Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

martins2000 10.08.2023 17:04

A ja bym oddał Ausilio i Marotte za paczkę fajek

Klinsi64 10.08.2023 16:59

XD

speaker 10.08.2023 16:56

Oddałbym Barelle jeśli by miał przyjść np Jonathan David a nie za Baloguna

speaker 10.08.2023 16:54

No myślę że Inzaghi się nie zgodzi przede wszystkim :)

Pjerun 10.08.2023 16:53

Sprzedaliśmy już Onane. Jak kasa zniknęła z tego transferu to teraz pora wywiesić prześcieradła. A nie na Cuadrado

kadrian89 10.08.2023 16:51

Barella powinien być nietykalny, żadnen z tych 2 piłkarzy arsenalu nie gwarantuje niczego

speaker 10.08.2023 16:50

40 to za mało

speaker 10.08.2023 16:50

Ziela by się kupiło z Napoli i spoko

kadrian89 10.08.2023 16:49

Z pewnością nie więcej niż 40 baniek dopłaty

speaker 10.08.2023 16:48

Ale szkoda że nie napisali ile tej kasy ? Balogun i Tomyasu to z 70 mln czyli tak z 80 mln dopłaty

Pjerun 10.08.2023 16:47

Samardzic ma podpisać kontrakt dopiero w weekend. Ciekawe czy na sparing się wyrobi

kadrian89 10.08.2023 16:46

Niestety czas ucieka i oby nikt głowy nie stracił

speaker 10.08.2023 16:45

Taremi spoko ale więcej niż 22 mln za 31 latka to nie ma co proponować. Trzeba na tym rynku pozostać w miarę trzeźwo myślacym

kadrian89 10.08.2023 16:45

Boże broń oddawać Barelle

Pjerun 10.08.2023 16:44

Mam nadzieję, że fake

Pjerun 10.08.2023 16:44

O proszę, Barella za Tomiyasu, Baloguna i kasę

Wiciux 10.08.2023 16:41

czyli taremi odpada jeśli to prawda

Jacenty 10.08.2023 16:40

Maja odrzucać wszystko poniżej kwoty 30mpn euro, i to pomimo zaprzeczenia zainteresowania zawodnikiem Tottenhamu

Jacenty 10.08.2023 16:39

Tavolieri: Porto odrzuciło ofertę I teru w wys. 23 mln euro za Taremiego

Pjerun 10.08.2023 16:33

Czyli celem pewnie dalej Balogun na nr 3

Kredence 10.08.2023 16:31

Nie jest traktowany jako 3 napastnik

Kredence 10.08.2023 16:31

Arnautovic podobno tylko w przypadku gdy odejdzie correa

Wiciux 10.08.2023 16:29

odejście coreły za 12/13 wydaje mi sie, że odblokowało by większe środki i pozwolilo na realną szansę na baloguna. modlić sie trzeba aby araby widziały jego wczorajszą bramke

Pjerun 10.08.2023 16:27

Chyba, że se tak dajemy po prostu nie mając kasy

Pjerun 10.08.2023 16:26

Skoro daliśmy ofertę bodajże 24+4 za Scamacce to musi być w budżecie te 25mln na napastnika

Kredence 10.08.2023 16:23

Zobaczymy jak skończy się z napastnikiem, jak będzie jakiś trup za 5 mln to beka opór

Kredence 10.08.2023 16:22

Mogę się tylko domyślać, że z jakiegoś powodu jest to bardziej korzystne dla nas, ale jak pisze wujek w bilansie jak transfer definitywny

Wiciux 10.08.2023 16:21

szkoda, że sie dia z salerno nie interesujemy transfer z serie a więc można pokombinować na formułą transferu plus siwy bajerant na początku okienka pytal o sie naszyc młodziakow na wypo można by im agoume wcisnąć aby zbić cene

Pjerun 10.08.2023 16:20

No kumam, to jaki jest w takim razie cel robienia wypożyczeń z obowiązkiem. Bo jeśli wlicza się to w obecny okres rozliczeniowy to za bardzo nie kumam

Kredence 10.08.2023 16:18

Lukaku były raty chyba na 5 lat jak go braliśmy z MU

Kredence 10.08.2023 16:17

Co to znaczy płacisz za rok ? Transfer jak każdy jest pewnie rozbity na kilka lat, tak samo płatność za onane

HB 10.08.2023 16:16

Nasir witam masz do wybory lautaro correa thuram arnautovic - ktora dwojke wystawiasz, zeby miec gwarancje goli?

Pjerun 10.08.2023 16:15

Dla mnie wyp. z obowiązkiem to synonim do transfer definitywny, ale płacisz za rok

Pjerun 10.08.2023 16:15

To jaki jest cel tego typu transferów?

Nasir 10.08.2023 16:15

witam ja wlasnie koncze drugi posilek za moment 8km rozbieganie a wy co nadal przezywacie indolencje suning i spolki na rynku transferowym

VVujek 10.08.2023 16:11

Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu wlicza się w obecny okres rozliczeniowy

HB 10.08.2023 16:08

Moze schick?

Wiciux 10.08.2023 16:05

nwm nie znam sie na dokładnie na wymogac FFP ale wypo z obowiązkiem wykupu zapewne po to aby je obejść

HB 10.08.2023 16:05

Po wypowiedzi Zanettiego nie wyobrazam sobie, zeby Lukaku byl jeszcze rozwazany, a szkoda, bo na nikogo lepszrgo nie ma kasy, a opcje 2 polki nizej typu morata beto taremi bylyby przeplacone... na baloguna nie ma kasy i trzeba pokonac finansowo west ham i monaco

Towarzysz 10.08.2023 16:04

I to ze wygramy triplette niestety

Towarzysz 10.08.2023 16:04

Podnieca mnie niesamowicie przyszły sezon

Wiciux 10.08.2023 16:03

HB 10.08.2023 16:01 po to właśnie są sciagani frata, samardzic czy marcus aby było w przyszłosci na kim zarobić

Pjerun 10.08.2023 16:03

Po co wtedy wypożyczać*

Pjerun 10.08.2023 16:02

Jeśli byłby wliczony w budżet tegoroczny to czemu nie mogliby od razu tego zapłacić? Pomoc wtedy wypożyczać

Pjerun 10.08.2023 16:02

Będziemy brać wolnych agentów i sprzedawać po roku. Był Onana, kolejny w kolejce Thuram

Wiciux 10.08.2023 16:02

wypo z obowiązkiem wykupu to jak transfer definitywny zapewne jest już wliczony w budżet. No ale te 30/33 mln powinny byc albo steven zabrał do siebie

HB 10.08.2023 16:01

Malo juz tych kluczowych zawodnikow zostalo...

Pjerun 10.08.2023 16:00

Oczywiście każdy sobie zdaje sprawę, że trzeba będzie znów sprzedać kluczowego gracza za rok, żeby wykupić Frattesiego i Samardzica i na resztę okienka.

Pjerun 10.08.2023 15:59

I nie gadajcie o transferze Samardzica, bo za jego wypożyczenie zapłaciliśmy Fabbianem, a resztę płacimy za rok

Pjerun 10.08.2023 15:59

Sprzedaliśmy Onane i podobno już się dogadaliśmy za Lukaku. Kasa za Lukaku zniknęła rozumiem?

HB 10.08.2023 15:58

Orzeu a czy Inter musi kogos jeszcze sprzedawac?

Wiciux 10.08.2023 15:54

So according to FcInter1908, Inter have turned their attention to Tomiyasu. They have identified the Japanese defender as the right profile to bolster the backline. The source claims that the Nerazzurri are ready to splash 20 million euros for the services of the 25-year-old.

Lopez 10.08.2023 15:52

Carlitos to już przeszłość

Adriano_forever 10.08.2023 15:48

Lopez to członek żylety warszawskiej

Adriano_forever 10.08.2023 15:48

to jest carlitos, gwiazda i ulubieniec legii warszawa

loganowski 10.08.2023 15:47

hehehe bardzo śmieszne Lopez, chyba jestes maxi lopez ten któremu Icardi wykradł żonke ;]

Lopez 10.08.2023 15:46

Loganowski? a próbowałeś tego? :crt+alt+delete

loganowski 10.08.2023 15:44

jak tutaj odświeżać wiadomości na shoutbox? f5?

loganowski 10.08.2023 15:43

Inter ma najlepszego działacza piłkarskiego w Italiii- Beppe Marotte, bez dwóch zdań

loganowski 10.08.2023 15:41

ULLALALALA

Orzeu 10.08.2023 15:26

to kogo byś sprzedał HB?

HB 10.08.2023 15:20

Ja niezmiennie uwazam, ze sensi na 6 pomocnika przy zlej sytuacji finansowej klubu powinien zostac. Wtedy zamiast na samardzica jest wiecej kasy na atak lub obrone, ktore w przeciwienstwie do pomocy krwawią

Lopez 10.08.2023 15:09

To prawda. Teraz jestem smuklejszy

Adriano_forever 10.08.2023 15:06

tylko waga nie ta sama już

Adriano_forever 10.08.2023 15:06

Żyjesz nadal w 2015 roku niestety

Lopez 10.08.2023 15:04

Grzywka już za duza pewni i mało co widać ;/

coco 10.08.2023 15:03

De Gea

coco 10.08.2023 15:03

De Gra tam pójdzie, Real jest mu pisany, zwłaszcza że z wolnego transferu

Adriano_forever 10.08.2023 14:58

Aczkolwiek to już nie te lata niestety

Adriano_forever 10.08.2023 14:57

Pytała o mnie wisła krakow ale uznałem, że to zbyt amatorski klub

Lopez 10.08.2023 14:56

Furewer a Ty nie jesteś bramkarzem w tej swojej c klasie?

Adriano_forever 10.08.2023 14:44

Chyba, że de gea za free

Adriano_forever 10.08.2023 14:38

wymienia się także Coste z Porto, Maignana z Milanu oraz Livakovicia z Dinama

Adriano_forever 10.08.2023 14:33

powrót Navasa albo handa

Adriano_forever 10.08.2023 14:33

jajca

KibicInteru 10.08.2023 14:16

Handa po LM

KibicInteru 10.08.2023 14:15

Rip Courtois, zerwane więzadła

VVujek 10.08.2023 13:51

Widzę, że niektórzy dalej płaczą jak małe dzieci. Naprawdę Inter robi fajne transfery.

Pjerun 10.08.2023 13:48

Łatwo się mówi, że można coś zmienic tak o. Ale jeśli już to nie róbmy takich zmian tydzień przed początkiem sezonu

Pjerun 10.08.2023 13:48

Po co zmieniać coś dobrze funkcjonuje. Kiedyś też Conte chciał 3-4-1-2 z Eriksen, był dramat i wrócił do 3-5-2 po 3 meczach

KibicInteru 10.08.2023 13:43

Zostałby sam Lautaro na szpice

KibicInteru 10.08.2023 13:42

Z 3421 to jeszcze więcej problemów by było jak teraz xd

Dzonyy 10.08.2023 13:42

A gdzie rezerwowi do grania 4 srodkowymi pomocnikami ? :D

Nasir 10.08.2023 13:41

witam bo moge

Luki165 10.08.2023 13:40

zawsze można przejść na 3421 i problem napastnika się sam rozwiązuje

Klinsi64 10.08.2023 13:36

i pomyslec co by bylo jakby milan thurama domknął

Klinsi64 10.08.2023 13:35

nikt nam promocji nie bedzie robił

Klinsi64 10.08.2023 13:34

bylismy pod sciana w kwestii bramkarza to teraz to samo z atakiem

Pjerun 10.08.2023 13:34

Czemu kończysz poranne espresso o 13 mordo

Nasir 10.08.2023 13:22

witam ja wlasnie koncze poranne espresso za moment trening klatka biceps polecam sfrustrowanym nieudolnoscia interu na rynku transferowym

AveCaesar 10.08.2023 13:20

tym razem prześcieradła zapłoną ?

Dejwid 10.08.2023 13:19

frustracja fanow siega zenitu, ciekawe jak to A&M rozegrają.

kulfon32 10.08.2023 13:17

Hulka trza brać... na pewno lepszy niż Arna

kulfon32 10.08.2023 13:16

Szukamy napastnika który NIE potrafi strzelać bramek... jpdle.... Jaka wypowiedz Ausilio....

coco 10.08.2023 13:10

niech się do jasnej cholery Orbanem zainteresują, nie wierzę że nasi scouci go nie zarekomendowali

AveCaesar 10.08.2023 13:08

nie jako główny cel

AveCaesar 10.08.2023 13:08

strzelającego po 10 bramek na sezon

AveCaesar 10.08.2023 13:08

Raczej nie chodzi o Arne

AveCaesar 10.08.2023 13:08

"Ausilio dla Sport Mediaset: Szukamy napastnika potrafiącego strzelać bramki."

Wiciux 10.08.2023 13:06

Skoro mialobyc okienko samofinansujace to budzet w zakresie 30/33 mln powinien jeszcze być, ale biorąc pod uwage ile trwaja te nasze negocjacje nie wykluczam że Chińczyk schował kase do kieszenii albo poszło na odsetki Oaktree

Shoutbox

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się