Archiwum shoutboksa

Claudio 15.08.2023 00:55

tez bym chcial by Brozo zostal, ale nie rozumiecie ze mial wysoki kontrakt i trzeba odmladzac kadre? Kwota powinna byc wyzsza ale jak widac potrzebowali na szybko kasy. Jest Frattesi i wierze ze rozwinie sie przynajmniej w 80% jak Barella

andyvdm 15.08.2023 00:55

Mozna go sprzedać

andyvdm 15.08.2023 00:55

Pabll to nic bo jak wypadl Barella to wygralismy z Hellasem

Cny 15.08.2023 00:55

sprzedaz brozovicia byla zrozumiala pod wieloma aspektami, ale nie na takich warunkach, a podwazanie roli brozovicia to objaw skrajnej choroby psychicznej

nicolas80 15.08.2023 00:55

Aran w boloni mial dobre liczby. Liczę ze w Interze wykreci ponad 20 goli

pablo77 15.08.2023 00:55

czekać na kontuzje Lautaro albo Barelli i pierwsi bedziecie ich wyperdalac z druzyny :D

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:54

ja podsumuje tylko to tak, że z graczy odchodzących szkoda tylko Onany bo był zajebisty i długo pewnie takiego nie będzie, reszta mi obojętna

pablo77 15.08.2023 00:54

tutaj kazdy kto sie polamie jest petem wedlug waszej teorii

Cny 15.08.2023 00:54

a czy 6 bedzie fabbian czy samar

Claudio 15.08.2023 00:54

czyli tak jak ten pewniak Brozovic :D

Cny 15.08.2023 00:54

snesi na 7 zostaje i jest git

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:54

Claudio, ale jak ja napisałem że wolę Sensiego niż jakiegoś Samardzicia to napisali mi że Sensi będzie co chwilę poza składem

nicolas80 15.08.2023 00:53

Lukaku/arna

Gofer 15.08.2023 00:53

Arna jako 4 to super opcja. Gorzej bedzie jak thutam nie wypali i będzie 2.

Cny 15.08.2023 00:53

onana 1do1 z arną

nicolas80 15.08.2023 00:53

Gosesn/

Wiciux 15.08.2023 00:53

No tylko od marca to powrot do formy lukaku oraz brozo dal wieksza mozliwosc rotacji inziemu (sam chyba o tym wspomniał na konferencji ktorejs, że brakowalo mu rotacji)i to uratował nam dupe w lidze także te gadanie że nikt nie odszedł z trzonu to xD

Cny 15.08.2023 00:53

nicolas 1do1 tym abrdziej ze inna pozycja xd chryste

pablo77 15.08.2023 00:53

Brozo grał w finale LM... i byl naszym najlepszym piłkarzem ofensywnym(czyt. powyzej linii obrony)

nicolas80 15.08.2023 00:52

Gags/sensi

Claudio 15.08.2023 00:52

UWAGA ten wrak SENSI zagral w zeszlym sezonie zblizoną ilosc minut co ten cyborg Brozovic....NIE osmieszajcie sie wiecej prosze was

nicolas80 15.08.2023 00:52

Belanowa/ cuadrado

pablo77 15.08.2023 00:52

bo kazdy kto wypadnie na 3 miesiace jest juz do wyebania.

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:52

i bez Lukaku w sumie też bo wchodził tylko za Dzeko

nicolas80 15.08.2023 00:52

Fratesi za Brozo 1/1

pablo77 15.08.2023 00:52

wychodzi na to ze ta druzyna nie ma trzonu

Cny 15.08.2023 00:52

skriniar jakby przedluzyl kontrakt to wiadomka ze i tak by siedzial na lawie kosztem darmiana

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:52

bez Skriniara i Brozo graliśmy w finale LM

Cny 15.08.2023 00:51

ale panowie na fcinter.pl wiedza lepiej

erebos 15.08.2023 00:51

Hakan ma problem Hakimiego. Świetny piłkarz, którego nie widać na boisku, gdy zespół gra z mocnym przeciwnikiem.

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:51

Skriniar poprzedni sezon nie grał więc o czym mowa?

Cny 15.08.2023 00:51

sam trener mowil ze sa kluczowi

Cny 15.08.2023 00:51

zaczelsimy wygrywac masowo w koncowce jak wrocili brozo i lukaku

pluto11 15.08.2023 00:51

Odszedł najważniejszy Onana za którego kasa w magiczny sposób zniknęła i kupujemy za 10 Arne

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:51

Brozović był taki trzon jak napisałem niżej

nicolas80 15.08.2023 00:51

Mamy Sommera za Onanę 1 do1

andyvdm 15.08.2023 00:51

Skriniar i Brozovic to nie byl trzon xD

erebos 15.08.2023 00:51

Tak, zajebiście wyglądało, to wyniki nie do końca szły za tym. Szczególnie, to czołowymi drużynami.

Claudio 15.08.2023 00:51

Pablo a bylby Brozo i brozo dostalby kontuzji albo nowu poklocil z zarzadem i byloby to samo. Wiec dziwne masz teorie

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:51

prócz Onany oczywiście

andyvdm 15.08.2023 00:51

Xd

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:50

nikt z trzonu nie odszedł, koniec dyskusji

Cny 15.08.2023 00:50

mozecie wycztac co chcecie i kiedy chcecie, ale tylko wy, nikt inny

Cny 15.08.2023 00:50

wy kurvva jestescie mocarni

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:50

nie było Lukaku w sumie przez 3/4 sezonu w formie to grał dziad Dzeko który nie wyrabiał

Claudio 15.08.2023 00:50

a teraz Hakan smierdzi, a Frattesi to w sumie amator

Cny 15.08.2023 00:50

ok to przydatnosc pilkaryz oceniacie na podstawie sparingow, ale nei da sie z nich wycztac intencji trenera co do pdostawowego skladu

pablo77 15.08.2023 00:50

zayebiscie szeroka pomoc :D

pluto11 15.08.2023 00:50

To pewne że Miki będzie grał od deski do deski a Fratessi będzie zmieniał Barelle beton to beton

pablo77 15.08.2023 00:50

no Sensi sie polamie na drugim treningu, i zostaje 5 pomocnikow gdzie przy wypadnieciu kogos z podstawy sprawi ze zostaje Miki, Barella, Asllani i Frattesi do grania co 3 dni :D

Claudio 15.08.2023 00:50

dokaldnie Ibra

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:50

nie było Brozo to grał Hakan, Barella i Miki i zajebiście to wyglądało

Claudio 15.08.2023 00:49

wydaje sie...no sparingi pokazaly kto bedzie gral caly sezon...zapewne

Cny 15.08.2023 00:49

bo na razie miki sie wydaje pierwsyzm wyborem

pablo77 15.08.2023 00:49

Claudio 15.08.2023 00:48 nasza najszersza i najmocniejsza formacja jest pomoc a ten sie martwi ze ktos nie da rady bo fizycznie bedzie po 3 miesiacach zajechany...urwa xD

Cny 15.08.2023 00:49

jeszcze trener musid ac grac fratessiemu, to kolejna sprawa

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:49

na Dzeko*

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:49

Dzeko? na czego tyle jazd było co mecz że nie można tego zliczyć, ale że coś tam strzelił to okej

nicolas80 15.08.2023 00:48

Ibra trafil w.sedno czyli Inter potrzebował świeżości i taką mamy

pablo77 15.08.2023 00:48

zaraz Lautaro zlapie kontuzje na 3 miesiace i bedzie do wyebania :D

Claudio 15.08.2023 00:48

nasza najszersza i najmocniejsza formacja jest pomoc a ten sie martwi ze ktos nie da rady bo fizycznie bedzie po 3 miesiacach zajechany...urwa xD

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:48

Brozo więcej nie grał niż grał

erebos 15.08.2023 00:48

Lukaku/Dżeko na szpicy?

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:48

tylko Onana

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:48

Handa, Dambrosio, Brozović czy Lukaku?

erebos 15.08.2023 00:48

Onana? Brozo?

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:48

kto z tych co odeszli grał pierwsze skrzypce? no kto?

Cny 15.08.2023 00:47

i kogo mamy do rotacji z hakanem? asllaniego ktorego trener zeszly rok mial gleboko w tylku, pogadali w appiano z zarzadem it eraz asllani ebdzie kluczowy

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:47

ja jestem zdania że będzie dobrze, skład odświeżony, piłkarze którzy odeszli nie grali tak dużej roli u nas ostatnio, czego wy chcecie?

nicolas80 15.08.2023 00:47

Cny Brozo też juz sie niestety konczył i to byl dobry ruch klubu

pablo77 15.08.2023 00:47

dobrze gada

Claudio 15.08.2023 00:47

Cny bredzisz

Cny 15.08.2023 00:47

dopiero rotacja z brozo dala mu odzyc fizycznie

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:47

no widzę

Cny 15.08.2023 00:46

przeciez zanim wrocil brozo i byl do rotacji w okolicahc marca to hakan zaczynal byc fizycznym wrakiem po 3 miesiacach grania na regiscie

pablo77 15.08.2023 00:46

można napisać ze Frattesi za 5 lat moze byc lepszy od Barelli ale teraz to bedzie grzal lawke przez 3/4 sezonu.

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:46

stary Brozo zastąpiony młodym, dobrym Ftrattesim

Claudio 15.08.2023 00:46

Ibra to tu jest narzekanie byle narzekac na wszystko i na wszystkich :D

Cny 15.08.2023 00:46

hakan sie zesra fizycznie w listopadzie

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:46

oczywiście że rozsądna, nie wiem o co wielkie halo

pablo77 15.08.2023 00:46

claudio rozsądna decyzja długo falowo ale zeby powiedzieć ze to jest wzmocnienie na już to trzeba być chorym na głowę.

nicolas80 15.08.2023 00:46

Brozo to już przeszłość. Hakan ma większy repertuar i daje dużo więcej w ofensywie

Claudio 15.08.2023 00:45

niektorzy nie rozumieja iz jest cos takiego jak rotacja w klubie...wymiana Brozovica ktory podpadl zarzadowi i juz nie jest pierwszej mlodosci na mlodszego wilczka Frattesiego to wg mnie rozsadna decyzja.

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:45

gra ogony tylko

Cny 15.08.2023 00:45

jezu jak wy pierdolicie bez sensu to szlag trafia. mozna probowac rozsadnie tlumaczyc pewne sprawy, ale wy uzywacie takich argumentow ze tylko nasi skauci dorównują wam poziomem intelektualnym

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:45

Asllani też byłby najlepszy obok Barelli ale po co? xD

pablo77 15.08.2023 00:45

uwielbiam takie pyerdolenie, gość od 4 lat był najlepszym pomocnikiem serie A co sezon gdzie Barella sie od niego uczyl ale nie, teraz jest niesprzedawalnym kmiotem z duzym kontraktem wiec fajnie ze wpadlo jakies 15mln na frytki albo na Arne

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:44

to takie trudne dla Interu zawsze

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:44

wystarczu dać mu grać

erebos 15.08.2023 00:44

Brozo będzie mocno brakować w tym sezonie.

Cny 15.08.2023 00:44

co do bissecka tez mam czutkę że to będzie kocur, ale za jakiś czas, my potrzebujemy obroncy na juz

pablo77 15.08.2023 00:44

Cny dokł

nicolas80 15.08.2023 00:43

Biassek będzie topem robcie screen

Wiciux 15.08.2023 00:43

NICOLAS80 15.08.2023 00:38 Biassek ma wszystko zeby być topowym obrońcą- tja pewnie żadnego jego meczu jego nie oglądałeś poza sparingami to jest low-cost uzupełnienie obrony nic więcej

Cny 15.08.2023 00:43

typ sie nie nadaje nie bylo go pol sezonu, kij z jego umiejetnosciami

Cny 15.08.2023 00:43

brozo to w ogole jakis leszcz, po co on komu, jest mocarny hakan... no tak po 8 latach zapierdalania 14km na mecz i brkau rotacji trenera, w koncu miesnie puscily, trzeba sprzedawac

pablo77 15.08.2023 00:43

Bisseck to moze być Bellanova bis

erebos 15.08.2023 00:43

Młody Stanković wygląda na lepszego defensora.

Ibracadabra eight 15.08.2023 00:43

jakby zabrakło Bastoniego, Barelli, Hakana, Dimarco czy Lautaro to możnaby tak pisać

Claudio 15.08.2023 00:42

Bisseck wg mnie nie jest jeszcze gotowy na SerieA

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się