nie da sie tkaich rzeczy pisać będąc istotą ludzką
Transfery przychodzace do serie a to mac niezli pilkarze ze srednich klubow w innych ligach typu thuram, cheek. Wlochy toną w lancuchu pokarmowym i musza sie pilnie przestawic na scouting i szkolenie mlodych modelem bvb, ale jak to pogodzic ze skostniala wloska filozofia i trenerami, ktorzy nie stawiaja na mlodych?
No i to nieudolne AI
Raczej już żadnych transferów nie będzie, aby napastnika nr 4 ściagnać musimy pozbyć sie corely co jest awykonalne. Także oby przyszedł samardzic będzie chociaz mocna rotacja w pomocy oraz piłkarz w przyszlosci który może sifnansować mercato
nicolas to jakis troll bot AI
Mowi to czlowiek ktory opisuje uczucia Correi i Arnautovicia
Andy to samo
Cny ale ty nie masz pojecia o tych relacjach
Tak sie nie dogadamy
Trener chce starych dziadow doswiadczonych im lepiej 40stki tym lepiej zarzad chce sprzedawac z zyskiem
nie da sie tak budowac kadry
to jest okropne
ale znowu totalny rozdzwiek miedzy wlascicielem, dyrektorami i trenerem
ja z tym skladem nie widze zeby Inzi to ogarnął. Nie ma kto ratować dupska nawet.
Kolesie ewidentnie się nie dogadują, a Marotta wszystko pórbuje w kupie utrzymać.
Bedzie siedzial dupa na lawie jak asllani ktory ogladal ledwo lowloczacego bogami Mkhitariana
Coś czuję, że po sezonie albo pójdzie Inzaghi, albo Ausilio.
Ten Samardzix to ja sie dziwie ze w ogole chcial tu przyjsc
Arna to opcja Inzaghiego. Ausilio miał niby inne pomysły.
Tak btw co się stało, ze powiadomienia i czat naprawione?
Trener to wszystko poukłada bo jest świetnym fachowcem
Arna to jest gorsza wesja Dzeko i bedziemy go curva ogladac caly sezon bo Incagi lubi takich drewnianych platfusów
obrona wyglada zle jesli opiermay ja na acerbim i darmianie
Z Samardziciem to pomysł Ausilio. Jeżeli Inzaghi potwierdziłby, że go chce, to transfer pewnie byłby już dopięty, ale Simone ma podobno wywalone na Serba.
andy niektorzy bronią transfer arny xd chyba nawet jego nei bylo w twoim kajecie, bo to totalna abtrakcja. pekhart z legii byłby lepszy
Podobno jeszcze agent Lukebakio się przypominał ostatnio.
Poza wahadłami z pomoca zobaczymy co z samardziciem. Najbardziej martwi obrona. Nie ma co na mistrza sie nastawiać oby w top 4 skończyć
skupmy sie na dawidowiczu ktorego polecam od stycznia
To najlepiej swiadczy o obecnej degrengoladzie
chociaz z demiralem dorbe wiesci
a nei mogli arabowie wziac tego arnautovicia? ;/
No niemtorzy tu zaczali rozważać Lazaro jako przydatna opcje
fajnie sie zaczelo od Frattesiego i Thurama a pozniej to jakiś dramat i nieporozumienie nie wiem co sie wydarzylo.
nie no nie oszukujmy się jest reges w ch.uj i to na kazdej pozycji.
Co do Samrdzicia, to Pozzo podobno mega wkurwiony na niego i nie za bardzo chce go widzieć w składzie Udine.
Obronę uzupełnią w razie czego goście z Primavery, którzy będą trenować z pierwszym składem. Stanković, Stabile i chyba Guercio.
Jedyna niewiadoma to Samardzić. Fajny grajek, ale trzeba się szanować. Dla jego dobra Inter powinien się już w piątek wycofać, aby uzmysłowił sobie, że nie gra się w ch*ja
to kiepsko
Tanganga pozostają opcją na wypożyczenie. Toloi i Palomino odpali chyba już.
Dimarco lub CA bądą uzupełniać obronę w razie potrzeby
transferu obrońcy już raczej nie będzie, a jako 5 wahadłowy zostanie Lazaro
szkoda dobry grajek
Demirala nie chciał niby Inzaghi, bo za słabo gra do przodu
Tomiyasu raczej też, zostaje Bissec
czyli Demiral odpada
cholera wie, z Liverpoolem zagrali bardzo dobry mecz.
Chelsea nie bedzie w top10 już to przewidywalem
HB pieniądze to nie wszystko. Nikt nie ma gwaracji że jak wyda najwiecej to będzie bezkonkurencyjny.
Prowadzić klub w realu jakbyś grał w FM-a
odpowiednio 50 i 45 mln funtów
Costa już za darmo w Botafogo, ale Chelsea idzie jeszcze po Romeo Lavię i Michaela Olise.
W mediach ploty, ze chelsea jeszcze za 75 mln euro ma kupic diogo coste. Tak sie bawi superliga
Arabia zarżnęła mercato wlochow
Sensi powinien zostać. Gość widać że ponownie ma blysk i szkoda pozbywac sie takiego zawodnika.
Haha. Dajcie spokój z tym gościem i jego otoczeniem. Lepiej zostawić sensiego.
Jutro piaty ostateczny dzien na decyzje Samardzicia
Merih Demiral to Al Ahli, here we go! Understand there’s an agreement now in place with Atalanta and player side — set to be signed in 24h 🚨🟢🇸🇦 Two PL clubs wanted Demiral but Al Ahli agreed deal on same conditions — it’s done. …one more smart, top signing for Al Ahli. [Romano] Czyli kolejna opcja do obrony odpada
Ja tam uwazam ze Stefam Radu to odpowiedni wybór
Będziemy mieć w ataku różnorodność i każdy z tych napastników ma inne walory. Trzeba to teraz umiejętnie wykorzystać
Demiral do kozojeb... Kolejny nasz cel bye bye. Proponuję teraz skupić się na Thiago Cionku.
Gość się pali do gry i na coś wszystkim do udowodnienia
Tak ale wydaje mi się że ten ruch będzie pozytywny
mial byc balogun za 40mln bedzie Arna za 10
Arnautovic to też desperacja
Taremi ok ale rzeczywiście 3o mln to byłby okaz desperacji
Andy do tego kapitan Lautaro i Thuram ktorego nie ma co skreskać po paru kiepskich występach
Tylko ze taremi 30 +mln, a to tez cena z dupy
Cena ? No nie wiem. Trzepa dać mu szansę i ocenić po sezonie czy nie wart byl tej kwoty
Tłuku swiet ie sie czuje w mediolanie Arnautovic pozytywnie naladowany to znamy podstawowy atak
ktos kewstionował sciaganie 31 Taremiego to ma... 34 letniego Arne xDDD :lol:
noo 3500 minut kosztem Thurama jest pewne
Arna jest ok, tylko cena z dupy
Jestem bardzo ciekawy liczb aruntovicia. Gość jest tak naładowany pozytywnie że ten transfer może okazać się kluczowym. Mimo że dużo sympatyków kwestionuje sens tego ruchu
Mysle ze wyzwaniem Inzaghiego bedzie pobicie 12 porazek z zeszłego sezonu, jest szansa na jakiś rekord tutaj
Teraz zapewne sztab wyciagnie wnioski i nie dopuści do powtórzenia bardzo ubogiej w punkty I rundy
Ofensywne ustawienie 1-3-5-2 coraz bardziej udoskonalane będzie w nowym sezonie przyjemne jeszcze bardzieĵ dla oka
Oby nie jak rok temu jak juz w Listopadzie zpstala walka o top4
Mamy u steróŵ świetnego fachowca ktory to wszystko perfekcyjnie poukłada
Tak jedziemy
Jedziemy po 2 gwiazdke
No to co tam Sommer za Onane Arnautovic za Lakake i Bisek za Skriniara
133 banie Czelsi wydupcyła na sajsedo z brajton .....jacy my jesteśmy biedni
Tucu jest wszechstronnie uzdolniony i oprócz gry w piłkę też świetnie griluje
Nigdzie indziej takich stekow nie kupi
Tucu świetnie się czuje Mediolanie i nigdzie się nie wybiera
tomaasso rochi blisko interu XD
Czyli zostaje Koreła
Pięknie byłoby sprzedać Correa
Bisek ma potencjał na dobrego grajka
No na 3 napastnika za Lakake Arnautovic i Balogun za 40 mln za Korełe na 4 jak ktos go wypożyczy
czyli sanchez
Inter Milan are considering Arsenal striker Balogun and ex-Marseille forward Alexis Sanchez as possible target if Joaquin Correa leaves. This according to Milan-based newspaper Gazzetta dello Sport, via FCInterNews, who report that the Nerazzurri will base their strategy to replace Correa on whether they loan him out or sell him on a permanent basis.
Można plakac, bo nie kupili jeszcze jednego obrońcy
No to mozna nyc spokojnym jak jest bisek
Dimarco na lewym sobie radzi
No przecież jest Bisseck
I co zostaniemy na cały sezon z Darmianem na polprawym
Skysport napisal, że zarowno Augusto jak i Dimarco (ale też Bisseck) mogą grać jako skrajni-srodkowi obrońcy, więc Inter może zrezygnować z zakupu obrońcy 🤣🤣
Blagam jakos mecz z albania to nie jest argument za zostawianiem lazaro... prawa strona jest obstawiona lepszymi zawodnikami, niech ktos inny mu placi pensje, skoro klub liczy kazde euro
Thuram w podstawie ale Markus słabiutko, bojaźliwie...
Pozdrawiam