Archiwum shoutboksa

erebos 15.08.2023 00:05

Oglądałeś Nzolę w akcji i Arnę w akcji?

pablo77 15.08.2023 00:05

:D

Cny 15.08.2023 00:05

ja mysle ze ze 3

Cny 15.08.2023 00:05

xd

Poqrv 15.08.2023 00:05

No ale Arna, co by nie mówić, na ten moment dwie klasy wyżej niż Nzola

Cny 15.08.2023 00:05

bo to niemożliwe robić tak skrajne deale jak np fratessi i arnautovic

pluto11 15.08.2023 00:05

Przecież to chore jest młokos 21 lat który zaliczył bramkę i asystę

Cny 15.08.2023 00:05

marotta musi być schizofrenikiem

nicolas80 15.08.2023 00:04

Zobaczymy po sezonie kto lepiej wydał 10 mln

Cny 15.08.2023 00:04

za to idzie sie do więzienia w normalnym świecie

pluto11 15.08.2023 00:04

Caisedo poszedł do Chelsea za 116mln + 18 mln bonusów

Cny 15.08.2023 00:04

defraudacja*

Cny 15.08.2023 00:04

audacja

Cny 15.08.2023 00:04

przeciez to ejst kryminał

Cny 15.08.2023 00:04

błagam nie porównujcie już

Cny 15.08.2023 00:04

przestancie

pablo77 15.08.2023 00:04

dokł

Wiciux 15.08.2023 00:04

Fiorentina kupila nzole za 10 baniek, a my arne xD

nicolas80 15.08.2023 00:04

Większość z nich się sprawdza

Cny 15.08.2023 00:03

o legendarna "zasłużyliśmy an wiecej" xd

Wiciux 15.08.2023 00:03

A za rok acerbi lat 36, darmian lat 34 i kończy sie kontrakt oraz cładrado lat 36 i równiez konczy sie kontrakt no fajnie.. a zapomnialem jeszcze o mikim

nicolas80 15.08.2023 00:03

Cieszę się że pamięcie moje wpisy

Cny 15.08.2023 00:03

a juz zestawienie arna retegui pomijam, ostatni tydzien mercato to prawdizwy dramat

andyvdm 15.08.2023 00:02

Pablo i jeszcze ze brankarz rywali bronil strzały

Cny 15.08.2023 00:02

tak jak zapowidadales

pablo77 15.08.2023 00:02

Inzaghi - "Nie wiem, nie wiem jak to wytlumaczyć, stwozyliśmy 150 sytuacji i żadna nie wpadła, musimy poprawić skuteczność, to nie jest normalne, zasłużyliśmy na więcej, nie byliśmy gorsi a przegrywamy, chlopcy dali z siebie wszystko, byli dzisiaj cudowni to piłka jest okrutna. Wrócimy silniejsi, musimy przeanalizować co się stało i wyciągnąć wnioski." :D

Cny 15.08.2023 00:02

nicolas tak kazdy apmieta jak correa odalił z formą w kwietniu

erebos 15.08.2023 00:02

Dżeko to dostał kontrakt marzenie w Turcji, ale taki M'Bala Nzola i Retegui...

nicolas80 15.08.2023 00:02

Trzeba robić screeny

Cny 15.08.2023 00:02

przeciez ktokolwiek z nas dopuściłby się czegoś takiego w robocie to dyscyplinarka z miejsca

Wiciux 15.08.2023 00:01

Bolonia pięknie wyczuła naszą desperacje

Cny 15.08.2023 00:01

niemożliwe

Cny 15.08.2023 00:01

i puścili dżeko, co za dekle

Cny 15.08.2023 00:01

chryste 10MMMMMM xd

Cny 15.08.2023 00:01

praca, mental, zawodnicy każdego dnia dają z siebie wszystko, tlyko arna i correa nie mają zbyt wiele

andyvdm 15.08.2023 00:01

Poki co to wszyscy aranow dymaja na ceny a jedyny klub wydymany przez arabow to Inter na brozoviciu

Cny 15.08.2023 00:00

delicje

Cny 15.08.2023 00:00

i to jeszcze z jakimś cagliari u siebie

pablo77 15.08.2023 00:00

wyobrazam sobie juz atak Correa - Arna i konferencje Inzaghiego po przeyebanym meczu.

Cny 15.08.2023 00:00

ktoś musi w koncu coś nam dać skoro całe mercato wystawiamy tą łapę jak żebracy

erebos 15.08.2023 00:00

Pisałem już, że Koreała cały czas czuje wsparcie trenara i jemu się nie spieszy do zmiany barw.

Wiciux 15.08.2023 00:00

HB 14.08.2023 23:58 dlatego inwestujemy w przyszlociowego, młodego arnautovicia za 2 lata pójdzie do premier league za 60 baniek

Cny 15.08.2023 00:00

muszą

Cny 14.08.2023 23:59

te bideniejsze

andyvdm 14.08.2023 23:59

Poza tym tam wieprzowiny nie mozna grillowac legalnie

Cny 14.08.2023 23:59

wezmą

andyvdm 14.08.2023 23:59

Correi to nawet araby nie chca

Cny 14.08.2023 23:59

jak araby wzięły demirala to correa tez pójdzie

pablo77 14.08.2023 23:58

brakuje tylko zeby Lautaro zlapal kontuzje i bedziemy wychodzic Correa - Arnautović....

Wiciux 14.08.2023 23:58

Albo odsetki oaktree

Cny 14.08.2023 23:58

nie da sie tkaich rzeczy pisać będąc istotą ludzką

HB 14.08.2023 23:58

Transfery przychodzace do serie a to mac niezli pilkarze ze srednich klubow w innych ligach typu thuram, cheek. Wlochy toną w lancuchu pokarmowym i musza sie pilnie przestawic na scouting i szkolenie mlodych modelem bvb, ale jak to pogodzic ze skostniala wloska filozofia i trenerami, ktorzy nie stawiaja na mlodych?

andyvdm 14.08.2023 23:58

No i to nieudolne AI

Wiciux 14.08.2023 23:58

Raczej już żadnych transferów nie będzie, aby napastnika nr 4 ściagnać musimy pozbyć sie corely co jest awykonalne. Także oby przyszedł samardzic będzie chociaz mocna rotacja w pomocy oraz piłkarz w przyszlosci który może sifnansować mercato

Cny 14.08.2023 23:58

nicolas to jakis troll bot AI

andyvdm 14.08.2023 23:57

Mowi to czlowiek ktory opisuje uczucia Correi i Arnautovicia

nicolas80 14.08.2023 23:57

Andy to samo

nicolas80 14.08.2023 23:57

Cny ale ty nie masz pojecia o tych relacjach

andyvdm 14.08.2023 23:57

Tak sie nie dogadamy

andyvdm 14.08.2023 23:56

Trener chce starych dziadow doswiadczonych im lepiej 40stki tym lepiej zarzad chce sprzedawac z zyskiem

Cny 14.08.2023 23:56

nie da sie tak budowac kadry

Cny 14.08.2023 23:56

to jest okropne

Cny 14.08.2023 23:56

ale znowu totalny rozdzwiek miedzy wlascicielem, dyrektorami i trenerem

pablo77 14.08.2023 23:56

ja z tym skladem nie widze zeby Inzi to ogarnął. Nie ma kto ratować dupska nawet.

erebos 14.08.2023 23:55

Kolesie ewidentnie się nie dogadują, a Marotta wszystko pórbuje w kupie utrzymać.

andyvdm 14.08.2023 23:55

Bedzie siedzial dupa na lawie jak asllani ktory ogladal ledwo lowloczacego bogami Mkhitariana

erebos 14.08.2023 23:55

Coś czuję, że po sezonie albo pójdzie Inzaghi, albo Ausilio.

andyvdm 14.08.2023 23:55

Ten Samardzix to ja sie dziwie ze w ogole chcial tu przyjsc

erebos 14.08.2023 23:55

Arna to opcja Inzaghiego. Ausilio miał niby inne pomysły.

Cny 14.08.2023 23:55

Tak btw co się stało, ze powiadomienia i czat naprawione?

nicolas80 14.08.2023 23:54

Trener to wszystko poukłada bo jest świetnym fachowcem

pablo77 14.08.2023 23:54

Arna to jest gorsza wesja Dzeko i bedziemy go curva ogladac caly sezon bo Incagi lubi takich drewnianych platfusów

Cny 14.08.2023 23:54

obrona wyglada zle jesli opiermay ja na acerbim i darmianie

erebos 14.08.2023 23:53

Z Samardziciem to pomysł Ausilio. Jeżeli Inzaghi potwierdziłby, że go chce, to transfer pewnie byłby już dopięty, ale Simone ma podobno wywalone na Serba.

Cny 14.08.2023 23:53

andy niektorzy bronią transfer arny xd chyba nawet jego nei bylo w twoim kajecie, bo to totalna abtrakcja. pekhart z legii byłby lepszy

erebos 14.08.2023 23:53

Podobno jeszcze agent Lukebakio się przypominał ostatnio.

Wiciux 14.08.2023 23:53

Poza wahadłami z pomoca zobaczymy co z samardziciem. Najbardziej martwi obrona. Nie ma co na mistrza sie nastawiać oby w top 4 skończyć

Cny 14.08.2023 23:52

skupmy sie na dawidowiczu ktorego polecam od stycznia

andyvdm 14.08.2023 23:52

To najlepiej swiadczy o obecnej degrengoladzie

Cny 14.08.2023 23:52

chociaz z demiralem dorbe wiesci

Cny 14.08.2023 23:52

a nei mogli arabowie wziac tego arnautovicia? ;/

andyvdm 14.08.2023 23:52

No niemtorzy tu zaczali rozważać Lazaro jako przydatna opcje

pablo77 14.08.2023 23:52

fajnie sie zaczelo od Frattesiego i Thurama a pozniej to jakiś dramat i nieporozumienie nie wiem co sie wydarzylo.

pablo77 14.08.2023 23:51

nie no nie oszukujmy się jest reges w ch.uj i to na kazdej pozycji.

erebos 14.08.2023 23:50

Co do Samrdzicia, to Pozzo podobno mega wkurwiony na niego i nie za bardzo chce go widzieć w składzie Udine.

erebos 14.08.2023 23:47

Obronę uzupełnią w razie czego goście z Primavery, którzy będą trenować z pierwszym składem. Stanković, Stabile i chyba Guercio.

erebos 14.08.2023 23:46

Jedyna niewiadoma to Samardzić. Fajny grajek, ale trzeba się szanować. Dla jego dobra Inter powinien się już w piątek wycofać, aby uzmysłowił sobie, że nie gra się w ch*ja

Gloin1989 14.08.2023 23:46

to kiepsko

erebos 14.08.2023 23:44

Tanganga pozostają opcją na wypożyczenie. Toloi i Palomino odpali chyba już.

erebos 14.08.2023 23:43

Dimarco lub CA bądą uzupełniać obronę w razie potrzeby

erebos 14.08.2023 23:43

transferu obrońcy już raczej nie będzie, a jako 5 wahadłowy zostanie Lazaro

Gloin1989 14.08.2023 23:42

szkoda dobry grajek

erebos 14.08.2023 23:42

Demirala nie chciał niby Inzaghi, bo za słabo gra do przodu

pablo77 14.08.2023 23:42

Tomiyasu raczej też, zostaje Bissec

Gloin1989 14.08.2023 23:42

czyli Demiral odpada

erebos 14.08.2023 23:41

cholera wie, z Liverpoolem zagrali bardzo dobry mecz.

pablo77 14.08.2023 23:41

Chelsea nie bedzie w top10 już to przewidywalem

nicolas80 14.08.2023 23:40

HB pieniądze to nie wszystko. Nikt nie ma gwaracji że jak wyda najwiecej to będzie bezkonkurencyjny.

erebos 14.08.2023 23:40

Prowadzić klub w realu jakbyś grał w FM-a

erebos 14.08.2023 23:40

odpowiednio 50 i 45 mln funtów

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się