnie duża cena

Szczupac_FCI 15.08.2023 12:11

Co z tym Chalobahem jest że tak długo się przewija Chelsea chce jakąś chorą kwotę za niego ?

Poqrv 15.08.2023 11:52

Szkoda, liczyłem, że wymoczek sobie pójdzie być niewypałem w West Hamie, a Udine w ramach utrzymania dobrych relacji puści nam Beto za sensowne pieniądze

Claudio 15.08.2023 11:28

na viaplay bez wykupionego pakietu puszczaja

Claudio 15.08.2023 11:28

zerkam sobie na polfinal MS kobiet Hiszpania-Szwecja i jest lepszy poziom niz kiedys, ale to nadal poziom okręgówki polskiej

Imrahil 15.08.2023 11:11

to chyba ostatnia prosta

Cny 15.08.2023 11:08

szkoda że nie stwierdził że w Interze też są poważni ludzie, pewnie nie chciał klamac

Gloin1989 15.08.2023 11:07

To już lepiej po kieliniego ruszyć

VVujek 15.08.2023 11:05

Dobry dill dla Udine, kasa +młody talent. Dla Interu również bo ograny w SerieA i bardziej pasujący do stylu gry Interu.

pluto11 15.08.2023 10:58

Już więcej dlaczego Udine go nie chcę 25 mln i Fabbian do gry

Orzeu 15.08.2023 10:54

Michele Criscitiello (Sport Italia): Udinese nie weźmie z powrotem Samardzicia. Ojciec zwolnił Pimentę (agentkę), wziął sprawy w swoje ręce, jednak zrozumiał, że nie poradzi sobie z tym i Inter może zrezygnować z transakcji. Zadzwonił do innego poważnego agenta i zatrudnił go do negocjacji. Dajmy im 24-48 godzin, takiego czasu oczekuje Udinese, które cały czas w ciszy obserwuje to co się dzieje i ma bardzo dobre relacje z Interem. Sprawa wkrótce się zakończy, a zawodnik będzie trenował z Interem w przeciągu 24-48 godzin, także dlatego, że Udinese go już nie przyjmie. Dla nich on już jest sprzedany za 25 mln euro. Udinese na rynku transferowym działa jak Talibowie, nie gra w żadne gierki. Pozzo (Prezydent Udinese) to poważny człowiek i działa na rynku od 30 lat, nagle miałby przyjechać pośrednik i sobie z nim pogrywać? To tak nie działa.

pluto11 15.08.2023 10:39

Udine nie chce już Samardzicia bo mają dostać fajna kasę + Fabbiana więc dla nich to dobry deal ale że ojciec młodego myśli że da się wydymać Inter. Inter nie jest taki głupi potrafi sam się dymac jak z Arna czy Demiralem

Claudio 15.08.2023 10:38

to jeszcze 10 lat i Hakimi wroci

Czaglar 15.08.2023 10:36

piękna historia Arna wraca po 13 latach, a Bonucci 14 do wielkiego Intera syna Zhangowego

Claudio 15.08.2023 10:35

ladnie Depay uderzyl

Czaglar 15.08.2023 10:21

Bonucci chyba jest by sie wpasował w ramy "doświadczonego trupa"

Czaglar 15.08.2023 10:20

ciekawe jakiego wraka sobie upatrzył Podgardlak

Poqrv 15.08.2023 10:14

Potężny Sramardzić, którego Udine nie chce xD

Poqrv 15.08.2023 10:13

LgdS - Ultimatum Interu! Obóz Sramardzicia ma czas na podpisanie kontraktu do końca zimowego mercato sezonu 2025/26

andyvdm 15.08.2023 10:07

O ktorej Samardzic ten obiad je

Claudio 15.08.2023 09:43

no akurat to powinein byc teraz priorytet

Claudio 15.08.2023 09:43

La Gazzetta - Inzaghi poprosił o sprowadzenie środkowego obrońcy.

Orzeu 15.08.2023 09:36

ale jakąś markę ma więc jeszcze się kluby na niego ponabierają

Orzeu 15.08.2023 09:35

od dawna wiadomo, że to jest kasztan

Orzeu 15.08.2023 09:35

czemu dziwna?

speaker 15.08.2023 09:25

Swoją drogą dziwna ta historia Zaniolo

speaker 15.08.2023 09:24

Fajnie jakby Arsenal na koniec okna na podobnych warunkach puscił nam Baloguna :)

Claudio 15.08.2023 09:18

a mial zostać w Galacie

Jacenty 15.08.2023 09:14

Pedulla: Zaniolo do AV na wyp. za 4 z opcja za 20 (+7 łatwych bonusow)

Jacenty 15.08.2023 09:13

Teraz jestem już pewien, że nic z trgo nie będzie. Ojciec prokurator jest tu problemem, a piłkarz siedzi u noego pod butem. To się nie zakończy pojednaniem

Jacenty 15.08.2023 09:10

Cristiciello: negocjacje zakończą się w ciągu 24-48h, ponieważ Udinese nie przyjmie Samardzicia z powrotem

Jacenty 15.08.2023 09:07

CDK w Atalancie wypozyczenie za 3mln z opcją za 23 (+4 w bonusach), Milan zachowa prawa do 10% ze sprzedaży

coco 15.08.2023 09:07

MessaggeroVeneto - Samardzic pressing Udinese per far accettare l’Inter. Gino Pozzo, furente con i Samardzic, si è impegnato a convincere il padre-procuratore con una serie di lunghi colloqui che sono seguiti anche ieri fino a tarda serata. Oggi si allenerà a parte. Papà Mladen Samardzic,è solo a lui che bisogno guardare all’ostacolo di questa trattativa che ieri ha vissuto un altro colpo di scena: il primo appuntamento era fissato alle ore 14 ed è andato a vuoto,così come il secondo entro le 22. Palla adesso all’Udinese Oggi alle ore 17 Samardzic è atteso al centro sportivo dell’Udinese ma si allenerà a parte. Il giocatore non fa parte più del progetto perché per l’Udinese l’affare con l’Inter è chiuso. Infatti proseguono le trattative per Toma Basic centrocampista della Lazio. [alessandro]

Jacenty 15.08.2023 09:05

Daniele Mari: "trzeci agent" wynajęty przez ojca piłkarza to mała agencja z Berlina Tds Sports z Tolga Dirican. Ojciec chce na nowo ustalić całą strukturę kontraktu. Inter nie jest zły ale nie zamierza ulegać ani na krok. Jest czas na refleksję, ale panuje irytacja i pesymizm.

Claudio 15.08.2023 09:05

Najbardziej w swoich prorosyjskich działaniach wykazywał się PO i na to są fakty, a nie pomówienia...

Claudio 15.08.2023 09:03

A najlepsze jest to że po wypowiedziach przygłupa Brauna czy Mikke pojawia się otoczka partii pro rosyjskiej Konfederacji xD

Claudio 15.08.2023 09:03

Jak widać propaganda tvn24 działa solidnie na niektórych

Claudio 15.08.2023 09:01

"Pamiętamy, co stało się po ataku Rosji na Ukrainę w 2014 roku - wtedy pakiet tych sankcji był tak łagodny, że Rosja nic sobie z nich nie robiła. Warto przypomnieć, że przewodniczącym Rady Europejskiej wkrótce po inwazji na Krym i Ukrainę był pan Donald Tusk. Warto zapytać czy zrobił coś, by sankcje były dolegliwe. Oczywiście nic wtedy nie zrobił"

Jacenty 15.08.2023 09:01

MessVeneto: Samardzic spodziewany jest o 17 w ośrodku treningowym Udinese, gdzie jednak będzie trenował sam. Dla Udinese, które honoruje umowę z Interem, piłkarz jest poza projektem i negocjowany jest transfer Toma Basicia z Lazio.

Claudio 15.08.2023 09:01

Merkel, Sarkozy i Putin szli ramię w ramię. A Tusk się do nic przełączał.

Claudio 15.08.2023 08:58

*Tuskowi

Claudio 15.08.2023 08:58

Są akta IPN są materiały filmowe. Są wypowiedzi osób które dobrze znają sprawę ale oczywiście wszystko zmanipulowana przeciwko biednemu ruskowi xD

Claudio 15.08.2023 08:57

Klinsi popychadło PO. Wiemy że ich kochasz ale daj sobie spokó

Gloin1989 15.08.2023 08:54

Ech szkoda Demirala

Klinsi64 15.08.2023 06:36

rozumiem,że Tusk za uszami ma,ale jeśli ktoś sam z niewymuszonej woli popiera Pis jest umysłową amebą i zwykłym przygłupem

Klinsi64 15.08.2023 06:34

widać filmiki Morawieckiego i darcie mordy Kaczynskiego poskutkowały xd

Imrahil 15.08.2023 03:13

a reszta sie zgadza

Imrahil 15.08.2023 03:13

nie bania, tylko polityka

HB 15.08.2023 02:11

to juz wiekszy sens bylby w pisaniu ze jest prochinski, bo byl przeciwko trumpowi, natomiast protrumpowy/prorosyjski to jest pis

HB 15.08.2023 02:09

czyli byl juz niemieckim slugusem, potem jednak brukselskim, a teraz jednak rosyjskim, mimo ze wrzeszczal zeby nakladac sankcje na rosje za zajecie krymu w 2014 wbrew merkel. mocna bania

Claudio 15.08.2023 01:51

A RESET dosadnie pokazuje politykę prorosyjską Tuska. Gość w normalnym kraju powinien być już spalony jako polityk.

Claudio 15.08.2023 01:46

a w 2011 bylo 9.3 tony..." Za czasów PO rząd zabrał się za modernizację i restrukturyzację sektora węglowego i zamykanie lub łączenie zakładów nierentownych kopalń w uzgodnieniu z Komisją Europejską co miało wpływ na obecną sytuację"

HB 15.08.2023 01:32

Przed wyborami parlamentarnymi z 2015 roku import węgla z Rosji do Polski był jednym z często poruszanych tematów w kampanii Prawa i Sprawiedliwości. Politycy tej partii, w tym Jarosław Kaczyński, krytykowali uległość Donalda Tuska wobec Władimira Putina oraz popierali pomysł ustanowienia przez Unię Europejską embarga na rosyjski węgiel. Zgodnie z danymi Głównego Urzędu Statystycznego, w roku 2015 do Polski sprowadzono 4,9 mln ton rosyjskiego węgla. W roku 2020 było to już 9,4 mln ton. Import węgla z Rosji wzrósł o 1,9 raza, czyli niemal dwukrotnie. Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-wynosil-import-rosyjskiego-wegla-przed-i-po-przejeciu-wladzy-przez-pis/

Claudio 15.08.2023 01:22

dziwne jest tylko to, że akta IPN zostały na tak szeroką skalę ujawnione dziennikarzowi/historykowi

Claudio 15.08.2023 01:20

Trzeba przyznać, że konkretny jest ten "RESET". https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/reset-odcinki,565255/odcinek-1,S01E01,565284

pablo77 15.08.2023 01:19

Watpie ale zobaczyny. Chyba ze ktos zlapie kontuzje.

Claudio 15.08.2023 01:18

na poczatku pewnie Miki bedzie gral, ale po derbach moze juz Davide wchodzic do 1 skladu

pablo77 15.08.2023 01:18

Nasza linia bedzie Miki, Hakan, Barella i tu nie mam zadnych watpliwosci.

pablo77 15.08.2023 01:18

ja mysle ze Frattesi nie jest brany do pierwszego skladu w ogole.

Claudio 15.08.2023 01:18

teraz jest Frattesi i trzeba liczyc ze nie bedzie sie tak lamal jak Brozo w zeszlym sezonie

Claudio 15.08.2023 01:17

ale czy wypadnie brozo, hakan, miki czy barella to jest ogromne oslabienie. Nie wiem co to ma do rzeczy. Kazda kontuzja to oslabienie

pablo77 15.08.2023 01:16

też Ci Claudio napisze na koniec ze tu kazdy chce jak najlepiej i gdyby trafil ten Samardzić i on + Frattesi to bym powiedzial ze w pomocy sie wzocnilismy. Jakby jeszcze mial zostac Sesni to dodatkowa glebia i wyciagniecie wnioskow z tego sezonu bo widac ze jak Brozo wypadl to kadra byla za krotka w srodku bo byli zajezdzani wszyscy.

andyvdm 15.08.2023 01:16

Ciezki przeciwnik

andyvdm 15.08.2023 01:16

Nie pamietam czg z Brozo czy nie

andyvdm 15.08.2023 01:15

Bo bylo raz w dupe i raz remis

andyvdm 15.08.2023 01:15

Trzeba sie skupic na Monzie

Claudio 15.08.2023 01:15

CNY ja obalam wszystkie wasze pseudo argumenty ktore jak widac nie pokrywaja sie z tym co piszecie :)

Poqrv 15.08.2023 01:15

48 chochołów zdazyliscie ulepić? wspolczuje Twojej zonie/dziewczynie/mamie tlumaczyc ci cokolwiek

Claudio 15.08.2023 01:15

juve w pucharze bez brozo i wygrana, z milanem dwumecz LM z hakanem a nie brozo...

Poqrv 15.08.2023 01:14

Oby mieli, Arna dwójeczkę pakuje jak Correa w debiucie. Rób screeny. Siema!

pablo77 15.08.2023 01:14

dobra ja tez spadam.

Cny 15.08.2023 01:14

claudio dalej pomijasz czterdziesci osiem innych kwestii ktore ci wypislaismy, wspolczuje Twojej zonie/dziewczynie/mamie tlumaczyc ci cokolwiek

Poqrv 15.08.2023 01:13

Okazuje się, że od początku wystarczyło ładować setki do pustej bramki. Zapomniał o tym w meczu z Chorwacją, z Fiorentiną czy w finale LM. Wielki Lakaka

Claudio 15.08.2023 01:13

Milan w styczniu ogrywalismy bez brozo i lukaku, porto bez brozo. Brozo wrocil na spezie i w dupe, juve i bylo w dupe...nastepnie z viola tez w dupe, w miedzy czasie bylo porto i nie gral. Awasnowalismy ;)

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się