Archiwum shoutboksa

martins2000 11.08.2023 19:12

Sensi to za 2 tygodnie w szpitalu wyląduje na 1,5 miecha

pluto11 11.08.2023 19:11

Jak Samardzic ma nie przyjść to zostawić Średniego na 6 pomocnika i kasę dołożyć do Baloguna

coco 11.08.2023 19:10

Zostanie Sensi jak Serb nie przyjdzie

Czaglar 11.08.2023 19:09

Zhang, zrób cos

martins2000 11.08.2023 19:09

Czyli wygląda na to że w pomocy też się osłabiamy DNO o co ten zespół chce grać w nowym sezonie o przetrwanie w top 4?

nicolas80 11.08.2023 19:08

Nie mieszaj w to Tucu. To jest poważna sprawa. Tu nie chodzi o kasę tylko zasady

Klinsi64 11.08.2023 19:08

Lukaku,Scamacca,Samardzic

Klinsi64 11.08.2023 19:08

znowu Inter oszukany

coco 11.08.2023 19:08

Le commissioni richieste dal padre di Samardzic si aggirano sui 300.000 euro. L'Inter attende risposte dal calciatore. Udinese furiosa🔥

erebos 11.08.2023 19:08

Juventus ma ruszyć po Carlos Augusto i wykłada 15 mln. Nasi myślą o szybkim wywaleniu Gosensa na wypożyczenie z opcją wykupu, więc jeszcze się okaże, że zaraz z jednym lewym wahadłowym zostaniemy (Lazaro nie liczę).

Czaglar 11.08.2023 19:06

200 rubli i bezcenna Argentyńska Correa to max co im zaproponujemy

Pjerun 11.08.2023 19:05

Rynek transferowy bez agentów byłby piękniejszym miejscem

Claudio 11.08.2023 19:04

Ustalali transfer tyle czasu. Wszystko dogadane, badania medyczne odbyte a oni nagle zmieniają warunki. Niepoważni ludzie i sam nie wiem czy chciałbym by się ostatecznie dogadali.

nicolas80 11.08.2023 19:03

Teraz sobie przypomniał ze chce wiecej tak sie nie robi to amatorka

Dejwid 11.08.2023 19:02

jak Inter traci kolejnych grajkow to tez w mediach kpią sobie.

erebos 11.08.2023 19:02

Pośrednik się nie spisał za bardzo, widać zresztą ile to trwało.

Szczupac_FCI 11.08.2023 19:02

nicolas80 właśnie dla tego niby zwolinili agenta

nicolas80 11.08.2023 19:01

Ale żeby zawodnik rezerwowy zmienial swoje warunki po negocjacjach i już ustalonych wsrunkach to bedzie kompromitacja jak sie klub na to zgodzi

Dejwid 11.08.2023 19:01

no ale co sie stanie jak Inter ulegnie, rynek transferowy nie zdemoralizuje sie juz bardziej.

Szczupac_FCI 11.08.2023 19:01

NIe wierzę do końca w ten West Ham po prostu stary chce więcej kasy, Westham jak pusci Paquete będzie potrzebował kogoś gotowego do PL na już, w zeszłym sezonie lediwe się utzrymali a nie noname z Udine z którego może dopiero coś będzie,

nicolas80 11.08.2023 18:58

Rozumiem na etapie negocjacji ale nie teraz

Wiciux 11.08.2023 18:58

W jakiego napadziora wysypie sie ten transfer kasa pojdzie na odsetki Oaktree i po zapychamy dziury opcjami low-cost

erebos 11.08.2023 18:58

Jeżeli Lazar nie przekona ojca, to deal się pewnie posypie i pójdzie w WH.

nicolas80 11.08.2023 18:57

Nie wolno ulegać

erebos 11.08.2023 18:57

Ogólnie to całe opóźnienie związane z kontraktem Lazara. Wcześniej było o rocznej podwyżcze wynagrodzenia. Teraz przyszedł pewnie West Ham, który ma za gruby hajs sprzedać Paquetę do City, i zaoferowali lepszy deal dla Serba.

Dejwid 11.08.2023 18:57

no to spora rozbieżność dosyć

Pjerun 11.08.2023 18:57

Na napastnika też nie na kasy, więc niech dadzą te 0,5mln więcej Samardzicowi

nicolas80 11.08.2023 18:55

Zodatwic sensiego i uderzyc w napadziora

erebos 11.08.2023 18:55

1,8 mln rocznie to warunki ustalone z posrednikiem. Ojecie, który jest realnym agentem, chce niby 2,2-2,5 mln.

nicolas80 11.08.2023 18:55

Ja bym nie uległ bo za chwilę kazdy bedzie to robił

Szczupac_FCI 11.08.2023 18:54

pytanie jak duża była różnica

Dejwid 11.08.2023 18:53

Cos czuje ze to dogadaja, bo widac bylo, ze sa w nim zakochani i traktuja jako inwestycje, ktora sie potencjalnie wielokrotnie zwroci

nicolas80 11.08.2023 18:52

Klub musi się trzymać twardo i nie ulegać. Jak zmienili warunki to powinni zrezygnowac z tego transferu

Czaglar 11.08.2023 18:50

Jesteśmy u progu niewyobrażalnej kompromitacji jak się Lazar wysypie

Pjerun 11.08.2023 18:48

A Cuadrado spoko, bo za darmo

Lucash 11.08.2023 18:48

Takie czasy że liczy się dla większości kasa a nie przede wszystrkim dotrzymywanie słowa. Mało już ludzi dla których dane słowo ważniejsze od pieniędzy

Pjerun 11.08.2023 18:47

Nie no, kapitalnie. Z Lukaku też się nie daliśmy. A to ci Belg niedobry, gadał z Juve.

Lucash 11.08.2023 18:46

właśnie że się nie dajemy, Trubin dogadany i zmieniono warunki to sajonara, to samo próbują zrobić z Samardziciem to dobrze że klub się nie daje. Własnie jakby podpisali bez gadania nowe warunki to byłaby kompromitacja.

AveCaesar 11.08.2023 18:46

w której trzeba czegoś więcej niż biec przed siebie

AveCaesar 11.08.2023 18:45

te Beto, Die, Nzole to zginą w grze kombinacyjnej :P

Pjerun 11.08.2023 18:45

No zmienianie warunków wcześniej ustalonych jest niepoważne, ale jak widać po akcji z Brozo i Arabami każdy będzie chciał ruchać Inter jak się da

AveCaesar 11.08.2023 18:44

jest nadzieja bo Beppe nie lubi płacić klubom ale piłkarzom i agentom/pośrednikom płaci ;)

Dejwid 11.08.2023 18:43

wszyscy beda zadowoleni ;p

Lucash 11.08.2023 18:43

a czemu winny jest klub jak jacyś agenci zmieniają warunki ustalone? coraz więcej dzieci widzę na stronie się pojawia co życia nie znają

Dejwid 11.08.2023 18:43

moze niech go odpuszcza i Fabbiana wymienia na... Beto

Wiciux 11.08.2023 18:38

Stracic transfer po badaniach zawodnika to już będzie kompromitacja absolutnej zenady jak sie wydarzy

Dejwid 11.08.2023 18:38

przyda sie taki dzoker co potrafi otworzyć mecz takze raczej Sensi, a jak bedzie mial kontuzje to Asllani wincyj pogra.

Pjerun 11.08.2023 18:37

Suning to na rękę, bo nie muszą wydawać kasy

AveCaesar 11.08.2023 18:36

rozumiem brak licytacji itp ale to chyba lekka przesada

AveCaesar 11.08.2023 18:36

wszystkie nasze dile in upadają w momencie kiedy pojawia się konkurencja o gracza

Pjerun 11.08.2023 18:34

To kto 6 pomocnikiem? Fabbian czy Sensi?

Kredence 11.08.2023 18:33

Jak araby zmienily warunki to się ugięli i wzięli smieci, jak samardzicie zmienili ustalenia to deal upada, jakże znamienne xd

Kredence 11.08.2023 18:31

Z tego co piszą deal się raczej wysypie

AveCaesar 11.08.2023 18:28

K... jak się teraz Samardzić wysypie to już XD można zarzucić na to okienko

Kredence 11.08.2023 18:28

Piszą, ze zwolnił agenta z którym Inter negocjował i się dogadał, teraz ojciec sobie zmienił ustalenia

Pjerun 11.08.2023 18:27

Podobno chodzi o prowizje dla ojca Samardzica. Też, że mu nie wstyd syna tak wykorzystywac

Pjerun 11.08.2023 18:25

Testy były wczoraj

domin98 11.08.2023 18:25

Testy medyczne to już akurat były

inter30 11.08.2023 18:22

Spokojnie mają z nim pakt, jak z trybunem i bremerem, a od miesiąca codziennie czytam wysrywy że jutro testy medyczne

GiovanniGiorgio 11.08.2023 18:22

ale jaja

VVujek 11.08.2023 18:22

Pewnie West Ham wkroczył

Adriano_forever 11.08.2023 18:22

a widzisz neewsa głównego?

Vercetti100622 11.08.2023 18:22

Do west hamu idzie

GiovanniGiorgio 11.08.2023 18:21

Trochę mnie nie było na forum, co się dzieje z Samardzciem? On już był klepnięty?

erebos 11.08.2023 18:20

Czyżby West Ham zaoferował lepszą kasę i przechwycą transfer zaraz przed finiszem?

inter30 11.08.2023 18:20

Co z tym SB, działa tak samo jak mercato Interu

andyvdm 11.08.2023 18:20

Alternatywa dla Samardzicia Lucas Leiva

Pjerun 11.08.2023 18:19

Pewnie jest kwestia 0,5mln więcej w kontrakcie albo jakiegoś bonusu dla agentow

VVujek 11.08.2023 18:19

A co to win a Marotty że cyrki robią haha co za ludzie

inter30 11.08.2023 18:19

Po prostu golodupcow nikt już nie traktuje poważnie, Inter może się unieść honorem z Samardzicem tylko co z tego, co najwyżej przyjdzie jakiś stary grzyb w to miejsce

Pjerun 11.08.2023 18:17

Śmialiście się z mercato Milanu, ale przynajmniej byli konkretni

Dejwid 11.08.2023 18:17

no nasi sie sfochaja zaraz i nie bedzie ani pomocy ogarnietej, podobnie jak ze Scamą

andyvdm 11.08.2023 18:17

Kazdy dyma inter jak chce najpierw Araby zmieniaja oferte w ostatniej chwili Ausillio w mediach oburzony mowi ze niepowazni i sorawa zamknieta by za chwile sie zgodzic na te ochlapy

Dejwid 11.08.2023 18:16

to sie okresla warunki i robi presje zeby byl podpis jak najszybciej, tak mieli czas na refleksje.

pluto11 11.08.2023 18:16

Gdzie jest kasa za Onane biedaku Zhang

Vercetti100622 11.08.2023 18:15

To cuchnie na kilometr

Vercetti100622 11.08.2023 18:15

Przypuszczam że samardzic nie podpisze

Kredence 11.08.2023 18:12

Od 2 tygodni nie mogą domknac tego transferu, wszystko jest ok

Pjerun 11.08.2023 18:11

Samardzic niech oddaje kasę za lekarzy

Fanatyczny 11.08.2023 18:10

Masz*

Fanatyczny 11.08.2023 18:10

Przykładowo umawiasz się na kupno domu za 500 tysięcy zł wszystko dogadane zdolność recytowali na tą sumę. Już mąż podpisywać a aktualny wlasciel mówi ze zwiększa cenę do 550-570. Kupujesz? Czy jesteś zniesmaczony?

Pjerun 11.08.2023 18:09

No i co w tym dziwnego? Daliśmy pozwolenie na takie akcje poprzez sprzedaż Brozo do Arabów

domin98 11.08.2023 18:09

A co ma akurat Marotta do tego że otoczenie piłkarza odwala takie akcje?

Fanatyczny 11.08.2023 18:08

Prawdziwy król? Zmienili warunki umowy przed samym podpisem

Kredence 11.08.2023 18:07

Dopnie

Kredence 11.08.2023 18:07

Chłop nawet gnojka z udinese jeszcze nie ropnie xd

Kredence 11.08.2023 18:07

Marotta prawdziwy król

Fanatyczny 11.08.2023 18:07

Samofinansujące okno ma swoje uroki

Fanatyczny 11.08.2023 18:06

Cyrk zaczyna się dziać w tym oknie

Fanatyczny 11.08.2023 18:06

To powrót po Baloguna 😅

Pjerun 11.08.2023 18:02

Jak nie dopna tego transferu, to będzie kabaret

Fanatyczny 11.08.2023 18:00

To nie fejk chcieli zmienić warunki umowy ten transfer się sypnie

Pjerun 11.08.2023 17:55

Co to za akcja z tym Samardzicem? Mam nadzieję, że to fake

GreGoor 11.08.2023 17:47

Nie wiem ale w skrzyni biegów nie patrzyłem ale gdy ma się plastyczność przełączania biegów to powinnyśmy osiagnac szybka prędkość i w ten sposób nie będziemy wytracać się w czasie ale gdy nie będzie plastyczności to możemy ulec zniszczeniu też niebezpieczeństwo jest jak wcześniej pisałem to energią ziemską daje układ wytraceniowy też wiem najważniejsze jest plastyczność rozpędzania naszego statku tak już można ująć pozdrowienia

Fanatyczny 11.08.2023 17:46

Anglia 1.7 mld

Fanatyczny 11.08.2023 17:46

Włosi 660 mln druga lokata

Fanatyczny 11.08.2023 17:46

Hiszpania wydała niecałe 300 mln gdyby nie Real to wynik byłby dużo gorezy

GreGoor 11.08.2023 17:42

Co jedna głowa to nie dwie więcej głów mysleniowych daje wyższy poziom inteligencji pozdro

GreGoor 11.08.2023 17:38

Siema nie ma jak było się młodym wilkiem mało co od slurzb nie dostałem kulki gnata wystawili i kazali wysiadać pozdro

martins2000 11.08.2023 17:34

Fenerbahçe po Martiala(Utd)

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się