Archiwum shoutboksa

Jacenty 09.08.2023 09:42

J. Zanetti: spodziewaliśmy się więcej po Lukaku, w szczególności w sensie ludzkim

Jacenty 09.08.2023 09:40

Schira: dziś testy medyczne Fabbiana przed transferem do Udine. Zakup za 4mln, Inter ma prawo odkupu za 12mln w 2024 r., lub za 15 mln w 2025 r.

Gloin1989 09.08.2023 09:40

Dawać już tego Demirala i Alexisa bo na nikogo lepszego nas nie stać

AveCaesar 09.08.2023 09:39

Sky - #Audero, oggi le visite mediche prima della firma con l'Inter.

Xucatlan 09.08.2023 09:36

Zdecydowanie tak jest. Kloszard to nie ten poziom żeby przygotowywać zespół do dominacji nad rywalami.

AveCaesar 09.08.2023 09:32

pewnie Pioli wcale nie chce prowadzić gry tylko bronić głębiej i liczyć na indywidualne zrywy. tak jak w końcówce sezonu w którym zdobył skeduto. wtedy theo, leao, diaz. teraz theo, leao, reijders, pulissias, chuwechuwe, okafor w rotacji i żiru na sępa

Seba 09.08.2023 09:24

a na ławce...Colombo i Okafor :D

Seba 09.08.2023 09:24

Giroud 37 lat we wrześniu :D

AveCaesar 09.08.2023 09:23

ten Żiru też taki klocek już z tego przodu

AveCaesar 09.08.2023 09:22

to złożyć *

AveCaesar 09.08.2023 09:22

z Krunicem i Czekiem nie ma co za dużo oczekiwać :D jakby top złożyć Bennacer - Reijders/Musah - Pulisić przed nimi Leao - Chukwecoś tam to myślę, że jest potencjał na jakąś fajną kombinacyjną grę.

Seba 09.08.2023 09:20

Z Barcą, Realem i Juve też słabo zagrał. Jedynie z 3 ligowcem szarpał. Dostał już ksywkę Pulissias od Messiasa :D

AveCaesar 09.08.2023 09:18

ogólnie twardo Monza grała. Pulisica równo z trawą jechali. może mieć ciężko we Włoszech :P

Seba 09.08.2023 09:15

Najlepszy jest Tomori. Co gość zjazd zrobił. Normalnie Kolarov V2

Seba 09.08.2023 09:14

Loftus jak przychodził, to padały słowa, że zjada Tonalego. Po kilku sparingach już "wóz z węglem". Tam sytuacja zmienia się dynamicznie

AveCaesar 09.08.2023 09:13

no 25 min widziałem :lol:

AveCaesar 09.08.2023 09:13

Oglądałem z 15 min drugiej połowy to tak o. Coś tam szarpał, pokazywał się do gry. Rozgrywanie chyba miało opierać się na nim ale widać, że to raczej nie jest rozgrywający. Próbował coś dryblować ale tracił, jak mógł to do boku zamiast dać prostopadłe do przodu.

Pjerun 09.08.2023 09:03

Raczej ich gra dalej będzie bazować na indywidualnościach

Pjerun 09.08.2023 09:02

Z tego co widzę to mieli mniejsze posiadanie niż Monza z potężnym Gagsem to ta pomoc dalej będzie kiepska

Pjerun 09.08.2023 09:02

W sumie ta

Seba 09.08.2023 08:58

tam zawodnik kopnie prosto piłke dwa razy i już mu złotą piłkę dają

Pjerun 09.08.2023 08:57

Podobno ten Reinders w Milanie fajnie grał, ktoś oglądał i może potwierdzić?

broda4991 09.08.2023 08:54

Z tym Balagunem to nic niestety nie będzie a szkoda.

Seba 09.08.2023 08:20

Dzisiaj będzie okazja obejrzeć Orbana przeciwko Pogoni

Imrahil 09.08.2023 08:11

beka z jówę jak zawsze

Imrahil 09.08.2023 08:11

hue hue hue

Pjerun 09.08.2023 07:45

Jeśli mamy kasę na Taremiego to myślę, że nie odpuścilibysmy Scamacci czy Moraty

Pjerun 09.08.2023 07:45

Taremi to jest zwykła plota

coco 09.08.2023 07:43

Rudy Galetti twierdzi że Inter rozpoczął starania o Gifta Orbana. Bardzo mi się ta perspektywa podoba.

nicolas80 09.08.2023 07:24

Taremi byłby idealnym uzupełnieniem ataku. nie ma co się przejmować wiekiem tylko brać

Seba 09.08.2023 07:09

Rozumiem plan B, ale dlaczego 32 letni gościu, który póki co strzela w słabej lidze portugalskiej, na którym już Inter nie zarobi, który ma kosztować ponad 25 mln i który będzie niedostępny po nowy roku?

pablo77 09.08.2023 00:48

Folarin Balogun is #Inter’s primary forward target. The club will spend €30-35M. If Arsenal demand more, #Inter will change targets- plan B is Mehdi Taremi and talks have been opened with the agent of the striker. [via @NicoSchira 🌖]

pablo77 09.08.2023 00:48

#Inter have made contact today for Mehdi Taremi, but FC Porto would not sell the forward for less than €30M. 🇮🇷 [ @SkySport via @DiMarzio 🌕]

Wiciux 09.08.2023 00:10

Per l'attacco ci sono anche altre opzioni, come Wahi. - Sky Sport

Claudio 08.08.2023 23:18

dzisiaj to najbardziej szkoda gola arisu na sam koniec po jednym jedynym strzale

Claudio 08.08.2023 23:15

a nie to 14 karnych jeszcze lepiej

HB 08.08.2023 23:15

Vvujek przecież Trubin gral w meczach z Interem i byl najlepszym zawodnikiem Szachtara

Claudio 08.08.2023 23:15

12 karnych i ani jeden nie byl obroniony xD Maignan i Di Gegorio to raczej specjalisci od karnych nie sa

erebos 08.08.2023 22:37

Cosenza z kolei wypożyczyć ma Fontanarosę

erebos 08.08.2023 22:36

Genoa bliska wypożyczenia Cesare Casadeiego.

sampras182 08.08.2023 22:33

Znowu Milan dostanie ze 4 razy bęcki :)

sampras182 08.08.2023 22:32

campioni2010 myśli prawie tak jak bukmacherzy którzy stawiają na Inter :)

Towarzysz 08.08.2023 22:32

ale życia trzeba nie mieć żeby trollowac kibiców w internecie xddd

Claudio 08.08.2023 22:31

dobra trollu milanowski znowu zalozyles kolejne konto.

campioni2010 08.08.2023 22:29

Generalnie Milan jednym mercato zostawił nas na peronie. Sorry, ale z takim składem nie mamy podjazdu ani do nich a tym bardziej do Napoli.

Claudio 08.08.2023 22:28

to nie wyglada jak przyjazny sparing :D

Claudio 08.08.2023 22:27

widac ze przeszloscw Interze miala wplyw na jednego i drugiego :D

Claudio 08.08.2023 22:26

wjechal w leao

Claudio 08.08.2023 22:26

Gaglia wjechał w Theo, a Leao zaczal do niego sapac xD

Claudio 08.08.2023 22:22

ogladam teraz monze z milanem i leao chyba juz 3 razy perfidnie symulowal w polu karnym. Ciekawe czy to taktyka milanu na nowy sezon

lukasz-adach 08.08.2023 22:13

Hej, probuje kupic bilety na mecz z Fiorentina. Niestety mam problem z sms codem, ktory nie przychodzi. W jakim formacie podajecie nr telefonu? Probowalem juz 0048..., o48.. i ponprostu nr i mimo ze formularz przechodzi to kodu nie ma :(

Claudio 08.08.2023 21:53

Aris pierwszy strzal w 89 minucie i gol...

Ippon 08.08.2023 21:48

A po kontuzji musiał odnowa dochodzić do formy .

Ippon 08.08.2023 21:48

W tym sezonie nie był spasionym jak za conte

Claudio 08.08.2023 21:47

nie ma to jak dac kopenhaga - sparta na obie strzela gola...

Claudio 08.08.2023 21:45

Lukaku to się spasł w Anglii i Inter doprowadzal go do porzadku

Claudio 08.08.2023 21:45

nie porównuj wszystkich z Lukaku

Ippon 08.08.2023 21:45

Piłkarze bazujący na swojej fizyczności na początku zawsze będą słabiej grać na początku Lukaku żeby być w formie to musi ze 2-3 miechy po kontuzji pograc

Claudio 08.08.2023 21:43

w milanie ten Reijnders moze byc ciekawym transferem

Claudio 08.08.2023 21:43

obrona Monzy to jakiś poziom serieC

Ippon 08.08.2023 21:43

Ciekawy grajek z 6 w monzy

Claudio 08.08.2023 21:43

Ausillio na meczu Monza-Milan

VVujek 08.08.2023 21:41

Słabo wygląda ten cały platfus czek z Milanu xd

Pjerun 08.08.2023 21:19

Z Balogunem pewnie będziemy czekać do końca okienko, aż Arsenal zejdzie do tych 35

voytek_000 08.08.2023 21:17

kurde, widzę, że przez wakacje znikneły strimsy, gdzie można obejżeć Gaglie i D'ambrossio dziś wiecie?

erebos 08.08.2023 21:17

Parisi i Nzola po 12 mln. Fiora robi całkiem fajne deale.

coco 08.08.2023 21:15

inaczej by sytuacja wyglądała gdybyśmy grali 3-5-1-1 z Lautaro na szpicy na zmianę Thuram to wtedy mniejsze zmęczenie by było

coco 08.08.2023 21:11

jedyny gwarant, Thuram z pewnością coś dorzuci, ale 2 napastników na cały sezon to stanowczo za mało a na anemika z Argentyny nie ma co liczyć

VVujek 08.08.2023 21:07

Dobrze, ze mamy Martineza, to daje jakiś spokój w napadzie

coco 08.08.2023 21:05

Boję się trochę że ten Balogun może być wtopą na miarę Correi, z drugiej strony nie ma wielkiego wyboru, jeśli o mnie idzie to ja bym wolał zainwestować w Orbana, no ale amerykaniec pokazał się w mocniejszej lidze niż belgijska

martins2000 08.08.2023 20:50

Ausilio ( @sportmediaset ) via @FcInterNewsit : "Nous cherchons quelqu'un pour marquer des buts. Balogun ? Une des opportunités, mais nous ne suivons pas que lui. Lukaku ? Il ne nous intéresse pas."

Wiciux 08.08.2023 20:38

sky sport

Wiciux 08.08.2023 20:37

La richiesta dell’Arsenal per Balogun è di circa 40 milioni di euro.”

VVujek 08.08.2023 20:37

A ty wolisz Turbina? Pewnie na a oczy nie widziałeś jego gry

coco 08.08.2023 20:36

niech nasi idą po Gifta Orbana, będzie tańszy a wygląda na fabrykę bramek

erebos 08.08.2023 20:35

Inter ma jeszcze ruszyć po Toloia według TMW.

HB 08.08.2023 20:33

No ok, jesli wolicie Sommera, to noe ma vo narzekac na strate Trubina :)

Wiciux 08.08.2023 20:30

TMW - Inter, contatti continui per Balogun: l'attaccante si avvicina. Toloi il preferito per la difesa

erebos 08.08.2023 20:27

Stanković blisko Sampy. Wypożyczenie z opcja wykupu (i późniejszego odkupu).

erebos 08.08.2023 20:25

Roma chce Demirala (w miejsce Ibaneza). Mogą rozmawiać z Atalantą także o Zapacie i Murielu.

Poqrv 08.08.2023 19:59

Po to, żeby mieć lepszego bramkarza w składzie. I żeby nie wyjść jak Milan na Tatarusanu ;)

HB 08.08.2023 19:52

Orzeu a po co w ogole kupowac 35-letniego Sommera? Trubin gralby w podstawie

pluto11 08.08.2023 19:16

Atalanta znowu fajny skald robi

pablo77 08.08.2023 18:51

jak oni jakimś cudem zrobią top10 to bede curva w szoku.

pablo77 08.08.2023 18:50

tak sobie patrzę na transfery Chelsea i ich sklad i sie zastanawiam komu sie tam sufit na łeb spyerdolil :D

Claudio 08.08.2023 18:47

Singo miał iść do Milanu. No to Atalanta po sprzedaży Hojlunda widzę się bawi

Orzeu 08.08.2023 18:43

wydać 50% budżetu transferowego na drugiego bramkarza :D

Orzeu 08.08.2023 18:43

HB 08.08.2023 17:48 20 za turbina z rocznym kontraktem bylo za duzo, a 25 za 31-latka z portugalii spoko

Orzeu 08.08.2023 18:43

logika HB

martins2000 08.08.2023 18:42

Singo bliski przejścia do Atalanty

pablo77 08.08.2023 18:41

Samardzić miał byc już tydzien temu w srode :D

Radek 08.08.2023 18:34

DiMarzio teraz pisze ze Samardzic testy w czwartek

pablo77 08.08.2023 18:23

tak tu wszyscy bili konia pod Benfice czy Porto i srali w gacie, ze Benfika mocna, ze 1 miejsce w grupie z PSG i Juve, ojej a tu nagle Taremi z gownianej ligi portugalskiej niczym z ekstraklasy xD

pablo77 08.08.2023 18:22

Taremi przybywaj

pluto11 08.08.2023 18:18

Gdzie Samardzic jest

taboret 08.08.2023 18:17

znowu jakis one season wonder

martins2000 08.08.2023 18:11

Gift Orban nowy pomysł kluby w kontakcie

Claudio 08.08.2023 18:05

Zawsze możemy im sprzedać Correę

Claudio 08.08.2023 18:05

Nkunku kontuzja na kilka miesięcy. W sparingach dobrze sobie radził i zapowiadał się niezły sezon w Chelsea. Pech.

HB 08.08.2023 17:50

won z taremim

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się