Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

kadrian89 09.08.2023 20:07

Nie da

kadrian89 09.08.2023 20:07

Mecz do przerwania

Husi 09.08.2023 20:07

Biorąc pod uwagę że to sparing to granie na takim boisku nie ma sensu, tylko kontuzji można nalapc

Claudio 09.08.2023 20:06

Thuram jai wkvrwiony ze kopie pilke a ona na wodzie 2 metry przeleciala xD

MuCha2 09.08.2023 20:06

Tak patrząc to uj nie sparing jak to mecz na wodzie

broda4991 09.08.2023 20:06

Gowno nie mecz. Pilka wodna się robi

Pjerun 09.08.2023 20:06

Co to jest za jezioro tam xd

Adriano_forever 09.08.2023 20:06

bramkarz top

cs88 09.08.2023 20:06

Obrona dziurawa jak ser szwajcarski

MuCha2 09.08.2023 20:06

Był goni byka strasznie się to ogląda. Sommer ma wejście smoka do składu xd lepiej w takim meczu niż ligowym.

Husi 09.08.2023 20:05

Obrona świetnie pokryla

Lucash 09.08.2023 20:05

Pazza Inter Amala w końcu

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:05

obrona jeszcze na treningach

minus09 09.08.2023 20:05

obrona to miedz legnica XDDDD

Pjerun 09.08.2023 20:05

Krótka pamięć chyba, jeśli chcesz powrotu Samira

broda4991 09.08.2023 20:05

Wezcie tego sommera. Co w bramke to gol

Nasir 09.08.2023 20:05

witam inzi nie wygra scudetto przypominam

Luki165 09.08.2023 20:05

Dumfries 2 bramka zawalil

Claudio 09.08.2023 20:05

obrona kompletnie nie pilnuje zawodnikow :D

Czaglar 09.08.2023 20:05

Refleks chudego byka

Szumek01 09.08.2023 20:05

obrona to jak dzieciaki we mgle

Nasir 09.08.2023 20:05

witam samir glupia sprawa ale wracaj fast

Mateusz17 09.08.2023 20:04

no i pyk

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:04

3:3

Szumek01 09.08.2023 20:04

pięknie

erebos 09.08.2023 20:04

Przy golu na 1-0 to przede wszystkim zjebał Correa debilnym zagraniem. Piłka od Barelli zwolniła nieco na wodzie, co zmyliło Sommera.

Mateusz17 09.08.2023 20:04

jestesmy finalsitą LM , nie mówie ze jest dziadem ale nie ten poziom

Luki165 09.08.2023 20:03

To jak Sommer po pierwszej polowie to placek to Correa za to niesamowity napadzior

KibicInteru 09.08.2023 20:03

Pamiętam Onana jak był weryfikowany rok temu jak wpuścił gola z Lugano xd

Szumek01 09.08.2023 20:03

ooo Korea na drugą nóżkę xd

erebos 09.08.2023 20:02

Onanie też się zdarzały mniejsze i nieco większe babole. Handa to samo. Nie ma co demonizować póki co.

KibicInteru 09.08.2023 20:02

Przy pierwszej bramce przede wszystkim zawalił barella podając do nikogo

erebos 09.08.2023 20:01

Mkhitaryan to już nie te lata, aby grał w pierwszym. Powinien być pierwszym zmiennikiem, a do składu Frattesi.

Pjerun 09.08.2023 20:01

Dajmy Sommerwo zagrać chociaż parę oficjalnych meczów, narazie zagrał pół sparingu. Nikt nie oczekuje, że będzie 1 do 1 za Onane. Ja oczekuje, że będzie po prostu solidny. Jak będzie ręcznikiem to wejdzie Audero, który nie jest wcale słabym bramkarzem. Dajmy se czas na oceny

KibicInteru 09.08.2023 20:01

Nikt nic więcej niż dobre bronienie od niego nie oczekuje

Mateusz17 09.08.2023 20:01

to Sommer prawie 2 na dzien dobry

Wiciux 09.08.2023 20:01

No pogoda psuje mozliwośc konstruowania akcji, lecz sommer akurat zjebał przy 1 bramce konkretnie. Rozumiem deszcz , ale jak bramkarz wychodzi z bramki aby wybic pilke nie moze czegos takiego odwalić

Mateusz17 09.08.2023 20:00

Nie jeden mecz tylko chłop ma 35 lata i nigdy wybitny nie był , będzie dobrze bronił ale będą mu się zdarzały takie rzeczy jak dzis i tak mozna przepieprzyc sezon

erebos 09.08.2023 20:00

Z Sommerem się okaże. Z biegu wszedł do składu i w ogóle nie ma zrozumienia z obroną i pomocą.

KibicInteru 09.08.2023 19:59

Ciekawe czy fani United też tak zweryikowali Onane bo wpuścił gola z połowy

Mateusz17 09.08.2023 19:59

to poczytaj komentarze o transferach

Luki165 09.08.2023 19:58

Jeden mecz i juz werifikacja Sommera xD

KibicInteru 09.08.2023 19:58

Powtórzę to jeszcze raz, nikt tak nie myślał

Luki165 09.08.2023 19:58

15 mln za niego to na dzisiejsze czasy smieszne pieniadze

nicolas80 09.08.2023 19:58

Jedno jest faktem Tucu strzela

Mateusz17 09.08.2023 19:58

Powtórze to jeszcze raz co niektorzy mysleli ze 35 letni Sommer bedzie zbawieniem bramki

Luki165 09.08.2023 19:56

Solet powinnien byc naszym celem

KibicInteru 09.08.2023 19:56

Mecz jest totalnie bekowy

KibicInteru 09.08.2023 19:56

Za wiele nie można powiedzieć niestety przez pogode

Wiciux 09.08.2023 19:52

pluto11 09.08.2023 19:49 przecież juz zaklepany jest Audero jako 2 nikogo innego juz na bramke szukac nie bedziemy

Pjerun 09.08.2023 19:51

Też właśnie zauważyłem, że Brozo dużo lepiej pokazuje się do gry od Hakana i łatwiej obrońcom mu zagrac

kadrian89 09.08.2023 19:51

Tucu jest fatalny i już to się nie zmieni

erebos 09.08.2023 19:51

Sommer na razie raczej niepewny, jak jego gra w LM z Bayernem czy sparingach Niemców.

Pjerun 09.08.2023 19:50

Błędów Sommera by nie było, gdyby nie karygodne błędy przy wyprowadzaniu piłki. Zresztą to tylko sparing, w sezonie nikt tego nie będzie pamiętał

erebos 09.08.2023 19:50

Kurde, trochę tego Brozovicia brakuje, aby poukładać grę i sprawić, że wyprowadzanie jest płynne.

kadrian89 09.08.2023 19:50

Sommer został na minę wrzucony - tak go druzyna przywitała

Czaglar 09.08.2023 19:50

Biali Austriacy dają asysty i gole dla Interu, a czarni nam strzelają. Warto mieć to na uwadze

erebos 09.08.2023 19:50

Darmian i De Vrij jakby byli zaspani. Miki niewidoczny znowu, Correa dwie dobre akcje, a poza tym fatalne decyzje.

pluto11 09.08.2023 19:49

Sommer ok pierwszy mecz ale jak jego gra ma tak wyglądać to szukajmy kogoś jeszcze

Pjerun 09.08.2023 19:48

Thuram jest raczej szybszym piłkarzem od Baloguna, ale co tam

erebos 09.08.2023 19:48

Trzeba będzie do jakiejść walizki spakować po meczu Konate, Soleta i może Gournę-Douatha, a zostawić im jakiś szrok typu Correa, Lazaro i może Miki.

pluto11 09.08.2023 19:48

Tu musi przyjść tak Balogun bo szybkości jak nie było tak nie ma

Claudio 09.08.2023 19:47

w zeszlym sezonie w pierwszych 8 meczach mielismy 4 porazki. Teraz tez mam wrazenie, że Inzaghi dał im ostro w dupę i chlopaki beda jeszcze dochodzic do siebie jakis czas zanim odzyskają świeżość

nicolas80 09.08.2023 19:47

Brawo Tucu

Pjerun 09.08.2023 19:47

Może Thuram nie strzela, ale ma kapitalne odegrania z pierwszej piłki, które mega przyspieszają akcje i zdobywamy sporo przestrzeni.

Lucash 09.08.2023 19:45

Coś czuję że w tym roku dorobię się stawiając na rogi i gole w meczach Interu

Czaglar 09.08.2023 19:44

Hahaahahaha co za prostopadła

Claudio 09.08.2023 19:44

w polu karnym pilnuja Thurama we dwójkę, a Correę zostawiaja niepilnowanego po co? No i sie doigrali xD

Pjerun 09.08.2023 19:43

Dumfries idealna wrzutka z lewej nogi, Correa gol. Oczom nie wierzd

Claudio 09.08.2023 19:43

Dumfries swietnie przeczekal i pomyslal, a nie na aferę

Ibracadabra eight 09.08.2023 19:43

Thuram strzel coś

Czaglar 09.08.2023 19:43

Bomber przypieczętował swoje pozostanie

nicolas80 09.08.2023 19:43

Gooolll

Wiciux 09.08.2023 19:43

Koreła z golem oby to Araby oglądały

Szumek01 09.08.2023 19:43

Korea Gol Gol Gol

Claudio 09.08.2023 19:43

piekło zamarzło

Ibracadabra eight 09.08.2023 19:43

Correa gol

Claudio 09.08.2023 19:43

3-2 dla chaosu

Szumek01 09.08.2023 19:41

Wybiegani to jedno, ale widać tez więcej skladnosci w ich akcjach w Interze chaos

Claudio 09.08.2023 19:40

widac ze Salzburg juz jest w sezonie. Sa duzo bardziej wybiegani

Claudio 09.08.2023 19:39

pilka raz przyspiesza, raz zwalnia ciezko o przetrenowanie schematow..bardziej to walka o pilke anizeliby jakas skladna gra

Claudio 09.08.2023 19:38

ale tragedia by sparing przed ligą grać w takich warunkach...az sie prosi o kontuzje

Ibracadabra eight 09.08.2023 19:37

Tych kamer widzę że więcej mają

sammmmy 09.08.2023 19:36

No trzeba przyznać obrona Interu dziś żelazna

Pjerun 09.08.2023 19:36

Też mi się wydawało, że spalony

Ibracadabra eight 09.08.2023 19:36

Ten z kamerą strzelił :D

Claudio 09.08.2023 19:36

e chyba ze spalonego strzelili

Ibracadabra eight 09.08.2023 19:35

No znalazł się w dobrym miejscu

Czaglar 09.08.2023 19:35

Murzyny znów nieokiełznane

Szumek01 09.08.2023 19:35

TOP!

Ibracadabra eight 09.08.2023 19:35

2:2

Czaglar 09.08.2023 19:29

Thuram to szczeli coś przed ligą, bo trochę kisznik

Claudio 09.08.2023 19:28

ciekawe czy 2 polowa sie odbedzie, bo murawa zaczyna wygladac coraz gorzej a leje tam jak cholera

Ibracadabra eight 09.08.2023 19:27

Konate gra z kamerą ??

Pjerun 09.08.2023 19:26

Niezla pogoda tam

Claudio 09.08.2023 19:26

dobrze ze tam byl srodkowy obronca De Vrij, a nie czolowy napastnik swiata Correa

KibicInteru 09.08.2023 19:26

Salzburg robi z nami co chce a przegrywa, niewiarygodne

Czaglar 09.08.2023 19:25

Mam nadzieję, że Araby to widzą

Adriano_forever 09.08.2023 19:25

kozak

Pjerun 09.08.2023 19:25

Stefan

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się