Archiwum shoutboksa

KibicInteru 13.08.2023 19:16

Kessie też odszedł za 15mln bo barca musiała sie go pozbyć a jego wartość rynkowa jest zbliżona do brozo

VVujek 13.08.2023 19:16

Mieć na ławce Arne i Correa to lepsze niż to co ma Milan

Dzonyy 13.08.2023 19:16

Dziwne ze nic innego nie dograli. Anglia to rynek o który się powinni sponsorzy zabijac

ragnar 13.08.2023 19:16

Ale bez sponsora, spoko koszulka chelsea

erebos 13.08.2023 19:16

David Silva to już w piłkę nie gra.

Klinsi64 13.08.2023 19:16

nigdy nie mozna tych jego opinii zweryfikować bo znika

KibicInteru 13.08.2023 19:16

Tyle że w przypadku Brozo byliśmy w pośpiechu bo by ktoś nam Frattesiego mógł sprzatnac

broda4991 13.08.2023 19:15

ma ktos link do meczu?

Klinsi64 13.08.2023 19:15

spokojnie za 2 tyg martins2000 sie zawinie i wroci w styczniu

Dzonyy 13.08.2023 19:15

Silva już taki dziad a dalej kozak

Seba 13.08.2023 19:15

i Milan nie ma ławki, a ich obrona to dramat

VVujek 13.08.2023 19:15

Tylko cena mi się nie podoba, Arnautovic spoko grajek

KibicInteru 13.08.2023 19:15

Tyle że my takim atakiem pewnie nigdy nie wyjdziemy

ragnar 13.08.2023 19:14

Dzonny też mnie to zastanawialo. Nie zaklepali jeszcze nikogo, była informacja, że paramount był chetny ale liga nie zaakceptowała. Dlaczego, nie wiem

Dzonyy 13.08.2023 19:14

Imo milan będzie miał słaby sezon. Ta pomoc tego nie dzwognie

erebos 13.08.2023 19:14

Lubię Arnę, to trochę taka bieda wersja Ibry i Berbatova. Tyle, że on nie ma raczej mentala na duży klub jak Inter. Do tego w tym wieku mogą go kontuzje prześladować, co pewnie wydarzy się z Mikim. 3-5 mln to spoko opcja jako 4 napadzior na końcówki. 10 mln i wizja wychodzenia do gry atakiem Arna-Correa, jest mało zabawna.

Claudio 13.08.2023 19:13

Arna to na SerieA bardzo solidny piłkarz, ale patrząc na jego wiek i rok kontraktu 10mln to żenada. Tym bardziej patrząc w jakich cenie poszedł Brozovic

KibicInteru 13.08.2023 19:13

No kwota jest duża, pachnie lekką desperacja

Pjerun 13.08.2023 19:13

Szczególnie, że oszczędzamy wszędzie gdzie się da. A tutaj wyrzucamy taką kasę na 34 letniego zawodnika, wcale nie topowego

bobogol 13.08.2023 19:13

Chelsea miała mieć nasz Paramount, ale liga nie pozwoliła. potem nie wiem

Pjerun 13.08.2023 19:13

Sam zawodnik ok, ale kwota transferu to jest kabaret

Seba 13.08.2023 19:13

on wczoraj zrobił z Czika gwiazdę, bo strzelił bramki amatorom z Tunezji

KibicInteru 13.08.2023 19:12

Nawet w tamtym sezonie strzelił koło 10 mimo dlugiej przerwy

Dzonyy 13.08.2023 19:12

Liftus czik gigant

KibicInteru 13.08.2023 19:12

Arna ładuje dwucyfowke w bologni na luzie

Seba 13.08.2023 19:11

to podszywany kibic Milanu

Claudio 13.08.2023 19:11

W Milanie 100 letni Francuz i przeciętny Okafor... No chyba sobie żartujesz 😄

Dzonyy 13.08.2023 19:11

Poza kwota to transfer sarny mi się podoba.

KibicInteru 13.08.2023 19:11

Martins szybko staje się największym memem sb

Seba 13.08.2023 19:11

:lol:

Seba 13.08.2023 19:11

widzę martins nadal wychwala Milan :lol:

Dzonyy 13.08.2023 19:11

Czemu Chelsea nie ma sponsora? Ktoś coś wie?

Claudio 13.08.2023 19:10

Transfer Arny za 10mln jest niezrozumiały, ale kto ma 3 napastnika lepszego niż Arna?

VVujek 13.08.2023 19:09

Milan oparty na starym Ziru? Xd

martins2000 13.08.2023 19:09

Dumb & Dumber zrobili robote

Claudio 13.08.2023 19:09

martins sorry ale tak pyerdolisz że się czytać nie chce

Claudio 13.08.2023 19:08

Correa na życzenie Inzaghiego, Arna na życzenie Inzaghiego. Niech oni już lepiej jego życzeń nie spełniają

martins2000 13.08.2023 19:08

Lautaro i dalej nic...

VVujek 13.08.2023 19:08

A kogo teraz stać w Włoszech na zamienników z najwyższej półki? Przestańcie dramatyzowac

domin98 13.08.2023 19:08

max 5 mln

domin98 13.08.2023 19:08

ale warunki są nie do przyjęcia

martins2000 13.08.2023 19:08

na dzien dzisiejszy na pewno Napoli i Milan i nie wiem jak tam z Atalantą i juve

domin98 13.08.2023 19:08

jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie transfer Arny jest git, on ogarnia

erebos 13.08.2023 19:07

Arna na życzenie Inzaghiego. Za Correę nie ma ofert, więc czwórka napastników jest już chyba znana.

Claudio 13.08.2023 19:07

Zresztą 10mln za 34 letniego średniaka z rocznym kontraktem to mimo wszystko już jest nieporozumienie.

Claudio 13.08.2023 19:06

Jak Arna przyjdzie docelowo za Corree którego jakimś cudem ktoś kupi to super. Ale jeśli jako napastnik nr 3,a Correa zostanie to byłoby nieporozumienie.

Pjerun 13.08.2023 19:05

Arnautovic za taką kwotę to jest kompletnie niezrozumiały transfer. Próbuje sobie jakoś to wytłumaczyć, ale nie potrafie

VVujek 13.08.2023 19:04

A kto ma lepszy atak we Włoszech

VVujek 13.08.2023 19:04

coco 13.08.2023 18:40 Nazwiska w naszym ataku muszą budzić śmiech w szeregach rywali

martins2000 13.08.2023 19:03

Myślałem że po takim fajnym sezonie .... nie to nadal klub MEM

martins2000 13.08.2023 19:02

Latem będą go błagać by wrócił do Bologna

martins2000 13.08.2023 19:00

Napluli nam w twarz,chcieli pokazać że coś niby robili a tak naprawdę od początku Arna to był ich faworyt od dziś jesteśmy postrachemi włoskiej ligi i LM FRAJERZY

Wiciux 13.08.2023 19:00

czyli sanczez + arna

Wiciux 13.08.2023 18:59

otwieramy sie na wypożycznie tucu

Wiciux 13.08.2023 18:59

Confermiamo, l'Inter ha aperto al prestito di Correa! 🇦🇷 L'intenzione o forse oramai speranza dell'Inter è liberare uno slot per l'entrata di un attaccante al posto del Tucu.

Cny 13.08.2023 18:48

on na setnego byłby gówniany

Cny 13.08.2023 18:48

proponuję banować ludzi broniących transfer i mówiących że typ ma jakość i na czwartego jest ok

Wiciux 13.08.2023 18:42

nikt nam nie da 10mln za corełe, a my zamierzamy dać 10mln za 34 latka...

coco 13.08.2023 18:40

Nazwiska w naszym ataku muszą budzić śmiech w szeregach rywali

Cny 13.08.2023 18:35

uff super że Arna bo bałem się że skończy się balogunem

XyzIM 13.08.2023 18:34

🚨 BREAKING: #Inter are advancing in talks with Bologna to sign Marko Arnautović. Negotiations are progressing to final stages, waiting on key details. 🇦🇹 [via @FabrizioRomano 🌕]

coco 13.08.2023 18:33

Di Marzio - Inter, grandi passi avanti per Arnautovic: accordo vicino attorno ai 10M€

pluto11 13.08.2023 17:53

Jakiś link do Liverpoolu?

martins2000 13.08.2023 17:47

Gabri Veiga hiszpanski srodkowy pomocnik Celty Vigo bliski przejscia do Napoli

Gloin1989 13.08.2023 17:46

Demiral do obrony tanio i w miarę solidnie

martins2000 13.08.2023 17:39

i napad

Imrahil 13.08.2023 17:39

obrona dramat

martins2000 13.08.2023 17:33

Fabbian wrócił do Mediolanu. W konsekwencji jego przejście do Udinese jest zablokowane.

Poqrv 13.08.2023 17:19

Taremi w pierwszym meczu dotknął piłkę więcej niż Lautaro i miał zdecydowanie lepszy występ. Lautaro out?

Klinsi64 13.08.2023 16:40

Haaland 2 razy w finale dotknął

Xucatlan 13.08.2023 16:39

No Taremi ostatnie dwa lata miał świetne. Lakaka przez ostatnie dwa lata był pośmiewiskiem dla całego piłkarskiego świata i kilka dobrych meczów pod koniec sezonu nie bardzo to zmienia.

Cny 13.08.2023 16:37

gdzie jakiś taremi co piłki w dwumeczu z nami nie dotknął a gdzie lakaka?

Xucatlan 13.08.2023 16:34

Tak się wydaje na pierwszy rzut oka, ale jak zestawić to z sytuacją, że mieliśmy dać 40mln za 10 miesięcy młodszego Lakakę, to już tak źle to nie wygląda.

Gloin1989 13.08.2023 15:44

dokładnie

pluto11 13.08.2023 15:41

25 to i tak za dużo za 31 latka z rocznym kontraktem

Wiciux 13.08.2023 15:31

Inter Milan are ready to offer €25 million to sign Porto striker Mehdi Taremi. This according to Portuguese newspaper O Jogo, via FCInterNews, who report that the Portuguese giants will still reject the offer as they are holding out for €30 million to sell the 31-year-old Iranian international.

kontousuniete1 13.08.2023 15:20

Wywala na dzień dobry(włoskie Buongiorno) +-20 mln 😅

kontousuniete1 13.08.2023 15:16

Brałbym jasne i buon

kontousuniete1 13.08.2023 15:13

Ehh. Zhang zasypuje dziurę swoją i Interu, procenty składane go dojeżdżają, nie ma $

kontousuniete1 13.08.2023 15:10

Noz niech rzuca na Toloi'a ta 10 i uj, wywala na buona pod 20 już to widze

Klinsi64 13.08.2023 15:08

ktos w koncu wywali tego idiote2010?

Poqrv 13.08.2023 15:02

Boungiorno fajny pomysł, ale wtedy albo De Vrij albo Bisseck musiałby być na prawą...

Poqrv 13.08.2023 15:00

To może Samuele Longo? Zna Calcio, status wychowanka, wiekowy, nie w jednej lidze grał i strzelał... XD

kontousuniete1 13.08.2023 14:55

Nie gorszy niż Scalvini

kontousuniete1 13.08.2023 14:54

Brać go już mówiłem dobry grajek

Gloin1989 13.08.2023 14:52

Di Marzio

Gloin1989 13.08.2023 14:52

Inter po Buongiorno

campioni2010 13.08.2023 14:51

Cel na ten sezon to załapanie się do top 4, co i tak moim zdaniem nie będzie łatwe, bo prawie każdy poza nami się wzmocnił

Poqrv 13.08.2023 14:51

Marchwińskiego niech Inter kupi, jak sugerował ktoś z Was w nocnych gadkach meczyków. KTOKOLWIEK

Gloin1989 13.08.2023 14:51

:lol:

Gloin1989 13.08.2023 14:51

gorszy skład od milanu

Poqrv 13.08.2023 14:50

Boże niech już przyjdzie ktokolwiek do tego napadu, bo to jest aż żenujące.

campioni2010 13.08.2023 14:50

W tym sezonie już nie przykryjemy tego wszystkiego dyktą

campioni2010 13.08.2023 14:50

Ale jakich transferów się spodziewacie jak mamy największy dług z całej Serie A? Nie dość, że mamy obecnie gorszy skład od Napoli i Milanu to jeszcze mamy za kierownicą Chińczyka z opaską na oczach

Klinsi64 13.08.2023 14:48

w toskanii mieszka pewien kozak obecnie bez pracy

Gloin1989 13.08.2023 14:40

Conte zaciera rączki

HB 13.08.2023 14:39

Szkoda Mancio, moze robi przerwe przed objeciem Interu

ragnar 13.08.2023 14:37

Brak mś to glownie przez skutecznosc i debilne karne jorginho

ragnar 13.08.2023 14:36

Szkoda, za jego kadencji fajnie klepali

Shoutbox

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się