Archiwum shoutboksa

Klinsi64 11.08.2023 10:28

za czasów Morattiego Osimhen juz by strzelał Salzburgowi

erebos 11.08.2023 10:28

Osimhen grający w Napoli, to od dawna jest typ piłkarza poza zasięgiem finansowym kogokolwiek we Włoszech. Ale popieram chciałoby się zobaczyć kluba walczący o Ramosa, Davida itp.

Piekarz 11.08.2023 10:28

Żaden Beto, żaden Sreto, żaden Taremi gówniany

Dzonyy 11.08.2023 10:27

Gosc pewnie pojdzie za tyle ile my wydamy w mercato do konca dekady.

KKazam 11.08.2023 10:27

Ten jaremi moze byc, ale max 20 mln. Ma rok kontraktu. Jezu, przeciez to rozboj w bialy dzien

Dzonyy 11.08.2023 10:27

Osimhen xD

jaszczomb 11.08.2023 10:26

wielki beppe negocjator :)

jaszczomb 11.08.2023 10:26

bedzie 12 + sensi

domin98 11.08.2023 10:26

konkrety proszę

domin98 11.08.2023 10:26

w których meczach oprócz finału LM nie było widać Hakana?

KKazam 11.08.2023 10:26

Koreła raczej zostanie, przyzwyczajajcie sie

Klinsi64 11.08.2023 10:25

Arnautovic tylko na 4 i za góra 5 mln ma sens reszta to idiotyzm

KKazam 11.08.2023 10:25

Arna spoko, podoba mi sie ten pomysl ....ale nie na takich warunkach. To kryminal

Piekarz 11.08.2023 10:25

Ani po Beto, ani po Sreto, ani po Arnautovicia zasranego

Piekarz 11.08.2023 10:25

W takim klubie, po takim sezonie, celem powinien być Osimhen

Piekarz 11.08.2023 10:25

Nie Pjerun, ani po Beto, ani po Arnautovicia

Dzonyy 11.08.2023 10:24

Chyba bylismy, ale nie chca go oddac.

Pjerun 11.08.2023 10:23

Powinniśmy pójść po Beto, a nie Arnautovica.

VVujek 11.08.2023 10:23

Gra wyglądała dobrze to już nie wina Szymona, że zawodnicy nie potrafili wykorzystać stwarzanych sytuacji

Piekarz 11.08.2023 10:23

Inzaghi jest absolutny niepodważalny TOP trenerski

Dzonyy 11.08.2023 10:23

nie wiem co by on musial zrobic, zeby ocenic pozytywnie ten transfer :D

erebos 11.08.2023 10:22

Hakan tak grał, że nie było go widać w większości ważnych spotkań. Patrzmy realnie (co więcej zostawał na placu, a Szymon ściągał Barellę), a nie tylko przez różowe okulary.

Tom_Hardy 11.08.2023 10:22

Lautaro jak sie zatnie to jest wyzywany od pokemonow a potem pisza tu ze robi liczby

Dzonyy 11.08.2023 10:22

Jezu 15 baniek za 34 latka.

Dzonyy 11.08.2023 10:22

Wedlug Sky Arna priorytetem.

KKazam 11.08.2023 10:22

Wypada zaufac kobrze i łysemu. Bo co innego nam zostaje?

KKazam 11.08.2023 10:22

Chociaz mylyto tez byl juz wiekowy jak przechodzil

Tom_Hardy 11.08.2023 10:21

Powtarzam cieszmy sie z sukcesu w LM ale 2 raz taka drabinka sie nie trafi. Zobaczymy co w tym roku pokazemy w lidze M i serie A

KKazam 11.08.2023 10:21

Balogun ... A teraz jeremi

Pjerun 11.08.2023 10:20

Tylko przy tych porażkach graliśmy naprawdę dobrze, robiliśmy masę sytuacji. Problem to była skuteczność, a to nie jest raczej błąd Inzaghiego. Piłkarze dawali dupy

KKazam 11.08.2023 10:20

Ja pierdole

Dzonyy 11.08.2023 10:20

Z Lautaro jest ten problem, ze on sie lubi zaciac i ktos wtedy musi strzelac.

Tom_Hardy 11.08.2023 10:20

Uparlem sie na niego i wymyslilem

Tom_Hardy 11.08.2023 10:19

3 porazki pod rzad na GM bez strzelonej bramki tez nie byly argumentem do krytyki szymona?

VVujek 11.08.2023 10:19

Lautaro jest na poziomie, top napastników. Jego liczby mówią same za siebie, on robi je od lat

Pjerun 11.08.2023 10:19

Mimo wszystko Brozo w grze bez piłki to profesor, Hakanowi trochę brakuje. Z drugiej strony mamy szybszych zawodników z przodu, więc pressing rywali też nie będzie miał środka ciężkości tak wysoko jak rok temu

domin98 11.08.2023 10:19

hakanisko zapierdzielał aż miło na jego pozycji ale teraz nagle jest podważany przez niektóych xd

domin98 11.08.2023 10:19

no dokl xdd

jaszczomb 11.08.2023 10:18

xD ?, gościa nie było pół sezonu zeszłego a piłka chodziła aż miło.

erebos 11.08.2023 10:18

Ten sezon to powinen być też ostateczny sprawdzian dla Lautaro. Czy jest w stanie wskoczyć do TOP-u napadziorów czy do końca będzie tylko aspirował. Czy wreszcie będzie grał równo i uniesie ciężar opaski.

erebos 11.08.2023 10:16

W sparingacvh widać było brak Brozo podczas wyprowadzania. I to pewnie dopasowanie się do jego braku zajmie kilka miesięcy.

erebos 11.08.2023 10:15

Ogólnie, to patrząc realistycznie możemy walczyć o Scudetto, ale równie dobrze możemy dać ciała i walczyć o TOP4, a potem zwolnienie Simeone. Wystarczy, że obrona obniży loty, a napastnicy będą grać mocno w kratkę.

Dzonyy 11.08.2023 10:14

Fajniusio.

Dzonyy 11.08.2023 10:14

Dokladnie. teraz sobie dopowiadaj jeszce co powiedzialem i z czego bylem zadowolony.

domin98 11.08.2023 10:13

kto był zadowolony z postawy w lidze?

erebos 11.08.2023 10:13

Jakieś portugalskie źródło mówiło z kolei, że Porto nie myśli schodzić z 30 mln. Tym bardziej, gdy Tottki szukają napadziora nowego.

VVujek 11.08.2023 10:13

My byliśmy w grupie śmierci przypominam, i graliśmy w finale jak równy z równym skończ już z tą drabinka. Liczy się wynik końcowy.

nicolas80 11.08.2023 10:13

Ale pewne

nicolas80 11.08.2023 10:13

Żrodlo własne

Tom_Hardy 11.08.2023 10:13

Nie mam piany po prostu przeinaczasz fakty i teksty ktore pisze. Bo oprocz krytyki byly argumenty. Nie moj problem ze byles zadowolony z postawy w lidze

domin98 11.08.2023 10:12

jakie zrodlo nicolas?

Tom_Hardy 11.08.2023 10:12

Jesli dla Ciebie i tobie podobnym moja wypowiedz jest nielogiczna to trudno. Po czesci mialem racje.

nicolas80 11.08.2023 10:12

Inter przyspiesza w sprawie Taremiego - możliwe zamknięcie w ciagu 72 godzin

Tom_Hardy 11.08.2023 10:11

Powtarzam poraz kolejny. Kilkumiesieczny kryzys za inzaghiego i wypisanie sie z walki o scudetto w pazdzierniku prognozowalo katastrofalny sezon. Ale 2 raz taka drabinka w LM sie nie powtorzy wiec mozna sie cieszyc koncem sezonu.

Dzonyy 11.08.2023 10:09

Piane z ust zetrzyj i jakis napar sobie zaparz bo za duzo zdrowia tracisz.

Tom_Hardy 11.08.2023 10:09

Masz*

Dzonyy 11.08.2023 10:09

Fajniusio.

Tom_Hardy 11.08.2023 10:08

Dzonyy 11.08.2023 10:03 Widze, ze sam sobie odpowiadasz na pytanie. Fajniusio - do tego mam problemy z interpretacją jesli to uwazasz za odpowiedz samemu sobie. Fajniusio.

Dzonyy 11.08.2023 10:07

Spaletti swoje zrobil.

VVujek 11.08.2023 10:07

Pozbycie wtedy w środku sezonu? Xdd

Tom_Hardy 11.08.2023 10:07

Pokaz

Tom_Hardy 11.08.2023 10:07

A kogo wyzwalem teraz?

Pjerun 11.08.2023 10:06

No Hardy wyzywa każdego na około, kultura mniejsze niż budżet Interu

Xucatlan 11.08.2023 10:06

No z tym Spallettim, to akurat zrozumiałe. Pozbycie się tego robaka warte było każdych pieniędzy.

VVujek 11.08.2023 10:05

Inzaghiego też zwalniał, a ten ostatecznie wykręcił świetny wynik na koniec sezonu.

VVujek 11.08.2023 10:05

Ja pamiętam jak Hardy zwalniał Spalettiego chcąc zatrudnić jakiegoś amatora i opłacać 2 pensje, tylko po to by nie patrzeć na Łysa główkę. Nie brałbym na poważnie jego placzow

Dzonyy 11.08.2023 10:03

Widze, ze sam sobie odpowiadasz na pytanie. Fajniusio.

Wiciux 11.08.2023 10:02

casiediego to czelsi wysłała albo zamierzac na jakieś wypo wysłać

Tom_Hardy 11.08.2023 10:02

Nie rozumiesz? Znowu czytanie sie klania

nicolas80 11.08.2023 10:02

Troche zagadka jest Thuram bo na tą chwile jeszcze nie oddal strzalu na bramke

Tom_Hardy 11.08.2023 10:01

No wyzywam bo byl kaleką wiekszosc sezonu ale jak mamy marnowac kase na podobne kaleki to lepszy juz dzeko bo free

Wiciux 11.08.2023 10:00

zaraz może odkupimy edina z fenerbacze :-D

Dzonyy 11.08.2023 10:00

Co sie dzieje z Ivanem I Casadeim? ktos ich sledzi?

nicolas80 11.08.2023 10:00

Correa strzela w sparingach to dobry prognostyk

Dzonyy 11.08.2023 10:00

Nic mu do tego dlatego przycodzisz o tym pisac publicznie, a caly sezon tego Dzeko wyzywasz xD

Tom_Hardy 11.08.2023 10:00

Tobie nic do tego

Tom_Hardy 11.08.2023 09:59

Jak mamy miec arne albo taremiego za 30 baniek to wole zesrac sie z dzeko

nicolas80 11.08.2023 09:59

A czrni wiek fizjologiczny maja inny szybciej dojrzewaja

Wiciux 11.08.2023 09:59

dla szymka nie jest, ale dla dyrektorów oraz sytuacji finansowej klubu już jest jak za 3

VVujek 11.08.2023 09:59

Milito to chyba przychodził mając 29, a nie 31. Jak miał 31 to już zaliczał zjazd.

faninter 11.08.2023 09:58

Nicolas to Tucu juz nie jest swietnym wyborem ?

nicolas80 11.08.2023 09:58

Lukaku rok mlodszy

Dzonyy 11.08.2023 09:58

xDDDDDD

Dzonyy 11.08.2023 09:58

xDDDDD

nicolas80 11.08.2023 09:58

Taremi to świetny wybór i wiek jego nie jest problemem

domin98 11.08.2023 09:57

jakby został to byś się zesrał że po co

Tom_Hardy 11.08.2023 09:57

Dzeko wroc

Tom_Hardy 11.08.2023 09:56

Arna z goraca glowa, 34 latek za 15 baniek. Dobrze napisali ze badania powinni przejsc dyrektorzy

Dzonyy 11.08.2023 09:55

Taremi 31 goli w ubieglym sezonie

Dzonyy 11.08.2023 09:55

Mi sie odoba wybory podobaja, ale nie za takie pieniadze.

Orzeu 11.08.2023 09:55

ryzykowna opcja

Orzeu 11.08.2023 09:55

no o to mi chodzi że nie jest gwarantem. Może to być niewypał a może nam się trafić nowy Milito

Xucatlan 11.08.2023 09:54

U Taremiego, to fajne jest również, że on nie tylko strzela, ale jest świetny z piłką przy nodze.

Tom_Hardy 11.08.2023 09:54

Ale coz

Tom_Hardy 11.08.2023 09:54

Oba wybory gowniane

nicolas80 11.08.2023 09:54

Zobacz statystyki

Orzeu 11.08.2023 09:54

jeżeli wybór będzie 15 za Arnę albo 25 za Taremiego...

Tom_Hardy 11.08.2023 09:54

No STRZELAL dobre slowo

Tom_Hardy 11.08.2023 09:53

No tak w portugalii

Orzeu 11.08.2023 09:53

podobnie jak Zapata np strzelał

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się