Archiwum shoutboksa

sampras182 11.08.2023 00:31

Panowie mecze wygrywa środek pola a tam jesteśmy mocarni :)

Wiciux 11.08.2023 00:30

Beto lub Dia w tym kierunku bym szedł mozna agoume wciskac w transakcje aby zbić cene.

sampras182 11.08.2023 00:30

Dawać tego Beto z Udine :)

Piekarz 11.08.2023 00:29

Obawiam się że przespaliśmy tę szansę

Piekarz 11.08.2023 00:29

Tej drużynie naprawdę wiele nie brakowało, żeby ją utrzymać na wysokim europejskim poziomie i kosić co sezon dobrą kasę z LM, a nie raz na 10 lat

Wiciux 11.08.2023 00:29

Dokładnie

HB 11.08.2023 00:29

płacenie 25+ mln za 31-letniego Taremiego z rocznym kontraktem będzie obrzydliwe

Piekarz 11.08.2023 00:29

Dla mnie żenadka niestety

HB 11.08.2023 00:27

Monaco i West Ham za poważni gracze dla Zhanga

sampras182 11.08.2023 00:25

Niestety cała Serie A męczy buły i trzeba się do tego już przyzwyczaić :(

Piekarz 11.08.2023 00:25

jak murzynisko francuskie nie wypali to jesteśmy w kompletnej dupie

Piekarz 11.08.2023 00:24

liczyłem, że Thuram i Darmian lub Acerbi nie będą w pierwszej jedenastce xD

Piekarz 11.08.2023 00:24

ale

Piekarz 11.08.2023 00:24

co prawda pierwszą jedenastkę skompletowaliśmy przed startem ligi

sampras182 11.08.2023 00:23

Poczekam na koniec i wtedy będę narzekał. Choć może się zdziwię :)

Piekarz 11.08.2023 00:22

20 dni męczenia buły z coraz bardziej żenującymi nazwiskami

Piekarz 11.08.2023 00:21

pewnie Barelli już by z nami nie było

Piekarz 11.08.2023 00:21

nawet sobie nie wyobrażam jak by to wyglądało, gdyby nie doszli do finału

sampras182 11.08.2023 00:20

Do końca okienka 20 dni, bez paniki :)

Wiciux 11.08.2023 00:20

Demiral/ Tomyiasu jeśli mamy te 30 mln to trzeba w kogos mlodszego zainwestować

Piekarz 11.08.2023 00:20

największy upgrade to chyba Cuadrado który pewnie z palcem w dupie wygryzie Dumfriesa, dżizas

Piekarz 11.08.2023 00:19

meh meh meh

Piekarz 11.08.2023 00:19

Bramkarz na minus, obrona na minus, pomoc na plus ale już była bez zarzutu, atak ze sporą szansą na minus

Szczupac_FCI 11.08.2023 00:19

No zgówniało to mercato..

Piekarz 11.08.2023 00:19

Miał być wielki rozwój po finale LM a tu dalej to biedowanie i desperacki próby żeby chociaż nie obniżyć poziomu

Jacenty 11.08.2023 00:18

Marchetti: w przypadku przybycia Arnautovicia, Inter przeznaczy resztę funduszy na obrońcę - Tomyasu, Toloi, Demiral, Tanganga to nazwiska na tapecie.

Piekarz 11.08.2023 00:18

Średnio to wygląda, obrona już prawie na pewno będzie gorsza niż w zeszłym sezonie, atak ma na to szanse

Piekarz 11.08.2023 00:16

Już jest za późno

Piekarz 11.08.2023 00:16

Ktokolwiek nie przyjdzie na ten atak i obronę to będzie meh

Piekarz 11.08.2023 00:16

Ja już się nie łudzę

Wiciux 11.08.2023 00:15

Szymek zaciera rączki już na Taremiego i Arnautovicia

Jacenty 11.08.2023 00:14

Pojawiają się plotki, ze Taremi jest podekscytowany ofertą Interu i poprosil wlodarzy Porto o obnizenie ceny wywoławczej. Mozliwy konsensus ok 25mln

Jacenty 11.08.2023 00:11

Starszy, gorszy, a droższy... Przy nim nasz niedoszly ale zakładam że jednak dokonany transfer, wyglada wrecz bajecznie

Jacenty 11.08.2023 00:10

Przed Samardziciem przewijał się też Majer. Wg Schiry dołącza do Wolfsburga za 30mln, z kontraktem 2,5mln/rok

Gloin1989 11.08.2023 00:05

nie rentowny

Gloin1989 11.08.2023 00:05

30+mln

Dejwid 10.08.2023 23:56

imo opróżnią ostatnie skarpety i bedzie ten Taremi jednak

Dejwid 10.08.2023 23:54

no oby bo przyda sie bardzo jego kreatywnosc z lawki jak nie bedzie szlo

HB 10.08.2023 23:53

problemem jest napastnik - kto przyjdzie?

sampras182 10.08.2023 23:49

Lazar już podpisany tylko jutro oficialka bo nie prezentują więcej niż jednego zawodnika dziennie a Emil pierwszy zrobił badania.

Jacenty 10.08.2023 23:40

Pytanie czy Udine przystanie na ew. ofertę, bo zostaliby bez Samardzicia i bardzo mozliwe, ze bez Fabbiana

Dejwid 10.08.2023 23:38

ponoc west ham próbuje go przejąć bo nic jeszcze nie zostalo podpisane.

Gloin1989 10.08.2023 23:30

Co z tym lazarem

Jacenty 10.08.2023 23:28

Wydaje mi się, że Arnautovic i Taremi nie przyjdą razem

pluto11 10.08.2023 23:25

I każda powyżej 23 to już przesada gościu ma 31 lat i rok kontaktu, czy my naprawdę nie możemy ściągnąć normalnego napastnika

Claudio 10.08.2023 23:24

"Oferta 23 mln Interu za #Taremi odrzucona przez Porto! Każda propozycja poniżej 30 milionów zostanie odrzucona." Szanujmy się

pluto11 10.08.2023 23:24

Nie rozumiem tego że nie ma 40mln na Baloguna ale jest 30 na Taremiego i 10 na Arne i dostaniemy 2 niesprzedawalnych gości masakra

Dejwid 10.08.2023 23:19

to by było coś jakby jeszcze ten transfer udalo sie skiepscic

Dejwid 10.08.2023 23:18

o loool

pablo77 10.08.2023 23:17

w 3 sezony 80 bramek i 50 asyst faktycznie nie wyglada na koksa :D

pablo77 10.08.2023 23:15

Scamacca w calej karierze chyba lacznie z trampkarzami mlodziezowka i repka nie strzelil tyle bramek co Taremi w ostatnim sezonie albo w ostatnih 2 xD

pablo77 10.08.2023 23:14

Scamacca to jest straszny amator co sie ma nam odbic ?

Szczupac_FCI 10.08.2023 23:12

zwłaszcza że gość nigdy jakimś wielkim koksem nie był

Szczupac_FCI 10.08.2023 23:11

25-27 to i tak jest chora kwota za 31 latka, zwłaszcza w naszej sytuacji

Szczupac_FCI 10.08.2023 23:10

Jescze odbije nam się czkawką ten Scamacca

pablo77 10.08.2023 23:09

Jeżeli uda się wyciagnac Iranczyka za 25-27mln i Correę opedzlować za 10-12mln do tego Alexis za darmo to wyjdzie nas Taremi za 15-17mln i to byłoby mega spoko.

pablo77 10.08.2023 23:08

Taremi + Sanchez za Joaquina to obecnie najlepsza opcja.

Jacenty 10.08.2023 22:59

Nie będziemy się teraz spieszyć. Jesteśmy tak na lodzie, że trzeba to raz jeszcze przemyśleć

Wiciux 10.08.2023 22:56

Sprzedaż tucu mogłaby naprawic sytuacje ale na to są szanse praktycznie 0

Wiciux 10.08.2023 22:54

Taremi to nie odpad, ale wydawanie na niego około 30 (za mniej porto go nie puści) to to jest jakiś żart

Wiciux 10.08.2023 22:53

Może paweł brozek wznowiłby karierę

pluto11 10.08.2023 22:53

Trochę żenująca ta sytuacja że teraz ja szybko szukamy i rozglądamy się za odpadami

Dejwid 10.08.2023 22:53

Pora rozejrzec sie po egzotycznych ligach, moze daleki wschód?

Seba 10.08.2023 22:46

ale wtopa z tymi napastnikami

Dejwid 10.08.2023 22:44

staram sie pojąć jego fenomen

Dejwid 10.08.2023 22:43

patrze na tego Wahiego i nie opadła mi kopara

erebos 10.08.2023 22:37

Podobno PSG włącza się do walki o Wahiego. Ale jeżeli dla nas nierealny prawdopodobnie jest Taremi, to nie ma co liczyć na Francuza.

Wiciux 10.08.2023 22:24

fred w fenerbacze, szkoda że coreła wybrzydzał i zamierzał tam iść

Claudio 10.08.2023 21:42

Ishak gowno gra z przodu, a zayebal gola bo podal w polu karnym do gracza Trnavy...taki Lukaku troche

Claudio 10.08.2023 21:42

Lech jak Rakow...gowno gol w koncowce

andyvdm 10.08.2023 21:36

Powaznych napastnikow zostawmy klubom bez zlodziei z Chin

Orzeu 10.08.2023 21:36

w końcu się doczekamy minut dla Arnautovicia :D

andyvdm 10.08.2023 21:36

Ja bym szedl w Petagne i Arnautovicia

KibicInteru 10.08.2023 21:35

Wydaliśmy sporo na Samardzicia to hajsu brakuje

Klinsi64 10.08.2023 21:35

Taremi to bomber jego bym wziął,ale wiadomo ze po za zasiegiem

Pjerun 10.08.2023 21:35

Czekanie to może jest dobry sposób jak się chce wziąć jakiegoś odpada z innej drużyny, a nie dobrych zawodników

Pjerun 10.08.2023 21:34

Rok temu Juve z Bremerem

Pjerun 10.08.2023 21:34

Atalanta popsuła ze Scamacca, Fiorentina z Nzola itd

Claudio 10.08.2023 21:33

Monaco jakby sie nie pojawilo to moze bylby Balogun. Nasi chcieli ich przeczekac przy braku zainteresowania by zeszli z 50 na 40mln....Monaco wszystko popsulo ;)

Pjerun 10.08.2023 21:32

Pewnie pieniędzy Lukaku też nigdy nie bylo

Pjerun 10.08.2023 21:31

W sumie od początku pisałem, że Balogun jest nierealny i w sumie teraz się wycofujemy.

Wiciux 10.08.2023 21:30

alexis sanchez welcome a kasa niech idzie w obrońce

Pjerun 10.08.2023 21:29

Bierzmy Beto, dajmy Udinese kolejnego młodzika w rozliczeniu i kończmy ten cyrk

Claudio 10.08.2023 21:29

xD

KibicInteru 10.08.2023 21:24

Kto jest trupem?

Orzeu 10.08.2023 21:24

za tą cenę

Orzeu 10.08.2023 21:24

nom lepiej jakieś trupy odgrzebywać

KibicInteru 10.08.2023 21:23

No i na całe szczęście do na nie trafi

Klinsi64 10.08.2023 21:22

z nim mercato 10/10

Orzeu 10.08.2023 21:22

dokl erebos. Trzeba było go brać

erebos 10.08.2023 21:22

M'Bala Nzola był za 10 mln... No, ale cóż...

Adriano_forever 10.08.2023 21:18

Legia ucz się

KibicInteru 10.08.2023 21:16

Mniejsza niewiadoma

KibicInteru 10.08.2023 21:16

Taremi bardziej ograny na wysokim poziomie

Jacenty 10.08.2023 21:15

Na pewno jest techniczny i ma fajną koordynację - w sumie podobnie do Arnautovicia, tyle że Austraik ma jeszcze cm. No o ciekawe czemu za te pieniądze circa 30baniek jednak Taremi (który opuści najważniejsze mecze rundy rewanżowej) a nie Beto

Pjerun 10.08.2023 21:08

Ważne, żeby był silny i potrafił się zastawić. Nie musi mieć 2 metrow

martins2000 10.08.2023 21:07

kasę już mają na napastnika

martins2000 10.08.2023 21:07

Roma sprzedała Ibaneza do Arabii za blisko 30 mln

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625700

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się