Archiwum shoutboksa

Cny 14.08.2023 23:58

nie da sie tkaich rzeczy pisać będąc istotą ludzką

HB 14.08.2023 23:58

Transfery przychodzace do serie a to mac niezli pilkarze ze srednich klubow w innych ligach typu thuram, cheek. Wlochy toną w lancuchu pokarmowym i musza sie pilnie przestawic na scouting i szkolenie mlodych modelem bvb, ale jak to pogodzic ze skostniala wloska filozofia i trenerami, ktorzy nie stawiaja na mlodych?

andyvdm 14.08.2023 23:58

No i to nieudolne AI

Wiciux 14.08.2023 23:58

Raczej już żadnych transferów nie będzie, aby napastnika nr 4 ściagnać musimy pozbyć sie corely co jest awykonalne. Także oby przyszedł samardzic będzie chociaz mocna rotacja w pomocy oraz piłkarz w przyszlosci który może sifnansować mercato

Cny 14.08.2023 23:58

nicolas to jakis troll bot AI

andyvdm 14.08.2023 23:57

Mowi to czlowiek ktory opisuje uczucia Correi i Arnautovicia

nicolas80 14.08.2023 23:57

Andy to samo

nicolas80 14.08.2023 23:57

Cny ale ty nie masz pojecia o tych relacjach

andyvdm 14.08.2023 23:57

Tak sie nie dogadamy

andyvdm 14.08.2023 23:56

Trener chce starych dziadow doswiadczonych im lepiej 40stki tym lepiej zarzad chce sprzedawac z zyskiem

Cny 14.08.2023 23:56

nie da sie tak budowac kadry

Cny 14.08.2023 23:56

to jest okropne

Cny 14.08.2023 23:56

ale znowu totalny rozdzwiek miedzy wlascicielem, dyrektorami i trenerem

pablo77 14.08.2023 23:56

ja z tym skladem nie widze zeby Inzi to ogarnął. Nie ma kto ratować dupska nawet.

erebos 14.08.2023 23:55

Kolesie ewidentnie się nie dogadują, a Marotta wszystko pórbuje w kupie utrzymać.

andyvdm 14.08.2023 23:55

Bedzie siedzial dupa na lawie jak asllani ktory ogladal ledwo lowloczacego bogami Mkhitariana

erebos 14.08.2023 23:55

Coś czuję, że po sezonie albo pójdzie Inzaghi, albo Ausilio.

andyvdm 14.08.2023 23:55

Ten Samardzix to ja sie dziwie ze w ogole chcial tu przyjsc

erebos 14.08.2023 23:55

Arna to opcja Inzaghiego. Ausilio miał niby inne pomysły.

Cny 14.08.2023 23:55

Tak btw co się stało, ze powiadomienia i czat naprawione?

nicolas80 14.08.2023 23:54

Trener to wszystko poukłada bo jest świetnym fachowcem

pablo77 14.08.2023 23:54

Arna to jest gorsza wesja Dzeko i bedziemy go curva ogladac caly sezon bo Incagi lubi takich drewnianych platfusów

Cny 14.08.2023 23:54

obrona wyglada zle jesli opiermay ja na acerbim i darmianie

erebos 14.08.2023 23:53

Z Samardziciem to pomysł Ausilio. Jeżeli Inzaghi potwierdziłby, że go chce, to transfer pewnie byłby już dopięty, ale Simone ma podobno wywalone na Serba.

Cny 14.08.2023 23:53

andy niektorzy bronią transfer arny xd chyba nawet jego nei bylo w twoim kajecie, bo to totalna abtrakcja. pekhart z legii byłby lepszy

erebos 14.08.2023 23:53

Podobno jeszcze agent Lukebakio się przypominał ostatnio.

Wiciux 14.08.2023 23:53

Poza wahadłami z pomoca zobaczymy co z samardziciem. Najbardziej martwi obrona. Nie ma co na mistrza sie nastawiać oby w top 4 skończyć

Cny 14.08.2023 23:52

skupmy sie na dawidowiczu ktorego polecam od stycznia

andyvdm 14.08.2023 23:52

To najlepiej swiadczy o obecnej degrengoladzie

Cny 14.08.2023 23:52

chociaz z demiralem dorbe wiesci

Cny 14.08.2023 23:52

a nei mogli arabowie wziac tego arnautovicia? ;/

andyvdm 14.08.2023 23:52

No niemtorzy tu zaczali rozważać Lazaro jako przydatna opcje

pablo77 14.08.2023 23:52

fajnie sie zaczelo od Frattesiego i Thurama a pozniej to jakiś dramat i nieporozumienie nie wiem co sie wydarzylo.

pablo77 14.08.2023 23:51

nie no nie oszukujmy się jest reges w ch.uj i to na kazdej pozycji.

erebos 14.08.2023 23:50

Co do Samrdzicia, to Pozzo podobno mega wkurwiony na niego i nie za bardzo chce go widzieć w składzie Udine.

erebos 14.08.2023 23:47

Obronę uzupełnią w razie czego goście z Primavery, którzy będą trenować z pierwszym składem. Stanković, Stabile i chyba Guercio.

erebos 14.08.2023 23:46

Jedyna niewiadoma to Samardzić. Fajny grajek, ale trzeba się szanować. Dla jego dobra Inter powinien się już w piątek wycofać, aby uzmysłowił sobie, że nie gra się w ch*ja

Gloin1989 14.08.2023 23:46

to kiepsko

erebos 14.08.2023 23:44

Tanganga pozostają opcją na wypożyczenie. Toloi i Palomino odpali chyba już.

erebos 14.08.2023 23:43

Dimarco lub CA bądą uzupełniać obronę w razie potrzeby

erebos 14.08.2023 23:43

transferu obrońcy już raczej nie będzie, a jako 5 wahadłowy zostanie Lazaro

Gloin1989 14.08.2023 23:42

szkoda dobry grajek

erebos 14.08.2023 23:42

Demirala nie chciał niby Inzaghi, bo za słabo gra do przodu

pablo77 14.08.2023 23:42

Tomiyasu raczej też, zostaje Bissec

Gloin1989 14.08.2023 23:42

czyli Demiral odpada

erebos 14.08.2023 23:41

cholera wie, z Liverpoolem zagrali bardzo dobry mecz.

pablo77 14.08.2023 23:41

Chelsea nie bedzie w top10 już to przewidywalem

nicolas80 14.08.2023 23:40

HB pieniądze to nie wszystko. Nikt nie ma gwaracji że jak wyda najwiecej to będzie bezkonkurencyjny.

erebos 14.08.2023 23:40

Prowadzić klub w realu jakbyś grał w FM-a

erebos 14.08.2023 23:40

odpowiednio 50 i 45 mln funtów

erebos 14.08.2023 23:39

Costa już za darmo w Botafogo, ale Chelsea idzie jeszcze po Romeo Lavię i Michaela Olise.

HB 14.08.2023 23:38

W mediach ploty, ze chelsea jeszcze za 75 mln euro ma kupic diogo coste. Tak sie bawi superliga

HB 14.08.2023 23:36

Arabia zarżnęła mercato wlochow

nicolas80 14.08.2023 23:35

Sensi powinien zostać. Gość widać że ponownie ma blysk i szkoda pozbywac sie takiego zawodnika.

nicolas80 14.08.2023 23:32

Haha. Dajcie spokój z tym gościem i jego otoczeniem. Lepiej zostawić sensiego.

andyvdm 14.08.2023 23:30

Jutro piaty ostateczny dzien na decyzje Samardzicia

XyzIM 14.08.2023 23:27

Merih Demiral to Al Ahli, here we go! Understand there’s an agreement now in place with Atalanta and player side — set to be signed in 24h 🚨🟢🇸🇦 Two PL clubs wanted Demiral but Al Ahli agreed deal on same conditions — it’s done. …one more smart, top signing for Al Ahli. [Romano] Czyli kolejna opcja do obrony odpada

andyvdm 14.08.2023 23:27

Ja tam uwazam ze Stefam Radu to odpowiedni wybór

nicolas80 14.08.2023 23:24

Będziemy mieć w ataku różnorodność i każdy z tych napastników ma inne walory. Trzeba to teraz umiejętnie wykorzystać

callthelaw 14.08.2023 23:22

Demiral do kozojeb... Kolejny nasz cel bye bye. Proponuję teraz skupić się na Thiago Cionku.

nicolas80 14.08.2023 23:21

Gość się pali do gry i na coś wszystkim do udowodnienia

nicolas80 14.08.2023 23:20

Tak ale wydaje mi się że ten ruch będzie pozytywny

pablo77 14.08.2023 23:20

mial byc balogun za 40mln bedzie Arna za 10 :D

VVujek 14.08.2023 23:19

Arnautovic to też desperacja

nicolas80 14.08.2023 23:19

Taremi ok ale rzeczywiście 3o mln to byłby okaz desperacji

nicolas80 14.08.2023 23:18

Andy do tego kapitan Lautaro i Thuram ktorego nie ma co skreskać po paru kiepskich występach

VVujek 14.08.2023 23:17

Tylko ze taremi 30 +mln, a to tez cena z dupy

nicolas80 14.08.2023 23:16

Cena ? No nie wiem. Trzepa dać mu szansę i ocenić po sezonie czy nie wart byl tej kwoty

andyvdm 14.08.2023 23:16

Tłuku swiet ie sie czuje w mediolanie Arnautovic pozytywnie naladowany to znamy podstawowy atak

pablo77 14.08.2023 23:16

ktos kewstionował sciaganie 31 Taremiego to ma... 34 letniego Arne xDDD :lol:

pablo77 14.08.2023 23:15

noo 3500 minut kosztem Thurama jest pewne

VVujek 14.08.2023 23:15

Arna jest ok, tylko cena z dupy

nicolas80 14.08.2023 23:14

Jestem bardzo ciekawy liczb aruntovicia. Gość jest tak naładowany pozytywnie że ten transfer może okazać się kluczowym. Mimo że dużo sympatyków kwestionuje sens tego ruchu

pablo77 14.08.2023 23:14

Mysle ze wyzwaniem Inzaghiego bedzie pobicie 12 porazek z zeszłego sezonu, jest szansa na jakiś rekord tutaj

nicolas80 14.08.2023 23:11

Teraz zapewne sztab wyciagnie wnioski i nie dopuści do powtórzenia bardzo ubogiej w punkty I rundy

nicolas80 14.08.2023 23:09

Ofensywne ustawienie 1-3-5-2 coraz bardziej udoskonalane będzie w nowym sezonie przyjemne jeszcze bardzieĵ dla oka

andyvdm 14.08.2023 23:09

Oby nie jak rok temu jak juz w Listopadzie zpstala walka o top4

nicolas80 14.08.2023 23:07

Mamy u steróŵ świetnego fachowca ktory to wszystko perfekcyjnie poukłada

nicolas80 14.08.2023 23:06

Tak jedziemy

andyvdm 14.08.2023 23:06

Jedziemy po 2 gwiazdke

andyvdm 14.08.2023 23:06

No to co tam Sommer za Onane Arnautovic za Lakake i Bisek za Skriniara

ANIOL 14.08.2023 23:06

133 banie Czelsi wydupcyła na sajsedo z brajton .....jacy my jesteśmy biedni

nicolas80 14.08.2023 23:06

Tucu jest wszechstronnie uzdolniony i oprócz gry w piłkę też świetnie griluje

andyvdm 14.08.2023 23:03

Nigdzie indziej takich stekow nie kupi

nicolas80 14.08.2023 23:02

Tucu świetnie się czuje Mediolanie i nigdzie się nie wybiera

crislk 14.08.2023 23:01

tomaasso rochi blisko interu XD

erebos 14.08.2023 23:01

Czyli zostaje Koreła :D

VVujek 14.08.2023 23:01

Pięknie byłoby sprzedać Correa

nicolas80 14.08.2023 23:00

Bisek ma potencjał na dobrego grajka

andyvdm 14.08.2023 23:00

No na 3 napastnika za Lakake Arnautovic i Balogun za 40 mln za Korełe na 4 jak ktos go wypożyczy

Wiciux 14.08.2023 23:00

czyli sanchez

Wiciux 14.08.2023 22:59

Inter Milan are considering Arsenal striker Balogun and ex-Marseille forward Alexis Sanchez as possible target if Joaquin Correa leaves. This according to Milan-based newspaper Gazzetta dello Sport, via FCInterNews, who report that the Nerazzurri will base their strategy to replace Correa on whether they loan him out or sell him on a permanent basis.

VVujek 14.08.2023 22:58

Można plakac, bo nie kupili jeszcze jednego obrońcy

andyvdm 14.08.2023 22:57

No to mozna nyc spokojnym jak jest bisek

VVujek 14.08.2023 22:57

Dimarco na lewym sobie radzi

VVujek 14.08.2023 22:56

No przecież jest Bisseck

pluto11 14.08.2023 22:56

I co zostaniemy na cały sezon z Darmianem na polprawym

Jacenty 14.08.2023 22:48

Skysport napisal, że zarowno Augusto jak i Dimarco (ale też Bisseck) mogą grać jako skrajni-srodkowi obrońcy, więc Inter może zrezygnować z zakupu obrońcy 🤣🤣

HB 14.08.2023 22:45

Blagam jakos mecz z albania to nie jest argument za zostawianiem lazaro... prawa strona jest obstawiona lepszymi zawodnikami, niech ktos inny mu placi pensje, skoro klub liczy kazde euro

speaker 14.08.2023 22:09

Thuram w podstawie ale Markus słabiutko, bojaźliwie...

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się