Archiwum shoutboksa

Kredence 12.08.2023 11:31

Często się z nim spieralem, ale mimo tego sprawiał wrażenie piszącego sensownie, teraz odlot

Kredence 12.08.2023 11:30

Niestety tak to wygląda

KibicInteru 12.08.2023 11:30

Chociaż jeszcze nie jest dla niego za późno

KibicInteru 12.08.2023 11:30

No z Pjerunem złe rzeczy się dzieją, chyba będzie -1 myślący użytkownik

Kredence 12.08.2023 11:29

Pjerun przeszedł metamorfozę na oddziale szpitalu w choroszczy

coco 12.08.2023 11:27

Będzie dobrze

KibicInteru 12.08.2023 11:27

Wy czyli kto, do kogo mówisz?

coco 12.08.2023 11:27

FcInter1908 - “Certo che firmo”. La risposta stamattina di Samardzic all’uscita dall’hotel milanese in cui alloggia da giorni

Poqrv 12.08.2023 11:19

DD powinien był zostać i grać u nas aż mu się odechce. Największy błąd zarządu, nie rozumiem tego.

Cny 12.08.2023 11:19

smiesznie serio ze wy myslicie ze kasa z samaradzicia czy gosensa zasili budzet transferowy xd my oddamy gosensa jeszcze na wypozyczenie, zobaczycie

Cny 12.08.2023 11:18

Pjerun przeszedł jakąś metamorfozę, bo jescze w marcu kwietniu nie zgadzalem sie z zadnym jego postem. teraz zgadzam sie prawie ze wszytskim

Poqrv 12.08.2023 11:18

Najśmieszniejsze jest to, że Scamacca nie jest wart nawet 28, a Taremi 23.

Cny 12.08.2023 11:17

przypomne ze zwalniajac skriniara, DD, Hande, Dalberta i Gagsa a nie zatrudniajac w ich miejsce nikogo konkretnego obcielismy budzet płacowy o jakieś 30M... fsjnie, sprytnie, ale nie mamy ławki rezerwowych

Pjerun 12.08.2023 11:13

Nie czytaj jak ci się nie podoba

Kredence 12.08.2023 11:08

Pjerun zaczął zmianę, teraz do nocy jedno i to samo

Pjerun 12.08.2023 11:08

Będę to pisał tak długo, aż to dotrze do wszystkich. Niestety niektórzy żyją złudzeniami

Kredence 12.08.2023 11:07

Już to pisałeś

Orzeu 12.08.2023 11:07

liczymy każdy grosz i to ewidentnie widać

Orzeu 12.08.2023 11:06

Porto chce 30

Pjerun 12.08.2023 11:06

Scamacca dajemy 28, ale 30 za drogi

Pjerun 12.08.2023 11:06

Taremi, dajemy 23. Porto chce 25. Ok, za drogi, nie kupujemy.

Pjerun 12.08.2023 11:06

Podziwiam wiare w to, że ta kasa nagle by poszła w napastnika. Gówno prawda, oczekujemy że ktoś da nam zniżkę na napastnika, a tak to każdy za drogi

Cny 12.08.2023 11:02

samaradzic mial rpzyjsc za darmo.... w przyszłym sezonie dopiero meilismy zaplacic... zero dodatkowej kasy na napastnika. zrozumcie to

Poqrv 12.08.2023 10:59

Dokładnie martins... Nie dajesz trenerowi narzędzi, a potem pretensje, że wyniki są poniżej oczekiwań.

Xucatlan 12.08.2023 10:56

Olać tego Samardzica, dać szansę Fabbianowi i będzie większy budżet na napastnika.

martins2000 12.08.2023 10:46

Inter rozgląda się za nowym pomocnikiem

martins2000 12.08.2023 10:42

fajną kadrę mieliśmy to ją zdemontowali a później za to wszystko zimą beknie trener

Poqrv 12.08.2023 10:22

pluto11 czyli jednak mamy walczyć nawet nie o Ligę Europy, a o Ligę Konferencji? Ambitnie.

Jacenty 12.08.2023 10:16

fakt, już o nim zapomniałem :D

Tifosinho 12.08.2023 10:06

Kaena* aaaaaaa głupie słowniki 😅

Tifosinho 12.08.2023 10:06

Jawna*

Tifosinho 12.08.2023 10:05

Jacenty ojcowie-agenci też już pokazywali co potrafią np ojciec Moise Leśna 😉

pluto11 12.08.2023 10:02

Masakra za jakimi my się napastnikami rozglądamy, teraz jest coś mowa o Chupo Motingiem, Arna, Taremi, jak nie mamy kasy to postawmy na jakiegos młodzika z primavery

Pjerun 12.08.2023 10:01

Raczej szukamy kogoś kto będzie grał na prawym środkowym, a Bonucci to bardziej centralny

Jacenty 12.08.2023 10:00

Mam nadzieję, ze nie

Jacenty 12.08.2023 10:00

Uwaga, uwaga, Bonucci ma rozwiązać kontrakt z Juve za porozumieniem stron. Czy myślicie, że Marotta myśli o tym samym...? 😁

Pjerun 12.08.2023 09:58

Inter wycofał się z walki o Baloguna i nagle Monaco przestało składać oferty

Poqrv 12.08.2023 09:52

1) Zarabia tyle co Cuadrado 2) Zgadzam się, Dimarco dawno powinien dostać podwyżkę

Jacenty 12.08.2023 09:48

Albo źle zrozumiałem i to budżet zarówno na napastnika jak i obrońcę 🤔

Jacenty 12.08.2023 09:48

Gazzetta: budżet na napastnika wynosi 25-30mln euro z uwagi na potrzebę wprowadzenia obrońcy

Husi 12.08.2023 09:44

Osobiście bym go nie ruszał, bo jest się czym zająć przy innych pozycjach. Ojciec Samardzicia może mu na wstępie zepsuć kariere

Pjerun 12.08.2023 09:43

Samardzic powinien zmienić ojca

Jacenty 12.08.2023 09:43

Znamy przypadek żony agenta, Rabiot czy Mbappe słyną z mamy agenta, a tutaj widzę potencjał na nową gwiazdę mediów - ojca agenta

Husi 12.08.2023 09:43

Chcą*

Husi 12.08.2023 09:42

Gosens zarabia najwięcej ze wszystkich wahadeł, daje najmniej, już rozumiecie dlaczego chcę go sprzedać ?

Jacenty 12.08.2023 09:42

Gazzetta: Inter wiedział, ze ojciec Samardzicia chce więcej pieniędzy dla siebie, ale dzięki umowie z Pimentą skierował Samardzicia na badania medyczne. Kubzdziwieniu i wściekłości Interu, ojciec usunął Rafaelę Pimentę i pojawił się sam z piłkarzem

Pjerun 12.08.2023 09:40

No właśnie. Jeszcze się będziemy cieszyć z Augusto do czasu, aż nie okaże się za drogi i będzie jego alternatywa 35 letnia

Wiciux 12.08.2023 09:39

Augusto wyląduje w juve po tym jak sprzedamy robina

Poqrv 12.08.2023 09:38

Jeszcze kilku spadkowiczów i takich średnich typów ze średniaków jak Augusto i może się uda za rok walczyć z jakimś Rakowem o wyjście z grupy

Poqrv 12.08.2023 09:34

Ale klub chce to zrobić z połową składu, więc jeśli mamy w najbliższym sezonie za cel walkę o awans do LE to śmiało, oby tak dalej.

Pjerun 12.08.2023 09:33

To jest solidny gracz co najwyżej. Powinniśmy się cieszyć, że ktoś chce przepłacic za niego i dać 15mln.

VVujek 12.08.2023 09:29

Mi ogólnie Gosens nie przeszkadza, ale klub myśli dobrze by go sprzedać i wziąć typa na którym w przyszłości może zarobić.

Poqrv 12.08.2023 09:28

Dziękuję, Cny. Poza tym Gosens gryzie trawę i biega jak głupi za każdym atakiem - nawet jeśli nie strzeli sam jak z Barcą czy Lazio to zwyczajnie robi liczby z przodu.

VVujek 12.08.2023 09:26

Prawda jest taka, że dobrych meczów Gosens zagrał może z 8 przez cały swój pobyt

Poqrv 12.08.2023 09:26

DD wygryzł każdego obrońcę, który miał go posadzić na ławie. szacun na zawsze, nie zliczę ile razy wybijał piłkę z linii bramkowej.

Cny 12.08.2023 09:26

prawda taka że gosens wchodził i świetnie bronił, lepiej niż Dimarco. do tego dołożył ważne gole jak np z Barca. bardzo dobry rezerwowy.

VVujek 12.08.2023 09:25

DD to był mega solidny zawodnik

VVujek 12.08.2023 09:25

Nie porównuj DD do szkeloto

Cny 12.08.2023 09:24

no tak nawet gorzej niż szczytowy ezekiel szkeloto... co ty piszesz xd

VVujek 12.08.2023 09:24

Ja nie wem jak ty chcesz by ten klub wyszedł na prostą jak ty chcesz trzymać Gosensa w obecnym stanie

VVujek 12.08.2023 09:22

Przecież Gosens to wygląda obecnie gorzej niż nasz dawny DD

Poqrv 12.08.2023 09:22

*sporo jak na inny klub niż Inter xD

Poqrv 12.08.2023 09:21

Oglądałem sporo meczów Monzy, podtrzymuje co napisałem.

Poqrv 12.08.2023 09:20

Ja nie wiem jak wy chcecie, żeby ten klub cokolwiek osiągał, gdy każdego wartościowego zmiennika chcecie zastąpić jakimś wyróżniającym się gościem z Monzy, Udine i czy innego Sassuolo. Sezon przejściowy i tak nam się szykuje, ale niektórym chyba bardzo brakuje Kuzmanovicia i Jonathana, też się wyróżniali ;)

Dejwid 12.08.2023 09:20

kazdy moze sie sfajdać, a na wypromowanych grajkow nie ma hajsu.

Cny 12.08.2023 09:19

nawet flashscore nie przegladaja

Cny 12.08.2023 09:19

wczoraj pisali że samaradzić to anonim

VVujek 12.08.2023 09:19

Ja nie czaje czemu niektórzy go nie kojarzą

Dejwid 12.08.2023 09:18

najlepsze nowe lewe wahadło serie A nie jest perspektywiczne xd

Cny 12.08.2023 09:18

ok jak vvujek tak pisze to będzie leszcz z tego augusto

VVujek 12.08.2023 09:17

Przecież Augusto, grał tam w poprzednim sezonie, że przecieralem oczy skąd oni go wzięli. Tak dobrze wyglądał

Cny 12.08.2023 09:17

czy Destro już podpisany?

Poqrv 12.08.2023 09:15

No to szukajmy kogoś perspektywistycznego. Augusto ma perspektywy na osranie zbroi w LM najwyżej.

Xucatlan 12.08.2023 09:15

Czemu dla Samardzica pójście do West Hamu, to kompromitacja? Więcej zarobi, będzie więcej grał (jak odejdzie Paqueta, to nawet może mieć wyjściowy skład) i do tego cały czas będzie pod lupą topowych angielskich klubów, które zaraz po niego sięgną, jak tylko się sprawdzi.

VVujek 12.08.2023 09:15

Gosens nie spełnił oczekiwań i to ostatni gwizdek by wymienić go na kogoś perspektywicznego.

Poqrv 12.08.2023 09:15

Można policzyć na palcach jednej ręki, kogo Dimarco obecnie, nawet pod formą, nie posadziłby na ławie. Gosens nie strzeli 10 bramek, bo nie dostaje tyłu minut.

Orzeu 12.08.2023 09:14

+ to ostatni moment żeby coś zarobić na Niemcu

Orzeu 12.08.2023 09:13

Gosens zarabia 4 mln euro brutto, Augusto zarabiałby pewnie z 2.5

Orzeu 12.08.2023 09:13

nom i Gosens też nie będzie

martins2000 12.08.2023 09:13

Dodi Lukébakio do Burnley za 13 mln parodia gdzie byłeś jeden debilu i drugi

Poqrv 12.08.2023 09:11

Augusto nigdy nie będzie piłkarzem 10g 10a, nie mówiąc o kilku bramkach w LM czy występach w reprezentacji, więc znowu - o czym my mówimy.

broda4991 12.08.2023 09:05

To są wlosi. Lubię dużo i zbędnie mielić ozorem.

Klinsi64 12.08.2023 09:05

wiadomo ze czesc to fantazja pismaków,ale reszta wycieka z klubu

Klinsi64 12.08.2023 09:03

jak gdzieś w mediach pojawia sie zdanie "Inter planuje wziać zawodnika X za rok z wolnego transferu..." to właściciel zawodnika może sie tylko usmiechnąć pod nosem

broda4991 12.08.2023 09:03

Nie dziwię się że chcemy się pozbyc gosensa. Gość nie mlodnieje a do formy jakoś nie widać żeby wracał do formy to żeby na nim poteznie nie stracic to chcemy go wymienic za perspektywicznego brazola

Klinsi64 12.08.2023 09:00

o to chodzi

Orzeu 12.08.2023 08:59

Gosens już nie jest piłkarzem który w Atalancie notował po 10 b + 10 a w Serie A. To jest co najwyżej solidny piłkarz, który często łapie kontuzje mięśniowe. 15 mln euro to jest super oferta za niego

martins2000 12.08.2023 08:58

Inter nie ma nawet skautów klub MEM

Imrahil 12.08.2023 08:17

coś w tym jest

Klinsi64 12.08.2023 08:01

Inter nie potrafi działać w ciszy,no może czasem potrafi(Hakimi) za dużo strzelania z ucha do mediów

broda4991 12.08.2023 07:59

Jak samardzic pójdzie do west ham to kompro fest z jego strony. Za pare euro sprzedać się takiemu sredniakowi. Tam ponoć jego tatuś miesza.

Seba 12.08.2023 07:56

Inzaghi to chyba chce mieć alibi, gdyby znowu skompromitował się w lidze

andyvdm 12.08.2023 07:50

Profil idealny dla Inziego

Klinsi64 12.08.2023 07:49

34letnie kontuzjowane wraczycho

Klinsi64 12.08.2023 07:47

45 mln

Klinsi64 12.08.2023 07:47

trzeba wykorzystać dobre relacje z Bayernem

coco 12.08.2023 07:40

GdS - Pazza Inter: nuovo nome per l’attacco, ChoupoMoting nel casting dei 9. 😆

Poqrv 12.08.2023 01:02

Pod jakim względem? W jakim aspekcie piłkarskiego rzemiosła Augusto miałby być lepszy od Gosensa?

taboret 12.08.2023 00:59

augusto za gosensa to upgrade

Kredence 12.08.2023 00:13

Pjerun co ci się stało że siedzisz tu od 7 rano do późnej nocy ?

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się