Archiwum shoutboksa

kontousuniete1 12.08.2023 17:38

Marcos 😅

kontousuniete1 12.08.2023 17:37

Chcą go oddać za drobne

kontousuniete1 12.08.2023 17:37

Marcin Alonso z Barcy do Bastoniego i ok

Wiciux 12.08.2023 17:37

Wiciux 12.08.2023 17:36 u szymka

kontousuniete1 12.08.2023 17:36

ChupoMotinga brać i Sancheza, nic lepszego za 5zl nie wyczarują😅

Wiciux 12.08.2023 17:36

darmiana przecież ten bisseck to będzie co najwyżej jakieś ogony grać

coco 12.08.2023 17:36

Samardzic-Inter, fumata bianca vicina!

Poqrv 12.08.2023 17:35

Fajny skład, taki ja ćwierćfinał LE

kontousuniete1 12.08.2023 17:35

Szukamy zastępcy dla Bastoniego czy dla Darmiana?

Poqrv 12.08.2023 17:35

Podbijam Wiciux

kontousuniete1 12.08.2023 17:34

Dobry grajek ale nie za takie siano, i to jeszcze z portugalskiej ligi, żeby się nie przejechali

Wiciux 12.08.2023 17:34

zależy który będzie tańszy :D

kontousuniete1 12.08.2023 17:33

Niech nie biorą Taremiego za 30 mamma mia...

kontousuniete1 12.08.2023 17:33

Witam Panowie i co bierzemy tego Chupa Chupsa czy Arne?

martins2000 12.08.2023 17:29

Done Deal and confirmed! CarlosAugusto will extend his contract with Monza. Then he will sign for Inter on loan (€2M) with obligation to buy (€13M). Contract until 2028 (€2,2M/year).

Wiciux 12.08.2023 17:26

Inter Milan have increased their offer to Porto to sign striker Mehdi Taremi to €25 million. This according to French news outlet RMC Sport, via FCInterNews, who report that the Portuguese giants are still holding out for their original asking price of €30 million to allow the 31-year-old to leave.

Poqrv 12.08.2023 17:25

Beto chodź no tu, zuchu

martins2000 12.08.2023 17:22

Matic w Rennes za 3 mln

erebos 12.08.2023 17:06

Agent o sytuacji Elye Wahiego.

erebos 12.08.2023 17:06

Complicated also for the other Italians? "Yes, no Italian is in the running at the moment."

erebos 12.08.2023 17:06

"He's too important a player for his team and he's very It's complicated that Inter might be interested in him because it's unlikely that Montpellier will let him leave for a reasonable fee.The race for him is very complicated."

Cny 12.08.2023 17:05

tresor*

Cny 12.08.2023 17:04

tresot zamiast Baloguna to by była petarda

martins2000 12.08.2023 16:41

Paredes ma już umowę z Romami ”tak twierdzą argentyńskie media

martins2000 12.08.2023 16:26

Marsylia po Elye Wahi!

Vancore 12.08.2023 16:24

dia ma tylko 1 wade ale w interze dosc znaczaca, jest reprezentantem kraju afrykanskiego

martins2000 12.08.2023 16:20

Boulaye Dia brać go 26 lat młodszy od kiepa o 8 lat w 3 ligach francuskiej hiszpańskiej czy włoskiej strzelił 51 bramek i dołożył 15 asyst

Czaglar 12.08.2023 16:11

no, a my tyle prawie daliśmy za stulatka

Czaglar 12.08.2023 16:10

[Moretto] Agreement reached between Almería and Dinamo Zagreb for Dominik Livaković. €8M + 1M. Subject to player approval, who continues to take his time choosing.

Dejwid 12.08.2023 16:10

jakiego dzika jakiś Agugu znowu wypłynął

Pjerun 12.08.2023 15:57

Brać tego dzika nigeryjskiego z Nottingham

pluto11 12.08.2023 15:56

Lauti z Thuramem ogarną tylko 3 napastnik powinien też być poważny a nie jakieś Corree

martins2000 12.08.2023 15:51

💪

martins2000 12.08.2023 15:51

LuLa duet który siał strach w Europie

martins2000 12.08.2023 15:50

Lautaro to ciągnął grę jak miał Lukaku obok siebie

Claudio 12.08.2023 15:48

w zeszlym sezonie sporo arsenal dal wygrac podobnie napoli

Vancore 12.08.2023 15:47

bukmaherka rzadzi sie swoimi prawami a 2 najwazniejsze to nie obstawiac napoli i arsenalu

Claudio 12.08.2023 15:46

nie ma to jak postawic na handicap arsenalu a ci majac 2-0 do przerwy w 2 polowie graja jak ostatni frajerzy

Dejwid 12.08.2023 15:46

Tylko jak Marotta sciagnie na koniec, Arne, Taremiego i jeszcze sensownego obronce to nam jeszcze kopary opadna, stary lis jest do tego zdolny

Vancore 12.08.2023 15:45

lautaro odszedl? czy cos mnie ominelo

martins2000 12.08.2023 15:43

Inter w historii zawsze miał potężnych napastników top a to gówno z Austrii emeryt ?!

martins2000 12.08.2023 15:41

Arna to będzie splunięcie kibicom w twarz

Claudio 12.08.2023 15:36

"W ofercie tej ma być uwzględniona karta Sensiego, więc w praktyce byłaby to wymiana Sensi - Arnautović z nieznaczną dopłatą ze strony Interu. " serio mielibysmy doplacac? xD

Imrahil 12.08.2023 15:28

zapowiada sie fantastyczny sezon

Imrahil 12.08.2023 15:24

yo, ico

Claudio 12.08.2023 15:16

jak kontuzja Timbera okaze sie powazna to Tomiyasu bedzie nie na sprzedaz

Claudio 12.08.2023 15:12

Tomiyasu zmienil wlasnie kontuzjowanego Timbera.

Cny 12.08.2023 15:00

gdzie ten pavard ja się pytam.

Paolo92 12.08.2023 14:53

A ja się zastanawiałem dlaczego tylko 13 mln

Paolo92 12.08.2023 14:52

Carlos Augusto ma jeszcze rok kontraktu

Seba 12.08.2023 14:46

albo jakaś ściema

Seba 12.08.2023 14:46

Widzę, że Balogun kontuzja kostki. Termin powrotu nieznany

rroossoonneerii 12.08.2023 14:28

ale martinelli piekna asyste zzajeval

maverik 12.08.2023 14:28

:augusto: :soon:

andyvdm 12.08.2023 14:21

Augusto dobry grajek

Vercetti100622 12.08.2023 14:11

No i obniżka pensji przede wszystkim

Vercetti100622 12.08.2023 14:09

Zawsze to odmłodzenie składu jakieś, a Augusto w przeciwieństwie do Gosensa potrafi szarpnąć skrzydeł.

martins2000 12.08.2023 14:07

SKY-Samardzic-Inter,nowe spotkanie zaplanowano na najbliższe godziny

maverik 12.08.2023 14:02

z Monza jestesmy dogadani od 1,5 miesiaca

Pjerun 12.08.2023 13:55

Mnie ciekawi od czego zależy to, że takiego Augusto jesteśmy w stanie załatwić w ekspresowym tempie, a z innymi transferami się męczymy tygodniami. Pewnie też porozumienie z Monza i zawodnikiem było od pewnego czasu.

Kredence 12.08.2023 13:41

Nie idziemy na kredyt na przyszły sezon, bo wykupy są do 30 czerwca, okres rozliczeniowy ten sam w którym sprzedaliśmy onane i brozo

Claudio 12.08.2023 13:39

kurde Augusto ma dopiero 24 lata. A bylem pewny ze ma 28-29 lat

Cny 12.08.2023 13:37

ale nikogo za to nie kupujemy. idziemy w kredyt na przyszły sezon. augusto, fratessi, samaradzić...

HB 12.08.2023 13:36

Ciekawostka: zaden z dotychczasowych klubów nie zaplacil za chupomotinga, gosc zawsze przechodzil za free

Kredence 12.08.2023 13:36

Sprzedali onane i brozo wydaje mi się

Cny 12.08.2023 13:35

kaf my weźmiemy za rok 60M na wykupy? barellą?

HB 12.08.2023 13:34

+1

HB 12.08.2023 13:34

CNY 12.08.2023 11:18 Pjerun przeszedł jakąś metamorfozę, bo jescze w marcu kwietniu nie zgadzalem sie z zadnym jego postem. teraz zgadzam sie prawie ze wszytskim

Seba 12.08.2023 13:30

Augusto akurat się wdroży, a za rok Dimarco do City za 100 mln

coco 12.08.2023 13:27

Tu jego bramki i asysty z tego sezonu

KibicInteru 12.08.2023 13:27

Fajnie jakby napastnik też był względnie młody

Kredence 12.08.2023 13:26

Cieszy że kolejny dość młody gracz

AveCaesar 12.08.2023 13:25

:P

AveCaesar 12.08.2023 13:25

wypożyczeniami *

martins2000 12.08.2023 13:25

na ławce na pewno

Dejwid 12.08.2023 13:24

Augusto to prospekt a przystojny nie musi byc

KibicInteru 12.08.2023 13:24

U nas będzie mu ciężko o podobne liczby przy Dimarco

AveCaesar 12.08.2023 13:24

za rok kończy się nam porozumienie z uefa odnośnie ffp, że tak jedziemy z pożyczkami ?

coco 12.08.2023 13:24

6 bramek i 5 asyst, dobry wariat, u nas będzie jeszcze lepszy

KibicInteru 12.08.2023 13:23

No here we go już

GreGoor 12.08.2023 13:23

Oglądałem sporo męczy na eleven ale jakoś go specjalnie nie kojarzę.

GreGoor 12.08.2023 13:23

Z tym Augusto to pewniak?

martins2000 12.08.2023 13:23

ma ryja jak z Baldur’s Gate

coco 12.08.2023 13:22

Przesadzasz, Augusto bardzo dobry ligowiec, po dobrym sezonie

martins2000 12.08.2023 13:21

ludzie Augusto to leszcz, gorszy od GRESKO

Kredence 12.08.2023 13:20

Z tego co liczyłem pobieżnie możemy łącznie zaoszczędzić na pensjach ok 20-25 mln

Poqrv 12.08.2023 13:20

Ale o ile zrozumiałem - Gosens odchodzi jako definitywny transfer, a Augusto wypożyczenie z obowiązkiem wykupu? Czyli w teorii dodatkowy kapitał na teraz, to najsensowniejszy argument z tym dealem.

Kredence 12.08.2023 13:20

Kolejna oszczednosc

coco 12.08.2023 13:20

✅🇧🇷 L’Inter ha raggiunto un accordo verbale con il Monza per il trasferimento di Carlos Augusto, HERE WE GO! Affare in prestito con obbligo di riscatto a 13M€ più bonus. Fonte: Fabrizio Romano

Kredence 12.08.2023 13:20

Gosens miał chyba 3,5 z tego co kojarze

Kredence 12.08.2023 13:19

Gosens nie był zbyt dobry w defensywie

KibicInteru 12.08.2023 13:19

Augusto podobo 2,2mln pensja

Poqrv 12.08.2023 13:19

Czyli 15m z bonusami za Gosensa, 13+ bonusy za Augusto. Augusto młodszy, mniej doświadczony... Wg mnie zwłaszcza w defensywie słabszy.

KibicInteru 12.08.2023 13:19

Nawet jak mu nie szło to żył drużyną na ławce

coco 12.08.2023 13:18

Sky podaje że dzisiaj pidpis

coco 12.08.2023 13:18

SkySport - Inter, preso Carlos Augusto dal Monza; prestito con obbligo di riscatto a 13 mln più bonus. Già oggi le firme

KibicInteru 12.08.2023 13:18

Mimo wszystko szacun dla Goensa za profesjonalizm

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się