Panowie mecze wygrywa środek pola a tam jesteśmy mocarni
Beto lub Dia w tym kierunku bym szedł mozna agoume wciskac w transakcje aby zbić cene.
Dawać tego Beto z Udine
Obawiam się że przespaliśmy tę szansę
Tej drużynie naprawdę wiele nie brakowało, żeby ją utrzymać na wysokim europejskim poziomie i kosić co sezon dobrą kasę z LM, a nie raz na 10 lat
Dokładnie
płacenie 25+ mln za 31-letniego Taremiego z rocznym kontraktem będzie obrzydliwe
Dla mnie żenadka niestety
Monaco i West Ham za poważni gracze dla Zhanga
Niestety cała Serie A męczy buły i trzeba się do tego już przyzwyczaić :(
jak murzynisko francuskie nie wypali to jesteśmy w kompletnej dupie
liczyłem, że Thuram i Darmian lub Acerbi nie będą w pierwszej jedenastce xD
ale
co prawda pierwszą jedenastkę skompletowaliśmy przed startem ligi
Poczekam na koniec i wtedy będę narzekał. Choć może się zdziwię
20 dni męczenia buły z coraz bardziej żenującymi nazwiskami
pewnie Barelli już by z nami nie było
nawet sobie nie wyobrażam jak by to wyglądało, gdyby nie doszli do finału
Do końca okienka 20 dni, bez paniki
Demiral/ Tomyiasu jeśli mamy te 30 mln to trzeba w kogos mlodszego zainwestować
największy upgrade to chyba Cuadrado który pewnie z palcem w dupie wygryzie Dumfriesa, dżizas
meh meh meh
Bramkarz na minus, obrona na minus, pomoc na plus ale już była bez zarzutu, atak ze sporą szansą na minus
No zgówniało to mercato..
Miał być wielki rozwój po finale LM a tu dalej to biedowanie i desperacki próby żeby chociaż nie obniżyć poziomu
Marchetti: w przypadku przybycia Arnautovicia, Inter przeznaczy resztę funduszy na obrońcę - Tomyasu, Toloi, Demiral, Tanganga to nazwiska na tapecie.
Średnio to wygląda, obrona już prawie na pewno będzie gorsza niż w zeszłym sezonie, atak ma na to szanse
Już jest za późno
Ktokolwiek nie przyjdzie na ten atak i obronę to będzie meh
Ja już się nie łudzę
Szymek zaciera rączki już na Taremiego i Arnautovicia
Pojawiają się plotki, ze Taremi jest podekscytowany ofertą Interu i poprosil wlodarzy Porto o obnizenie ceny wywoławczej. Mozliwy konsensus ok 25mln
Starszy, gorszy, a droższy... Przy nim nasz niedoszly ale zakładam że jednak dokonany transfer, wyglada wrecz bajecznie
Przed Samardziciem przewijał się też Majer. Wg Schiry dołącza do Wolfsburga za 30mln, z kontraktem 2,5mln/rok
nie rentowny
30+mln
imo opróżnią ostatnie skarpety i bedzie ten Taremi jednak
no oby bo przyda sie bardzo jego kreatywnosc z lawki jak nie bedzie szlo
problemem jest napastnik - kto przyjdzie?
Lazar już podpisany tylko jutro oficialka bo nie prezentują więcej niż jednego zawodnika dziennie a Emil pierwszy zrobił badania.
Pytanie czy Udine przystanie na ew. ofertę, bo zostaliby bez Samardzicia i bardzo mozliwe, ze bez Fabbiana
ponoc west ham próbuje go przejąć bo nic jeszcze nie zostalo podpisane.
Co z tym lazarem
Wydaje mi się, że Arnautovic i Taremi nie przyjdą razem
I każda powyżej 23 to już przesada gościu ma 31 lat i rok kontaktu, czy my naprawdę nie możemy ściągnąć normalnego napastnika
"Oferta 23 mln Interu za #Taremi odrzucona przez Porto! Każda propozycja poniżej 30 milionów zostanie odrzucona." Szanujmy się
Nie rozumiem tego że nie ma 40mln na Baloguna ale jest 30 na Taremiego i 10 na Arne i dostaniemy 2 niesprzedawalnych gości masakra
to by było coś jakby jeszcze ten transfer udalo sie skiepscic
o loool
w 3 sezony 80 bramek i 50 asyst faktycznie nie wyglada na koksa
Scamacca w calej karierze chyba lacznie z trampkarzami mlodziezowka i repka nie strzelil tyle bramek co Taremi w ostatnim sezonie albo w ostatnih 2 xD
Scamacca to jest straszny amator co sie ma nam odbic ?
zwłaszcza że gość nigdy jakimś wielkim koksem nie był
25-27 to i tak jest chora kwota za 31 latka, zwłaszcza w naszej sytuacji
Jescze odbije nam się czkawką ten Scamacca
Jeżeli uda się wyciagnac Iranczyka za 25-27mln i Correę opedzlować za 10-12mln do tego Alexis za darmo to wyjdzie nas Taremi za 15-17mln i to byłoby mega spoko.
Taremi + Sanchez za Joaquina to obecnie najlepsza opcja.
Nie będziemy się teraz spieszyć. Jesteśmy tak na lodzie, że trzeba to raz jeszcze przemyśleć
Sprzedaż tucu mogłaby naprawic sytuacje ale na to są szanse praktycznie 0
Taremi to nie odpad, ale wydawanie na niego około 30 (za mniej porto go nie puści) to to jest jakiś żart
Może paweł brozek wznowiłby karierę
Trochę żenująca ta sytuacja że teraz ja szybko szukamy i rozglądamy się za odpadami
Pora rozejrzec sie po egzotycznych ligach, moze daleki wschód?
ale wtopa z tymi napastnikami
staram sie pojąć jego fenomen
patrze na tego Wahiego i nie opadła mi kopara
Podobno PSG włącza się do walki o Wahiego. Ale jeżeli dla nas nierealny prawdopodobnie jest Taremi, to nie ma co liczyć na Francuza.
fred w fenerbacze, szkoda że coreła wybrzydzał i zamierzał tam iść
Ishak gowno gra z przodu, a zayebal gola bo podal w polu karnym do gracza Trnavy...taki Lukaku troche
Lech jak Rakow...gowno gol w koncowce
Powaznych napastnikow zostawmy klubom bez zlodziei z Chin
w końcu się doczekamy minut dla Arnautovicia
Ja bym szedl w Petagne i Arnautovicia
Wydaliśmy sporo na Samardzicia to hajsu brakuje
Taremi to bomber jego bym wziął,ale wiadomo ze po za zasiegiem
Czekanie to może jest dobry sposób jak się chce wziąć jakiegoś odpada z innej drużyny, a nie dobrych zawodników
Rok temu Juve z Bremerem
Atalanta popsuła ze Scamacca, Fiorentina z Nzola itd
Monaco jakby sie nie pojawilo to moze bylby Balogun. Nasi chcieli ich przeczekac przy braku zainteresowania by zeszli z 50 na 40mln....Monaco wszystko popsulo
Pewnie pieniędzy Lukaku też nigdy nie bylo
W sumie od początku pisałem, że Balogun jest nierealny i w sumie teraz się wycofujemy.
alexis sanchez welcome a kasa niech idzie w obrońce
Bierzmy Beto, dajmy Udinese kolejnego młodzika w rozliczeniu i kończmy ten cyrk
xD
Kto jest trupem?
za tą cenę
nom lepiej jakieś trupy odgrzebywać
No i na całe szczęście do na nie trafi
z nim mercato 10/10
dokl erebos. Trzeba było go brać
M'Bala Nzola był za 10 mln... No, ale cóż...
Legia ucz się
Mniejsza niewiadoma
Taremi bardziej ograny na wysokim poziomie
Na pewno jest techniczny i ma fajną koordynację - w sumie podobnie do Arnautovicia, tyle że Austraik ma jeszcze cm. No o ciekawe czemu za te pieniądze circa 30baniek jednak Taremi (który opuści najważniejsze mecze rundy rewanżowej) a nie Beto
Ważne, żeby był silny i potrafił się zastawić. Nie musi mieć 2 metrow
kasę już mają na napastnika
Roma sprzedała Ibaneza do Arabii za blisko 30 mln