Archiwum shoutboksa

KibicInteru 16.08.2023 11:20

Oprócz tam chyba złamania ręki

KibicInteru 16.08.2023 11:20

Ostatni sezon przeszedł bez kontuzji w sumie jakimś cudem

broda4991 16.08.2023 11:18

Sensi prowadz 😇

nicolas80 16.08.2023 11:18

wujek zaraz obliczy jamie mamy środki na obrońcę

nicolas80 16.08.2023 11:18

sensi zdecydowanie powinien zostać

Wiciux 16.08.2023 11:18

Powinien teraz przyjśc ktos porządny do obrony skoro z pineiędzy z Onany narazie kupiliśmy tylko 2 dziadow jednego na bramke oraz jednego do ataku

KibicInteru 16.08.2023 11:16

To co, ostatni taniec Sensiego się szykuje

nicolas80 16.08.2023 11:14

teraz wszystko środki na obrońce i zamykmay okno

Nasir 16.08.2023 11:12

witam ja wlasnie koncze matule, transferu nie bedzie, za moment 3 espresso

nicolas80 16.08.2023 11:11

i dobrze się stało z tym Samardziciem. lepiej zostawić sensiego

Uki1982 16.08.2023 11:08

Pereyra może być do rotacji spoko grajek

Orzeu 16.08.2023 11:08

idealny profil dla Inzaghiego

Orzeu 16.08.2023 11:08

doświadczony, za darmo, zna ligę

Orzeu 16.08.2023 11:07

Roberto Perreyra here we go

domin98 16.08.2023 11:05

i jeszcze ze statusem wychowanka

domin98 16.08.2023 11:05

doświadczony, bramkostrzelny, zna ligę

domin98 16.08.2023 11:05

Destro? Bardzo dobry zawodnik

Claudio 16.08.2023 11:05

O widzę że jednak Samardzic nie przyjdzie. Byłem sceptyczny co do tego transferu i mam nadzieję że kasa pójdzie na obrońcę bo tutaj mamy duża lukę

DonDawido 16.08.2023 10:52

Za Barellę przyjdzie Sansone, za Martineza Destro i lecimy po skudeto.

Dzonyy 16.08.2023 10:50

No i elegancko.

DonDawido 16.08.2023 10:49

W przyszłym sezonie na sprzedaż będą wszyscy, jak to w Interze.

DonDawido 16.08.2023 10:48

Coś tam było o jakimś agencie pochodzenia niemiecko-tureckiego, czyli potwierdzone, że to Nasir.

Pjerun 16.08.2023 10:48

Nasir jest podobno czwartym agentem

Dzonyy 16.08.2023 10:47

W nastepnym sezonie. Hakan czy Barella?

Dzonyy 16.08.2023 10:47

Dokladnie. Wogole jesli przyjdzie ten Samardzic to ciekawe kogo bedizemy sprzedawac.

DonDawido 16.08.2023 10:47

Jak transfer Samardzica nie wypali, to pewnie przez prowizję Nasira.

domin98 16.08.2023 10:32

witam

Dzonyy 16.08.2023 09:13

xDDD

Nasir 16.08.2023 09:08

witam ja wlasnie koncze drugie espresso za moment spacer a potem jade na lotnisko odebrac matule samardzica

Dzonyy 16.08.2023 08:56

Podobno mama samardzica dzisiaj przyjezdza.

Poqrv 16.08.2023 02:01

Po co jakiś Singo na kiju? Już lepiej sprzedać Dumfriesa i zostawić Lazaro

Poqrv 16.08.2023 02:01

Cuadrado i Dumfries potrafią być równie wkurzający na różne sposoby. Szacun, że udało im się ogarnąć dwóch takich graczy na jedną pozycję.

HB 16.08.2023 00:53

szkoda, że nie udało się sprzedać Dumfriesa, a na jego miejsce ściągnąć jakiegoś Singo

HB 16.08.2023 00:53

Cuadrado w pierwszym wiadomo

Ibracadabra eight 16.08.2023 00:45

Dumfriesowi już starczy podawania piłek do tyłu

Ibracadabra eight 16.08.2023 00:45

Cuadrado to bez gadanie powinien grać w pierwszym

VVujek 16.08.2023 00:30

No, ale chyba wiadomo czemu takie transfery jak Arna czy Cuardado? Po to by zachować w miarę konkurencyjny skład. Coś czuję, że Cuardado i Arna będą 1 wyborem

HB 16.08.2023 00:15

przyjemnie będzie oglądać progress tego zdolnego szkraba

Poqrv 16.08.2023 00:11

Wiek to jest naczelne kryterium przy zakupie, wiadomo. Ajax Mediolan

Wiciux 16.08.2023 00:09

spokojnie HB my za to wydaliśmy wydaliśmy 10 mln na perspektywicznego młodego napastnika z bolonii, który zostanie sprzedany za 2 lata do pl za 50/60 mln

HB 16.08.2023 00:02

i pyk zaoszczędzone 10 mln przez Inter, a Cuadrado to prospekt na lata

Wiciux 15.08.2023 23:50

singo nie do milanu ani atalanty tylko do monaco za 10 mln

AveCaesar 15.08.2023 23:42

Ausilio: „Samardzic? Powiedziałeś wszystko, myślę, że rekonstrukcja jest dość wiarygodna. Doszliśmy do porozumienia z Udinese, potem było kilka zmian ze strony Samardzicia, powiedzmy tak”.

sampras182 15.08.2023 22:51

ale ze sztabu piłkarza widać ostrożny optymizm. A jutro przekonamy się, czy Lazar ma jeszcze szansę na założenie koszulki Interu. (Źródło: DAZN)

Ibracadabra eight 15.08.2023 22:49

za 13 mln poszedł

Ibracadabra eight 15.08.2023 22:47

też*

Ibracadabra eight 15.08.2023 22:47

Union treż ma Paramount za sponsora :P

Ibracadabra eight 15.08.2023 22:46

Gosens w Unionie a tu nic?

sampras182 15.08.2023 22:37

Jak to co "nie dziękujcie" :)

milosz912 15.08.2023 22:34

Ciekawe co Correa by powiedział

milosz912 15.08.2023 22:33

Miłe

milosz912 15.08.2023 22:33

Robin Gosens przeprasza społeczność Interu, że nie pokazał prawdziwego Robina...

sampras182 15.08.2023 22:32

Chciałem żeby do nas przyszedł ale jak widzę to bagno wokół niego które mogło by co chwile coś kombinować to już chyba czas odpuścić !

milosz912 15.08.2023 22:32

lub w przypadku transferu*

milosz912 15.08.2023 22:31

Jak ma być taki cyrk, to co będzie przy przedłużeniu kiedyś lub transferu. Syndrom Wandy Icardi?

milosz912 15.08.2023 22:30

3 zmiany agentów w 10 dni

milosz912 15.08.2023 22:30

Ponoć wszystko przez ojca zawodnika

andyvdm 15.08.2023 22:29

Juz to slysze od tygodnia xd

andyvdm 15.08.2023 22:28

Nerazzurri will make their final decision tomorrow

milosz912 15.08.2023 22:27

Gosens co za słownik*

milosz912 15.08.2023 22:27

Gonsens*

milosz912 15.08.2023 22:26

Gonsens oficjalnie w Union

Wiciux 15.08.2023 22:24

Inter Milan are close to closing the door on Udinese midfielder Lazar Samardzic for good. This according to Sky Sport Italia transfer expert Gianluca Di Marzio, who reports on his homepage that the Nerazzurri will make their final decision tomorrow after making no headway in the past few days.

HB 15.08.2023 22:04

za 2 lata wyprzedzą Włochy

HB 15.08.2023 22:02

futbol z duszą, prosto z serducha - nie żadne superligi

HB 15.08.2023 22:02

już 3 najdroższy skład w lidze

HB 15.08.2023 22:02

a Firmino, Kessie, Mahrez i Mendy poszli do beniaminka xdd

Paolo92 15.08.2023 21:59

Kopenhaga

pluto11 15.08.2023 21:49

Co tam się odwala w tej Arabii te Al-Halil to już ma pełnoprawny Europejski skład mogący grać w LM

rroossoonneerii 15.08.2023 21:47

karne w pradze

AveCaesar 15.08.2023 21:41

na razie chyba tylko 24 -48h czyli zbliżamy się powoli

sampras182 15.08.2023 21:41

Tatuś :)

sampras182 15.08.2023 21:41

Kluby się już dawno dogadały, tylko tatuą małolata namieszał bo chce kasy dla siebie.

rroossoonneerii 15.08.2023 21:39

ale meczyk sie zrobil w pradze

rroossoonneerii 15.08.2023 21:39

spokojnie zaraz bedzie ze sie jednak kluby dogadaly i bedzie magiczne za 48h podpisze umowe

sampras182 15.08.2023 21:38

Jak piszą na FC1908 Samardzic pewny siebie trenuje osobno w Udine :)

Rebelde 15.08.2023 21:37

A magiczne 24h juz padło ?

AveCaesar 15.08.2023 21:36

jutro bedzie że po jutrze ;b

sampras182 15.08.2023 21:35

Czyli to co od rana wszędzie piszą, dalej nic nie wiadomo :)

AveCaesar 15.08.2023 21:34

Di Marzio - Samardzic: Inter pesymistyczny i poirytowany zachowaniem otoczenia chłopca, mógłby go tutaj zamknąć, gdyby uzgodnione warunki nie zostały zaakceptowane. Ostateczna decyzja w tej sprawie spodziewana jest jutro rano

KibicInteru 15.08.2023 21:28

Raczej już po ptolach ale zobaczymy

AveCaesar 15.08.2023 21:21

może tam też mają jakiegoś swojego obserwatora hihihi

sampras182 15.08.2023 21:18

Na calcio mercato piszą że wszyscy czekają na rozwój sytuacji i tylko tyle :)

AveCaesar 15.08.2023 21:17

facepalm

AveCaesar 15.08.2023 21:17

artykuł

AveCaesar 15.08.2023 21:17

tylko na seria a. pl czy cuś takiego mi wyskoczył artykół w którym koleś stwierdził że tranfer upadł powołując się na calciomercato gdzie tylko napisali że Lazar wrócił do Udine

Rebelde 15.08.2023 21:14

Wałkują ten sam temat. Kontrkt jest i w sumie tyle. Wszyscy czekają

Rebelde 15.08.2023 21:12

Nikt nue pisze o Samardzicu, wiec to jakies ploty

broda4991 15.08.2023 21:11

Szkoda ze shahtar będzie grał w hamburgu a nie gdansku jakbyśmy ich mieli w grupie

rroossoonneerii 15.08.2023 21:08

no ale w teorii tez mialabyc rozjechana XD

rroossoonneerii 15.08.2023 21:07

sparta

Szczupac_FCI 15.08.2023 21:07

który rywal byłby teoretycznie łatwiejszy ?

rroossoonneerii 15.08.2023 21:04

szkoda ze raczej sparty/kopenhagi nie przejda

Adriano_forever 15.08.2023 21:02

lepiej w sosnowcu niż warszawie

rroossoonneerii 15.08.2023 20:58

niesamowite hymn ligi mistrzow w sosnowcu XD

milosz912 15.08.2023 20:41

Może Sommera zamienić na Kovacevicia z Rakowa?

KibicInteru 15.08.2023 20:39

Poczekajmy na potwierdzanie od Martinsa2000

VVujek 15.08.2023 20:37

Więc Sensi zostaje

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się