Archiwum shoutboksa

Wiciux 14.08.2023 23:00

czyli sanchez

Wiciux 14.08.2023 22:59

Inter Milan are considering Arsenal striker Balogun and ex-Marseille forward Alexis Sanchez as possible target if Joaquin Correa leaves. This according to Milan-based newspaper Gazzetta dello Sport, via FCInterNews, who report that the Nerazzurri will base their strategy to replace Correa on whether they loan him out or sell him on a permanent basis.

VVujek 14.08.2023 22:58

Można plakac, bo nie kupili jeszcze jednego obrońcy

andyvdm 14.08.2023 22:57

No to mozna nyc spokojnym jak jest bisek

VVujek 14.08.2023 22:57

Dimarco na lewym sobie radzi

VVujek 14.08.2023 22:56

No przecież jest Bisseck

pluto11 14.08.2023 22:56

I co zostaniemy na cały sezon z Darmianem na polprawym

Jacenty 14.08.2023 22:48

Skysport napisal, że zarowno Augusto jak i Dimarco (ale też Bisseck) mogą grać jako skrajni-srodkowi obrońcy, więc Inter może zrezygnować z zakupu obrońcy 🤣🤣

HB 14.08.2023 22:45

Blagam jakos mecz z albania to nie jest argument za zostawianiem lazaro... prawa strona jest obstawiona lepszymi zawodnikami, niech ktos inny mu placi pensje, skoro klub liczy kazde euro

speaker 14.08.2023 22:09

Thuram w podstawie ale Markus słabiutko, bojaźliwie...

ANIOL 14.08.2023 22:08

Uja.....sorry slupek

ANIOL 14.08.2023 22:08

Co onana obronił no dzik

speaker 14.08.2023 22:08

Najlepiej żeby wszystkie transfery były tak załatwiane po cichu bez większego rozgłosu jak Augusto czy chociażby wcześniej Hakimi

Claudio 14.08.2023 22:04

Riso tez prowadzil transfer Augusto, ale tam nie ma go na liscie. Moze jako posrednik

Cny 14.08.2023 22:03

arnautovic w podstawie na monze?

Claudio 14.08.2023 22:02

Sensi Frattesi

VVujek 14.08.2023 22:01

Kto Jeszce od niego?

Claudio 14.08.2023 22:01

ostatnio sporo interesow robimy z Riso. Widzę, że Augusto też od niego

speaker 14.08.2023 21:59

Lazaro zmienił imicz i jakby grę 🤣 podobał mi się wczoraj na boisku

VVujek 14.08.2023 21:59

Jest opcja ofensywa i defensywna.

Cny 14.08.2023 21:59

o i vvujek atakuje innego użytkownika

VVujek 14.08.2023 21:58

Co ty Chcesz od prawej,? Mocna prawa strona

speaker 14.08.2023 21:57

Augusto grywa na prawej? Bo nie wiem

Claudio 14.08.2023 21:57

Udinese podobno ostro wkurvione na otoczenie Samardzica

Pjerun 14.08.2023 21:57

Piękna atmosfera na sb. Można podziękować Zhangowi

Kredence 14.08.2023 21:57

Opamiętaj się

Kredence 14.08.2023 21:57

Jaki lazaro

Kredence 14.08.2023 21:57

Daj spokój Speaker

speaker 14.08.2023 21:56

Kredence , wybór jest słaby między Denzelem a Cuadrado 🙈 to wolę Lazaro :P

Kredence 14.08.2023 21:56

O czym ty pieprzysz

VVujek 14.08.2023 21:56

Ekspert szuflada

VVujek 14.08.2023 21:56

A opisujesz zawodników których nigdy w akcji nie widziałeś xd

Claudio 14.08.2023 21:56

mamy Dimarco i Augusto a bedziemy grac Lazaro? Nie no slabe zarty

VVujek 14.08.2023 21:55

Dobrze ze ty jesteś największym ekspertem alfa i Omega

Kredence 14.08.2023 21:55

Speaker chce lazaro na monze, ta strona nigdy nie przestanie zadziwiać

Kredence 14.08.2023 21:53

Pokurw

Claudio 14.08.2023 21:53

ale nick oryginalny trzeba przyznac

Claudio 14.08.2023 21:53

poqrv kmiocie co mi minusy dajesz :D

Kredence 14.08.2023 21:52

Masakra

Kredence 14.08.2023 21:52

Dosyć, że mercato nam nie idzie, to jeszcze ojciec musial odstawić cyrk

VVujek 14.08.2023 21:52

Lepiej zajmij się swoim, a sorry ty swego nie masz

VVujek 14.08.2023 21:52

Ty mi nie będziesz życia układał.

Kredence 14.08.2023 21:51

Więc jezdz i pracuj

Kredence 14.08.2023 21:51

Dokl

VVujek 14.08.2023 21:51

Żadna praca nie hańbi

Claudio 14.08.2023 21:51

kompletna amatorszczyzna z tym Samardziciem wyszla. Moze agenta zalatwila im to co chcieli, a do tego dla siebie solidna jeszcze prowizje i ojciec zobaczyl jaka kasa dla niej i stwierdzili ze oni sami to sobie zalatwia ale kasa nie do agentki, a do ojca. A Inter nie chce psuc interesow z tą agentką nie chce nic zmieniac

Pjerun 14.08.2023 21:51

Stary Samardzica pewnie mówi: synek, jak tata ci ogarnie kontrakt, to nie ma ch**a we wsi. No weź się tato

speaker 14.08.2023 21:51

No ale nawet jakby jakimś cudem przyszedł to chłopak bardzo źle zaczyna...

Kredence 14.08.2023 21:51

Trzeba budować te bloki

Kredence 14.08.2023 21:51

Cny, spokojnie, bo wujek i tak zaraz ma wyjazd służbowy na budowę pod Berlin, nie będzie go kilka miesięcy jak dzieje się to od lat

speaker 14.08.2023 21:50

Szczerze? Po tej akcji to Samardzić jak dla mnie jest spalony u Marotty, a też trochę trudno mi sobie jest wyobrazić w tej chwili jego wejście do zespołu

VVujek 14.08.2023 21:50

Ciekawe od kiedy masz ten nick

Pjerun 14.08.2023 21:50

No to jest jakiś taki Mirek Samardzic, handlarz, agent, biznesman

Cny 14.08.2023 21:50

vvujek możesz sobie sprawdzić kto od kiedy ma konto na stronie

Kredence 14.08.2023 21:49

Przecież to kabaret

VVujek 14.08.2023 21:49

Nie kłam typie, lepiej podaj swój poprzedni nick i wszystko będzie jasne

Kredence 14.08.2023 21:49

Ale to proste, samardzic miał agenta, który negocjował w jego imieniu, potem papa go zwolnił i chce negocjować od nowa

sampras182 14.08.2023 21:49

Jakie 60 jak on by grał tyle co Asslani :brawo:

Cny 14.08.2023 21:49

w sytuacji z samaradziciem śmieszne jest to że te kwoty 300k w perspektywie całej kariery to jakieś grosze

Claudio 14.08.2023 21:49

beda robili problem bo powiedza zeby sprzedac za 50 bo oni chca 10mln prowizji :D

Czaglar 14.08.2023 21:48

Za rok się go sprzeda za 60 milionow to nie będzie problemu z jego otoczeniem

Cny 14.08.2023 21:48

vvujek co wieczór obrażasz ludzi, zbastuj

VVujek 14.08.2023 21:48

facepalm

VVujek 14.08.2023 21:48

Przecież to ty mnie zaatakowałeś, wymyślajac niestworzonw rzeczy o Arnautovicia niby pokazując luki w mojej logice Cny :lol:

Pjerun 14.08.2023 21:48

Z pewnością są to ludzie mało profesjonalni. Jak coś załatwiała im pośredniczka i nie wiedzieli co? Nie mieli umowy wstępnej żadnej? Wydaje mi się, że przy takich kwotach jakimi się w piłce operuje trzeba dobrze sie dobrze znać i przygotować

Claudio 14.08.2023 21:47

ale serio Samardzic to taki giga talent? Ja go kompletnie nie kojarze, a widzialem tylko na kompilacji na YT. Mamy ogromne braki Obronca+napastnik, a my placimy nie małe pieniądze za pomocnika gdzie jest przesyt

Rebelde 14.08.2023 21:47

ja już nie ogarniam, kto kogo zatrudnia i kto komu płaci. Zawodnika zatrudnia agenta, a potem ten nim rządzi ? Co to za popychadła. Nawet jak to rodzina, wujek , chyba młody coś ma do powiedzenia ?

Cny 14.08.2023 21:47

Dejan*

Cny 14.08.2023 21:46

vvujek wszystkich atakuje i obraża?

Cny 14.08.2023 21:46

tam musi wkroczyć Dejwn i naprostować rodzinkę Samaradzicia

VVujek 14.08.2023 21:46

To pokazałeś swoją mądrość, gratuluję szuflado

Claudio 14.08.2023 21:45

po tych akcjach sam nie wiem co to za ludzie sa przy Samardzicu. Niby chlopak bardzo chce do Interu i mu zalezy, ale jego otoczenie toksyczne i moga byc z czasem tylko problemy z nimi

VVujek 14.08.2023 21:45

I co przyszedłes zabłysnąć i nic mądrego nie napisałeś tylko się prujesz, mi transfery póki co odpowiadają

Claudio 14.08.2023 21:44

zaraz Mino wstanie wkurviony z grobu i załatwi ten transfer

Kredence 14.08.2023 21:44

XD

pluto11 14.08.2023 21:44

Samardzic strzeli sobie w kolana jak nie przyjdzie do Interu

Kredence 14.08.2023 21:44

I to jest najgorsza patrząc z twojej perspektywy

VVujek 14.08.2023 21:44

Ty nie jesteś wszyscy

Rebelde 14.08.2023 21:44

Na Twiterku piszą że rodzina Samardzica zatrudniła kolejnego agenta, który ma rozmawiać z Interem :D

Kredence 14.08.2023 21:43

Wujek wszyscy mają cię za głupka, przemysl to w końcu

VVujek 14.08.2023 21:43

Ciekawe jaki typ miał nick wcześniej

Claudio 14.08.2023 21:43

patrze na united-wolves ale za duzo okazji nie ma w tym meczu

Cny 14.08.2023 21:43

tak jak już tęsknimy za dzeko

VVujek 14.08.2023 21:43

Xd

VVujek 14.08.2023 21:43

Odciąć to trzeba dla Cny bo wymyślił sobie ze odpisywałem atuty Arnautovica

Cny 14.08.2023 21:43

zobaczycie zastesknimy za ile capitano baymanoviciem

Kredence 14.08.2023 21:42

Pewnie wrzesień

Pjerun 14.08.2023 21:42

Gdybyśmy nie sprzedali Onany to nic by się nie stalo

speaker 14.08.2023 21:42

Oglądacie Onane?

Kredence 14.08.2023 21:42

Wujek kiedy znowu wyjeżdżasz na robotę do Niemiec i znikniesz na 3 miesiące

Kubus 14.08.2023 21:42

Jakoś nie widzę obsady bramki w tym sezonie

speaker 14.08.2023 21:42

@Wujek , a jaki będzie dalszy ciąg? Ilu jeszcze przyjdzie

Pjerun 14.08.2023 21:42

Xdddd

Kubus 14.08.2023 21:42

Nie mamy bramkarza, a napastnika mamy jednego i to zależy od formy bo potrafi się schować wtedy nie będziemy mieć żadnego

Cny 14.08.2023 21:42

odetnijcie internet temu czlowiekowi

Kredence 14.08.2023 21:42

Xd

Cny 14.08.2023 21:41

złotówki z onany nie wydalismy

VVujek 14.08.2023 21:41

Onany szkoda, ale zrobił robotę o mamy ciekawe transfery dzięki niemu

Claudio 14.08.2023 21:41

najwieksza strata to Onana i niestety ale prawdopodobnie bedzie slabo zastąpiona. Obym się mylił

Shoutbox

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625154

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się