Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

MuCha2 09.08.2023 20:44

Ten bisek to do kosza zomer tez jak ręcznik dzisiaj

Pjerun 09.08.2023 20:44

Spalony

Wiciux 09.08.2023 20:44

spalony

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:44

spalony jednak

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:43

4:3

KibicInteru 09.08.2023 20:42

Chociaż tego drugiego by obronił faktycznie nawet jakby leciało w bramke

KibicInteru 09.08.2023 20:41

2 razy pudło

INTERkibic 09.08.2023 20:40

Sommer 2 karne obronił?

KibicInteru 09.08.2023 20:40

Szkoda tego meczu

erebos 09.08.2023 20:40

HB, o tym pisałem po pierwszej połowie. Minie jeszcze wiele tygodni, gdy będzie go brakować.

HB 09.08.2023 20:38

Trzeba wpuscic brozo ma uspokojenie gry

Pjerun 09.08.2023 20:38

Jest Lazar, to będzie top

broda4991 09.08.2023 20:38

Mecz ciężko ocenić bo na wodzie ale z thurama będą ludzie

Claudio 09.08.2023 20:37

w kałużę wpadł, więc nie mozna miec do niego pretensji teraz

erebos 09.08.2023 20:37

Koreła to jest ...

Claudio 09.08.2023 20:36

dla Gentu 2x Orban

KibicInteru 09.08.2023 20:36

Lazar wylądował

Pjerun 09.08.2023 20:35

Jeszcze Samardzic

Claudio 09.08.2023 20:35

Pogon juz 2-0 w plecy...szkoda ze tylko 50zl na Gent postawilem

MuCha2 09.08.2023 20:34

Ten środek to może szarpać ostro frattesi Barrela Hakan żeby z przodu wykorzystywali sytuacje ..

Claudio 09.08.2023 20:34

jeden z drugim sie przepycha, ten slabszy przegrywa pozycje i faul z kartka na srodku boiska. Sedzia dostosowal sie do pogody :D

Claudio 09.08.2023 20:33

nie no Frattesi czysto a ten jeszcze mu kartke dal xD

Claudio 09.08.2023 20:33

o w koncu widzialem przyspieszenie Thurama. Ladne ma odejscie

Lucash 09.08.2023 20:32

IL Trattore :frattesi:

AveCaesar 09.08.2023 20:31

nom żeby tylko grał ;)

Lucash 09.08.2023 20:31

Frattesi to ulepszona wersja Brozo

Claudio 09.08.2023 20:30

Frattesi cos czuje ze w kanadyjskiej bedzie mial sporo pkt

Piekarz 09.08.2023 20:30

Frateziak top

Pjerun 09.08.2023 20:30

Idealnie się potrafi włączyć

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:30

Frattesi to napuka bramek trochę

AveCaesar 09.08.2023 20:30

frattesi to chyba uczeń bruca lee

Pjerun 09.08.2023 20:30

Frattesi jak dobrze pójdzie to zrobi około 10 bramek

andyvdm 09.08.2023 20:30

Jak tam nasz nowy Casillas

MuCha2 09.08.2023 20:30

Frattesi jaki kocur

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:30

Ulala Frattesi

Claudio 09.08.2023 20:30

szkoda ze to Frattesiemu nie wpadlo

Pjerun 09.08.2023 20:30

Aj frattesi

Claudio 09.08.2023 20:29

ale początek

Pjerun 09.08.2023 20:28

Sensi na taka murawę - lekarze już zacierają rece

KibicInteru 09.08.2023 20:28

Sommer by wyjął pewnie i tak

Claudio 09.08.2023 20:28

kałuża na kałuży masakra xD widac ta frustracje u zawodnikow :D

erebos 09.08.2023 20:28

Sommer dwa karne na plus już ma. Onana się chowa :D

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:28

już widzę co się będzie działo jak on pierwszym zostanie

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:28

mocniejszy niewypał to będzie Sommer

Piekarz 09.08.2023 20:28

nie no to symula była faktycznie

cs88 09.08.2023 20:27

Ten mecz to jakieś nieporozumienie xddd

MuCha2 09.08.2023 20:27

Ten bisek to będzie nie wypal mocny

Claudio 09.08.2023 20:27

gosc w bramke nie trafil

Husi 09.08.2023 20:27

Żałosny ten sparing jest

minus09 09.08.2023 20:27

no karniaczki top

Husi 09.08.2023 20:27

Spalony, a i karnego tam nikt by nie dał bo się chłop o piłkę przewraca

Piekarz 09.08.2023 20:27

Biseks top

Claudio 09.08.2023 20:27

nie m

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:27

jeden z lepszych meczy xDDD

cs88 09.08.2023 20:27

Co ten Summer robi matko

Claudio 09.08.2023 20:27

Bissecka oszukała kałuża xD

Claudio 09.08.2023 20:26

a moze jednak minimalnie sie zmiescil

minus09 09.08.2023 20:26

jezu bisek xd

Claudio 09.08.2023 20:26

ale tam znowu byl spalony

Claudio 09.08.2023 20:26

karny salzburg

AveCaesar 09.08.2023 20:25

no bo jest miki :D

AveCaesar 09.08.2023 20:24

pewnie tak

AveCaesar 09.08.2023 20:24

frattesi za barelle wszedł ?

Claudio 09.08.2023 20:22

barelka wkurwiony az go nosi na tej ławce :D

Wiciux 09.08.2023 20:21

Mop Fratessi Bisseck in

Claudio 09.08.2023 20:19

nasi juz staraja sie grac gornymi pilkami bo po ziemi sie nie da

Claudio 09.08.2023 20:18

przejmujecie sie sparingami Milan 0:1 Trento

Claudio 09.08.2023 20:15

widze ze Orban juz strzela Pogoni

taboret 09.08.2023 20:14

warunki do grania zajebiste

MuCha2 09.08.2023 20:14

Słabo ta nasza nowa 9 wyglada :/

Claudio 09.08.2023 20:13

nie no ale w srodku to jeszcze jakos wyglada, ale po bokach to dramat murawa

minus09 09.08.2023 20:13

mogą lage trenowac

MuCha2 09.08.2023 20:12

Dobrze ze nie nasz

Claudio 09.08.2023 20:12

sedzia i delegat gadali pewnie teraz czy grac dalej

cs88 09.08.2023 20:12

Piłka wodna się robi

Pjerun 09.08.2023 20:12

Pierwsza połowa jeszcze jakoś wyglądała pod względem warunków. W drugiej nie ma sensu grać w ogóle.

MuCha2 09.08.2023 20:11

Uj nie gra z przodu tylko kontuzji można się nabawić

Claudio 09.08.2023 20:11

no i juz gracz gospodarzy sobie prawie kostke skrecil

domin98 09.08.2023 20:11

przecież oni piłkę gubią xd

domin98 09.08.2023 20:11

powinni przerwać ten mecz

Husi 09.08.2023 20:11

Nie no kończyć to bo zaraz się ktoś połamie

minus09 09.08.2023 20:11

nie no pilka super chodzi xd

KibicInteru 09.08.2023 20:10

Denzel już ma dość widać

Szumek01 09.08.2023 20:10

erebos - nie kracz bo jeszcze nie koniec

Szumek01 09.08.2023 20:09

trzeba zaraz włączy kawał dobrej piłki - Pogoń xD

Szczupac_FCI 09.08.2023 20:09

ta piłka już się ledwie toczy

erebos 09.08.2023 20:09

Najważniejsze, aby nikt się nie połamał w tych warunkach.

Szczupac_FCI 09.08.2023 20:09

Za moment to przerwą...

Claudio 09.08.2023 20:08

nie no na takim boisku to jest dupa a nie gra. Szkoda zdrowia

Pjerun 09.08.2023 20:08

Nie przestaje padać tez

kadrian89 09.08.2023 20:07

Grać już

Szumek01 09.08.2023 20:07

piłka ledwo sie toczy xd

kadrian89 09.08.2023 20:07

Nie da

kadrian89 09.08.2023 20:07

Mecz do przerwania

Husi 09.08.2023 20:07

Biorąc pod uwagę że to sparing to granie na takim boisku nie ma sensu, tylko kontuzji można nalapc

Claudio 09.08.2023 20:06

Thuram jai wkvrwiony ze kopie pilke a ona na wodzie 2 metry przeleciala xD

MuCha2 09.08.2023 20:06

Tak patrząc to uj nie sparing jak to mecz na wodzie

broda4991 09.08.2023 20:06

Gowno nie mecz. Pilka wodna się robi

Pjerun 09.08.2023 20:06

Co to jest za jezioro tam xd

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się