Archiwum shoutboksa

coco 10.08.2023 20:58

Cały ten chaos ma jedno imię, Lukaku, to wszystko przez niego. Ale gdzie jest Zhang ze 100 bańkami zarobionymi na LM i 50 za Onanę,

Vercetti100622 10.08.2023 20:58

Chyba nawet ten Beto byłby lepszy

MuCha2 10.08.2023 20:57

Kaszanka jak uj z przodu będzie jak się lauataro zatnie na 6 kolejek bez gola

Vercetti100622 10.08.2023 20:57

Najgorsza możliwa opcja licząc baloguna, morate, scamacce

Vercetti100622 10.08.2023 20:57

Taremi wogole nie jest spoko

KibicInteru 10.08.2023 20:56

No z 10 baniek trzeba bedzie przepłacić

coco 10.08.2023 20:56

w ten schemat wpisuje się 2 zawodników, Wahi i przede wszystkim w naszym zasięgu finansowym Gift Orban, to trzeba myśleć żeby któregoś ściągnąć a nie grać w swoje gierki

Wiciux 10.08.2023 20:55

taremi mogłby byc spoko za 18 maks czyli tyle ile jego wartość na transfermarkt nie za 30

Claudio 10.08.2023 20:53

chcialbym goscia ktory potrafi strzelac gole, jest mlody, szybki i z dobrym dryblingiem....

Wiciux 10.08.2023 20:53

conte to byż z 10 razy odszedł w tym okienku

KibicInteru 10.08.2023 20:53

Są gorsze losy w trakcie okienka niż ściągnięcie 2 zawodników w 3 tygodnie

Claudio 10.08.2023 20:53

mam nadzieje ze jak nie Balogun to jeszcze przewinie sie Wahi czy chociaz Orban

maverik 10.08.2023 20:51

mysle ze Szymona teraz obchodzi zeby ktokolwiek sensowny przyszedl, a nie tam czy doswiadczony czy nie

KibicInteru 10.08.2023 20:50

Szymon zaciera ręce bo pewnie wyjdzie na jego i przyjdzie ktoś doświadczony

maverik 10.08.2023 20:49

powtorze sie po raz setny, dobrze ze nas Conte nie prowadzi bo by mu chyba drugi raz wlosy wypadly

KibicInteru 10.08.2023 20:48

Jedynie Beto mi się średnio podoba z tych naszych potencjalnych napastników

KibicInteru 10.08.2023 20:46

Reszta to w zasadzie plany b

KibicInteru 10.08.2023 20:46

Planem a był Balogun

maverik 10.08.2023 20:45

i tak bedziemy sie bujac do konca sierpnia

Klinsi64 10.08.2023 20:45

Taremi+Arna bolą tylko jesli idzie o wiek,ale skoro stac nas na wywalanie hajsu w bloto na lazaro,sensiego,correę czy dalberta

maverik 10.08.2023 20:45

Plan A to Lukaku B to Morata C to Scamacca D Balogun E Beto to moze Taremi zasluguje na plan F a jeszcze jest plan G w postaci Arnautovicia

Klinsi64 10.08.2023 20:44

ale czemu ma boleć Balogun?nie jestesmy w stanie go ściagnąć

maverik 10.08.2023 20:43

chyba planem Z

KibicInteru 10.08.2023 20:43

To jak Inter nie ma planu b?

KibicInteru 10.08.2023 20:42

No ale planem b jest Taremi właśnie

Jacenty 10.08.2023 20:42

:cenzor: trzeba było Scamaccę domknąć

Wiciux 10.08.2023 20:41

zeby był taremi i arnautovic to musi jeszcze koreła odejść

Claudio 10.08.2023 20:40

Trzeba liczyc tylko ze Balogun nie odpali w tym Monaco bo bedzie jeszcze bardziej bolało

coco 10.08.2023 20:40

weźmy jeszcze Taremiego, którego normalnie bym chciał bo to killer, ale szanujmy się gościa nie będzie przez około 8 kolejek jak pojedzie na Puchar Azji, no napluć w ryj Zhangowi normalnie, dołożyć też Marottcie

Claudio 10.08.2023 20:40

ciekawe co teraz powiedzą ci co tak byli przeciw Balogunowi i uciesza sie ze 40mln przeznaczymy na Taremiego i Arnautovica xD

Wiciux 10.08.2023 20:38

Jak wydamy koło 30 mln na 31 latka z rokiem kontraktu to japier...

coco 10.08.2023 20:37

o tym właśnie mówiłem, uganianie się całe mercato za planem A, nie mając planu B, teraz każdy wie że jesteśmy na musiku i wydoi ile wlezie, a alternatywy takie że HEJ !

coco 10.08.2023 20:36

🚨Balogun: l’Inter si tira fuori dalla corsa, l’ha comunicato all’Arsenal e all’entourage dell’attaccante che ora può andare al Monaco o altrove. Ora l’Inter stringe per Taremi e Arnautovic (quest’ultimo forzerà la mano, vuole andar via), aumenterà l’offerta al Porto. L’Inter vuole fare due attaccanti, trovando poi una soluzione per Correa. Fonte: Alfredo Pedullà

KKazam 10.08.2023 20:34

Bedziemy oxeni

MuCha2 10.08.2023 20:32

Ponoć już podziękowaliśmy za baloguna. Także poszaleliśmy na rynku transferowym 40 baniek zostanie Chińczykom na koncie

andyvdm 10.08.2023 20:28

Mnie to barrziej interesuje kiedy Zhang zlodziej odda pieniadze z transferow i lm na wzmocnienia

Claudio 10.08.2023 20:21

pisalem ze jakby 2 druzyny zagraly w fazie grupowej to bylby spory sukces. Rakow juz jest. Trzeba jeszcze liczyc na Lecha

Adriano_forever 10.08.2023 20:20

światowej klasy napastnik

Adriano_forever 10.08.2023 20:19

pekhart xDDDDDDDDDDD

Claudio 10.08.2023 20:19

a ile bylo z ich strony szczekania ze Rakow to najslabszy mistrz polski i z hukiem wyleca z pucharow i jakby oni grali w el LM to mieliby najwieksze szanse xD

Claudio 10.08.2023 20:18

legia jak zwykle kompromituje polska pilke w pucharach

andyvdm 10.08.2023 20:17

Xd

andyvdm 10.08.2023 20:17

Patrzysz na kwoty z yransfermarkt ktore byly plusvalenza

andyvdm 10.08.2023 20:17

VUJEK 10.08.2023 19:11 Audero swego czasu dobrze bronił na tyle, że Sampa zapłaciła spora gotówkę

Adriano_forever 10.08.2023 20:16

Legia żegna się z pucharami

Adriano_forever 10.08.2023 20:14

dziwne to

Adriano_forever 10.08.2023 20:14

Ibanez poszedł do arabów

erebos 10.08.2023 20:14

Żuberek po zerwaniu więzadła krzyżowego.

KibicInteru 10.08.2023 20:10

Sensi pewnie jeszcze u nas będzie wtedy

KibicInteru 10.08.2023 20:09

Są na ławce inni zawodnicy

KibicInteru 10.08.2023 20:09

No nie wiem, Frattesi, Samardzic, Cuadrado?

Pjerun 10.08.2023 20:06

Zuberek?

Pjerun 10.08.2023 20:06

A kto inny ma wejść?

Vancore 10.08.2023 20:00

moglby oczywiscie, zwyczajnie by mu nie wyszlo

KibicInteru 10.08.2023 19:58

Skąd pomysł że Correa miałby wejść żeby odmienić losy spotkania?

martins2000 10.08.2023 19:47

Demiral, obiettivo di mercato dell'Inter, ha avviato i contatti con l'Al-Ahli

GreGoor 10.08.2023 19:39

Prawie 40 na karku ale grał.

GreGoor 10.08.2023 19:39

Dzeko wróć.

VVujek 10.08.2023 19:33

No napewno idealny scenariusz dla Interu, ewidentnie śmieci to ty masz w głowie.

Wiciux 10.08.2023 19:30

correa nie jest żadną wartością dodaną w zeszłym sezonie jedyne co mu wyszło to z udinese oraz z benifca ładne bramki i to tyle

Klinsi64 10.08.2023 19:28

idealny scenariusz to jego wejscie z monzą i kontuzja

GreGoor 10.08.2023 19:28

Andrzej Correa słaby.

Klinsi64 10.08.2023 19:26

jest śmieciem

VVujek 10.08.2023 19:26

Wy się mało nie zesracie

Wiciux 10.08.2023 19:26

najpierw to musi być w formie ;)

VVujek 10.08.2023 19:24

Już nie róbcie z niego jakiegoś śmiecia, coś tam zagrać potrafi jak jest w formie

Pjerun 10.08.2023 19:23

No właśnie niestety gówno

Kredence 10.08.2023 19:23

Kretyńskie pytanie

Kredence 10.08.2023 19:23

Gówno

VVujek 10.08.2023 19:22

No i co z tego, że wchodzić Correa

Pjerun 10.08.2023 19:22

Na ten moment jak nie będzie nam iść z Monza to z ławki wchodzi Correa odmienić losy spotkania

VVujek 10.08.2023 19:21

To co, że rusza za tydzień, póki co jest kim grać.

Pjerun 10.08.2023 19:20

Niby 3 tygodnie, ale sezon rusza za tydzien

VVujek 10.08.2023 19:20

Kane odrzuca Bayern haha

KibicInteru 10.08.2023 19:17

3 tygodnie to dużo czasu na 2 transfery

VVujek 10.08.2023 19:11

Audero swego czasu dobrze bronił na tyle, że Sampa zapłaciła spora gotówkę

Pjerun 10.08.2023 19:08

Marotta pewnie po cichu pracuje cały czas nad transferem Mbappe

VVujek 10.08.2023 19:08

Zrozumcie placzki, że Inter działa jak może, gdyby był bogaty działał by szybciej.

VVujek 10.08.2023 19:06

No ty zawsze masz pośpiech do płaczu klinsi

andyvdm 10.08.2023 19:06

No otwarte tylko kto bedzie chcial pod sam koniec sprzedawac swojego napastnika ktory ma jakosc

GreGoor 10.08.2023 19:06

Audero

Pjerun 10.08.2023 19:06

Może tak byc. Ogólnie bardzo fajny deal, bo z jednej z strony mamy solidnego bramkarza, a z drugiej strony wysyłamy tam Stankovica żeby łapał minuty

GreGoor 10.08.2023 19:05

Jak on wyglądał w poprzednim sezonie? Zwracał ktoś uwagę?

VVujek 10.08.2023 19:05

:zhang2:

Dejwid 10.08.2023 19:05

ogolnie mozna obwiniac za postawe, ze jestesmy wielkim Interem i mozemy sobie odpuszczac roznych grajkow, a pozniej jest pupa zbita.

Klinsi64 10.08.2023 19:05

nie ma pospiechu xd

VVujek 10.08.2023 19:05

Nie dziwił bym się gdyby, Audero wygrywał rywalizację z Sommerem

maverik 10.08.2023 19:05

:audero: :forza:

GreGoor 10.08.2023 19:02

Dzeko

GreGoor 10.08.2023 19:02

Dzięki*

VVujek 10.08.2023 19:02

Nie ma pośpiechu okienko jeszcze otwarte

GreGoor 10.08.2023 19:01

Poprzedni sezon był Dzięki, był Lakaka, teraz jest Thuram który póki co chyba nawet bramki nie strzelił, Andrzej Correa i Lautaro, atak do uzupełnienia na już.

Pjerun 10.08.2023 19:00

Audero oficjalnie, witamy

coco 10.08.2023 18:58

Jak nie ma kasy na jednego to się obiera plan B, u nas od samego początku mercato Balogun jest tak postrzegany, teraz jak sezon startuje tuż tuż, nasi ciągle biją w ścianę.

GreGoor 10.08.2023 18:57

To nie wina marotty, to wina Tuska

VVujek 10.08.2023 18:56

Ano tak coco, bo to Marotty wina, że mamy ograniczony budżet xd

GreGoor 10.08.2023 18:55

Wtf

GreGoor 10.08.2023 18:55

Kureski, ja zrozumiałem Kulusevski

Kredence 10.08.2023 18:53

No spoko ale kto to podał, na tt cisza

Shoutbox

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625441

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się