Archiwum shoutboksa

Seba 12.08.2023 11:31

Podobno Udinese trzyma stronę Interu i także pomaga rozwiązać jak najszybciej sytuacje. Nie są zainteresowani wypchnięciem go do innego klubu. Zapewne duże znaczenie ma osoba Fabbiana, którego mają już dogadanego

Kredence 12.08.2023 11:31

Często się z nim spieralem, ale mimo tego sprawiał wrażenie piszącego sensownie, teraz odlot

Kredence 12.08.2023 11:30

Niestety tak to wygląda

KibicInteru 12.08.2023 11:30

Chociaż jeszcze nie jest dla niego za późno

KibicInteru 12.08.2023 11:30

No z Pjerunem złe rzeczy się dzieją, chyba będzie -1 myślący użytkownik

Kredence 12.08.2023 11:29

Pjerun przeszedł metamorfozę na oddziale szpitalu w choroszczy

coco 12.08.2023 11:27

Będzie dobrze

KibicInteru 12.08.2023 11:27

Wy czyli kto, do kogo mówisz?

coco 12.08.2023 11:27

FcInter1908 - “Certo che firmo”. La risposta stamattina di Samardzic all’uscita dall’hotel milanese in cui alloggia da giorni

Poqrv 12.08.2023 11:19

DD powinien był zostać i grać u nas aż mu się odechce. Największy błąd zarządu, nie rozumiem tego.

Cny 12.08.2023 11:19

smiesznie serio ze wy myslicie ze kasa z samaradzicia czy gosensa zasili budzet transferowy xd my oddamy gosensa jeszcze na wypozyczenie, zobaczycie

Cny 12.08.2023 11:18

Pjerun przeszedł jakąś metamorfozę, bo jescze w marcu kwietniu nie zgadzalem sie z zadnym jego postem. teraz zgadzam sie prawie ze wszytskim

Poqrv 12.08.2023 11:18

Najśmieszniejsze jest to, że Scamacca nie jest wart nawet 28, a Taremi 23.

Cny 12.08.2023 11:17

przypomne ze zwalniajac skriniara, DD, Hande, Dalberta i Gagsa a nie zatrudniajac w ich miejsce nikogo konkretnego obcielismy budzet płacowy o jakieś 30M... fsjnie, sprytnie, ale nie mamy ławki rezerwowych

Pjerun 12.08.2023 11:13

Nie czytaj jak ci się nie podoba

Kredence 12.08.2023 11:08

Pjerun zaczął zmianę, teraz do nocy jedno i to samo

Pjerun 12.08.2023 11:08

Będę to pisał tak długo, aż to dotrze do wszystkich. Niestety niektórzy żyją złudzeniami

Kredence 12.08.2023 11:07

Już to pisałeś

Orzeu 12.08.2023 11:07

liczymy każdy grosz i to ewidentnie widać

Orzeu 12.08.2023 11:06

Porto chce 30

Pjerun 12.08.2023 11:06

Scamacca dajemy 28, ale 30 za drogi

Pjerun 12.08.2023 11:06

Taremi, dajemy 23. Porto chce 25. Ok, za drogi, nie kupujemy.

Pjerun 12.08.2023 11:06

Podziwiam wiare w to, że ta kasa nagle by poszła w napastnika. Gówno prawda, oczekujemy że ktoś da nam zniżkę na napastnika, a tak to każdy za drogi

Cny 12.08.2023 11:02

samaradzic mial rpzyjsc za darmo.... w przyszłym sezonie dopiero meilismy zaplacic... zero dodatkowej kasy na napastnika. zrozumcie to

Poqrv 12.08.2023 10:59

Dokładnie martins... Nie dajesz trenerowi narzędzi, a potem pretensje, że wyniki są poniżej oczekiwań.

Xucatlan 12.08.2023 10:56

Olać tego Samardzica, dać szansę Fabbianowi i będzie większy budżet na napastnika.

martins2000 12.08.2023 10:46

Inter rozgląda się za nowym pomocnikiem

martins2000 12.08.2023 10:42

fajną kadrę mieliśmy to ją zdemontowali a później za to wszystko zimą beknie trener

Poqrv 12.08.2023 10:22

pluto11 czyli jednak mamy walczyć nawet nie o Ligę Europy, a o Ligę Konferencji? Ambitnie.

Jacenty 12.08.2023 10:16

fakt, już o nim zapomniałem :D

Tifosinho 12.08.2023 10:06

Kaena* aaaaaaa głupie słowniki 😅

Tifosinho 12.08.2023 10:06

Jawna*

Tifosinho 12.08.2023 10:05

Jacenty ojcowie-agenci też już pokazywali co potrafią np ojciec Moise Leśna 😉

pluto11 12.08.2023 10:02

Masakra za jakimi my się napastnikami rozglądamy, teraz jest coś mowa o Chupo Motingiem, Arna, Taremi, jak nie mamy kasy to postawmy na jakiegos młodzika z primavery

Pjerun 12.08.2023 10:01

Raczej szukamy kogoś kto będzie grał na prawym środkowym, a Bonucci to bardziej centralny

Jacenty 12.08.2023 10:00

Mam nadzieję, ze nie

Jacenty 12.08.2023 10:00

Uwaga, uwaga, Bonucci ma rozwiązać kontrakt z Juve za porozumieniem stron. Czy myślicie, że Marotta myśli o tym samym...? 😁

Pjerun 12.08.2023 09:58

Inter wycofał się z walki o Baloguna i nagle Monaco przestało składać oferty

Poqrv 12.08.2023 09:52

1) Zarabia tyle co Cuadrado 2) Zgadzam się, Dimarco dawno powinien dostać podwyżkę

Jacenty 12.08.2023 09:48

Albo źle zrozumiałem i to budżet zarówno na napastnika jak i obrońcę 🤔

Jacenty 12.08.2023 09:48

Gazzetta: budżet na napastnika wynosi 25-30mln euro z uwagi na potrzebę wprowadzenia obrońcy

Husi 12.08.2023 09:44

Osobiście bym go nie ruszał, bo jest się czym zająć przy innych pozycjach. Ojciec Samardzicia może mu na wstępie zepsuć kariere

Pjerun 12.08.2023 09:43

Samardzic powinien zmienić ojca

Jacenty 12.08.2023 09:43

Znamy przypadek żony agenta, Rabiot czy Mbappe słyną z mamy agenta, a tutaj widzę potencjał na nową gwiazdę mediów - ojca agenta

Husi 12.08.2023 09:43

Chcą*

Husi 12.08.2023 09:42

Gosens zarabia najwięcej ze wszystkich wahadeł, daje najmniej, już rozumiecie dlaczego chcę go sprzedać ?

Jacenty 12.08.2023 09:42

Gazzetta: Inter wiedział, ze ojciec Samardzicia chce więcej pieniędzy dla siebie, ale dzięki umowie z Pimentą skierował Samardzicia na badania medyczne. Kubzdziwieniu i wściekłości Interu, ojciec usunął Rafaelę Pimentę i pojawił się sam z piłkarzem

Pjerun 12.08.2023 09:40

No właśnie. Jeszcze się będziemy cieszyć z Augusto do czasu, aż nie okaże się za drogi i będzie jego alternatywa 35 letnia

Wiciux 12.08.2023 09:39

Augusto wyląduje w juve po tym jak sprzedamy robina

Poqrv 12.08.2023 09:38

Jeszcze kilku spadkowiczów i takich średnich typów ze średniaków jak Augusto i może się uda za rok walczyć z jakimś Rakowem o wyjście z grupy

Poqrv 12.08.2023 09:34

Ale klub chce to zrobić z połową składu, więc jeśli mamy w najbliższym sezonie za cel walkę o awans do LE to śmiało, oby tak dalej.

Pjerun 12.08.2023 09:33

To jest solidny gracz co najwyżej. Powinniśmy się cieszyć, że ktoś chce przepłacic za niego i dać 15mln.

VVujek 12.08.2023 09:29

Mi ogólnie Gosens nie przeszkadza, ale klub myśli dobrze by go sprzedać i wziąć typa na którym w przyszłości może zarobić.

Poqrv 12.08.2023 09:28

Dziękuję, Cny. Poza tym Gosens gryzie trawę i biega jak głupi za każdym atakiem - nawet jeśli nie strzeli sam jak z Barcą czy Lazio to zwyczajnie robi liczby z przodu.

VVujek 12.08.2023 09:26

Prawda jest taka, że dobrych meczów Gosens zagrał może z 8 przez cały swój pobyt

Poqrv 12.08.2023 09:26

DD wygryzł każdego obrońcę, który miał go posadzić na ławie. szacun na zawsze, nie zliczę ile razy wybijał piłkę z linii bramkowej.

Cny 12.08.2023 09:26

prawda taka że gosens wchodził i świetnie bronił, lepiej niż Dimarco. do tego dołożył ważne gole jak np z Barca. bardzo dobry rezerwowy.

VVujek 12.08.2023 09:25

DD to był mega solidny zawodnik

VVujek 12.08.2023 09:25

Nie porównuj DD do szkeloto

Cny 12.08.2023 09:24

no tak nawet gorzej niż szczytowy ezekiel szkeloto... co ty piszesz xd

VVujek 12.08.2023 09:24

Ja nie wem jak ty chcesz by ten klub wyszedł na prostą jak ty chcesz trzymać Gosensa w obecnym stanie

VVujek 12.08.2023 09:22

Przecież Gosens to wygląda obecnie gorzej niż nasz dawny DD

Poqrv 12.08.2023 09:22

*sporo jak na inny klub niż Inter xD

Poqrv 12.08.2023 09:21

Oglądałem sporo meczów Monzy, podtrzymuje co napisałem.

Poqrv 12.08.2023 09:20

Ja nie wiem jak wy chcecie, żeby ten klub cokolwiek osiągał, gdy każdego wartościowego zmiennika chcecie zastąpić jakimś wyróżniającym się gościem z Monzy, Udine i czy innego Sassuolo. Sezon przejściowy i tak nam się szykuje, ale niektórym chyba bardzo brakuje Kuzmanovicia i Jonathana, też się wyróżniali ;)

Dejwid 12.08.2023 09:20

kazdy moze sie sfajdać, a na wypromowanych grajkow nie ma hajsu.

Cny 12.08.2023 09:19

nawet flashscore nie przegladaja

Cny 12.08.2023 09:19

wczoraj pisali że samaradzić to anonim

VVujek 12.08.2023 09:19

Ja nie czaje czemu niektórzy go nie kojarzą

Dejwid 12.08.2023 09:18

najlepsze nowe lewe wahadło serie A nie jest perspektywiczne xd

Cny 12.08.2023 09:18

ok jak vvujek tak pisze to będzie leszcz z tego augusto

VVujek 12.08.2023 09:17

Przecież Augusto, grał tam w poprzednim sezonie, że przecieralem oczy skąd oni go wzięli. Tak dobrze wyglądał

Cny 12.08.2023 09:17

czy Destro już podpisany?

Poqrv 12.08.2023 09:15

No to szukajmy kogoś perspektywistycznego. Augusto ma perspektywy na osranie zbroi w LM najwyżej.

Xucatlan 12.08.2023 09:15

Czemu dla Samardzica pójście do West Hamu, to kompromitacja? Więcej zarobi, będzie więcej grał (jak odejdzie Paqueta, to nawet może mieć wyjściowy skład) i do tego cały czas będzie pod lupą topowych angielskich klubów, które zaraz po niego sięgną, jak tylko się sprawdzi.

VVujek 12.08.2023 09:15

Gosens nie spełnił oczekiwań i to ostatni gwizdek by wymienić go na kogoś perspektywicznego.

Poqrv 12.08.2023 09:15

Można policzyć na palcach jednej ręki, kogo Dimarco obecnie, nawet pod formą, nie posadziłby na ławie. Gosens nie strzeli 10 bramek, bo nie dostaje tyłu minut.

Orzeu 12.08.2023 09:14

+ to ostatni moment żeby coś zarobić na Niemcu

Orzeu 12.08.2023 09:13

Gosens zarabia 4 mln euro brutto, Augusto zarabiałby pewnie z 2.5

Orzeu 12.08.2023 09:13

nom i Gosens też nie będzie

martins2000 12.08.2023 09:13

Dodi Lukébakio do Burnley za 13 mln parodia gdzie byłeś jeden debilu i drugi

Poqrv 12.08.2023 09:11

Augusto nigdy nie będzie piłkarzem 10g 10a, nie mówiąc o kilku bramkach w LM czy występach w reprezentacji, więc znowu - o czym my mówimy.

broda4991 12.08.2023 09:05

To są wlosi. Lubię dużo i zbędnie mielić ozorem.

Klinsi64 12.08.2023 09:05

wiadomo ze czesc to fantazja pismaków,ale reszta wycieka z klubu

Klinsi64 12.08.2023 09:03

jak gdzieś w mediach pojawia sie zdanie "Inter planuje wziać zawodnika X za rok z wolnego transferu..." to właściciel zawodnika może sie tylko usmiechnąć pod nosem

broda4991 12.08.2023 09:03

Nie dziwię się że chcemy się pozbyc gosensa. Gość nie mlodnieje a do formy jakoś nie widać żeby wracał do formy to żeby na nim poteznie nie stracic to chcemy go wymienic za perspektywicznego brazola

Klinsi64 12.08.2023 09:00

o to chodzi

Orzeu 12.08.2023 08:59

Gosens już nie jest piłkarzem który w Atalancie notował po 10 b + 10 a w Serie A. To jest co najwyżej solidny piłkarz, który często łapie kontuzje mięśniowe. 15 mln euro to jest super oferta za niego

martins2000 12.08.2023 08:58

Inter nie ma nawet skautów klub MEM

Imrahil 12.08.2023 08:17

coś w tym jest

Klinsi64 12.08.2023 08:01

Inter nie potrafi działać w ciszy,no może czasem potrafi(Hakimi) za dużo strzelania z ucha do mediów

broda4991 12.08.2023 07:59

Jak samardzic pójdzie do west ham to kompro fest z jego strony. Za pare euro sprzedać się takiemu sredniakowi. Tam ponoć jego tatuś miesza.

Seba 12.08.2023 07:56

Inzaghi to chyba chce mieć alibi, gdyby znowu skompromitował się w lidze

andyvdm 12.08.2023 07:50

Profil idealny dla Inziego

Klinsi64 12.08.2023 07:49

34letnie kontuzjowane wraczycho

Klinsi64 12.08.2023 07:47

45 mln

Klinsi64 12.08.2023 07:47

trzeba wykorzystać dobre relacje z Bayernem

coco 12.08.2023 07:40

GdS - Pazza Inter: nuovo nome per l’attacco, ChoupoMoting nel casting dei 9. 😆

Poqrv 12.08.2023 01:02

Pod jakim względem? W jakim aspekcie piłkarskiego rzemiosła Augusto miałby być lepszy od Gosensa?

taboret 12.08.2023 00:59

augusto za gosensa to upgrade

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się