Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

HB 15.08.2023 20:32

i cyk, kolejne zaoszczedzone pieniazki

HB 15.08.2023 20:32

ktos napisal, ze samardzic oficjalnie anulowany

Pjerun 15.08.2023 20:30

Arnautovic w Mediolanie. Czyli to się dziejr

VVujek 15.08.2023 20:26

Dimarco może grać jako pół lewy, ale fakt przydałby się ktoś.

crislk 15.08.2023 20:23

zaczyna sie era belfodilow i jonatanow :D

HB 15.08.2023 20:22

according to Italian broadcaster SportMediaset, via FCInter1908, who report that the Nerazzurri are leaning more and more in the direction of keeping hold of the 28-year-old former Sassuolo midfielder if they cannot get a deal for Lazar Samardzic back on track.

Imrahil 15.08.2023 20:17

:V

Imrahil 15.08.2023 20:17

powoli mozna typowac niewypal mercato

Imrahil 15.08.2023 20:17

i nie pokarze

Adriano_forever 15.08.2023 20:13

z nowych nabytków poza Fratessim nikt nic ciekawego nie pokazał

Orzeu 15.08.2023 20:13

nom jeden brakuje

Orzeu 15.08.2023 20:13

pamiętam jak mi Jacek który prowadzi stronę footballtalentscout (260 tys. obs. na twitterze) zachwalał Brozo jak przychodził do Interu. Że to jego ulubiony talent... no i miał rację. A Bisseck? póki co jedna wielka niewiadoma. Na razie w spraingach nic nie pokazał

Adriano_forever 15.08.2023 20:13

no pięciu uznawając Darmiana jako środkowego, ale acerbi z kontuzją

Adriano_forever 15.08.2023 20:12

więc jakby nie patrzeć chyba trochę mało

Adriano_forever 15.08.2023 20:12

gramy na trzech śo a w kadrze mamy ich 4

VVujek 15.08.2023 20:06

Kiedyś tak Brozo wyciagneliamy

VVujek 15.08.2023 20:06

Takie transfery też trzeba robić, tanio wyróżniający się zawodnik słabszej ligi.

VVujek 15.08.2023 20:05

Ten Bisseck wygląda na typa który ma warunki wejść na wysoki poziom, technicznie dobry, fizycznie też dobrze wygląda. W sumie Inter mało się bronił w sparingach, tylko z PSG więc ciężko ocenić jak gra w obronie

Gloin1989 15.08.2023 20:03

syn marnotrwawny

Gloin1989 15.08.2023 20:03

ale nie długo Bonucci wjedzie :D

VVujek 15.08.2023 20:02

Becao był za 8 baniek

Gloin1989 15.08.2023 20:01

Demiral był do wyciagnięcia ale terz po ptakach

Klinsi64 15.08.2023 19:59

kto niby mialby byc tym kocurem?

Pjerun 15.08.2023 19:57

Gdybyśmy zapłacili poważna kwotę to pusciliby. Ale to oczywiście mało prawdopodobne

Klinsi64 15.08.2023 19:56

kto ci kocura pusci 2 tyg przed zamknieciem?

Pjerun 15.08.2023 19:53

Mógłby przyjść jakiś kocur na obronę jeszcze

VVujek 15.08.2023 19:53

Obrona praktycznie bez zmian, bo Skriniar w poprzednim sezonie był, słaby albo kontuzjowany.

Pjerun 15.08.2023 19:53

Według mnie Arnautovic ma duże szanse się sprawdzić w Interze, ale 10mln to nawet największy fan Suning musi uznać za nieporozumienie

VVujek 15.08.2023 19:52

Atak to się okaże..

VVujek 15.08.2023 19:52

Wahadła i pomoc wzmocnione.

VVujek 15.08.2023 19:52

10 mln to jakaś porażka, no ale cóż desperacja.

Adriano_forever 15.08.2023 19:50

wiecej niż sommer

Klinsi64 15.08.2023 19:50

no i co ci ten trubin gwarantuje?

Adriano_forever 15.08.2023 19:48

6 mln z sommera przecież

Adriano_forever 15.08.2023 19:48

a wiesz, że jakbyśmy dali 16 zamiast 10 to byśmy go mieli? :O

Poqrv 15.08.2023 19:48

Czy Wy serio nie rozumiecie, że Trubina sprzedano nie dla 10 mln, a dla 40% ze sprzedaży? :O

Adriano_forever 15.08.2023 19:47

Stępiński top

Rebelde 15.08.2023 19:46

Bono z Sevilli, blisko Al Hilal za 16-18mln. Świetny bramkarz, szkoda ze nie do nas

Adriano_forever 15.08.2023 19:42

a na trubina nie było

Adriano_forever 15.08.2023 19:42

10 mln

Imrahil 15.08.2023 19:40

znowu wstyd na cala europe

Wiciux 15.08.2023 19:39

desperacki transfer

Imrahil 15.08.2023 19:39

TO JUZ MOGLI O IKARA PYTAC

Imrahil 15.08.2023 19:39

tragedia

andyvdm 15.08.2023 19:24

Kunszt Marotty

Gloin1989 15.08.2023 19:15

Majstersztyk

callthelaw 15.08.2023 19:07

To się samo komentuje

callthelaw 15.08.2023 19:06

"Marko Arnautovic to #Inter for €10M is the second most expensive signing in European history for players over 34 years old. The first is Cristiano Ronaldo to Manchester United for €17M, third and fourth are Yann Sommer to Bayern Munich for €9M and to #Inter for €6M. [via @Gazzetta_it 🌗]"

Adriano_forever 15.08.2023 19:06

o kurde szoszony na forum

Poqrv 15.08.2023 18:19

Inter wyznaczył ostateczny termin. Obóz Sramardzicia ma czas na podpisanie kontraktu do końca zimowego mercato sezonu 2025/26.

ragnar 15.08.2023 18:19

Na transfermarkt Augusto już u nas

andyvdm 15.08.2023 18:13

To juz chyba bedzie szosty

andyvdm 15.08.2023 18:13

Czy jutro kolejny decydujacy dzien na twmat samardzicia

Vancore 15.08.2023 17:57

nie zloza takiej oferty

erebos 15.08.2023 17:48

Monaco ma złożyć nową ofertę za Baloguna. Spełnią chyba oczekiwania Arsenalu (50 mln funtów z bonusami).

Seba 15.08.2023 17:25

Ci podrabiani kibice nie potrafią się nawet umiejętnie kryć

HB 15.08.2023 17:20

A Thuram bedzie odporny na kontuzje?

Claudio 15.08.2023 17:15

co to za idiota ten gość...tworzy jedno konto za drugim i ciagle się ośmiesza

Seba 15.08.2023 17:02

nie wiedziałem, że Sensi i Frattesi to drewna :D

Gloin1989 15.08.2023 16:48

teraz jest w innej sytuacji Udine też go nie chce

Dejwid 15.08.2023 16:48

podobna akcja

Dejwid 15.08.2023 16:47

lol ponoc Venezia kiedys praktycznie kupiła Samardzicia, a stary sprzedał go do Udine jednak bo mu sie odwidzialo

Gloin1989 15.08.2023 16:47

potem zjazd lepiej już nie będzie

Gloin1989 15.08.2023 16:46

Lukaku w formie był tylko przy Conte

Szczupac_FCI 15.08.2023 16:45

Oczywiście mam nadzięje ze Thuram będzie koksem, da nam jeszcze wiecej niz Lukaku w formie

Gloin1989 15.08.2023 16:43

+ fatalna forma

Gloin1989 15.08.2023 16:43

Lukak wiekszośc sezonu kontuzja

Szczupac_FCI 15.08.2023 16:43

Thuram lepszy od Lukaku - za wczesnie aby tak mówić

Gloin1989 15.08.2023 16:42

zapomniałem Cuadrado > Bellanova

Gloin1989 15.08.2023 16:42

zle nie jest ale bez szału

Gloin1989 15.08.2023 16:41

Thuram>Lukaku Frattesi > Brozo Sensi> Gaga Augusto>Gosens Sommer<Onana Arna< Dzeko Bisseck<Skriniar Audero> Handa ? < D'Ambrosio

KibicInteru 15.08.2023 16:13

A gosens nie podpisze dopóki augusto nie podpisze

Orzeu 15.08.2023 15:54

pluto nie ma bo najpierw gosens musi podpisac

Poqrv 15.08.2023 15:52

Berardi za Correę to by było coś. O jakieś 5 lat za późno, ale wciąż

Lopez 15.08.2023 15:48

ten prwdziwy xd

Klinsi64 15.08.2023 15:20

ojciec Carlosa ma przylecieć z Brazylii wtedy klepną wszystko

pluto11 15.08.2023 15:08

Co z potwierdzeniem Augusto

Towarzysz 15.08.2023 14:57

Retegui właśnie to taki bardziej typ killera, bliżej mu do Icardiego

KibicInteru 15.08.2023 14:52

Wykończenie ma dobre ale gra kombinacyjna leży

Claudio 15.08.2023 14:50

Berardi wielki interista naciska podobno na transfer do juve

Orzeu 15.08.2023 14:47

poważnie się pytam, na oczy gościa nie widziałem

Orzeu 15.08.2023 14:46

ale pytanie brzmi: czy ten Retegui jest faktycznie taki dobry?

Kubus 15.08.2023 14:28

Arnautovic jeszcze się okaże drugim Milito xD

Poqrv 15.08.2023 14:17

12+ bonusy za Reteguia. Za Arnautovicia wg Romano będzie 10 z bonusami, pewnie 8+bonusy.

Poqrv 15.08.2023 14:16

Nie tylko z Arną, ale jest niewielu graczy doświadczonych na międzynarodowej scenie o podobnym profilu. Jeszcze mniej w naszym zasięgu finansowym.

inter30 15.08.2023 14:15

to mamy inne info bo ja mam 12

Poqrv 15.08.2023 14:14

No i Retegui kosztował 15 z bonusami, to już szczegół, ale albo obie kwoty z bonusami, albo obie bez.

inter30 15.08.2023 14:13

dokładnie, tylk oz takim arna można mysleć o scudetto

Dejwid 15.08.2023 14:13

wyrazem dobitnym tych Ambicji jest transfer Arny przecietniaka na koncu sportowej drogi.

inter30 15.08.2023 14:12

możesz śmiało rywalizować z niejakim nicolasem

inter30 15.08.2023 14:12

poqrv widać jakie masz pojęcie

Dejwid 15.08.2023 14:11

ktos robil? obiecujacy grajek za nie tak duze pieniadze, mozna powiedz nawet, ze to byla spora okazja.

Poqrv 15.08.2023 14:10

No ten Rettegui może rywalizować sobie z Georgem Puscasem o podania Filipa Jagiełły. Jeszcze mamy trochę większe ambicje niż walka o utrzymanie ;)

Orzeu 15.08.2023 14:06

czemu tak właściwie się z tego reteguia robi takiego kozaka?

inter30 15.08.2023 14:05

genoa wzięła retegui za 12 a Inter arne za 10, o czy mowa w ogóle

inter30 15.08.2023 14:04

ale dostali 60 za onane, mozna je było dużo lepiej zagospodarować

Claudio 15.08.2023 14:03

W La Liga chyba jest najbiedniejsze okienko od lat. Sam Real chyba wydał więcej od wszystkich klubów razem wziętych

Claudio 15.08.2023 14:02

Bayern, Real i Milan coś wydały, a reszta drużyn wygląda bardzo biednie

Claudio 15.08.2023 14:02

Poza Anglia i Arabia to jest w większości bieda

Claudio 15.08.2023 14:01

Zobacz sobie jak wygląda rynek we Włoszech, Niemczech i Hiszpanii.

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się